GoodisonPark
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 8:36 pm

Sve polako dolazi na naplatu, zna to i noDi ali jedno po jedno samo sabura ;)

Vecina finta za raju pred kraj je pokazala da pitari ne mogu sa nama :karanje: a šta kaže onaj levat M'boro na sportskom indirekt, :lol: bježi bola kakav indirekt pa grehota bi bila za onakav potez :mrgreen:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

storm_raider
Kontakt:

pon apr 25, 2016 8:38 pm

Izlija je napisao/la:Danas sam bio plano nakon nekih komentara, sreća pa je storm obrisao da se ne brukam jer nisam inače takav da planem na prvu. Koliko god da se trudim evo cijeli dan da se smirim i da ohladim glavu, da probam rezonovati neke izjave svaki put napravim puni krug i dođem na isto. Ovdje ima jako puno dušmana kluba i bilo koja konverzacija sa njima ne uspjeva, ljudi nam svjesno poturaju poluistine sa ciljem pravljenja razdora u klubu i ovom mora doći kraj. Napunila mi se foe lista a opet čitam zlonamjerne komentare i našu raju kako nasjeda na priče, bajke i basne dušmanske. Ova raja Željina koja se ovdje okupila kako bi progovorila koju i razmjenila mišljenja su upali u zamku trolova i pitara koji vam podmeću raznorazne insinuacije samo da bi nama bilo teže, kako bi nas podjelil, kako bi nas gurnuli "u potok". Nemože meni niko se predstavljati Željovcem a želi da se Edis smijeni, nemože mi niko govoriti da Bekić nevalja, da je Siniša jučer bio pogubljen, da je Lendrić bio loš, da je.....
Juče je Željo pobjedio Sarajevo i odmah su počele priče o :
- lošem sudiji koji nam je navlačio a navlačio je pitarima i spasio ih od debakla samo su svi nasjeli na priču, na svaku grešku koje napravio u našu korist napravio je deset u njihovu ali se o njima ne diskutuje već je samo bitno kako skrenuti priču sa njihove nemoći a vi nasjedate.
- Edisovoj taktici a on ih dva puta klepio u sezoni sa istom taktikom što ni Amaru nije pošlo za rukom,
- Edisovoj srčanosti jer zaboga trener mora biti hladan i kul, odmjeren i u kravati, koga briga što je on uvjek prvi i zadnji, uvjek ispred tima i uvjek dio tima dok nosi kravatu jer zaboga trenerka je radna gardaroba.
- lošoj fudbalskoj predstavi bez "pravih" poteza
- itd da ne nabrajam do sutra, vjerujem da ste shvatili poentu a poenta je da se odmah poslije utakmice počelo sa taktikom omaložavanja duple pobjede nad mlađom komšinicom koja nebira sredstva da skine odgovornost sa sebe, klasična pitarska priča - svi su drugi krivi -

Raja moja molim vas da budete pametni i da skontate ko vam je prijatelj, kako u stvarnom životu tako i ovom virtuelnom. Nažalost okupirali su nas vukovi u janjećoj vuni i mijenjaju vašu percepciju o klubu. Nemojte ni mene shvatiti za ozbiljno ali vas molim da samo malo razmisite o svemu. Željo se gradi, kako građevinski tako i u svakoj pori svog domena, razvijamo novi tim koji će u narednoj polusezoni biti u top 3-4 a u završnici No1, unapređuje se uprava, legalizuje se poslovanje, razvija se navijačka scena i proširuje porodica,..., i sve se ovo radi zbog nas i zbog našeg zadovoljstva. Ukoliko dozvolite da vas prevare i da nam ovo razvale u mnogočemu ćete usporiti naš razvoj ali ga nećete zaustaviti samo što će vam na kraju biti krivo što ste ispali glupi jer ste vjerovali nekom anonimusu.

VTŽ
Izlija prijatelju, hajde polako. Ljudi koji pisu o sudijama nisu dusmani i necemo zagovarati jednoumlje na ovom forumu. Ja znam da su i koliko su tvoje namjere dobre i koliko volis Zelju. Znam da si placao kartu onima koji nije mogli da plate i nudio da prespavaju kod tebe. Znam i da si noc prije derbija vozio do Vogosce da provjeris jesu li igraci u kafani ili u karantini. Velika je to ljubav. U pravu si u jednom, s vremena na vrijeme, nalete takvi, ali po kratkom postupku ovaj forum bude rijesen njihovog prisustva. Dok god se pitam nesto takvi ovdje nece kolo voditi, ali volio bih da shvatis da koliko je ljudi, toliko je i cudi. Ne gleda svako isto na stvari, pa protiv Zrinjskog ce biti par indijanaca koji ce prozivati Edisov odlazak, sve i da pobjedimo 3:0. Mislis i da su oni spijuni neciji? Ne bih rekao, jer ih znam par. To je jednostavno tako, a ovaj forum je odraz realne situacije u zivotu. Ja sam, srecom, prilicno informaticki potkovan, pa se dosta sazna o necijim namjerama na osnovu 'tragova' koje ostavljaju ovdje.

Ljudi koji pisu ovdje redovno su svi Zeljini vojnici i tako ih posmatraj. Mene raduje kvaliteta dijaloga ovdje, sto govori o osnovnoj kulturi pojedinaca. Obrazovanje nije bitno, dok god ima osnovne kulture. Na to sam ponosan, mi napokon imamo na jednom forumu sve nas koji se godinama dopisujemo, neki koji su davno prestali zbog zna se cega ponovo su se vratili, jer su osjetili da je to - to. Ljudi, sve je to doslo sa pocetkom proljeca, zajedno sa dizanjem Juga, zajedno sa Zeljinim nizom, zajedno sa svim ovim dobrim potezima kluba, istokom, stolicama, stadionom..., eto tako se i mi okupismo ovdje. Ja u slucajnosti ne vjerujem vec dugo i znam da se sve desava sa razlogom. Izlija, srcan si i zelis najbolje, ali vjeruj mi - umetnuti elementi ne mogu medju ovom rajom opstati ni minut. Ne zbog mene, nego ova fina raja detektuju maligno tkivo i odstrane ga automatski. Ostani takav kakav jesi i vjerujem da ce se drugi sloziti sa mnom da je uzivanje citati tvoje postove.

A ja se nadam da ce pitari i ovo sto im se desava nama svima biti lekcija da se bahatost ne isplati. Mi cemo kroz 3 godine dogurati strasno daleko ako se ovako nastavi, ali ni u jednom trenutku ne smijemo se bahatiti. Postovati tudje, voljeti i ne dati na svoje!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Ivicahuljev
Kontakt:

pon apr 25, 2016 8:38 pm

Virtu4L je napisao/la:
****: Da sutra možete dovesti nekoga od igrača Željezničara, ko bi to bio?
Dino Selimović: Jovan Blagojević.
Pa recite da Dinokio nema pojma :karanje:
Da ga dovedemo na mjesto SD :rofl1: nego sta je sa konama da nisu I Jakupovicu sta duzni ostali pa ih uzeo na zub :rofl1:
Cestitke igracima I SS na pobjedi,neki su se I previse borili (Sinisa) Edis mnogo logicnije poteze vukao za razliku od nekih proslih tekmi sve u svemu osvojena su tri veoma bitna boda samo ih potvditi u ove cetiri preostale tekme :zeljeznicar1:

nikson
Kontakt:

pon apr 25, 2016 8:45 pm

Da nije Jakupovic PUNAC! :lol: :lol: :lol:
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon apr 25, 2016 8:46 pm

storme :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

izlija brate, veliki si ti manijak :titula: :titula:
Željezničar ante portas !

delinjo
Kontakt:

pon apr 25, 2016 8:47 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:
****: Da sutra možete dovesti nekoga od igrača Željezničara, ko bi to bio?
Dino Selimović: Jovan Blagojević.
Da ga dovedemo na mjesto SD :rofl1: nego sta je sa konama da nisu I Jakupovicu sta duzni ostali pa ih uzeo na zub :rofl1:
Cestitke igracima I SS na pobjedi,neki su se I previse borili (Sinisa) Edis mnogo logicnije poteze vukao za razliku od nekih proslih tekmi sve u svemu osvojena su tri veoma bitna boda samo ih potvditi u ove cetiri preostale tekme :zeljeznicar1:
tako je brate ,pisi cesce malo :ganja: :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

amerosm
Kontakt:

pon apr 25, 2016 8:49 pm

Davno sam ja govorio da njima cak ni Sjeverna Koreja ne moze parirati kada je propaganda u pitanju...

Sa feningfening.ba...Nevjerovatno dokle ide njihova laz i onda kada mi neki kazu treba sa njima fino :palacdole: :palacdole:

slika

slika

slika

Tacno se vidi da su cudna sorta i kako su nastali...

Izlija
Moderator
Kontakt:

Danas mi je loše pravo, mene bole one Edisove suze ispred tribine jer je samo sa nje dobijao podršku kakvu zaslužuje. Nisu ono bile samo suze radosnice a to nemože svako da shvati i to je jedan od razloga što sam ovako ratoboran danas valjda će me do sutra proći.

edit:
viđeh storme post 100% si u pravu i ovim putem vas molim da mi oprostite svi koje sam uvrijedio.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

ChWilla
Kontakt:

evo ga teorija zavjere :ganja:
gradi željo boli te *****

storm_raider
Kontakt:

pon apr 25, 2016 8:50 pm

Hajmo malo o Zrinjskom... :)

I naravno, PREDAJ SE DINO...

EDIT: Sve je ok druze, Edis Mulalic jedan je od nas!!! Samo mu pojacati strucni stab treba i bice to tip top.

Plava Porodica
Kontakt:

pon apr 25, 2016 8:55 pm

AsharaK je napisao/la:storme :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

:palacgore: Obojici.

Ali džabe sve ja ti @Izlija halaliti neću što me prozva pitarom noć prije derbija,gdje ćeš mi to bolan reći?! :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

storm_raider
Kontakt:

pon apr 25, 2016 8:56 pm

Plava Porodica je napisao/la:

Ali džabe sve ja ti @Izlija halaliti neću što me prozva pitarom noć prije derbija,gdje ćeš mi to bolan reći?! :ganja:
Mozda si supak al' pitar nisi. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ivicahuljev
Kontakt:

pon apr 25, 2016 9:00 pm

delinjo je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:
Pisem kad stignem ;) nego nekad je bolje pustiti da prenoci pa pisati :) nego da je mlatnut Zrinjski nisu se nesto naigrali zadnje kolo... :shisha:

diego1921
Kontakt:

pon apr 25, 2016 9:01 pm

Kazu da je Colic juce bio na jugu,mogao bi nas pogurati malo :ganja:

Ajzea
Kontakt:

pon apr 25, 2016 9:01 pm

storm_raider je napisao/la:

Koja je razlika?

edit
Zaboravio sam..
Velika je razlika između šupka i šupčine.

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 25, 2016 9:03 pm

Izlija je napisao/la:Danas mi je loše pravo, mene bole one Edisove suze ispred tribine jer je samo sa nje dobijao podršku kakvu zaslužuje. Nisu ono bile samo suze radosnice a to nemože svako da shvati i to je jedan od razloga što sam ovako ratoboran danas valjda će me do sutra proći.

edit:
viđeh storme post 100% si u pravu i ovim putem vas molim da mi oprostite svi koje sam uvrijedio.
Halalosum, hajdmo se okrenuti Zrinjskom, svi smo malo nervozni a gdje i ne bi kad je ovako vrijeme, jos i ove pitice vade zivac s ovim izvlacenjem i teorijama zavjere! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Za Dinu samo poruka: Kucka je karma!

Kakvo se vrijeme ocekuje za petak, i je li zvanicno tekma u 8!?
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

likusa
Kontakt:

pon apr 25, 2016 9:06 pm

Ja cu na sjever protiv Mostaraca :ganja: Kakav pritisak bude drugo poluvrijeme sa te strane to nije normalno :DD:
Željeznicar za život cijeli !

Grbavica
Kontakt:

pon apr 25, 2016 9:07 pm

Edis u jednom momentu opali Tiaga po guzici i prođe par minuta pade Tiago povrijeđen ne može više :rofl1:
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Plava Porodica
Kontakt:

pon apr 25, 2016 9:07 pm

Ajzea je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:

Koja je razlika?

edit
Zaboravio sam..
Velika je razlika između šupka i šupčine.

:rofl: :rofl:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

delinjo
Kontakt:

pon apr 25, 2016 9:08 pm

delinjo je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la: Da ga dovedemo na mjesto SD :rofl1: nego sta je sa konama da nisu I Jakupovicu sta duzni ostali pa ih uzeo na zub :rofl1:
Pisem kad stignem ;) nego nekad je bolje pustiti da prenoci pa pisati :) nego da je mlatnut Zrinjski nisu se nesto naigrali zadnje kolo... :shisha:
ma u petak 10 hiljada i ne brinem se vjeruj mi...puno smo znoja prolili da bi sad prosuli to kad smo dosli gotovo pred vrata raja...a i Lendric bi trebao svojima zabiti :D :D

PREDAJ SE DINO IZGUBIO SI BOJ
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija