Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 476
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:23 am

cipiripi je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:
cipiripi je napisao/la:Bilo sta vise ocekivati od ove Uprave u skorije vrijeme bilo bi krajnje bezobrazno, ali ako cemo o željama, moja je samo pun jug i nista vise. Oni su svoje uradili na najbolji moguci nacin, sada je sve na nama, ko jos nije clan zna sta mu je ciniti.
a Amar i seik bin la la imas i tu zelju ;) :lol: :lol:
Ehhhh to je želja svih želja :zeljeznicar1:
stranka te prati imamo te na oku :kafa:
I meni je ista zelja :titula: :titula:
UPRAVA NAPOLJE
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA
 
fanaticZeljin
Postovi: 3078
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:23 am

Evo sjedi Dino Fening u drugoj kuci, nije mi se ni on nesto naspavao :ganja:, nesto spominje Bajica, da ga nece dovesti
:lol:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3879
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:25 am

Edis daje ostavku ako mu dovedu još jednog :mrgreen:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:26 am

A kada dodje nedelja ooo ooo :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:44 am

Jedva sam uvezao par sati sna, Boze sacuvaj kako dobar osjecaj.

Citam veliki broj intervencija Hitne pomoci u predjelu Kobilje glave u toku noci, tuga pregolema.

Sent from my HTC Desire 310 using Tapatalk
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:53 am

A još je ljepše kad skontaš da smo sami sebi sve ovo obezbijedili. :shisha:
1987
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:55 am

phpBB [video]

moj prvi video
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:56 am

Nekom Zahirovic, nekom suplementacija hahahha

Sent from my HTC Desire 310 using Tapatalk
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:58 am

Svaka cast ljudima koji rade na dovodjenju igraca... kada pomislim to je to oni dovedu igraca sa zavidnom igrackom karijerom uz to je u najboljim sportskim godinama...
Sto se tice posjete....ocekujem da bude kao protiv borca 4-2 sto je za mene najbolja nasa utakmica na tribinama
Država Željo
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 10:59 am

Kakva uživancija . Za sva ova dešavanja . Mada smo i mi kao navijači bili jako strpljivi . Svaka čast upravi i ljudima ostalim koji učestvuju u svemu ovom . Mislim da možemo dosta i u ovoj polusezoni a za ligu 12 bićemo baš jaki . Volim te Željo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:10 am

Pozdrav plavoj braci :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:13 am

Ljudi, nemojte samo kao pitari da budemo, eto ne znam jeste li vidjeli al kako su odjednom poceli da pljuju tamo na njihovom forumu. To je najgora sorta ljudi, nama mozda nece ici lako ali nemojte dozvoliti da pljujemo i da budemo kao oni. Shvatiti trebamo da je ova ekipa, ekipa buducnosti. Zamislite sljedece sezone, Adnana , Mirsolava u pravoj formi. Zato trebamo biti strpljivi, ovaj dobar posao i rad ce se isplatiti kad tad. Trebamo podrzati klub, dolaziti na Grbavicu i izginuti na tribinama za nas klub. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:14 am

ko se nije uclanio neka se uclani, ko jeste neka uclanji bliznjeg koji nije :palacgore:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:14 am

Doveli igraca...kao da smo pobjedili Siroki. Okdobar igrac,ali i drugi imaju dobre igrace. Ako smo doveli Zahirovica ne znaci da cemo igrati sa igracem vise protiv svih i u svim utakmicama.
Nemojte pretjerivati. Jos nije ni pocelo,jos uvijek imamo samo 28 bodova,sesti smo na tabeli i predaleko od mjesta koje vodi u Evropu. A da bi osvojili kup moras odigrati 6 utakmica i biti bolji od onih koji su sad bolji od nas. A to niko ozbiljan ne moze gledati kao zajebanciju.
Dovodjenjem dobrih igraca mijenjas puno stvari koje ti u konacnici nisu saveznik. Rastu apetiti,postavljas se u poziciju favorita,raste pritisak,pocnu te drugacije percipirati...
Polako,strpljivo,bez bahacenja...tezak je put pred svima nama.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:18 am

Da se malo prisjetimo.. :zeljeznicar1:

phpBB [video]
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:19 am

FKZ1921 je napisao/la:Doveli igraca...kao da smo pobjedili Siroki. Okdobar igrac,ali i drugi imaju dobre igrace. Ako smo doveli Zahirovica ne znaci da cemo igrati sa igracem vise protiv svih i u svim utakmicama.
Nemojte pretjerivati. Jos nije ni pocelo,jos uvijek imamo samo 28 bodova,sesti smo na tabeli i predaleko od mjesta koje vodi u Evropu. A da bi osvojili kup moras odigrati 6 utakmica i biti bolji od onih koji su sad bolji od nas. A to niko ozbiljan ne moze gledati kao zajebanciju.
Dovodjenjem dobrih igraca mijenjas puno stvari koje ti u konacnici nisu saveznik. Rastu apetiti,postavljas se u poziciju favorita,raste pritisak,pocnu te drugacije percipirati...
Polako,strpljivo,bez bahacenja...tezak je put pred svima nama.
Svjesna je vecina nas svega na sra upozoravas, mesjutim kako se da ne dignemo euforiju nakon ovog svega pa time cemo uciniti da Grbavica bude puna

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:28 am

SarajlijaTM je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Još se stakla tresu kako je dreknulo
BOOOOOOOOM
Sad trkom na trening da zauzmem mjesto, čujem biće gužve :zeljeznicar1:
Otisle vodovodne cijevi od detonacije jbt
Zbog pojave kvara u kružnom toku u naselju Buća Potok na glavnom transpotrnom cjevovodu PS Alipašin most - rezervoar Kobilja glava prečnika 700 mm moralo se pristupiti popravci. Zbog toga je danas u 13 sati došlo do prekida vodosnabdijevanja u većem dijelu Sarajeva.

Trenutno prekid vodosnabdijevanja imaju naselja Koševsko Brdo,
Ciglane, Velešići, Pofalići, Bare – Šip, Ugorsko, Hotonj, Hum Brdo, i ulice
Koševo, Patriotske Lige, Alipašina, Jezero, Danijela Ozme, Hasana Kikića,
Kemal Begova, Crni Vrh, Odobašina, Kalemova, Omera Stupca, Avde
Jabučice, Gorica, Tepebašina, Ključka, Mostarska, Goruša, Sutjeska.


Nemaju vodeeeeeee :ganja:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:32 am

FKZ1921 je napisao/la:Doveli igraca...kao da smo pobjedili Siroki. Okdobar igrac,ali i drugi imaju dobre igrace. Ako smo doveli Zahirovica ne znaci da cemo igrati sa igracem vise protiv svih i u svim utakmicama.
Nemojte pretjerivati. Jos nije ni pocelo,jos uvijek imamo samo 28 bodova,sesti smo na tabeli i predaleko od mjesta koje vodi u Evropu. A da bi osvojili kup moras odigrati 6 utakmica i biti bolji od onih koji su sad bolji od nas. A to niko ozbiljan ne moze gledati kao zajebanciju.
Dovodjenjem dobrih igraca mijenjas puno stvari koje ti u konacnici nisu saveznik. Rastu apetiti,postavljas se u poziciju favorita,raste pritisak,pocnu te drugacije percipirati...
Polako,strpljivo,bez bahacenja...tezak je put pred svima nama.
Buraz pusti nas da uzivamo toliko godina smo cekali na ovo, mi smo drugaciji mentalitet od kona svjesni smo mi svega toga i volimo Zelju svoga
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:33 am

Kad me ne drmnu jutros kad pročita... :klanjase2: Upravi naklon do poda, na nama je sada...Zadnji vezni Zolotić, Zahirović, Hasanović :ganja: VOLIM TE ŽELJO!!! :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2016 11:55 am

Sto se tice postave, znam samo da je Sablja siguran :pljesak: :karanje: :karanje:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija