Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

delinjo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 4:28 pm

@plavi orkestar na zvanicnoj !!

@pinki upravo to...ali vidis da su se neki prepali pa je storm morao intervenisati ...trebamo svi imena i prezimena staviti pa da vidimo...klosarski pokusaji da se masa prestrasi...a mi cijelo vrijeme pozivamo ovdje da ne bude nasilja i tih stvari ...i onda govna urade ovo sto urade...sami zele nasilje izgleda ....slika i prilika nase drzave !!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Leon_Professional
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:29 pm

Moderizacija, je li mi neko moze pomoci, ne mogu da saljem privatne poruke uvijek mi ovo izbaci "The requested users to be added do not exist." Moglo je do prije neki dan, sad nece!

Ajde Zeljo molim teeee
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

avlami97
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:29 pm

terabajt je napisao/la:Da li je ikako moguće da se pare preusmjere na južnu tribinu pa da nju počnemo graditi ako nema prepreka.
To neće moći nikako jer je Koldžo, a i ona pravnica (plavka) na Stadion gledaju kao JEDNU CJELINU, a u tom slučaju nam je SUSJED opet SD koji raspolažu sa Plavim Zamkom (1/1 zemlja na FK) i 70-80m2 kancelarija na Sjevernoj tribini. Plavi Zamak i te tri kancelarije (70-80m2) na Sjevernoj tribini su u vlasništvu SD i automatski su ti susjedi, koji mogu praviti problem jer se stadion posmatra kao jedna cjelina.

SD ne bi pravio problem gradnje Stadiona i dali bi te tri kancelarije, a da mi njima damo zemlju ispod Plavog zamka i 200-300m2 betonskog igrališta iza istočne tribine.

Ovo je klasična ucjena.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

mrsport

sri maj 04, 2016 4:30 pm

Link za Celik vs Zeljo
http://mrsportstream.com/bs/channel-1/" target="_blank

Ostale utakmice (Sloboda, Sarajevo, Zrinjski)
http://www.mrsportstream.com" target="_blank

SWRA_1921
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:31 pm

Svaka čast za postavu i klupu.

**** ove iz SD, navikli smo na Koševo, pa nek bude to privremena mjera "moranja igranja na groblju", idemo im na sud sve uzeti a za Grbavicu nek' se skupljaju pare sve do tad kad ne bude sve spremno. Mada moraju ovi debili iz općine popustiti, samo ih bombardovati papirima na kojima se vidi da je sve cisto, izbori idu, navijacka baza ogromna. Uzeti im i Plavi Zamak, tj. zemljiste a isplatiti ta 2,3 prostora na sjevernoj tribini i MRŠ od Želje.

FORZA ŽELJO!

Ako moze neko poslati link, ako vec ne bude javno. :zeljeznicar1:

delinjo
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:31 pm

avlami97 je napisao/la:
terabajt je napisao/la:Da li je ikako moguće da se pare preusmjere na južnu tribinu pa da nju počnemo graditi ako nema prepreka.
To neće moći nikako jer je Koldžo, a i ona pravnica (plavka) na Stadion gledaju kao JEDNU CJELINU, a u tom slučaju nam je SUSJED opet SD koji raspolažu sa Plavim Zamkom (1/1 zemlja na FK) i 70-80m2 kancelarija na Sjevernoj tribini. Plavi Zamak i te tri kancelarije (70-80m2) na Sjevernoj tribini su u vlasništvu SD i automatski su ti susjedi, koji mogu praviti problem jer se stadion posmatra kao jedna cjelina.

SD ne bi pravio problem gradnje Stadiona i dali bi te tri kancelarije, a da mi njima damo zemlju ispod Plavog zamka i 200-300m2 betonskog igrališta iza istočne tribine.

Ovo je klasična ucjena.
ovo mi dodje kao ono evo ja cu tebi brate dati 100 KM a ti meni daj 10 hiljada i eto dobri smo onda :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

terabajt
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:33 pm

avlami97 je napisao/la:

Ovo je klasična ucjena.
A to zemljiste i igraliste vrede par miliona haha, a ono ipak na nasem zemljistu 1/1. evo im k.......

Whisperer

sri maj 04, 2016 4:33 pm

delinjo je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:

Ovo je klasična ucjena.
ovo mi dodje kao ono evo ja cu tebi brate dati 100 KM a ti meni daj 10 hiljada i eto dobri smo onda :D

danas ako uzmemo a hocemo vjerujem u igrace ove, dobijemo rudar onda brate otic nas u lukavicu dvije miljee da se trese :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

delinjo
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:34 pm

Mirso danas radnik uzima u Lukavici i Slavija ce ispasti do zadnjeg kola i teoretski :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

omladina1921zeljina
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:36 pm

Link neko da udijeli bio bih eterno zahvalan.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016

DZM13
Kontakt:

ima li streama ?
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...

Whisperer

delinjo je napisao/la:Mirso danas radnik uzima u Lukavici i Slavija ce ispasti do zadnjeg kola i teoretski :D
jos borac da uzmee bodd da kone fisnu u tzz treci smo
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Veteran1965
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:37 pm

vrbanjusa je napisao/la:FK Željezničar: Kjosevski, S. Stevanović, Kosorić, Memija, Bekrić, Blagojević, Bogičević, Stanić, Lendrić, Zahirović i M. Stevanović. Na klupi su: Fejzić, Kramarić, Đermanović, E. Sadiković, Beganović, Tiago, Hodžurda.
Ma dobra smo klapa ocm!!!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Tryg
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:37 pm

Joj larsone sta nam radis pa gledaj, bolje da sam odradio ja stream.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

kontranogama
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:38 pm

Citajte malo, ljudi dali do sada cetiri streame a vi pitate
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Elegant
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:40 pm

slika

Momci postizu radnu temepraturu, Manijaci lagano ulaze ! :palacgore:

Sretno nam, bolji smo i uzimamo ovo !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

cala
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:41 pm

Ma ne treba govnima dati mi metar zemlje pa taman igrali na kosevu jos 10 godina. Na sudu ce se sve pokazati i tu jedino mozemo popusiti ako ispadne da nas je sve klub lagao.
Standardni bosnjacki mentalitet, cim je neko dosao do nekih para daj da se ja tu ugradim ako ikako moze.

terabajt
Kontakt:

sri maj 04, 2016 4:42 pm

Neki su neredi bili ispred stadiona, info drg forum ????????? Zna li neko sta

Neandertalac

sri maj 04, 2016 4:43 pm

Treba se strpiti malo, sacekati da klub objavi svoj zvanicni stav i nagovijesti smjer buduceg djelovanja. Nismo svi do kraja upoznati, samo nagadjamo sta i kako se desava.
Sigurno je da je SD u ovom slucaju pokusava isposlovati za sebe najbolji moguci deal a da je Koldzo zakone, sporove i taj isti SD danas postavio isored sebe kao stit.
To su fakti.
Klub ce se sigurno ubrzo ocitovati, do tada;
Hajde Zeljo pobijedi, bodove donesi :zeljeznicar1:
Željeznicar za život cijeli!

fk1921

sri maj 04, 2016 4:45 pm

dajte momci link da gledamo tekmu, ne mogu da nadjem sto je neko objavio na forumu link gdje ce biti stream...hvala :ganja:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Prijava  •  Registracija