Okolele
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 2:53 pm

mirsadmekic je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:na nas kvota 1,60 u lutriji, 1,55 u premieru... :r
nevalja bratee koficijnet 1.55 sekundee suhav je da valja u betlive 1.65
Joj bas 1.55 najgora kvota..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Hurmasica
Kontakt:

sri maj 04, 2016 2:53 pm

terabajt je napisao/la:Daju tiribinu, prostorije ma sve daće i guzice samo za tu parcelu, pa OČIGLEDO STA JE U PITANJU.
:palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Whisperer

sri maj 04, 2016 2:54 pm

Okolele je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:na nas kvota 1,60 u lutriji, 1,55 u premieru... :r
nevalja bratee koficijnet 1.55 sekundee suhav je da valja u betlive 1.65
Joj bas 1.55 najgora kvota..
najgoraa mogucaa znaci jos smo u super ponudi , necu da slutim al x danas lupam nepase nam udaljice nas od evrope
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Okolele
Kontakt:

Opet se ovaj Koldzo gubi,nije jarane sjeverna tribina nego istocna..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

irfo

al cuj greska je napravljena za parcelu :klanjase2: , pa kakav moras biti glupan da bi u to povjerovo , ne mogu sebi doci :rofl: :rofl:

damirfile
Kontakt:

sri maj 04, 2016 2:56 pm

irfo je napisao/la:al cuj greska je napravljena za parcelu :klanjase2: , pa kakav moras biti glupan da bi u to povjerovo , ne mogu sebi doci :rofl: :rofl:
Tako se ne moze ni djeci lagati jbt, pa sad u to treba provjerovati.

nikson
Kontakt:

Zanima me jel tacna ona lista imena pojedinih forumasa koje su objavili oni idioti laznjaci - koldzini placenici.. moze odgovor u pp...
P.S. ako jeste tqcna onda ja zelim promjenu nicka, hocu da stavim puno ime, prezime i jmbg pa da komentarisem jos zustrije, jer stojim iza svojih rijeci....A vama sto citate, Koldzine ublehe zelim da tu parcelu prodate da bi skupili pare za lijecenje :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Elegant
Kontakt:

Mozemo li mi u narednim danima da dobijemo dozvolu za zapad da se ovi radovi zavrse da se igra europa na Grbavici ?

Istok svejedno ceka !!!
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Vrag

sri maj 04, 2016 2:57 pm

Vrag je napisao/la:Uprava FK Zeljeznicar ocekuje da mi mimo zakona djelujemo. SD je iznio dokaze i mi moramo postupiti po zakonu. Zasto bi opstina bila protiv gradnje stadiona. Osposobili smo reflektore, podrzali smo uefa projekat, podrzali smo akciju za Evropsku Grbavicu sa 100000 KM, platili smo idejni projekat, dali smo platiku na koristenju. Imamo u planu i dalja neka ulaganja. Ove male nesuglasice ta ulaganja nece dovesti u pitanju. Ja opet savjetujem da na miran nacin FK rijesi taj problem sa SD jer preko suda ce potrajati, a trenutno vrijeme je sto najmanje imamo.
Mi ne smijemo mimo zakona nista raditi. Bespotrebno se digla hajka i nadam se da cemo ubrzo riješiti ovaj problem. Na kraju krajeva imamo svi isti cilj, a to je moderan stadion kakav Željezničar zaslužuje, ovaj grad zaslužuje.
Zvuči poznato :shock:

storm_raider
Kontakt:

sri maj 04, 2016 2:58 pm

nikson je napisao/la:Zanima me jel tacna ona lista imena pojedinih forumasa koje su objavili oni idioti laznjaci - koldzini placenici.. moze odgovor u pp...
P.S. ako jeste tqcna onda ja zelim promjenu nicka, hocu da stavim puno ime, prezime i jmbg pa da komentarisem jos zustrije, jer stojim iza svojih rijeci....A vama sto citate, Koldzine ublehe zelim da tu parcelu prodate da bi skupili pare za lijecenje :)
Ne brini, ovdje takvi ne mogu proci. Ni sa koje strane. Ljudi mi za 2 sata igramo veoma bitnu utakmicu, ovo ce cekati nakon toga, utakmica nece!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Hurmasica
Kontakt:

sri maj 04, 2016 2:59 pm

AJDEEE ŽELJOOO :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 2:59 pm

nikson je napisao/la:Zanima me jel tacna ona lista imena pojedinih forumasa koje su objavili oni idioti laznjaci - koldzini placenici.. moze odgovor u pp...
Koja lista brate

Sent from my C5303 using Tapatalk

damirfile
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:00 pm

ANTIKOLDZO !!!!!!!!

diego1921
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:02 pm

SD i Koldzo nece na sud jel znaju da ce popusiti lovu koja im je obecana,boli njih ***** za klub !! Mame im svima *****!!
I kako mi da se koncentrisemo na tekmu sezone poslije svega,pa mora nas ovo poremetiti, dan ga jebao nismo od kamena !! :psujem:

Rodom s mejtaša
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:02 pm

Veteran je napisao/la:Pa i Koldžina priča da ima spremne pare, samo da se FK i SD dogovore, šalje jasnu poruku.....za dogovor i početak mog projekta spreman sam Vam dati 200.000 milja naravno opštinskih odnosno Vaših para. Opasna banda ocm, baš zu zacrtali nešto, biće problema ovdje velikih...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ne treba nam ništa od njega. Nek te dvije glave dadne ovim iz SD-a, samo nek nam se skinu s vrata i on i oni.
Što je najgore ni na sudu ne bi ništa dobili. Kakav crni sud, dok nisam lično doživio nisam vjerovao. To je tek cirkusijada.
Nažalost, ovo samo lova ili toljaga mogu riješiti. Nije bitna više ovogodišnja Evropa već budućnost gradnje u narednim godinama.

likusa
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:04 pm

hocel bit stream..valja mi pozurit kuci :zeljeznicar1:
Željeznicar za život cijeli !

irfo

sri maj 04, 2016 3:04 pm

Sto se mene tice, ici na sud pa makar deset godina trajalo samo da se istina dokaze, ako smo mogli ovoliko cekat na stadion mozemo jos deset godina, samo da ovi lopovi JEDNU MARKU NE STAVE U SVOJ DZEP, tolko od mene

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:06 pm

Istina je.....

terabajt
Kontakt:

Ovaj iz SD kaže ni ime neću da mu napišem: DACEMO CIJELU TRIBINU, PROSTORIJE znaci SVE SAMO ZA TU PARCELU. Dalje navodi kao nema dozvole još za građenje ali tu je načelnik koji će je ekspresno izdati i tuće niknuti zgrada,trzni ili nešto treće. navodi kako je neko iz kluba namjerno unio pogrešne brojeve u papire, i on to sad kaže što ne ode na sud pa kaze pogrešni su brojevi i sto to nije uradio prije 10 godina... Mafija se udruzila hoce tu parcelu za licne interese svima nam je to jasno. A najveci udio ima lopov KOLDŽO.
Zadnja izmjena: terabajt, dana/u sri maj 04, 2016 3:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Elegant
Kontakt:

yebo me svako ako oni za godinu dana ne izgrade taj hotel-restoran Plavi Zamak i super market Konzum pored i ispred stadiona !

:rofl:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija