Moderator/ica: storm_raider

 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 7:49 am

Mirza Raščić :cry:
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 8:26 am

:ganja:
Pozdrav za sviju od "Matorog"
Ko se od vas sjeća one neke rodoljubive ratne pjesme "Otišli smo jer smo morali"...
ha, ha, ha
Matori vas prati... :palacgore:
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 8:59 am

Okolele je napisao/la:Tek sam sad pregledao ovaj sazetak i koliko vidim najveci problem je sebicnost i nadam se da ce se igracima utuviti u glavuu da igraju za tim a ne za sebe..
E kad to skontaju bit ce Zeljo opet sampion.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 9:05 am

MIRZA RAŠČIĆ!
 
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 9:27 am

Okolele je napisao/la:Tek sam sad pregledao ovaj sazetak i koliko vidim najveci problem je sebicnost i nadam se da ce se igracima utuviti u glavuu da igraju za tim a ne za sebe..
mozda je to razlog jer hoce da se kao dokazu, svi hoce da zabiju gol.. u prvenstvu ce to bit drugacije aBd, bit ce ovo jak tim :zeljeznicar1:
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 9:33 am

I asistencija je dokazivanje. Ozbiljan fudbaler ne smije nikad imati tu dilemu. Ako je saigrač u boljoj poziciji to se mora asistirati. Inače karijera se završava u Vratniku. Sa kakvim sam i svi mi talentima igrali lopte, ali jeb.ig.a dječiji mozak i nikad ništa nisu napravili. Banalna stvar, kad treba pucati dodaje, a kad treba dodati puca, a može s loptom sve. Vrhunski fudbal traži nadprosječno inteligentne ljude između ostalih karakteristika.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 9:33 am

Kako je ono rekao Brko ko sudi o ekipi na osnovu pripremnih utakmica ili je glup ili veliki strucnjak :)
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 9:35 am

Upravo tako, ali niko neće priznati da je glup. Dakle, sve vrhunski stručnjaci što znači truba smo :r
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:05 am

Ja jučer napisah da ljudi od struke kažu da je karakter igrača presudan (pod pretpostavkom da su u igračkom smislu ok,kao što ovi naši novi jesu).
Ima tu jedan evidentan problem kad su nasi novi igraci u pitanju.Igraci koji često mijenjaju klubove (tzv.legionari),uglavnom su sebični i imaju problem uklapanja u kolektiv. Evidentno je da sad u timu imamo par takvih. I to je ono što treneru ide na pleća kao dodatni teret. Ako se Edis izbori s tim problemom,svaka mu čast.
Ova naredna utakmica će nam biti vrlo indikativna.
Pretpostavljam da će jako sličiti prvoj takmičarskoj jer poslije nje nema više igre do 28. Očekujem svježiju ekipu,sa jednim treningom dan pred utakmicu,bez jutarnjeg treninga na dan utakmice,sa postavom koja će početi 28.02.,bez puno izmjena tokom utakmice...
Znaci,očekujem jedno 75 min ozbiljne igre bez izmjena. Ta utakmica će nam približno tačno reći u kakvom smo stanju pred početak takmičenja.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:09 am

Memiju i Hodžurdu na mjesta S.Stevanovića i Bogičevića i eto ga... :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:31 am

teteac8684 je napisao/la:Memiju i Hodžurdu na mjesta S.Stevanovića i Bogičevića i eto ga... :D
Ja Edisu u potpunosti vjerujem, ali stvarno ne znam zasto prije svega Hodzurda nije u par sa Acom, a naravno i Memija po meni mora igrati, to nam je trenutno igrac koji bi trebao napraviti sljedeci transfer..
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:32 am

Fakat ne znam što mislite da bolje od trenera znate koji mu se igrači uklapaju u koncepciju igre, i koji igrači više zaslužuju da su u prvih 11...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:39 am

Po meni na primjer Memija ne mora biti u prvoj postavi. Uzet cu jedan igracki primjer za komparaciju. Sjetite se Stanica za vrijeme mandata Amara, nema sta nije igrao i koju poziciju pokrivao, koliko je puta ostajao na klupi, pa je svojim radom na treninzima postao standardni prvotimac, kapiten i reprezentativac (bio na sirem spisku). Ono sto hocu da kazem ako igrac nije 100 % spreman i ne daje 100 % svojih mogucnosti onda je po meni bolje ga ostaviti na klupi, pa nek se kroz treninge dokazuje.

Svi bi mi j.beali od-do kada bismo u nekoj vaznoj utakmici (a takva nam je svaka u proljetnom dijelu) primili gol zbog ne spremnosti ili greske igraca, pa stoga ako Edis smatra da je Stevanovic spremniji od Memije onda i zasluzuje mjesto u prvoj postavi.

Gledati igraca sa ciljem da mora igrati da bismo ga prodali je po meni nonsens. Uzmite u obzir da je Memija jako mlad i da za njega ima jos dosta vremena, a po meni u proljetnom dijelu treba igrati Makijavelski gdje "Cilj opravdava sredstvo" sto znaci da trebaju igrati najspremniji i najpozrtvovaniji bez obzira na ime i prezime.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:42 am

On je šef i on će odgovarati za rezultate, a nema razloga da mu se ne vjeruje...Nego samo onako, naglas, razmišljam i priželjkujem Memiju i Hodžurdu u prvih 11...Ne mora to odmah značiti da se nekome ne vjeruje...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:49 am

sve se mora strateški gledati i sagledati. pa i to ko se može prodati. ne treba on da igra na uštrb nekoga ko je u boljoj formi sad kad je izuzetno bitno da izborimo evropu. ali ako bude bare-bare treba.
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:51 am

teteac8684 je napisao/la:On je šef i on će odgovarati za rezultate, a nema razloga da mu se ne vjeruje...Nego samo onako, naglas, razmišljam i priželjkujem Memiju i Hodžurdu u prvih 11...Ne mora to odmah značiti da se nekome ne vjeruje...
Pa burazeri kad je Sablja rekao da ko hoće da je u prvih 11 mora poginuti svi su rekli BRAVO, a sad te što ne igra ovaj ili onaj...
Isto tako ne mislim da ako je neko "naše" dijete mora igrati, pa mora ali mora i ginuti zato što je naše dijete više nego drugi.
Ha ja. :idea:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:54 am

Ima prečih stvari od prodaje Memije. Titula, kup, Evropa
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 10:56 am

In Sablja we trust :shisha:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 16, 2016 11:18 am

MATORI je napisao/la:
teteac8684 je napisao/la:On je šef i on će odgovarati za rezultate, a nema razloga da mu se ne vjeruje...Nego samo onako, naglas, razmišljam i priželjkujem Memiju i Hodžurdu u prvih 11...Ne mora to odmah značiti da se nekome ne vjeruje...
Pa burazeri kad je Sablja rekao da ko hoće da je u prvih 11 mora poginuti svi su rekli BRAVO, a sad te što ne igra ovaj ili onaj...
Isto tako ne mislim da ako je neko "naše" dijete mora igrati, pa mora ali mora i ginuti zato što je naše dijete više nego drugi.
Ha ja. :idea:
Nema to nikakve veze sa "našom djecom", barem kod mene...Edis zna najbolje i ima punu podršku u svakom slučaju...Ja to onako, navijački...Ha ja :mrgreen:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija