Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:15 pm

Ajzea je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Sto nam lopovi iz SD ne skeniraju njihove dokumente kad vec pricaju o necemu..
Sad sam krenuo isto upitati..
To ga je trebao pitati novinar sa ss.ba u ovom intervjuu, ali, nemaju oni muda za to.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:17 pm

Virtu4L je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Sto nam lopovi iz SD ne skeniraju njihove dokumente kad vec pricaju o necemu..
Sad sam krenuo isto upitati..
To ga je trebao pitati novinar sa ss.ba u ovom intervjuu, ali, nemaju oni muda za to.
ili razloga
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:19 pm

Al pored svega toga, kakve veze ima zapad sa svim i svacim?!?!?!?! Hajd eto istok i nekako, al zapad. Koji lopovi tacno da ne povjerujes.
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Avatar
kerempuh
Postovi: 3
Pridružen/a: čet mar 31, 2016 1:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:19 pm

koliko ima istine u priči da je Koldzo poslije opštinskog doniranja 100 hiljada kmica za stadion , tražio nazad u kešu ispod stola pola iznosa od Misketa ?
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:20 pm

Kako moze biti da je sjeverna tribina 1/1 u vlasbistvu SD kad FK kako jednom Gredic rece je na ime kirija od poslovnih prostora na sjevernoj tribini dobio oko 250.000 KM za godinu dana

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:21 pm

sve piše u onom dugom saopštenju, samo čitajte, spor se odnosi samo na gornji neetažirani dio.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:21 pm

MrRiccoli je napisao/la:Kako moze biti da je sjeverna tribina 1/1 u vlasbistvu SD kad FK kako jednom Gredic rece je na ime kirija od poslovnih prostora na sjevernoj tribini dobio oko 250.000 KM za godinu dana

Sent from my C5303 using Tapatalk
laže uhljup
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:21 pm

manijak_do_kraja je napisao/la:Al pored svega toga, kakve veze ima zapad sa svim i svacim?!?!?!?! Hajd eto istok i nekako, al zapad. Koji lopovi tacno da ne povjerujes.
Pa o tome ja pisem, majmun zvani Hatibovic u tekstu pominje sjever i navodne probleme oko sjeverne tribine, a sjeverna tribina niti se planira renovirati niti niti su planirani bilo kakvi radovi, sto je cisto stvaranje umjetnih problema i pravljenje problema tamo gdje ih nema, novinar glup ko k*** nije ga pitao za dokaze - dokumente SD. koji dokazuju ono sto on tvrdi, nije pitao kakve su to obaveze koje navodno ovi iz kluba ne postuju dogovorom itd.
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:22 pm

SINOČ SAM NAPISAO A SADA PONAVLJAN
U OVOM TRENUTKU POTREBNA JE GRAĐANSKA NEPOSLUŠNOST. SPREJ PA UDRI. MIRNA BLOKADA OPŠTINE OD STRANE NEKOLIKO HILJADA NAVIJAČA. ZASIPANJE OPŠTINE SA HILJADE MAILOVA DNEVNO NA SVE OPŠTINSKE I DRŽAVNE ADRESE. AUTO SA RAZGLASOM KAO ZA REKLAME PA OPLETI. UKLJUČITI I STRANE MEDIJE.... ISTO TAKO BLOKIRATI RAD SD NA SVE DOZVOLJENE NAČINE.

GLUPO JE DA JA POZIVAN NA GRAĐANSKU NEPOSLUŠNOST 500KM OD SARAJEVA... AL ETO

MANIJACI, DJECO UDRITE SA SPREJEVIMA, LJEPITE OVE SLIKE GDJE GOD STIGNETE, SKUPITE SE NEKOLIKO MILJA PRED OPŠTINOM PRED KOLDŽINOM KUČOM, PRED SD. NAPADNITE MAILOVE, WEB STRANICE....
UČINITE NEŠTO ZA SEBE I ZA ŽELJU.
JA SJEDIM U PRIVIDNOJ UDOBNOSTI EU I NEMAM PRAVO DA OVO PIŠEM. IPAK, BOLI ME DUŠA KAD VIDIM DA VEČ VIŠE OD DVIJE DECENIJE INTELEKTUALNE I EMOCIONALME FUKARE MALTRETIRAJU CJELU DRŽAVU. OVO ŠTO SE SADA DOGAĐA OKO ŽELJE JE SAMO SAŽETAK DOGAĐANJA U DRŽAVI. OTIMAJU VAM IZ USTA, TRUJU, SAKATE DUŠEVNO, MORALNO I MATERIJALNO. OD BIH SU NAPRAVILI TAMNI VILAJET I PROKLETU AVLIJU U JEDNOM. NJIMA JE ŽELJO TRN U PETI NE SAMO ZBOG PARA, SMETA IM IDEJA OTVORENOSTI, TRANSPARENTNOSTI, NADNACIONALNOSTI. MI NISMO STOKA KOJU SE MOŽE UTJERATI U TOROVE, MI GLEDAMO PREKO BRADA U SVIJET. ONI TO NEČE. ONI KADA KAŽU DA JE MRAK ONDA MORA BITI MRAK. KAD ONI VEDRE SAMO ONDA JE VEDRO.

MANIJACI DO NAS JE! HOČEMOLI ČEKATI KO KURBANI ILI ĆEMO NEŠTO UČITITI ZA ŽELJU?

JA OD DANAS NAPADAM MAILOVE OPŠTINE I SVE DRUGE UPLETENE U OVO. IMAM PAR ZNANACA NOVINARA KOJE ĆU PROBATI ZAINTERESIRATI ZA OVU HAJDUČIJU. AKO JOŠ NEŠTO SKONTAM PODNOSIM IZVJEŠTAJ :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:23 pm

Po logici i prici ovih idiota iz SD i ovih morona iz opstine, ja bih sad mogao otici u neciju kucu, gdje neko pravi treci sprat i reci da ne moze jer je to moje a on iako ima papire 1/1 nije vlasnik...ja sam...et mozda zvuci glupo al fakticki takoq ispadne....jbm li ti Alija drzavu u picku i kakvu si ti stranku napravio, pink panther je za njih crtani film....majku vam jbm...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:24 pm

fedeltafrotta je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Kako moze biti da je sjeverna tribina 1/1 u vlasbistvu SD kad FK kako jednom Gredic rece je na ime kirija od poslovnih prostora na sjevernoj tribini dobio oko 250.000 KM za godinu dana

Sent from my C5303 using Tapatalk
laže uhljup
Izmisljaju jednostavno ...
Klub godisnjeuzima negdje oko 215.000 KM na ime poslovnih prostora, mislite li da bi to ovi iz SD. dopustili da je tribina 1/1 na njih !?
Bi al u k*** ...
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:26 pm

Hoce li se klub oglasiti,hoce li objaviti demant na sve ovo ?
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:30 pm

Hurmasica je napisao/la:Mene samo interesuje na koji fazon su ovi intelektualci ušli u sportsko društvo?
Ovo je mozda jedan od nacina na koji se treba djelovati.KO IH BIRA ,KAKO I NA KOJI NACIN SU ONI TAMO!
Zasto nasi ljudi nisu tamo?
Ima li iko ideju kako mozemo traziti ,zahtjevati proces koji bi njih sklonio sa svetinje?
Gledam ove slile Grbavice i kao da ponovo cujem granate.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:31 pm

nikson je napisao/la:Po logici i prici ovih idiota iz SD i ovih morona iz opstine, ja bih sad mogao otici u neciju kucu, gdje neko pravi treci sprat i reci da ne moze jer je to moje a on iako ima papire 1/1 nije vlasnik...ja sam...et mozda zvuci glupo al fakticki takoq ispadne....jbm li ti Alija drzavu u picku i kakvu si ti stranku napravio, pink panther je za njih crtani film....majku vam jbm...
Prestani pisati s mog mobitela i kompjutera u mojoj sobi i mom stanu. Otkud tebi pravo krečiš stan, ugrađuješ nove prozore i mijenjaš mobitele svakih pola godina? U ovoj priči sam ti samo prvi komšija.
Logika SD :r
ANTIKOLDŽO!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:33 pm

ispravno je označeno. rekao sam ja koji je nadriadvokat, crni čupavi na prvoj slici od one tri...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:35 pm

ChWilla je napisao/la:ispravno je označeno. rekao sam ja koji je nadriadvokat, crni čupavi na prvoj slici od one tri...
loše sam shavtio prvi put. Hvala :palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:35 pm

diego1921 je napisao/la:Hoce li se klub oglasiti,hoce li objaviti demant na sve ovo ?
Pa vec su sve crno na bijelo iznijeli, nece svaki dan ponavljati..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:35 pm

Aragon je napisao/la:Ja vas ne kontam.
Prvo krivite Koldzu, koji fakat u ovom slucaju samo provodi zakon. I vise je nego ocito da vlasnistva nisu definisana i dok je tako niko nece moci dobiti nikakvu dozvolu za gradnju. Dati dozvolu bilo kome u takvoj situaciji bilo bi protuzakonito. Znaci, Koldzo i opstinski organi su samo uradili ono sto je po zakonu. Je li fakat neko ocekuje da ce zazmiriti i da trebaju tek onako, mimo zakona, izdati dozvolu?
Sa druge strane, stadion je drzava prvo poklonila SD-u. Kasnije SD je taj stadion poklonio FK-u, bar veci dio. Ocito da tu postoje neke klauzule i obaveze prema SD-u.
Ovdje smatrate da se SD treba odreci tih prava ili smatrate da im se to na silu treba oteti?

Ja imam pak drugu teoriju. Vasa uprava je bila svijesna svega ovoga i samo su pokrenuli ono sto ce im dati podrsku javnosti i da ce na taj nacin steci popularnost kod navijaca. Na taj naacin su dobili i jare i pare.
Sve je 1/1 na zelju i koldzo to zna i zna da je neki hebeni cinovnik u opstini ovim bogaljima krivotvorio papire.
Sad vam je jasno da je recenica od prije 5-6g o ne izgradnji zapadne tribine :"ima puno pruzenih ruku",za poslovne prostore bila tacna.
Ovo je sve tal,siljak je najbolje objasnio sta hoce. namirisali pare i to ti je
Pa prvi je koldzo stopirao madjare koji su htjeli praviti stadion i trzni centar na pomocnom,tako sto je proglasio zelenom povrsinom.
Sve su to ista govna koja hoce svoj dio kolaca i dobice ga,ali ne onako kako se nadaju da hoce!!!
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:36 pm

Kako bolan ne znas ko je Violina? u sred jula hoda u zimskom dzemperu bez rukava, seljacka rumena faca kakvu majka jednom u 100.godina rodi, nisi ti onda pravi Zeljovac ako ne znas Violinu ... :lol: :mrgreen:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:37 pm

Ja sam za da općinu zaspemo pokvarenim jajima!
Usput SVI U SMRDIGRAD!!!!
Stižemo i ja i brat @Minjore al dok nam kredit odobre :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija