Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:50 am

Jel Tiago spreman za sutra ?
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:51 am

cikazubo je napisao/la:Jel Tiago spreman za sutra ?
nije !
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:54 am

Za Tiaga je sezona zavrsena.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:54 am

@Delinjo, naravno da smo jaci i da imamo motiv vise. Odigrati kako mi najbolje znamo, agresivno od pocetka, od prve minute pokazati po sta smo dosli, a to su 3 boda koja nas priblizavaju Evropi! Lendra nije odavno zabio, sutra hladno 2 ili u kombinaciji sa Micom :karanje: :karanje:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:56 am

Adzem i Alihodzic sutra na klupi najverovatnije.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:57 am

Samo bez nabijanja lopte Lendri jer to će teško proći. Igrati po zemlji, krila nam moraju biti posebno aktivna i ja vjerujem da će to biti dovoljno za pobjedu, naravno uz veći motiv koji mi imamo te individualni kvalitet koji je na našoj strani. 0:1 (Lendrić) :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:58 am

uz Zrinjski, Celik je jedina neporazena ekipa na domacem terenu u ovoj sezoni. nekako, iz kladionicarskog iskustva znam da je po sezoni jako malo ili nimalo ekipa koje uspiju zadrzati takav omjer. vrijeme je da Celik padne i da ih neko kuci otrese. ne sumnjam da cemo to biti mi uz trud i zalaganje kakvo smo gledali za vikend na Grbavici.

sa ta tri boda mi bi smo jednom nogom zakoracili u Evropu.

daj zaigraj, zaplesi na terenu i zabij tom kretenu da bude ludnica!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: za_zivot_cijeli, dana/u uto maj 03, 2016 11:59 am, ukupno mijenjano 1 put.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 11:59 am

Dokle se došlo sa uplatama za Zenicu ?
Postoji opcija da sutra radim pa da ne mogu ići
ako izganjam slobodan dan jel kasno danas uplatiti, ili da ide privatna režija ?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

phpBB [video]
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:01 pm

I pred revanš utakmicu sa Slobodom sve su teme bile važnije osim same utakmice i znamo kako je završilo. Znam da igrači na terenu odlučuju o ishodu, ali red je da od sada do kraja utakmice u Zenici jedina tema bude sastav i kako se suprostaviti Zeničanima, a o Koldži i inima brate poslije utakmice. Neko svjesno, neko nesvjesno spinuje ovu temu pred našu najznačajniju utakmicu. Bojim se da je i sama pres konferencija pred ovu utakmicu namjerno sazvana u najpogubinje vrijeme po nas. Svima kojima je u interesu da se ova tema razvodnji, u interesu je da Željo sutra ne uspije i ne plasira se u Europu jer će tako i priča oko igranja Europe na Grbavici izgubiti na fokusu.

ZATO STIPU TE DASA ĆUPRI O KOLDŽI, SUTRA IGRA NAŠ ŽELJO.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:02 pm

"Poslije poraza u Vitezu nismo imali baš puno vremena da se oporavimo, sutra ćemo vidjeti koliko smo uspjeli da vratimo i motivišemo ekipu. Mislim da ipak protiv Željezničara igračima ne treba poseban motiv, jer su to derbi utakmice, gdje svi igrači žele da se dokažu i pokažu svoj kvalitet. Naš protivnik ovu polusezonu nema poraza, teško primaju golove i teško možemo naći neke mane u njihovoj igri. Mi ćemo čekati strpljivo neku grešku Željezničara i nadam se da ćemo je dočekati i utakmicu okrenuti u svoju korist, sigurno je da ćemo dati svoj maksimum da ostanemo neporaženi", nada se Beganović. Za sutrašnju utakmicu će biti određenih promjena u ekipi. "Vraćaju nam se Mahir Karić i Anel Dedić, koji će zauzeti svoje pozicije u ekipi, sutra ne možemo računati na Heću i Kazazića, koji imaju kartone. Malo ćemo izmijeniti veznu liniju, biće to nešto ofanzivnija nego inače, a nadam se da ćemo to iskoristiti i parirati Željezničaru. Poslije duge pauze Selimović i Popović nisu baš zadovoljili u Vitezu, jedan će sutra početi sutra utakmicu, dok će drugi vjerovatno ući s klupe. Sutra nije bitno ko nastupi, svaki igrač treba dati svoj maksimum i onda rezultat neće izostati", ističe trener Čelika. Sutrašnju utakmicu sudit će sudija, koji je ove sezone već dva puta oštetio Čelik. "Nadam se sutra da će utakmica proći s normalnim suđenjem, neka sudija radi svoj posao kako najbolje zna, griješit se naravno može, ali ne namjerno. Ja nemam ništa protiv tog sudije, niti bilo ko iz našeg kluba, ali eto desilo se da je on dva puta na našim utakmicama pravio greške, ali nadam se da to neće biti slučaj u sutrašnjoj utakmici", kazao je Beganović. Vjerovatni sastav Čelika:Adilović, Kojić, Džidić, Jusić, Bureković, Bajraktarević, Dedić, Salčinović, Popović(Grahovac), Selimović i Karić.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:09 pm

Hurmasica je napisao/la:Samo bez nabijanja lopte Lendri jer to će teško proći. Igrati po zemlji, krila nam moraju biti posebno aktivna i ja vjerujem da će to biti dovoljno za pobjedu, naravno uz veći motiv koji mi imamo te individualni kvalitet koji je na našoj strani. 0:1 (Lendrić) :zeljeznicar1:
Mi samo lendru potrosimo s tim nabijanjem lopte.
Mislim da je kljuc pobjede dobra partija Blagojevica i Bekrica koji moraju praviti visak na sredini i praviti prostor za krila ili Lendrica..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:11 pm

Minjore je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Samo bez nabijanja lopte Lendri jer to će teško proći. Igrati po zemlji, krila nam moraju biti posebno aktivna i ja vjerujem da će to biti dovoljno za pobjedu, naravno uz veći motiv koji mi imamo te individualni kvalitet koji je na našoj strani. 0:1 (Lendrić) :zeljeznicar1:
Mi samo lendru potrosimo s tim nabijanjem lopte.
Mislim da je kljuc pobjede dobra partija Blagojevica i Bekrica koji moraju praviti visak na sredini i praviti prostor za krila ili Lendrica..
Ma te lopte i mogu proći protiv nekih ekipa ali pored Džidića u Čeliku bojim se da ne :D .
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:12 pm

@Salle86 od 17 do 19h su uplate.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:12 pm

Ako Bekrija bude kao i u prethodnim utakmicima onda nista od njega..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:13 pm

DANAN je napisao/la:Adzem i Alihodzic sutra na klupi najverovatnije.....
Hoće li i Edis nešto slično napraviti? :mrgreen:

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:15 pm

Hurmasica je napisao/la:
DANAN je napisao/la:Adzem i Alihodzic sutra na klupi najverovatnije.....
Hoće li i Edis nešto slično napraviti? :mrgreen:

slika
Mailsona na klupu i preko facebooka mu slati :lol:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:16 pm

O stadionu u cetvrtak, Zeljo igra sutra i to je najbitnije! Idemo dobiti Celik, a za stadion ima ko se brine i ovo ce biti rijeseno. Nase je da sutra navijamo i nosimo momke. Adzem ce biti na klupi sutra. Ljudi iz kluba se brinu o izgradnji stadiona i nista nece biti prepusteno slucaju. Nase je da izborimo Europu, njihovo da se ista igra na Grbavici, sto ce se i desiti ako je izborimo. Nakon utakmice o nacelniku i ostalima.

Svi pokusaji da se skrene paznja sa utakmice nece valjati niti proci ovdje. Okrenimo se prioritetima. Idemo Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:18 pm

satira i protesti su osnova demokratskog društva. naravno nas su naši vladari bliskoistočnog i ruskog tipa ubijedili da to nije tako i da je demokratija da ti trpiš i šutiš dok oni pišaju po tebi. one slike razvlačiti po internetu koliko god je moguće, printati pa slati poštom, naprijed napišeš neko izmišljeno ime i adresu pošiljaoca...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:20 pm

Okolele je napisao/la:Ako Bekrija bude kao i u prethodnim utakmicima onda nista od njega..
Ja stvarno ne znam sta je sa njim, protiv Sirokog bljesne, odigra poslije jos jednu dvije kako treba ostalo sve da te bog mili sacuva, ista stvar kao i kada se 2013.vratio, gubi lopte, nepovezani pasovi, isto kao da ima tremu pa mu se noge sasjeku tako se i ponasa na terenu, ili se od njega previse ocekuje pa mu je to problem, teret u startu ili je jednostavno igracki grohno, trece nema ...
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 03, 2016 12:25 pm

Hurmasica je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Samo bez nabijanja lopte Lendri jer to će teško proći. Igrati po zemlji, krila nam moraju biti posebno aktivna i ja vjerujem da će to biti dovoljno za pobjedu, naravno uz veći motiv koji mi imamo te individualni kvalitet koji je na našoj strani. 0:1 (Lendrić) :zeljeznicar1:
Mi samo lendru potrosimo s tim nabijanjem lopte.
Mislim da je kljuc pobjede dobra partija Blagojevica i Bekrica koji moraju praviti visak na sredini i praviti prostor za krila ili Lendrica..
Ma te lopte i mogu proći protiv nekih ekipa ali pored Džidića u Čeliku bojim se da ne :D .
Ja ocekujem da bekovi konacno odigraju nesto prema naprijed,protiv sirokog i borca smo vidjeli sta nama znace ti bekovi..desni bek i stoperi su im jako spori,to treba iskoristiti !! Ne svidja mi se ova prica Beganovica oko sudija,odmah pritisak stvara !!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija