Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:45 pm

Znas kad ce pitari uzet u Tuzli, nikad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:45 pm

Alipasino je napisao/la:Halo jel vi fakat jos razmisljate o Evropi.Kako mislite da Celika pobjedimo.Na koji nacin.Gotovo je i pite i Siroki imaju lagan raspored i uzimaju od ove 4 3 sigurno.
:ne: :ne: Sta vam je svima ovdje ljudi! Kakva je to prica sad :psujem: Dobiti sve do kraja i idemo u Evropu 100%, eto vidjet cemo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:46 pm

Tryg je napisao/la:Znas kad ce pitari uzet u Tuzli, nikad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
dacee husreff njimaaaaaa pitaskaa govna su to
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:47 pm

LARSSON je napisao/la:
fcz je napisao/la:Ovo je 90% oprostaj od Evrope, a veoma me strah da bi to moglo znaciti i osipanje boljeg dijela ekipe.

Pobjedu smo apsolutno zasluzili, ali ko te pita, sad je sve gotovo. Kao i protiv slobode, prevagu na stranu protivnika su donijeli Bekric i Mulalic.
Da izvineš, NEMOJ SRATI !
Strasna replika, pobijedio si me. Sve si tako analiticki poslozio i iznio neoborive argumente da sam ja jednostavno ostao paf.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:47 pm

Ne sjećam se kada sam ovo zadnji put rekao, ali onima djecu yebem. Toliko..
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:48 pm

Stana napokon pravi.
Nije bio Ivanov dan.

Idemo dalje, nije jos gotovo.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:49 pm

Nevjerovatno kakvi smo mi ljudi. Stalno idemo iz krajnosti u krajnost. Poslije derbija su nam Sablja i ekipa bili najbolji na svijetu, sad odjednom ništa ne znaju, raspadamo se, ne idemo u Evropu, odoše igrači na ljeto. :roll:
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:50 pm

Nznm po cemu je to Memija bio najbolji, logicno da ce nesto pokusati, a Memija je svakako po meni bio kandidat za izmjenu, nije imao prodora nekih, nije imao ubacaja sa strane u 16erac, izuzetno losa reakcija kod moguce gol sanse gdje ide lijevom nogom umjesto da uklize desnom, pa onda kad doda Lendricu loptu, ovaj ide u sredinu prema golu, on ostaje tamo negdje kod auta umjesto da prati igraca i naravno odbijenu loptu kupi Zrinjski. Oni su izuzetno jaka ekipa koja je ovdje igrala na 1 bod koji ce im takodje biti potreban u zadnjem kolu za titulu i tako su se postavili. Utakmicu su odlucili promasena stativa i precka, to kad ne zabijes protiv lidera prvenstva ne mozes ni ocekivati aman nesto vise prilika protiv odbrane koja i ne prima golove. Bekric je igrao izuzetno mlako i ja bih ubacio Dzenisa a i probao bih mozda sa Dadom umjesto Zahirovica. Sad se moramo nadati da ce Sloboda osvojiti kup i da pitari nece uzeti na Tusnju, ili da ce Siroki kiksati jednu od sljedece 2 tekme.

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:51 pm

Ajzea je napisao/la:Ne sjećam se kada sam ovo zadnji put rekao, ali onima djecu yebem. Toliko..
Iz SD ?Ako jest pridruzujem se.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:51 pm

Ajzea je napisao/la:Ne sjećam se kada sam ovo zadnji put rekao, ali onima djecu yebem. Toliko..
Iz SD ?Ako jest pridruzujem se.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
miretm
Postovi: 28
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:53 pm

Ocito je samo Edisu jasno da Lendric moze igrat na krilu ........
19TM87 ZAVIDOVICI
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:53 pm

Jedini logican potez u ovoj tekmi je bio vadjenje katastrofalnog Bekrica i uvodjenje Beganovica al zato trebaju muda koja je Edis veceras negdje zaboravio.. Uvodjenjem Djermanovica Edis je totalno osakatio nas napad.. Najopasnijeg napadaca udalji od protivnickog gola i olaksa Zrinjskom da dodje do boda..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:54 pm

KLIS je napisao/la:Nevjerovatno kakvi smo mi ljudi. Stalno idemo iz krajnosti u krajnost. Poslije derbija su nam Sablja i ekipa bili najbolji na svijetu, sad odjednom ništa ne znaju, raspadamo se, ne idemo u Evropu, odoše igrači na ljeto. :roll:
Ti odgovori onome ko je to rekao.Nemoj sve generalizovati i trpati u isti koš.I niko nije rekao da su najgori.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:54 pm

5 dana me nece biti na forumu, kad vidim postove kvazi trenera i pesimista da je evropa gotova nakon ovog...sram nek vas bude...sram!!!!
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:55 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Jedini logican potez u ovoj tekmi je bio vadjenje katastrofalnog Bekrica i uvodjenje Beganovica al zato trebaju muda koja je Edis veceras negdje zaboravio.. Uvodjenjem Djermanovica Edis je totalno osakatio nas napad.. Najopasnijeg napadaca udalji od protivnickog gola i olaksa Zrinjskom da dodje do boda..
A uz to izvede po meni veceras najboljeg našeg igraca.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Vaso
Postovi: 6
Pridružen/a: sri apr 13, 2016 8:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:56 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Nznm po cemu je to Memija bio najbolji, logicno da ce nesto pokusati, a Memija je svakako po meni bio kandidat za izmjenu, nije imao prodora nekih, nije imao ubacaja sa strane u 16erac, izuzetno losa reakcija kod moguce gol sanse gdje ide lijevom nogom umjesto da uklize desnom, pa onda kad doda Lendricu loptu, ovaj ide u sredinu prema golu, on ostaje tamo negdje kod auta umjesto da prati igraca i naravno odbijenu loptu kupi Zrinjski. Oni su izuzetno jaka ekipa koja je ovdje igrala na 1 bod koji ce im takodje biti potreban u zadnjem kolu za titulu i tako su se postavili. Utakmicu su odlucili promasena stativa i precka, to kad ne zabijes protiv lidera prvenstva ne mozes ni ocekivati aman nesto vise prilika protiv odbrane koja i ne prima golove. Bekric je igrao izuzetno mlako i ja bih ubacio Dzenisa a i probao bih mozda sa Dadom umjesto Zahirovica. Sad se moramo nadati da ce Sloboda osvojiti kup i da pitari nece uzeti na Tusnju, ili da ce Siroki kiksati jednu od sljedece 2 tekme.

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
Ma ti veze nemas
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:56 pm

I opet nas Zrinjski prevede žedne preko vode kao i na jesen, samo što ovo još više kida živce.
Teško je i bilo očekivati pobjedu u drugom poluvremenu kad ti u vezi igra jedan čovjek koji nasuprot sebe ima dva odlična tehničara(Arezina i Tomić).
Svi smo mi sad generali poslije bitke, ali treba reći da Bekrić je ispodprosječan ove sezone bez obzira na brojke. Imaginacija očajna, duel isto tako, pa samo uporediti kako dvojac sa suprotne strane djeluje kad je pod pritiskom i sve je jasno, Bekrija rijetko i iznudi prekšaj u takvim situacijama, tako je isto bilo i na derbiju.
Ledra i nije loš na krilu, ima on šlifa za to, ali u ovakvoj situaciji gdje ti kao dominiraš a protivnik je na svojoj polovici on tu ne može puno napraviti.
Memija danas odličan, ja bi recimo umjesto da ga izvedem, prebacio ga na Mićino mjesto, a Miću na desetku a Bekriju-out ali šta je tu je.
Nakon ove utakmice moram da kažem da tek sad ne mogu prežaliti odlazak Amira u Tursku.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:58 pm

Da ponovim, igračima nemam šta zamjeriti. Ne bih im zamjerio ništa, taman da su izgubili utakmicu.. Zal postoji naravno, ali zelja i htijenje koje su imali mi ništa ne dopuštaju već da im se naklonim. Hvala vam ! :)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:58 pm

fk1921 je napisao/la:5 dana me nece biti na forumu, kad vidim postove kvazi trenera i pesimista da je evropa gotova nakon ovog...sram nek vas bude...sram!!!!
:pljesak: :pljesak: Storme, moze meni banana na 5 dana :r

Ne znam jeste li vi mislili da smo mi Evropu 100% uzeli kad smo kone dobili?! Je li sad mislite da je Evropa izgubljena!? Ako je tako onda nesto nije uradu, ali opet, mozda je do mene :r

Ja sam zadovoljan sa igrom i atmosferom, ali nismo imali srece! Idemo dobiti Celika aBd :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 10:58 pm

Mozes li prezaliti milion KM bez kojeg ti ovi mozda ne bi ni dosli, ili bi neigranje Evrope znacilo otpustanje igraca?

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija