Moderator/ica: storm_raider

 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:23 pm

Zahirović može pomoći, ali vjerujem ne odmah. Sumnjam će početi protiv Širokog jer nije odigrao ni minute sa ekipom. Ja bih lično volio da smo doveli kakvog dobrog kreativca jer mislim da nam je potrebniji nego defanzivni vezni. Međutim, ovo je odličan marketinški potez i svaka čast Upravi. Grohotom se smijem. Treba više ovakvih emisija na televiziji.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:27 pm

pile87 je napisao/la:Necu da budem dosadan ali i Joco Stokic se zvao pojacanje jel tako, ima li neko da je mislio drugacije. Finansije i dobri igraci su samo preduslov za dobar rezultat. Pred nama je jos dosta toga za odraditi kako u klubu tako i na igrackom planu. Nema mjesta nikakvoj euforiji osim onoj "NEMOJ DA OSTANOMO DUZNI, OVI MOMCI U KLUBU I NA TERENU ZASLUZUJU PODRSKU"
Rezultat se ne moze kupiti nama predstoji borba na terenu a imamo skroz novu ekipu i ocekivanja trebaju biti shodna tome.
Meni ovo govori samo jedno u klubu ne razmisljaju samo o ovoj sezni nego i za naredni period, nama je ova posluzeno samo poligon za iducu gdje bi ova ekipa trebala pokazati pravo lice. Teren i rezultati su jedno mjerilo, klub se zaista potrudio, Edis se zaista trudi hocemo da vidimo i igrace koji daju svoj maksimum ali pred punim tribinama jer to nam je u ovom trenutku najvaznija karika za uspijeh bez navijaca nema jakog Zelje.Pa opet cu biti dosadan imamo zadacu ne samo ovu utakmicu protiv Sirokog nego i za ubuduce ako zelimo klubu dobro budimo kostanta.
To je to s tim da se ja nadam da su nasi u klubu spremni i za borbu van terena jer svi znamo da nas je taj "problem " kostao titula u zadnje dvije godine.. U ovoj ligi se mora voditi "borba" i van terena..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:30 pm

Ako sve ovo lijepo sto nam se desi u periodu od decembra do dana danasnjeg, i jug svojom potporom isprati, samo nebo nam je granica. Lijepo je nakon toliko turbulencija, uspona i padova, vidjeti da F.K. Zeljeznicar dokazuje zasto je br. 1 u drzavi. Hvala ljudima iz uprave, hvala svima koji su se potrudili da nam ovu zimu ucine ovako lijepom. I hvala tebi oce moj sto si me na pravi put uputio, i na pravi stadion odveo. Neka nam je na pameti uvijek da je Zeljeznicar zivot, koji koliko god ponekad surovo i beznadezno izgledao, svaki dan i iznova nas podsjeca zasto mi trebamo biti sretni sto zivimo taj zivot... Hvala vam za srecu od galaksije vecu !

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
A sektor je pravi sektor.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:33 pm

Uh kako srce preskace kada neko spomene Zelju...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:33 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Zahirović može pomoći, ali vjerujem ne odmah. Sumnjam će početi protiv Širokog jer nije odigrao ni minute sa ekipom. .
Obzirom na poziciju koju igra i njegove zadatke na terenu, neće mu biti potrebno mnogo vremena da se uklopi. Prvi dio sezone je odigrao u visokom ritmu i imao je sjajnu minutažu. Pričamo o ligi koja je mnogo jača od naše. Ado nam treba protiv Širokog, to je velika utakmica i najbolji igrači treba da je igraju.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:35 pm

U svemu ovome mi je jedino zao sto jug nije na nivou, nadam se da nas na tom planu u skorijoj buducnosti cekaju bolji dani..
 
Slaven
Postovi: 1
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 1:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:39 pm

Pozdrav svim članovima plave porodice.
Pošto mi je ovo prvi post, neću puno pametovati, samo da nam poželim Europu do kraja sezone. I da, lakše je ubosti dvicu u Travniku, nego onaj potvrdni kod za registraciju.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:46 pm

storm_raider je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Evo ovako, jedno ozbiljno pitanje.. Hoceli se u skorijoj buducnosti artikli, majice, etc. iz fan shopa moci narucivati putem online? Ako DA, onda jeli to znaci "samo" unutar BiH? :) Nazalost ljetos kad sam bio, mnogo sto sta je bilo rasprodato pa sam izasao sa nekim stvarcicama, a toliko prilika da odem dole nemam zbog posla i skole...
"DA", nadam se na ljeto vec. :mrgreen:

10 000 na Grbavicu !!!
Hvala majstore! :D
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:47 pm

DR.HOUSE je napisao/la:evo s treninga sto rece neko trcali ,,pa onda jedni seva jedni na dva gola skraceno s dva dodira i odmah se puca tj ako hoces da das go odmah pucas kada dobijes loptu ,,,traje trening jos ,ali ja vise nisam mogao smrznuo sam se jer nije poceo u 11 trening Ipee iPEEE :psujem: :psujem: hahahaha
ma brate i ja sam se zaledio, u 11 su počeli, ali sa sastankom u svlačionici :)
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:48 pm

pile87 je napisao/la:Necu da budem dosadan ali i Joco Stokic se zvao pojacanje jel tako, ima li neko da je mislio drugacije. Finansije i dobri igraci su samo preduslov za dobar rezultat. Pred nama je jos dosta toga za odraditi kako u klubu tako i na igrackom planu. Nema mjesta nikakvoj euforiji osim onoj "NEMOJ DA OSTANOMO DUZNI, OVI MOMCI U KLUBU I NA TERENU ZASLUZUJU PODRSKU"
Rezultat se ne moze kupiti nama predstoji borba na terenu a imamo skroz novu ekipu i ocekivanja trebaju biti shodna tome.
Meni ovo govori samo jedno u klubu ne razmisljaju samo o ovoj sezni nego i za naredni period, nama ce ova posluzeniti samo poligon za iducu gdje bi ova ekipa trebala pokazati pravo lice. Teren i rezultati su jedno mjerilo, klub se zaista potrudio, Edis se zaista trudi hocemo da vidimo i igrace koji daju svoj maksimum ali pred punim tribinama jer to nam je u ovom trenutku najvaznija karika za uspijeh bez navijaca nema jakog Zelje.Pa opet cu biti dosadan imamo zadacu ne samo ovu utakmicu protiv Sirokog nego i za ubuduce ako zelimo klubu dobro budimo kostanta.
Ne zaboravljajmo fan shop, neka svako protiv sirokog udje i potrosi 3 KM to je 30.000.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:49 pm

Ipe je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:evo s treninga sto rece neko trcali ,,pa onda jedni seva jedni na dva gola skraceno s dva dodira i odmah se puca tj ako hoces da das go odmah pucas kada dobijes loptu ,,,traje trening jos ,ali ja vise nisam mogao smrznuo sam se jer nije poceo u 11 trening Ipee iPEEE :psujem: :psujem: hahahaha
ma brate i ja sam se zaledio, u 11 su počeli, ali sa sastankom u svlačionici :)
ma vjerujem salim se ja hvala tebi na infu kada je :palacgore: :palacgore:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:50 pm

storm_raider je napisao/la:Uh kako srce preskace kada neko spomene Zelju...
Kad se prisjetimo svega što se dešavalo u dvije posljednje sezone, svih problema, smjena trenera, borbe za titulu, Odinih mladića, Evrope, lijepih stvari, ružnih stvari, ovo je samo potvrda da smo najveći. Mogu ostali da se kurče koliko hoće, da se kite tuđim parama, kupuju Valjiće i ostalu gamad u crnom, da mitomaniju dižu na viši nivo... džaba sve... kad Željo krene granice ne postoje.

Svaki igrač koji ima veze sa našim fudbalom, ako ima tri identične ponude na stolu - uvijek će izabrati onu Željinu, sad im je to jasno, ali brzo će zaboraviti, pa ih treba stalno podsjećati, a ova uprava će to raditi, siguran sam. Ovdje ne mislim samo na komšije, nego na kompletnu ligu, imamo mi mnogo više neprijatelja, komšije su nam najveći rival i sa njima znamo na čemu smo, ali ostali su mnogo opasniji.

Mi kupujemo našim parama, niko nam ne može zavrnuti česmu, zato se možemo kurčiti, ne zavisimo od Amerikanca ili Azijata. Mi kupujemo parama koje smo zaradili stvaranjem igrača, Zahirovića i Stevanovića su nam doveli Edin Džeko, Riad Bajić, Amir Hadžiahmetović, Dženis Beganović golom u Budimpešti, to su naša djeca, i naravno naša sjajna uprava.

Ova sezona je propala, ne očekujem apsolutno ništa od nje, bolje je tako jer ću se manje razočarati ako manje očekujem, ali naredna... :zeljeznicar1:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:52 pm

Virtu4L je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Zahirović može pomoći, ali vjerujem ne odmah. Sumnjam će početi protiv Širokog jer nije odigrao ni minute sa ekipom. .
Obzirom na poziciju koju igra i njegove zadatke na terenu, neće mu biti potrebno mnogo vremena da se uklopi. Prvi dio sezone je odigrao u visokom ritmu i imao je sjajnu minutažu. Pričamo o ligi koja je mnogo jača od naše. Ado nam treba protiv Širokog, to je velika utakmica i najbolji igrači treba da je igraju.
Dobrodosao Zahirovicu :zeljeznicar1:

Sto tice njegove eventualnog nastupa protiv Sirokog vec to ce zavisiti vjerovatno prvnstveno od toga koliko je fizicki spreman,ne treba bas zuriti s njim.Zavisit ce to i od toga kakvu igru zeli postaviti Edis,Zolotic i Zahirovic su razliciti tipovi def. veznjaka po meni,prvog krasi dobro postavljanje na terenu i citanje igre,dok drugog ( koliko se sjecam ) krasi velika trka i radijus kretanja,sad treba pogledati kakav je vezni red Sirokog po tom pitanju..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:56 pm

Slaven je napisao/la:Pozdrav svim članovima plave porodice.
Pošto mi je ovo prvi post, neću puno pametovati, samo da nam poželim Europu do kraja sezone.I da, lakše je ubosti dvicu u Travniku, nego onaj potvrdni kod za registraciju.
Istina :rofl: :rofl:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 1:58 pm

rios je napisao/la: Dobrodosao Zahirovicu :zeljeznicar1:

Sto tice njegove eventualnog nastupa protiv Sirokog vec to ce zavisiti vjerovatno prvnstveno od toga koliko je fizicki spreman,ne treba bas zuriti s njim.Zavisit ce to i od toga kakvu igru zeli postaviti Edis,Zolotic i Zahirovic su razliciti tipovi def. veznjaka po meni,prvog krasi dobro postavljanje na terenu i citanje igre,dok drugog ( koliko se sjecam ) krasi velika trka i radijus kretanja,sad treba pogledati kakav je vezni red Sirokog po tom pitanju..
ja da sam trener ja bi hladno stavio obojicu u utakmici kakva će biti protiv širokog. amarov stari recept, pa poslije pojačavao ofanzivni dio ako zatreba. protiv slabijih protivnika ne bih.
gradi željo boli te *****
 
shminka
Postovi: 109
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 6:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 2:00 pm

Svani nedjeljo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 2:01 pm

rios je napisao/la:Zavisit ce to i od toga kakvu igru zeli postaviti Edis,Zolotic i Zahirovic su razliciti tipovi def. veznjaka po meni,prvog krasi dobro postavljanje na terenu i citanje igre,dok drugog ( koliko se sjecam ) krasi velika trka i radijus kretanja,sad treba pogledati kakav je vezni red Sirokog po tom pitanju..
Kad se spomene ime Adnana Zahirovića, prva asocijacija mi je Žilina i momenat koji prelomio kvalifikacije i naš plasman u Brazil. Weiss razbija Mujdžu po desnoj strani, čovjek nas uništava u dvije utakmice i ludi Pape na poluvremenu vadi Mujdžu i ubacuje Zahirovića koji stavlja u džep tog Weissa, ostalo je istorija.

Ado je igrač zadatka, ne zna sa loptom, ali zadnjoj liniji je mnogo lakše kada ima njega ispred, pokriva ogroman dio terena i kao što sam ranije napisao - dobro će oznojiti muda svako ko nam misli zabiti gol. Pored njega treba jedan kreativac, nešto kao Pjanić - Bešić, i to je to.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 2:03 pm

Virtu4L je napisao/la: Ova sezona je propala, ne očekujem apsolutno ništa od nje, bolje je tako jer ću se manje razočarati ako manje očekujem, ali naredna... :zeljeznicar1:
necu otpisati ni ovu sezonu jer vjerujem u nasu ekipu, vjerujem u nas navijace a i ovoj Upravi sam poceo vjerovati.
ako i zakazemo u ovih 12 ligaskih i par kup utakmica koje su pred nama necu pretjerano zaliti. ucinili smo sve sto smo mogli u datom trenutku da napravimo dobar rezultat a ako to ne bude dovoljno nece biti kraj svijeta.
vazno je da zbijamo redove, od uprave preko terena do tribina i to nase zajednistvo mi daje nadu da cemo se vratiti tamo gdje nam je mjesto.
nasa snaga je uvijek bila u kolektivu a iskustvo nam govori da kada god smo imali snazan i kompaktan kolektiv pravili smo rezultate i pisali neku lijepu istoriju.

neka niko ne zali ako nam nekim slucajem lose krene na otvaranju, bolja vremena svakako dolaze i nase je da ih docekamo zbijeni i ujedinjeni!

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 2:09 pm

Znaci mogao bi Zolotic ispasti iz prve ?

Blagojevic i Zahirovic mi se cine kao fin tandem ali ni Zahirovic i Zolotic nije lose, ma ne znam, kako god Edisu sada nije ni malo lahko :?
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 2:16 pm

ChWilla je napisao/la:
rios je napisao/la: Dobrodosao Zahirovicu :zeljeznicar1:

Sto tice njegove eventualnog nastupa protiv Sirokog vec to ce zavisiti vjerovatno prvnstveno od toga koliko je fizicki spreman,ne treba bas zuriti s njim.Zavisit ce to i od toga kakvu igru zeli postaviti Edis,Zolotic i Zahirovic su razliciti tipovi def. veznjaka po meni,prvog krasi dobro postavljanje na terenu i citanje igre,dok drugog ( koliko se sjecam ) krasi velika trka i radijus kretanja,sad treba pogledati kakav je vezni red Sirokog po tom pitanju..
ja da sam trener ja bi hladno stavio obojicu u utakmici kakva će biti protiv širokog. amarov stari recept, pa poslije pojačavao ofanzivni dio ako zatreba. protiv slabijih protivnika ne bih.
Tako bi dobili na sigurnosti ali izgubili na kreativnosti jer bi morali izvuci il jedno krilo ili jednog kreativnog veznjaka..Opet ako bude tezak teren ta kreacija svakako ce biti tesko provodiva,u tom slucaju bi def. veznjaci bili puno potrebniji..Sve u svemu zanimljiva ti je ta ideja sa njima dvojicom od pocetka :palacgore:

@Virtual
Koga si ti ovdje htio pohvaliti,Papeta ili Adnana? :rofl1: :rofl1:

Salu na stranu,Zahirovic je uvijek taj trkacki dio obavljao dobro,kreacija mu je bila tanka kao sto i ti rece,ali nije mu to svakako ni u opisu posla.Dobili smo dva kvalitetna i razlicita ( sto je po meni jos bitnije ) zadnja veznjaka sto otvara sirok spektar kombinacija u defanzivi i prakticno se mozemo prilagoditi svakom protivniku po tom pitanju. :palacgore:
Sto se tice tog para tipa Pjanic-Besic,Blagojevic i Bekric bi to mogli dobro iznijeti sa def. veznjacima.
Zadnja izmjena: rios, dana/u sub feb 20, 2016 2:20 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija