YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

GospodinZoi
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 26, 2016 8:35 pm

Ovog Husića lično znam, i ja sam iz Kalesije pa smo nekad na terminu zajedno igrali. Super brz momak i super jak šut ima... Sada kako će se pokazati u našem klubu, ja se nadam najboljem. Dobar je igrač, a kako će se uklopiti u ekipu to je drugo.
FKZTMK

Whisperer

uto apr 26, 2016 8:37 pm

diego1921 je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:
diego1921 je napisao/la: iz Sarajeva Hadzica,Veladzica i onaj mali Sadiku nije los,igra stopera !! :ganja:
i Kovaca iz C Zvezde njega sam zaboravio !! :shisha:
Sadiku stoper, Stanic iz Sirokog, Bajic lijev bek iz Radnika, Smajic iz Slobode... ima tu vrlo, vrlo dobrog materijala :rofl1: Vala za one stotine hiljada za Cristiana, uloziti pola toga i dovesti ovu djecu :lol: :lol: :lol:
Vjerujem da i uprava razmislja o ovome,al eto ne moze sve preko noci!! Kad se poklope neke stvari,mislim da ce sama djeca dolaziti :ganja:
bil mogo zecc lecii istice mu ugovor za ljevoo kriloo ??
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

sofronije
Kontakt:

uto apr 26, 2016 8:37 pm

"Prošla su 3 dana otkad Željo nije pobijedio na Koševu."-Vincent Tan
:zeljeznicar1:

ž'21
Kontakt:

uto apr 26, 2016 8:42 pm

mirsadmekic je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
sajo10 je napisao/la: Sadiku stoper, Stanic iz Sirokog, Bajic lijev bek iz Radnika, Smajic iz Slobode... ima tu vrlo, vrlo dobrog materijala :rofl1: Vala za one stotine hiljada za Cristiana, uloziti pola toga i dovesti ovu djecu :lol: :lol: :lol:
Vjerujem da i uprava razmislja o ovome,al eto ne moze sve preko noci!! Kad se poklope neke stvari,mislim da ce sama djeca dolaziti :ganja:
bil mogo zecc lecii istice mu ugovor za ljevoo kriloo ??
Zec je napadač, ako misliš na Ermina, nije lijevo krilo.

FaraonTM
Kontakt:

uto apr 26, 2016 8:42 pm

Vidjet ćemo Husića, nemam prevelika očekivanja.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

GospodinZoi
Kontakt:

uto apr 26, 2016 8:45 pm

FaraonTM je napisao/la:Vidjet ćemo Husića, nemam prevelika očekivanja.

U Mađarskoj je dobro igrao, bio i miljenik navijača...Meni najdraže sto napokon nekog imamo brzog na lijevoj strani, plus njegov strašan udarac lijevom nogom
FKZTMK

exdomorocki
Kontakt:

uto apr 26, 2016 8:48 pm

FKZ1921 je napisao/la:Dobro je da se na vrijeme rjesavaju neki kadrovski problemi. Tri vazne stvari su rijesene za narednu sezonu:lijevi bek,spic profila kakav je nuzno potreban,veznjak kakav je, nakon odlaska Zole,neophodan. Ovih dana ce jedan stoper doci na probu,tragace se za lijevim krilom i to je nuznost,te jednom desetkom boljom od ove koju imamo,ako se do takvog mogne doci. I to je to od pojacanja za narednu sezonu.
Nece biti mnogo odlazaka...osim nekih koji bas ne mogu. Cilj je docekati ljetnje pripreme(bila evropa,ne bila)sa dva dobra tima i bez ijednog igraca koji je nako tu. Al et...hajmo natrag na Zrinjski...
Nadam se da je stoper garav.treba nam garavi da licimo na pravu evropsku ekipu
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

Dominic
Kontakt:

uto apr 26, 2016 8:49 pm

Nadam se da su igraci vec dobili obecanja Uprave za premije ukoliko se izbori Evropa. Zasluzili su poslije onolikog zaostatka a Kup im valja halaliti!

irfo

uto apr 26, 2016 8:50 pm

exdomorocki je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Dobro je da se na vrijeme rjesavaju neki kadrovski problemi. Tri vazne stvari su rijesene za narednu sezonu:lijevi bek,spic profila kakav je nuzno potreban,veznjak kakav je, nakon odlaska Zole,neophodan. Ovih dana ce jedan stoper doci na probu,tragace se za lijevim krilom i to je nuznost,te jednom desetkom boljom od ove koju imamo,ako se do takvog mogne doci. I to je to od pojacanja za narednu sezonu.
Nece biti mnogo odlazaka...osim nekih koji bas ne mogu. Cilj je docekati ljetnje pripreme(bila evropa,ne bila)sa dva dobra tima i bez ijednog igraca koji je nako tu. Al et...hajmo natrag na Zrinjski...
Nadam se da je stoper garav.treba nam garavi da licimo na pravu evropsku ekipu
vala bas , tu si upravu :klanjase2: , kako cemo do play offa sa svim bijelcima, vala ne valja :ne:

GospodinZoi
Kontakt:

uto apr 26, 2016 8:54 pm

https://www.youtube.com/watch?v=eID4yDASi9g" onclick="window.open(this.href);return false; R.Carlos :rofl: :rofl: :rofl:
FKZTMK

FKZ1921
Kontakt:

uto apr 26, 2016 8:59 pm

chile je napisao/la:Gledam sad malo po netu o Husicu i igrao je u svega 4 utakmuce za slabasni Madjarski tim.
Mislim ne treba se s njim zaletati i diuati ga dok na vidimo sta zna.
Veliki je ovo macak u vreci koji se moze pokazati kao pojacanje ali isto tako i suprotno. Nadajmo se najboljem.

Sent from my Plavo Sokocalo
Gdje nadje te 4 utakmice...

chile
Kontakt:

uto apr 26, 2016 9:04 pm

FKZ1921 je napisao/la:
chile je napisao/la:Gledam sad malo po netu o Husicu i igrao je u svega 4 utakmuce za slabasni Madjarski tim.
Veliki je ovo macak u vreci koji se moze pokazati kao pojacanje ali isto tako i suprotno. Nadajmo se najboljem.

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

FKZ1921
Kontakt:

uto apr 26, 2016 9:05 pm

chile je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:

slika
Da,u ovoj sezoni...

chile
Kontakt:

uto apr 26, 2016 9:07 pm

FKZ1921 je napisao/la:
chile je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la: Gdje nadje te 4 utakmice...
slika
Da,u ovoj sezoni...
Na to sam i mislio, jbg slabo sam se izrazio, mada izgleda da je imao i nekih povreda.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

za_zivot_cijeli
Kontakt:

ta desetka bi me najvise obradovala. ne zato sto je Bekric los nego samo zato sto mora imati zamjenu ili biti nekom zamjena.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Plava Porodica
Kontakt:

GospodinZoi je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=eID4yDASi9g R.Carlos :rofl: :rofl: :rofl:
Au al je šinu brat :o :shock: :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Rodom s mejtaša
Kontakt:

uto apr 26, 2016 9:08 pm

Vala raja mislite o meni šta hoćete, ali ja bih ovu svu trojicu što smo doveli dao za jednog pravog igrača koji će donositi prevagu na našim terenima. Ako su nam ovo pojačanja za Evropu i narednu sezonu onda smo opet na istom u odnosu na jače ekipe. Btw, meni ni dolazak ovog momka iz Borca nije jasan osim što to znači da ga je naš Dino pušno. Sve se nadam da je ovo samo zagrijavanje pred prave igrače na 4 pozicije gdje nam škripi.

Whisperer

uto apr 26, 2016 9:10 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Vala raja mislite o meni šta hoćete, ali ja bih ovu svu trojicu što smo doveli dao za jednog pravog igrača koji će donositi prevagu na našim terenima. Ako su nam ovo pojačanja za Evropu i narednu sezonu onda smo opet na istom u odnosu na jače ekipe. Btw, meni ni dolazak ovog momka iz Borca nije jasan osim što to znači da ga je naš Dino pušno. Sve se nadam da je ovo samo zagrijavanje pred prave igrače na 4 pozicije gdje nam škripi.
ja kazem dobitt zrinjuu i celikaa hladno smo u evropi, stose tice igraca ugljesa krilo stoper najavitt borbu za titulu
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

cikazubo
Kontakt:

uto apr 26, 2016 9:10 pm

chile je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:
chile je napisao/la: slika
Da,u ovoj sezoni...
Na to sam i mislio, jbg slabo sam se izrazio, mada izgleda da je imao i nekih povreda.
Pa samo 4 utakmice je odigrao jer vjerovatno nije zelio produziti, ili je u nekom konfliktu, cim je vec potpisao sa nama, a zimus ga dogovorili ovi iz Slobode, ne treba ga ni hvaliti ni traziti mu neke mane sada, kad dodje vidjecemo na cemu smo s njim.. :zeljeznicar1:

Brkoo
Kontakt:

uto apr 26, 2016 9:14 pm

Ima li kakvog punca ovaj Husic :rofl1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija