Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:50 pm

Meni je vala ovo odlican pokazatelj nekakvog napretka, vidi se dosta uigranih akcija i odlicnih ubacaja sa strane, pocevsi od Blagojevica koji je meni vrh igrac, pa do Bekrica, Kramarica, itd. Bice to sve ok, drago mi je da ne primamo golove tako lako, a jos ce to biti puno bolje kad ne bude trening ujutro, pa onda igras tekmu, pa kad imas malo odmora, pa kad je veci rezultatski naboj, huk navijaca, veca je i borbenost, prije ce se i protivnik umoriti, a mi na klupi imamo vrhunske igrace.

A samo jedan lik do sada podsjeca na Aldina i one slicne njemu, plavi1921.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:51 pm

Mi smo brzi bili, Memic nije vodio niti jednu utakmicu :-)
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:55 pm

Svidja mi se lijeva strana sa Kramaricem i Stanicem. Obojica su dobra i naprijed i nazad, i na klipu se vidi u par navrata kako mjenjaju pozicije. Mislim da bi trebali sa njima dvojicom pocinjati protiv jacih protvnika, a Tiago moze uletiti u zadnjih pola sata i napraviti dar mar kad je i protivnicka odbrana umorna.

Bojim se da je defanziva prevelika Tiagova mana, ako to nije popravio, dok protiv slabijih protivnika ne bi tu trebalo biti problema i mozemo poceti i sa njim.

Takodjer sto neko rece, Bekric i Lendric odlicno saradjuju i mogli bi biti ubojiti.

Sto se mene tice dobro je ovo za sada, odbrana nam je na nivou, sto ne cudi s obzirom da je Sablja sef. Napad ce proraditi, ubjedjen sam u to, i da cemo gledati jednog novog Zelju u odnosu na predhodnu polusezonu. :titula:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:57 pm

Pileee u misiji sam ono sto si mi pisao, saljem na sve strane, pa valjda sta i upali :rofl:
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:58 pm

Edis je već složio momčad, to je očito. Jedina mu je dilema Zola ili Dino. Ja bih radije Dinu postavio protiv Širokog, trenutno je jači u duelima a takav nam i treba. Zolu tek u drugom poluvremenu kada budemo tekmu privodili kraju :-). Čudi me samo da Bogi ima prednost ispred Hodžurde ali to je Edisovo.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 10:12 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Pileee u misiji sam ono sto si mi pisao, saljem na sve strane, pa valjda sta i upali :rofl:
Hvala slika slika slika
 
Avatar
GANI60
Postovi: 10
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:10 pm
Lokacija: Tešanj
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 10:15 pm

Pozzzz raja evo i mene na ovom forumu :zeljeznicar1: Samo pište ja više čitam al sam tu ...
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 10:20 pm

Pregledah sad ovaj sazetak..
Imali smo vise od igre ocito,duplo vise suteva,4-0 u kornerima,ne znam ko je ima veci posjed,vjerovanto opet mi..Vidjelo se par lijepih akcija stvarno,cak i centarsutevi djeluju dosta smislenije jer se obicno salje na nekog igraca a ne onako u bunar.Sto se tice realizacije,nismo mi danas imali neke zicere koje nismo iskoristili,a ni u dosadasnjim pripremnim utakmicama koliko se sjecam nije bilo tih zicera promasenih nesto posebno,tako da realizacija ne treba ici pod upitnik sve dok se ne pocnu masiti te krucijalne sanse,kao sto je bio slucaj npr. u prvom dijelu sezone.
Kratki su ovi sazetci da bi bilo kod od nas sad ima neku pravu sliku gdje smo trenutno,a i jos uvijek su to samo pripremne utakmice,tek nakon par onih za bodove mozemo dati neku ocjenu. :zeljeznicar1:
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 10:27 pm

vala ja jedva cekam da pocne pa da zagalamim :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 10:30 pm

Vala, ja sam za mjesec dana priprema sasvim zadovoljan. Mi cemo se samo popravljat.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 10:48 pm

neroazzuro je napisao/la:Vala, ja sam za mjesec dana priprema sasvim zadovoljan. Mi cemo se samo popravljat.
Tacno ova ekipa ce rasti iz dana u dan. Koliko ce proces tarajati ne zna niko reci vjerujem ni Edis ali ne treba gledati podcjenjivacki na ove ekipe ovi bi se borili za sami vrh nase lige siguran sam...
 
HercegovacTM87
Postovi: 13
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 10:53 pm

problem je sto neki ocekuju odmah velike pobjede,da deremo sviju,sabura,ovo su pripremne,nek treneri vide na koga mogu racunati
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 11:07 pm

pile87 je napisao/la:
neroazzuro je napisao/la:Vala, ja sam za mjesec dana priprema sasvim zadovoljan. Mi cemo se samo popravljat.
Tacno ova ekipa ce rasti iz dana u dan. Koliko ce proces tarajati ne zna niko reci vjerujem ni Edis ali ne treba gledati podcjenjivacki na ove ekipe ovi bi se borili za sami vrh nase lige siguran sam...
Jos ako nas na ljeto ne napusti vise od 2-3 igraca, sem ovih na kojima moram uzeti dobre pare, mi cemo za ligu 12. imati strasan tim.

A prije toga ako Bog da prvo da izborimo europu i onda odigramo nesto da vidimo snagu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 11:08 pm

Šta planiraju sa Kerimom.Evo danas je opet S.Stevanović bio u prvih 11.Da li mu je ovo kao šamar neki od Enisa da bolje radi i trudi se,ili je stvarno izgubio mjesto u prvih 11,što ja ne bih volio ni pod koju cijenu vidjet.Sami Bog zna koje pare možemo uzeti na njemu..
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 11:13 pm

bice ovo dobro. raduje me cvrsta odbrana.
vjerujem da u 12 predstojecih utakmica necemo primiti vise od 6 golova a ubjedjen sam da cemo ih dati vise od 18. nadam se da ce biti dovoljno....
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 11:18 pm

Kerim je izgubio mjesto u ekipi i neka je, kad se sjetim onog momka koji je na pocetku imao toliku volju i želju, koji je svaku utakmicu i svaki trening ginuo da se dokaže i kad tog momka uporedim sa ovim sad koji je umislio da je neka zvijezda razlika je drasticna. Nakon evropskih utakmica covjek se totalno promijenio. Razumijem ja kad igrac nije u formi pa ga nece ali kad se boris uprkos lošoj formi ljudi ce znati to da nagrade. Sve je do Memije, hoce li zapeti da pokaze ono sto zna ili ne. Kod Edisa ce igrati oni najbolji, ne imena i to je nesto sto mi se jako sviđa.. :zeljeznicar1:
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 11:22 pm

Nije to prvi put kod nasih igraca da se desi. Nakon nekih dobrih ponuda i interesovanja velikih klubova toliko se promijene umisle da su igraci i da ne treba vise ni trenirati a kamoli se truditi do zadnje kapi znoja pa onda zavrse karijeru u 2 ligi.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 11:28 pm

Neka oni idu i puse :shisha: To je najgore nesto za ove nase igrace, ne idu u teretanu, ne treniraju. A da ne pricamo kakvi smo mi inace kao narod, kad umislimo da smo neko i nesto. Ono njegovo ponasanje na utakmicama nije nikako uredu, stalno bi se svadjao nesto, previse potentan ide u duele i krajnje neozbiljno. Mada ja mislim da ce se Memija trgnuti, mnogo mi je drag igrac i jedan od najdrazih kod nas. Potencijal ima da napravi ekstra karijeru, samo da sredi malo u glavi stvari, to je i najbitnije kod igraca ali iskreno se nadam i ocekujem da ce MEmija da bljesne. :zeljeznicar1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 11:36 pm

Memija, izbaci S. Stevanovića iz prve !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 11:37 pm

slika
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :klanjase2:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 7 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija