Moderator/ica: storm_raider

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:13 pm

Hurmasica je napisao/la:Jel istina da mi neku tekmu u nedjelju igramo? :mrgreen:
Javi mi rezultat, ne mogu doći, moram sa prijateljem na neku kahvu. Znamo svi da je to vaznije, nebitno što je pijemo dva puta dnevno.. :kafa:
Crko majci ko razmišlja ovako, SVI NA JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUG !

Ni ja ne bih volio da se pali na svakoj utakmici, već da se nastavi praksa iz prethodnih sezona dok smo slozni bili, kada bi na samom početku utakmice bilo naglašeno da direktno štetimo klubu paljenjem baklji. Ovo je malo specifična situacija, i ja koji sam inače protiv toga ću je kupiti. Hoću zdravlja mi, srce mi ko Trebević bilo kada sam čuo danas da se jug sto posto vraća, a nije bilo sigurno.. Maloprije sjeo, odlutaše mi misli negdje na utakmicu i zamišljam situaciju da pada gol a na stadionu erupcija oduševljenja, planuo jug, igračima Širokog se noge odsjekle, naši uzimaju nekoliko paklji koje su pale na teren te kao sa štafetom trče počasni krug oko terena.. Ja bih najradije volio kada bi mi imali toliko novca, da palimo kada nam je kurcu ćejf, da i navijači imaju svojih pet minuta, međutim, mi u takvoj situaciji nismo i nadam se da će se ove sezone zapaliti isključivo protiv Širokog Brijega i eto moze na proslavi osvajanja kupa :D .. Šalim se, ne praktikujem ja ovakve najave ali nisam mogao izdrzati, uhvatila me euforija a još nekoliko dugih dana ima.
Povratak juga je najveće pojačanje koje smo mogli zamisliti, i neka ga proslave momci ako već to zele, imaju moju punu podršku. Kao što kazu, kad je bal neka i hala gori :)
shzna je napisao/la:Je l istina da je Ajzea upoznao Uglješu?
pile mi završio, dobio sam plišanog medu. :kafa:

PS:
Daj se malo više poštujte međusobno !!!!!
Ne moraju se nama mišljenja poklapati, nama svima da se mišljenja poklapaju u svakoj situaciji, ja ne bih ni pisao na forumu, međutim, moramo se uzajamno poštovati u svakoj raspravi.. Ljudi smo, nismo pitari :DD: .
Sem shzne, on je forumaš drugog reda te ga samim tim niko ne mora poštovati. :kafa:
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pon feb 22, 2016 10:21 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:20 pm

LARSSON je napisao/la:Jel istina da je u nedelju predstavljanje andrije zivkovica :rofl:
aaaaaaa daj nam andriju da poludimooooooo, otimamo dupluuuuuuuuuu, bummmmmmmmm. :mrgreen: :mrgreen:

Brisi ovo, Mirsi ce poiskakat svi osiguraci ako procita. :mrgreen:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:21 pm

Jel toooo pitarimaaa tomićaaaaa uzimamooo ili možda andrijuuu nije realnooo da andrijaaaa ide namaaaa možda samoo posudbaaaaaa

Poslano sa mog PSP5504DUO koristeći Tapatalk
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:22 pm

SAAAAAAAAAMO TEBI PJEVAMOOOOOO !!!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:22 pm

mirso bate nemoj sta zamjerit ako si ziv :D
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:26 pm

Ma Mirso legenda, svaka mu čast nasmijao me pravo aahahaha
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:29 pm

Bio sam se zabrino za Ajzeu dobro je javio se...

Poslano sa mog GT-S7562 koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:29 pm

tm8782 je napisao/la:Je li istina....istina je... :D

Poslano sa mog GT-S7562 koristeći Tapatalk
:shisha: :shisha:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:30 pm

Ajzea je napisao/la: Sem shzne, on je forumaš drugog reda te ga samim tim niko ne mora poštovati. :kafa:
Ti si Aldin.
1987
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:36 pm

Doci ce i Amar i novi sponzor led semafor :) baklji nece biti :) samo dodjite da nas bude preko cenera da podrzimo zajedno onako glasno kako mi znamo... imam kartu za sjever... a mozda ipak odem na jug jer nekako ne znam sta vise volim. Dal da imam divan pogled na jug i to ludilo sto se sprema ili da sa juga ucestvujem... jedno je sigurno gdje god da odem bez glasa cu kuci ;)
A jedva cekam da pocne
Država Željo
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:41 pm

Interensantno ce biti viditi prvih 11 protiv Šiša iz lištange.
Sad se Ibro dirka nas pokajao, mogo je imati ekipu za popit I zapjevati a bio bi i mahala superstar :DD:
Medunjanin bi valjo kao budali samar ali te pare čifutske :palacdole:
Dulja bi bio pun pogodak :karanje: ali kazu plati vodu. Platis vodu dobijes Zahu (2for1)
F.K Željezničar 1921
Hu-so Sa-ki- be say Hu-so Sa-ki-be.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:42 pm

phpBB [video]
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 437
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:48 pm

danasnji trening je pokazao da je trenutno jedini igrac koji prolazi 1 na 1 memija, i ako ne prodje bude faul..i edis je poslije treninga sami rekao ovim "sigurnim" da se ne zajebavaju..i danas mi je neke mozda i od vas bilo pitat jestel sa foruma, tako da trebamo neko druzenje skontat ako nista ovako na treningu..ja sam onaj sto je jeo pitu danas hahaha
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 10:52 pm

pintol_TM87 je napisao/la:..ja sam onaj sto je jeo pitu danas hahaha
pitar :cry: aldine :rofl1:
F.K Željezničar 1921
Hu-so Sa-ki- be say Hu-so Sa-ki-be.
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 11:02 pm

pintol_TM87 je napisao/la:danasnji trening je pokazao da je trenutno jedini igrac koji prolazi 1 na 1 memija, i ako ne prodje bude faul..i edis je poslije treninga sami rekao ovim "sigurnim" da se ne zajebavaju..i danas mi je neke mozda i od vas bilo pitat jestel sa foruma, tako da trebamo neko druzenje skontat ako nista ovako na treningu..ja sam onaj sto je jeo pitu danas hahaha
Boli tebe k*ta, ti si signale položio pa šetaš po treninzima :D
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 11:03 pm

Zna li se cijena karata za nedjelju? Bilo bi dobro da bude popularna. Ne bi bilo loše da se na poluvremenu organizuje neka nagradna igra sa izvlačenjem nagrađenih brojeva.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 11:03 pm

blueheart je napisao/la:Doci ce i Amar i novi sponzor led semafor :) baklji nece biti :) samo dodjite da nas bude preko cenera da podrzimo zajedno onako glasno kako mi znamo... imam kartu za sjever... a mozda ipak odem na jug jer nekako ne znam sta vise volim. Dal da imam divan pogled na jug i to ludilo sto se sprema ili da sa juga ucestvujem... jedno je sigurno gdje god da odem bez glasa cu kuci ;)
A jedva cekam da pocne
Kad neko napise doci ce Amar i novi sponzor odmah u glavi ovi arapi, a ko zna mozda nam je sta iz Katara zavrsio. :palacgore:

Ne smijem ni da pomislim sta bi bilo kad bi dosao neki arap ili sponzor iz Katara, znajuci kojim novcem raspolazu Tan je mala pussy cat.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 11:05 pm

BHDragons je napisao/la:Zna li se cijena karata za nedjelju? Bilo bi dobro da bude popularna. Ne bi bilo loše da se na poluvremenu organizuje neka nagradna igra sa izvlačenjem nagrađenih brojeva.
ne bi bilo lose da se dan prije puste u prodaju radi guzvi.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 11:06 pm

Dobro bi bilo da bude besplatno za djevojke, ja bih poveo sve svoje 4, nek se tamo upoznaju i lijepo zbliže u plavom raspoloženju.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 11:09 pm

Jos kad bi meni dozvolili da izvedem pocetni udarac .. ludilo :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija