Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 8:44 pm

LARSSON je napisao/la:Na anamo onom forumu neki frajko pise da dolazi veliko pojacanje na ljeto? Jel to ono o čemu su tm i chwilla sinoć govorili ili je samo furka?

Ako moze samo potvrda, ne mora se ime pisati

@chwilla pošteno :ganja:
Ne znam o tome ništa fkt, konkretno. Ono što znam za ubuduće, a to je da će se dovoditi igrači koji au bolji od postojećih i naravno ne smijemo zaboraviti našu omladinu. Chwilla je već rekao na šta se sinoć odnosio nas 'dialog'...

Poslano sa mog GT-S7562 koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 8:48 pm

Prskalice I zelene petarde, zute imaju jeben zvuk o crvenim ni govora :ganja:

Hajde ljudi opusteno, treba nekad zapalit sta ha ja. Ne stalno ali zna se kad.

Hocel Kosoric biti spreman za Siroki, znam da je imo neki udarac nezgodan prije par dana.
Nadam se isto tako da ce Hodzurda igrati a Bogicevic grijat klupu. :zeljeznicar1:
F.K Željezničar 1921
Hu-so Sa-ki- be say Hu-so Sa-ki-be.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 8:50 pm

Kako mi rekose bice spreman 100%.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 8:51 pm

A jeste teski yebo te, palit ce se protiv Sirokog i neka ce, ima da gori sve i da se obiljezi povratak juga.

Nije niko rekao da ce se paliti svaku tekmu.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 8:54 pm

Neka grmi, nek se trese stadioooooooon :zeljeznicar1:
1987
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 8:58 pm

Zaista mi smetaju petarde i ostala pirotehnička sredstva, ali za ovako bitne utakmice i bitne događaje ( vraćanje juga) potpuno podržavam
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 8:59 pm

Okolele je napisao/la::kafa:
slika
Memija mora igrati ,generalno mi se ne svidja ako prestanemo sa guranjem nase djece u prvoj postavi bar dva igraca da bude neko nepisano pravilo
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:03 pm

Niko ne mora igrati, osim Stanića. :shisha:
1987
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:09 pm

BHDragons je napisao/la:Zaista mi smetaju petarde i ostala pirotehnička sredstva, ali za ovako bitne utakmice i bitne događaje ( vraćanje juga) potpuno podržavam
Upravo je ovo poenta, Valter je u pravu generalno govoreci, ali sada bas i nije. Nadam se da cemo u ligi 12 biti puno pametniji i da cemo sazriti kao grupa jos vise, jer tada ce svaka tekma biti derbi.

JUG, JUG, JUG! JUG JE SAMO JEDAN!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:10 pm

MumeTM je napisao/la:Prskalice I zelene petarde, zute imaju jeben zvuk o crvenim ni govora :ganja:

Hajde ljudi opusteno, treba nekad zapalit sta ha ja. Ne stalno ali zna se kad.

Hocel Kosoric biti spreman za Siroki, znam da je imo neki udarac nezgodan prije par dana.
Nadam se isto tako da ce Hodzurda igrati a Bogicevic grijat klupu. :zeljeznicar1:
Kosoric je danas trenirao punim intenzitetom tako da je vec spreman. A sto se Hodzurde tice Bogicevic ga je izbacio iz prvih 11..Opravdano ili ne vrijeme ce pokazati.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:16 pm

storm_raider je napisao/la:Ne morate se slagati sa nekim, ali postujte da svako ima svoje misljenje. Nema potrebe za pisenjem "seres" i slicno, pogotovo nekome ko je vjerovatno najstariji na ovom forumu. Valter je davno pisao i na onom anamo forumu i uzivanje je bilo citati ga. Iz njegove perspektive, definitivno shvatam odakle polazi i zasto je napisao ovo sto je napisao. Ni ja nisam za te baklje, osim na derbiju. Ne zaboravite da smo nedavno bili doslovno pred gasenjem. Postujte da svako ima svoje misljenje, nemojte nametati svoje kao jedino. Izmedju ostalog i to je Zeljo.
Uz dužno poštovanje svima, ova utakmica za mene je i više od derbija. Ako je bal nek i hala gori. Razloga je mnogo, složićete se. A nadam se da neće preći u naviku
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:17 pm

Po meni Bogi sasvim zasluženo u prvoj postavi, na početku mi se činilo da je to pogreška, ali kako je vrijeme odmicalo shvatio sam i zbog čega ga Sablja forsira. Mnogo bolji mi se čini par Aco Bogi, nego Aco Hodža, nekako bi mi Hodža više išao uz Jacu nazad. Ali dobro eto vrijeme će pokazati ko je bio u pravu
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:18 pm

shzna je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Ne morate se slagati sa nekim, ali postujte da svako ima svoje misljenje. Nema potrebe za pisenjem "seres" i slicno, pogotovo nekome ko je vjerovatno najstariji na ovom forumu. Valter je davno pisao i na onom anamo forumu i uzivanje je bilo citati ga. Iz njegove perspektive, definitivno shvatam odakle polazi i zasto je napisao ovo sto je napisao. Ni ja nisam za te baklje, osim na derbiju. Ne zaboravite da smo nedavno bili doslovno pred gasenjem. Postujte da svako ima svoje misljenje, nemojte nametati svoje kao jedino. Izmedju ostalog i to je Zeljo.
Poštujem ja mišljenja drugih ljudi, sve dok se ne počne pljuvati nešto što meni znači. Po meni, neofirno je iskoristio priliku da popljuje navijače, čak iznio i nekoliko nebuloznih stvari, koje nisu istinite i to zaista liči na pljuvanje. A ako je to Valter što je bio i na ss-u, nije mu strano da pljuje po Manijacima.
Hvala ti sto me nazva pljuvacem, mene koji sam bio u zivo na mozda cetiri najvaznije utakmice u istoriji kluba (kao klinac sa bratom u Beogradu protiv Partizana kada smo postali prvaci, protiv Veleza isto u Beogradu, u Sekesfehervariju, protiv Njukastla na Kosevu) i nikada klub zbog mene nije platio ni jednu marku. Koliko sam ja njemu dao halal bilo svake marke. Prvo ja sve navijace gledam kao cjelinu pa isto tako i njihov dio-Manijake i kako mozes pisati da ih ja redovno pljujem. Ali o pojedincima unutar te grupe e to je nesto drugo.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:19 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
MumeTM je napisao/la:Prskalice I zelene petarde, zute imaju jeben zvuk o crvenim ni govora :ganja:

Hajde ljudi opusteno, treba nekad zapalit sta ha ja. Ne stalno ali zna se kad.

Hocel Kosoric biti spreman za Siroki, znam da je imo neki udarac nezgodan prije par dana.
Nadam se isto tako da ce Hodzurda igrati a Bogicevic grijat klupu. :zeljeznicar1:
Kosoric je danas trenirao punim intenzitetom tako da je vec spreman. A sto se Hodzurde tice Bogicevic ga je izbacio iz prvih 11..Opravdano ili ne vrijeme ce pokazati.
Prvo kad je momak dosao aldo I kompanija narvrnuli na njega a Hodzurda se ispostavio kao solidan igrac. Ima bolji pas I dugu loptu od vecine nasih.
Ne znam kako Bogi uz duzno postovanje moze biti bolji od njega u ovom trenutku, na iskustvo jedino. Star ko grcka ali eto in sablja we trust!
F.K Željezničar 1921
Hu-so Sa-ki- be say Hu-so Sa-ki-be.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:22 pm

Ma Bogi i Hodžurda su u pet deka što bismo rekli, Hodžurda nedvojbeno ima bolje duge lopte i pasove, dok je Bogi vjerovatno tu zbog iskustva.
Ali, ne smijemo zaboraviti da igramo na dva polja i sigurno da će biti korištena obojica.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:23 pm

Pocesto sam komentarisao na ovu temu. I naravno,uvijek bio protiv paljenja baklji. Ok,u nedjelju je malo specificna situacija. Definitivno bitna za nas klub kad su navijaci u pitanju. I necu komentarisati pitanje pirotehnike za nedjelju.
Ali za svaki drugi dan i za svaku drugu utakmicu,ukljucujuci i derbi i bilo koju drugu,hocu. I decidno cu reci da mislim da je to glupost i klasicno bacanje para.
Hajmo ovako postaviti stvari...Koliko nas je bilo protiv Ferenca,kakva je podrska bila? Koliko nas je bilo protiv Standarda,kakava je podrska bila? Sta su nakon te utakmice komentarisali nogometasi Standarda kad su navijaci Zelje u pitanju? Jel bilo baklji?
Druga stvar...Ako kazemo da na tribini ambijent s pirotehnikom radimo zbog podrske ekipi na terenu,hajmo cuti sta kazu igraci o tome.
Sve do jednog ce vam reci da to ne vole i da nema potrebe da se na taj nacin pravi atmosfera. Osim finansijske stete,cesto to utice na ritam utakmice,pauze...to igraci ne vole. Ne treba im bolja niti drugacija podrska od one koju su imali recimo protiv Standarda.
I sta ispade? Da derneke s pirotehnikom ustvari pravimo zbog sebe a ne zbog ekipe na terenu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:24 pm

A ima Jadranko strasno mnogo utakmica u nogama i valjda Sablja racuna na njegovo iskustvo i neku rutinu. Mada, kvalitetom, meni je Hodzurda ispred. Onakvu ljevicu bi pozelio svaki igrac u vezi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:34 pm

Bakljadom obilježiti početak plavog proljeća, dobrog rada uprave i povratka onih najvatrenijih.
U svim sljedećim utakmicama to svesti na minimum i izbjegavati ako je ikako moguće, da ne bismo štetili klubu.
Mi smo klubu sada najpotrebniji, da budemo uz njega, da deremo grla i da nosimo igrače do maksimumama u ovoj polusezoni, nadam se.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:37 pm

valter sto kaze ima smisla... ali baklje su se uvijek palile i palice... i sam sam za paljenje ali na odredjenim tekmama... ili ako imamo prosjek 10 milja pa da budzet ne trpi...ovako to je ipak veliki trosak za klub, ali sta je tu je
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 22, 2016 9:39 pm

Citam ovaj intervju sa Zahirovicem na faktoru i kontam vecina igraca koji su dosli u ovom prelaznom roku pricaju o tome kako im se dopala vizija kluba, kako su im se dopali planovi za buducnost, evo i Adnan spominje da uprava ima u planu da napravi evropski Zeljeznicar. Izgleda da ljudi u upravi pucaju visoko, a i dobro su krenuli.

Svidja mi se i sto oni to rade tiho i pametno, za razliku od Zuje npr. Sto se mene tice ovo je najbolja i najsposobnija uprava poslije rata, jos kada se aBd Amar vrati, onda ocekujem bas velike stvari. Na kraju krajeva on ih je i ostavio iza sebe i on im je vjerovao.

Radujem se godinama koje dolaze, imam osjecaja da cemo imati mnogo razloga za radost :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija