Moderator/ica: storm_raider

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:14 pm

ISB87 je napisao/la:nije lose s tim da su se svi skupili prije mjesec..bit ce ovo odlicno protiv Sirokog, samo opusteno ;)
I uzmemo li u obzir teske noge, dva treninga dnevno :pljesak:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:17 pm

Hurmasica je napisao/la:Ipe kako smo stajali na terenu?
Nakon potpisivanja ugovora sa sponzorom nismo ni stajali na terenu :P
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:24 pm

Na osnovu ovog sto se vidi iz sazetka utakmice,moze se reci da je vidljiv odredjeni napredak u igri. I po meni je to u ovom momentu ohrabrujuce. Kroz ove dvije sedmice ce se neke stvari jos popraviti,ekipa ce se osvjeziti i u fulu uci u sezonu.
Posebno mi je drago da nismo primili golove u ove dvije ozbiljne utakmice. To je vazno zbog cinjenice da imamo mladog golmana,debitanta na golu.To je golmanu jednako vazno kao spicu kad zabija. I ne samo zbog golmana,vec opcenito zbog cinjenice da cijela ekipa stice sigurnost i samopouzdanje kroz utakmice u kojima ne prima golove. A davacemo ih sigurno vise nego do sada. Vazno je praviti ovakve situacije kao danas i bice golova.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:26 pm

ISB87 je napisao/la:nije lose s tim da su se svi skupili prije mjesec..bit ce ovo odlicno protiv Sirokog, samo opusteno ;)
Daj boze da bude odlicno ima ovde jos dosta posla mada izgleda malo bolje u odnosu na prvu utakmicu u Turskoj. Samo meni Edis ako ovako objasnjava igracima taktiku kao sto daje izjave onda....
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:32 pm

teatrale36 je napisao/la:
ISB87 je napisao/la:nije lose s tim da su se svi skupili prije mjesec..bit ce ovo odlicno protiv Sirokog, samo opusteno ;)
Daj boze da bude odlicno ima ovde jos dosta posla mada izgleda malo bolje u odnosu na prvu utakmicu u Turskoj. Samo meni Edis ako ovako objasnjava igracima taktiku kao sto daje izjave onda....
Koji trener na planeti iznosi detaljno takticku pripremu utakmice, dosta vise pesimizma neosnovanog, na osnovu par sansi iz klipa ovdje se sve i svasta zakljucuje..
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:33 pm

Ja bih recimo bio najsretniji da smo vecinu tekmi na pripremama zijanili,ali i ovako je dobro.
Ko hoce,skontace ;)
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:35 pm

Mene koliko sjećanje služi a služi dobro, kada smo god rasturali na pripremama dobijali smo po ušima u prvenstvu, prema tome....samo lagano :-)
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:38 pm

Protiv sirokog necemo primiti gol, a koliko cemo zabiti zavisi od raspolozenja plave navale :mrgreen:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:38 pm

Mene raduju 2 stvari iz ove utakmice ali i prethodnih, a to je saradnja Bekrić-Lendrić te igra Blagojevića. Sada kada je tu Zolotić i on će imati malo više slobode u igri prema naprijed i biće dodatna opasnost u napadu.
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:38 pm

Ma onako danas. Malo je nezgodno i komentarisat bilo šta jer ne znaš koliko je protivnik kvalitetan, takvi su nam protivnici.

Danas prvih pola sata smo bili jako dobri, od posjeda, bez srljanja, defanziva sve kompaktno. Stvarali smo i prilike. Nakon penala, ništa. Izgubili smo mirnoću, počeli trčat bezveze, a posebno drugi dio. Ali i takvi smo napravili dvije tri dobre situacije.
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:41 pm

Ovo je sasvim solidno,ipak se radi punom parom i još se ekipa ne osvježava ponekim odmorom i relaksirajucim treningom. Noge su preteške,važno mi je da sa trkom stojimo dobro,ostalo će doći sa lakšim nogama.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:42 pm

Ima dosta pozitivnih stvari, ali je pri zavrsnici primjetna velika sebicnost, svi hoce da se proslave, na to im treba skrenuti paznju.
 
Avatar
liksone
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:44 pm

Pozdrav plavoj braći!
Dugo citam ovaj forum tacnije ne mogu bez njega..nadam se da cete uvijek pisati dobre stvari vezane za naseg ZELJU!
Nisam bas aktivan sa pisanjem ali eto samo da pozdravim raju.

VOLIM TE ZELJO !
:zeljeznicar1:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:47 pm

liksone je napisao/la:Pozdrav plavoj braći!
Dugo citam ovaj forum tacnije ne mogu bez njega..nadam se da cete uvijek pisati dobre stvari vezane za naseg ZELJU!
Nisam bas aktivan sa pisanjem ali eto samo da pozdravim raju.

VOLIM TE ZELJO !
:zeljeznicar1:
Koliko dugo? Ali budi iskren
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:47 pm

:mrgreen:
 
Avatar
liksone
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:48 pm

Republika je napisao/la:
liksone je napisao/la:Pozdrav plavoj braći!
Dugo citam ovaj forum tacnije ne mogu bez njega..nadam se da cete uvijek pisati dobre stvari vezane za naseg ZELJU!
Nisam bas aktivan sa pisanjem ali eto samo da pozdravim raju.

VOLIM TE ZELJO !
:zeljeznicar1:
Koliko dugo? Ali budi iskren
Od 2008 i trajnog bana na sranjesranje.ba :ganja:
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:49 pm

liksone je napisao/la:Pozdrav plavoj braći!
Dugo citam ovaj forum tacnije ne mogu bez njega..nadam se da cete uvijek pisati dobre stvari vezane za naseg ZELJU!
Nisam bas aktivan sa pisanjem ali eto samo da pozdravim raju.

VOLIM TE ZELJO !
:zeljeznicar1:
I ja ga dugo čitam, čitava 4 dana :rofl: , hajde sretno, mada si mi malo 8-)
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:49 pm

Ipe je napisao/la:Ma onako danas. Malo je nezgodno i komentarisat bilo šta jer ne znaš koliko je protivnik kvalitetan, takvi su nam protivnici.

Danas prvih pola sata smo bili jako dobri, od posjeda, bez srljanja, defanziva sve kompaktno. Stvarali smo i prilike. Nakon penala, ništa. Izgubili smo mirnoću, počeli trčat bezveze, a posebno drugi dio. Ali i takvi smo napravili dvije tri dobre situacije.
Ipe prepisao Edisovu izjavu hehe, a mozda sta i krili od Sirokog :kafa:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:50 pm

http://www.klix.ba/sport/nogomet/italij ... /160215151" onclick="window.open(this.href);return false;

podsjeća l' vas ovo na nešto? :mrgreen:

još trener koji je slagao da ima licencu... :mrgreen:
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 15, 2016 9:50 pm

IvanOsim je napisao/la:Ima dosta pozitivnih stvari, ali je pri zavrsnici primjetna velika sebicnost, svi hoce da se proslave, na to im treba skrenuti paznju.
Ma svi su oni tu negdje bare bare mislim po pozicijama i niko nema zagarantovano mjesto u prvih 11 i svak pokusava da se dokaze i to nazalost tom sebicnoscu. Nadam se da to nece potrajati jer bi bilo pogubno za nas ipak je fudbal kolektivna igra.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija