Moderator/ica: storm_raider

 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:12 pm

Ljudi, moramo se ujediniti i biti složni kao nikad!!! Senad Misimović je najbolji predsjednik u dugogodišnjoj Željinoj istoriji i mi trebamo učiniti sve što je u našoj moći da on dovrši započeto, ono što je naumio i da radi sitnih prodanih duša ne digne ruke od svega. Podrška Želji i Misimoviću je potrebnija nego ikad i sve Vas molim da maksimalno podržimo ljude u klubu, da dignemo glas protiv Koldže, jer samo tako možemo i moramo naprijed! Hvala svima! Žurim na tekmu! Mi smo Željini, Željo je naš!
P.S. NEDŽADE, SJETIM TI SE FAMILIJE, KORUMPIRANO GOVNO
 
dino lj
Postovi: 33
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:12 pm

Ma neko iz opstine i sportskog drustva trazi sejtana i velikog belaja,zagrizli su veliki zalogaj koji bi im mogao itekako zastati u grlu.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:16 pm

dino lj je napisao/la:Ma neko iz opstine i sportskog drustva trazi sejtana i velikog belaja,zagrizli su veliki zalogaj koji bi im mogao itekako zastati u grlu.
zastoo se koldziii ne zabranii ulazzzz nprr, na stadion istom tom violinii , al ljudiiiiiii samoo daj boze da ne uticee na ekipuu vecerass na igracee same
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:16 pm

mirsadmekic je napisao/la:
dino lj je napisao/la:Ma neko iz opstine i sportskog drustva trazi sejtana i velikog belaja,zagrizli su veliki zalogaj koji bi im mogao itekako zastati u grlu.
zastoo se koldziii ne zabranii ulazzzz na stadion istom tom violinii , al ljudiiiiiii samoo daj boze da ne uticee na ekipuu vecerass na igracee same
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:17 pm

mavi je napisao/la:Ljudi, moramo se ujediniti i biti složni kao nikad!!! Senad Misimović je najbolji predsjednik u dugogodišnjoj Željinoj istoriji i mi trebamo učiniti sve što je u našoj moći da on dovrši započeto, ono što je naumio i da radi sitnih prodanih duša ne digne ruke od svega. Podrška Želji i Misimoviću je potrebnija nego ikad i sve Vas molim da maksimalno podržimo ljude u klubu, da dignemo glas protiv Koldže, jer samo tako možemo i moramo naprijed! Hvala svima! Žurim na tekmu! Mi smo Željini, Željo je naš!
P.S. NEDŽADE, SJETIM TI SE FAMILIJE, KORUMPIRANO GOVNO
Miske nije predsjednik, predsjednik je Vedran Vukotić. A moj neki osvrt na ovo jeste da je ovo pokušaj da se uruši nemoguće. Previše pozitivne atmosfere u i oko kluba je da bi to neko mogao sjebati. Violini je zabranjen dolazak na stadion i u prostor oko istoga.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:22 pm

ChWilla je napisao/la:
Dominic je napisao/la:Je li vama, ljudi, u obrazlozenju odbijenice, zapalo za oko da ta hanuma ne izdaje urbanisticku saglasnost prije svega jer smo zapoceli radove na Zapadu a da nismo prije toga dobili 'zeleno svjetlo' od njih!? :?
usmeno je obećano da će se hitno dati saglasnosti i rečeno da se može početi.
Ciljam na obrazlozenje odluke gdje zena tako pise a ja neki drugi ozbiljniji razlog ne vidim, ili sam od uzbudjenja promasio!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:23 pm

mavi je napisao/la:Ljudi, moramo se ujediniti i biti složni kao nikad!!! Senad Misimović je najbolji predsjednik u dugogodišnjoj Željinoj istoriji i mi trebamo učiniti sve što je u našoj moći da on dovrši započeto, ono što je naumio i da radi sitnih prodanih duša ne digne ruke od svega. Podrška Želji i Misimoviću je potrebnija nego ikad i sve Vas molim da maksimalno podržimo ljude u klubu, da dignemo glas protiv Koldže, jer samo tako možemo i moramo naprijed! Hvala svima! Žurim na tekmu! Mi smo Željini, Željo je naš!
P.S. NEDŽADE, SJETIM TI SE FAMILIJE, KORUMPIRANO GOVNO
Baš tako brate moj.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
dino lj
Postovi: 33
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:23 pm

dino lj je napisao/la:Ma neko iz opstine i sportskog drustva trazi sejtana i velikog belaja,zagrizli su veliki zalogaj koji bi im mogao itekako zastati u grlu.Treba se organizovati i mirnim putem sprijeciti ovo,licno mislim da opstina nije krivac vec ljudi iz SD,oni su ti koji rade protiv kluba.Ako postoji pravni prigovor opstina i nesmije dati saglasnost dok se to ne rijesi.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:25 pm

mirsadmekic je napisao/la:
dino lj je napisao/la:Ma neko iz opstine i sportskog drustva trazi sejtana i velikog belaja,zagrizli su veliki zalogaj koji bi im mogao itekako zastati u grlu.
zastoo se koldziii ne zabranii ulazzzz nprr, na stadion istom tom violinii , al ljudiiiiiii samoo daj boze da ne uticee na ekipuu vecerass na igracee same
Mirso nemoj pisati da moze uticati na ekipu,moze CARSONIO poceti da se sprda s tobom :rofl1:
Ovo nece uticati samo na one koji mrze Zelju !!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:27 pm

 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:27 pm

diego1921 je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
dino lj je napisao/la:Ma neko iz opstine i sportskog drustva trazi sejtana i velikog belaja,zagrizli su veliki zalogaj koji bi im mogao itekako zastati u grlu.
zastoo se koldziii ne zabranii ulazzzz nprr, na stadion istom tom violinii , al ljudiiiiiii samoo daj boze da ne uticee na ekipuu vecerass na igracee same
Mirso nemoj pisati da moze uticati na ekipu,moze CARSONIO poceti da se sprda s tobom :rofl1:
Ovo nece uticati samo na one koji mrze Zelju !!
Izvinjajem se zbog toga sto sam napiso, al trebaa nastavit gradit stadion u inat ovim violinama koldzama pe neka stisnuu dupee da zaustave radovee . treba im pocet palit vikendice i auta ako nastavee
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:29 pm

Senad Mehicevic kokošar !!! U ratu pola Dobrinje pokrao.Kad je nestalo krasti po Dobrinji,osnovali jedinicu Bisere,koji su svercovali preko piste i kroz tunel i prodavali hranu napacenom narodu...Sad vidjeo sa šupcima istomišljenicima da bi se mogli okoristiti preko SD pa ucjenama pokušavaju doci do cilja.Davno sam o ovome ovdje pisao ali me demantovaše pojedini koji sve "znaju".U startu je trebalo akciju poduzeti,naorazni su,razoruzati govna i završiti sa njima za sva vremena.U invalidskim kolicima poslati govna van Sarajeva.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:31 pm

ovu drzavu treba spaliti do temelja zajedno sa svim izrodima ove pogane politike koja nam kroji zivote vec dvadeset i kusur godina!!!

kriminalci, propali biznismeni, prevaranti, samoprozvani organizatori otpora, polusvijet, egoisti, pijuni za prljave poslove po naredbi centrale.... e to je nama nasa borba dala i zbog takvih je Dzilda zivot dao!

sta je D mol za sve ovo!?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:32 pm

Kako mogu i jedni i drugi polagati pravo na istu parcelu ili dio parcele? Sta je to, 2 puta prodata ista zemlja?
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:33 pm

mirsadmekic je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la: zastoo se koldziii ne zabranii ulazzzz nprr, na stadion istom tom violinii , al ljudiiiiiii samoo daj boze da ne uticee na ekipuu vecerass na igracee same
Mirso nemoj pisati da moze uticati na ekipu,moze CARSONIO poceti da se sprda s tobom :rofl1:
Ovo nece uticati samo na one koji mrze Zelju !!
Izvinjajem se zbog toga sto sam napiso, al trebaa nastavit gradit stadion u inat ovim violinama koldzama pe neka stisnuu dupee da zaustave radovee . treba im pocet palit vikendice i auta ako nastavee
Brate ovo je ironicno bilo!! odoh sad na tekmu,nadam se da ce nas biti jedno 7-8 milja,sad treba dati podrsku upravi i igracima !!
 
dino lj
Postovi: 33
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:34 pm

diego1921 je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
dino lj je napisao/la:Ma neko iz opstine i sportskog drustva trazi sejtana i velikog belaja,zagrizli su veliki zalogaj koji bi im mogao itekako zastati u grlu.
zastoo se koldziii ne zabranii ulazzzz nprr, na stadion istom tom violinii , al ljudiiiiiii samoo daj boze da ne uticee na ekipuu vecerass na igracee same
Mirso nemoj pisati da moze uticati na ekipu,moze CARSONIO poceti da se sprda s tobom :rofl1:
Ovo nece uticati samo na one koji mrze Zelju !!

Ma normalno da ce uticati na mnoge u klubu kao i na nas navijace,mene licno strah da raja ne popizdi i pocne se fizicki obracunavati sa pojedincima,to treba sprijeciti pod svaku cijenu jer bi mnogi to jedva docekali i poceli okrivljivati ljude iz uprave.Situacija nije nimalo bezazlena i veoma lako moze izmaci kontroli.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:34 pm

Ja bi ga nastavio graditi a da vidim ta muda koja ce ga srusiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:35 pm

Ma istok svakako ne bi mogli osposobiti za evropu, a zapad i zapoceto zavrsiti i igrati evropu. Pa nema te sile koja moze nesto srusiti na Grbavici, proslo je doba kad su cetnici palili i rusili e necete i vi sve vam milo *****

Sent from my C5303 using Tapatalk
Zadnja izmjena: MrRiccoli, dana/u pet apr 29, 2016 6:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:36 pm

Plavi orkestar je napisao/la:Senad Mehicevic kokošar !!! U ratu pola Dobrinje pokrao.Kad je nestalo krasti po Dobrinji,osnovali jedinicu Bisere,koji su svercovali preko piste i kroz tunel i prodavali hranu napacenom narodu...Sad vidjeo sa šupcima istomišljenicima da bi se mogli okoristiti preko SD pa ucjenama pokušavaju doci do cilja.Davno sam o ovome ovdje pisao ali me demantovaše pojedini koji sve "znaju".U startu je trebalo akciju poduzeti,naorazni su,razoruzati govna i završiti sa njima za sva vremena.U invalidskim kolicima poslati govna van Sarajeva.
Eeeeeej pet neljudi,pet bjednika,pet sitnih lopova...da sve ovo zakoci???
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 6:36 pm

MrRiccoli je napisao/la:Ma istok svakako ne bi mogli osposobiti za evropu

Sent from my C5303 using Tapatalk
Jest, al na zapadu je sve, a ovim rješenjem se zabranjuje i gradnja na zapadu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija