Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:09 pm

Na "poturanje" tih prica i stvari je upozoreno ima 10 dana...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:12 pm

Derbi bih počeo sa istim igračima kao i protiv Slobode u Tuzli, ali sa različitim pozicijama u odnosu na Slobodu. Znači: Kjosevski, desni bek S. Stevanović. lijevi bek Zahirović, stoperi Bogi i Aco, u sredini Zola, Blagojević i Bekrić, desno M. Stevanović, lijevo Memija i u špicu Lendrić. Igrati na kontre i polukontre.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:17 pm

FKZ1921 je napisao/la:Guraju nam se neke stvari od strane onih koji ne vole Zelju ili,iz nekih razloga,ne vole sve ovo dobro sto se radi u klubu...A guraju se dvije teze:
1. Doveli igrace,potrosili puno para i ako se ne izbori evropa ove godine,slijedi osipanje ekipe i raspad sistema.
2.Pokrenuli projekat osposobljavanja stadiona za igranja evropskih utakmica. Nema evrope,pada sve u vodu,nista od nastavka projekta...
Ni jedno ni drugo nema veza s pamecu.
Prije nastavka prvenstva,iz kluba je nedvosmisleno receno da je prevashodni cilj da se sportski segment kluba pripremi za ligu 12. Kroz ovu polusezonu,u kojoj ce se pokusati izboriti evropa,trebala bi se kristalisati ekipa za narednu sezonu. Pojacati je s par pozicija koje se pokazu najtanjim kroz ovu polusezonu. Dakle,pojacavanje igrackog kadra nije bilo u funkciji ove sezone i eventuani neizlazak u evropu nece nista promjeniti u daljnjem jacanju sportskog segmaenta kluba i sportskim ambicijama kluba.
Stadion...Ne mozemo nasjedati na te price kako ce nesta bitno promjeniti neizlazak u evropu.. Stadion se uljudjuje zbog nas...Ne radi se ovo,a posebno se nece raditi ono sto slijedi,samo zbog evropskih utakmica. Plan za stadion postoji,on ide svojim putem i sa i bez evrope ove godine. Nista se u tom smislu nece promjeniti,ni za milimetar. Ko misli drugacije,apsolutno je u zabludi. Cak sta vise,eventualni neizlazak u evropu ove godine,dodatno bi podstakao napore u klubu na realizaciji zacrtanih ciljeva u svim segmentima jacanja kluba.
:palacgore: , hvala Bogu pa imamo takve ljude u klubu koji su uspostavili sistem. Ja ljudima oko sebe trubim danima, što pitarima (doduše njima šta god pričao, pitar ostaje pitar) što ovim našim luđacima, da se stadion ne pravi zato što mi hoćemo da igramo odmah evropu na njemu već se prije svega pravi, rekonstruiše da našim navijačima pruži bolji ugođaj prije svega, od novih stolica, nove istočne tribine, pa onda i gostima koji dođu od tv ekipa, sponzora itd. Naravno sve to po uefinim standardima. Ne trebamo ovo sve gledati kao na kratkoročno rješenje te ukoliko se ono ne ostvari slijedi raspad ekipe, uprave, ništa od rekonstrukcije stadiona i šta već sve raja ne baljezga. Ljudi u klubu imaju određenu strategiju, dugoročni plan razvoja ovog kluba i to treba podržati. Naravno da bi sa evropskim utakmicama došli do dodatnih finansijskih sredstava, i normalno je da mi evropu priželjkujemo jer nam je to u genima, da Željo bude u vrhu, da se bori za trofeje, evropu, ali sada zbog jedne sezone koja može ali i ne mora biti drugačija (ništa još oko evrope nije jasno) misliti da sve pada u vodu nema smisla. To ne priliči nama, to ne priliči Želji i generacijama koje su podržavale ovaj klub. Naša podrška mora biti bezrezervna, do kraja sezone pa šta god da bude. Oko našeg kluba se piše lijepa priča, u kojoj učestvujemo mi direktno gradeći NAŠ stadion. Pa zar ne bi trebali biti ponosni na sve što se dešava?

Što se tiče ekipe, nekih Edisovih poteza i to trebamo razumjeti. Ekipa koja se stvara uz trenera koji je na početku svoje, nadam se velike, trenerske karijere mora imati određenih oscilacija, grešaka u postavci itd. Svi smo ljudi i svi griješimo, ali i učimo iz tih grešaka :). Vjerujem da će ova ekipa uz određena pojačanja kako u ekipi tako i u stručnom štabu izgledati mnogo bolje naredne sezone. Kao što storm reče, bez obzira na sve, na ovu turbulentnu sezonu, ja i sljedeći mjesec uplaćujem novčana sredstva za moju Grbavicu jer svaki sljedeći dolazak na stadion ja sam ponosniji jer znam, da sam pomogao koliko toliko Želji, upravi, da uz pomoć nas navijača izgradi ljepšu, bolju i prije svega našu Grbavicu.
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u pet apr 22, 2016 10:31 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:22 pm

Hurmasica je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Guraju nam se neke stvari od strane onih koji ne vole Zelju ili,iz nekih razloga,ne vole sve ovo dobro sto se radi u klubu...A guraju se dvije teze:
1. Doveli igrace,potrosili puno para i ako se ne izbori evropa ove godine,slijedi osipanje ekipe i raspad sistema.
2.Pokrenuli projekat osposobljavanja stadiona za igranja evropskih utakmica. Nema evrope,pada sve u vodu,nista od nastavka projekta...
Ni jedno ni drugo nema veza s pamecu.
Prije nastavka prvenstva,iz kluba je nedvosmisleno receno da je prevashodni cilj da se sportski segment kluba pripremi za ligu 12. Kroz ovu polusezonu,u kojoj ce se pokusati izboriti evropa,trebala bi se kristalisati ekipa za narednu sezonu. Pojacati je s par pozicija koje se pokazu najtanjim kroz ovu polusezonu. Dakle,pojacavanje igrackog kadra nije bilo u funkciji ove sezone i eventuani neizlazak u evropu nece nista promjeniti u daljnjem jacanju sportskog segmaenta kluba i sportskim ambicijama kluba.
Stadion...Ne mozemo nasjedati na te price kako ce nesta bitno promjeniti neizlazak u evropu.. Stadion se uljudjuje zbog nas...Ne radi se ovo,a posebno se nece raditi ono sto slijedi,samo zbog evropskih utakmica. Plan za stadion postoji,on ide svojim putem i sa i bez evrope ove godine. Nista se u tom smislu nece promjeniti,ni za milimetar. Ko misli drugacije,apsolutno je u zabludi. Cak sta vise,eventualni neizlazak u evropu ove godine,dodatno bi podstakao napore u klubu na realizaciji zacrtanih ciljeva u svim segmentima jacanja kluba.
:palacgore: , hvala Bogu pa imamo takve ljude u klubu koji su uspostavili sistem. Ja ljudima oko sebe trubim danima, što pitarima (doduše njima šta god pričao, pitar ostaje pitar) što ovim našim luđacima, da se stadion ne pravi zato što mi hoćemo da igramo odmah evropu na njemu već se prije svega pravi, rekonstruiše da našim navijačima pruži bolji ugođaj prije svega, od novih stolica, nove istočne tribine, pa onda i gostima koji dođu od tv ekipa, sponzora itd. Naravno sve to po uefinim standardima. Ne trebamo ovo sve gledati kao na kratkoročno rješenje te ukoliko se ono ne ostvari slijedi raspad ekipe, uprave, ništa od rekonstrukcije stadiona i šta već sve raja ne baljezga. Ljudi u klubu imaju određenu strategiju, dugoročni plan razvoja ovog kluba i to treba podržati. Naravno da bi sa evropskim utakmicama došli do dodatnih finansijskih sredstava, i normalno je da mi evropu priželjkujemo jer nam je to u genima, da Željo bude u vrhu, da se bori za trofeje, evropu, ali sada zbog jedne sezone koja može ali i ne mora biti drugačija (ništa još oko evrope nije jasno) misliti da sve pada u vodu nema smisla. To ne priliči nama, to ne priliči Želji i generacijama koje su podržavale ovaj klub. Naša podrška mora biti bezrezervna, do kraja sezone pa šta god da bude. Oko našeg kluba se piše lijepa priča, u kojoj učestvujemo mi direktno gradeći NAŠ stadion. Pa zar ne bi trebali biti ponosni na sve što se dešava? Što se tiče ekipe, nekih Edisovih poteza i to trebamo razumjeti. Ekipa koja se stvara uz trenera koji je na početku svoje, nadam se velike, trenerske karijere mora imati određenih oscilacija, grešaka u postavci itd. Svi smo ljudi i svi griješimo, ali i učimo iz tih grešaka :). Vjerujem da će ova ekipa uz određena pojačanja kako u ekipi tako i u stručnom štabu izgledati mnogo bolje naredne sezone. Kao što storm reče, bez obzira na sve, na ovu turbulentnu sezonu, ja i sljedeći mjesec uplaćujem novčana sredstva za moju Grbavicu jer svaki sljedeći dolazak na stadion ja sam ponosniji jer znam, da sam pomogao koliko toliko Želji, upravi, da uz pomoć nas navijača izgradi ljepšu, bolju i prije svega našu Grbavicu.
Za oba posta :palacgore:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:22 pm

Ne razumijem ove sto se premisljaju da li ici na derbi ili ne. Pa ja idem da podrzim Zelju u najvaznijoj utakmici, utakmici koja odredjuje mnogo toga. Da poderem grlo, da vide igraci da smo uz njih i nakon slabijih partija. To ce im sigurno dati dodatnu snagu. Nama treba da je stalo do toga da nas bude sto vise a ne koliko cemo dati para onima tamo. Ja vjerujem da ce nas biti veliki broj i da cemo ponoviti izdanje kad smo ih navijanjem poklopili prosli derbi na Kosevu, kad su se prepali zadnjih 15 minuta a mi zagrmili. Tako treba da u nedjelju bude cim igraci izadju na teren da ih ponesemo do pobjede. Ja vjerujem da imamo vece sanse za pobjedu nego oni. Vjerujem da im se za sve mora vratiti, sva spletkarenja i manipulisanja i sta sve ne... Ja vjerujem da cuva Bog Zelju svog. Vjerujem i da dobijamo i slavimo ko nikad. Moramo braco malo vise vjerovati, jer to se lahko prenese sa navijaca na igrace. ZELJO NAS TREBA
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:23 pm

Posto su lose vrijeme javili u nedelju, jos jednom bi ovom prilikom zamolio da svi koji su u mogucnosti odu na Hadison. Lose vrijeme ce njihovu posjetu, nadam se da nece nasu. Hajde da odemo gore, razgulimo ih i na terenu i na tribinama ! Željina se pjesma čuje !!!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:28 pm

FKZ1921 je napisao/la:Guraju nam se neke stvari od strane onih koji ne vole Zelju ili,iz nekih razloga,ne vole sve ovo dobro sto se radi u klubu...A guraju se dvije teze:
1. Doveli igrace,potrosili puno para i ako se ne izbori evropa ove godine,slijedi osipanje ekipe i raspad sistema.
2.Pokrenuli projekat osposobljavanja stadiona za igranja evropskih utakmica. Nema evrope,pada sve u vodu,nista od nastavka projekta...
Ni jedno ni drugo nema veza s pamecu.
Prije nastavka prvenstva,iz kluba je nedvosmisleno receno da je prevashodni cilj da se sportski segment kluba pripremi za ligu 12. Kroz ovu polusezonu,u kojoj ce se pokusati izboriti evropa,trebala bi se kristalisati ekipa za narednu sezonu. Pojacati je s par pozicija koje se pokazu najtanjim kroz ovu polusezonu. Dakle,pojacavanje igrackog kadra nije bilo u funkciji ove sezone i eventuani neizlazak u evropu nece nista promjeniti u daljnjem jacanju sportskog segmaenta kluba i sportskim ambicijama kluba.
Stadion...Ne mozemo nasjedati na te price kako ce nesta bitno promjeniti neizlazak u evropu.. Stadion se uljudjuje zbog nas...Ne radi se ovo,a posebno se nece raditi ono sto slijedi,samo zbog evropskih utakmica. Plan za stadion postoji,on ide svojim putem i sa i bez evrope ove godine. Nista se u tom smislu nece promjeniti,ni za milimetar. Ko misli drugacije,apsolutno je u zabludi. Cak sta vise,eventualni neizlazak u evropu ove godine,dodatno bi podstakao napore u klubu na realizaciji zacrtanih ciljeva u svim segmentima jacanja kluba.
Ma lakše je metar u guzicu nego cenat u glavu. Bitno je nalaziti razloge za nekakvo crnjacenje ako ne izbore momci Europu... Ok jeste to nezgodno ali su pokazali da će se znati nositi sa tim eventualnim problemom... Naše je da opet na ljeto naguramo ove članske i dogodine da uzmemo titulu, e to ja recimo očekujem :palacgore:
Država Željo
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:31 pm

Ti sto poturaju se mogu qrca napusiti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:41 pm

Ma glupa prica skroz "sta ako ostanemo bez evrope".. Da bilo bi steta ali nije ni smak svijeta. U ostalom Bajramovic je na jednoj od press konferencija medju prvim recenicama se izjasnio po tim pitanju da klub nece "ovisiti" o izlasku u evropi ili ne. Naravno idemo do kraja i probati izgurati sto se vise moze.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:46 pm

ellaxaz je napisao/la:Kad pomislim da ce Zeljini navijaci u nedjelju donijeti cca 100.000 KM prihoda od ulaznica onom Dini (sto se ne predaje), na onom stadionu koji je sam od sebe antipropaganda fudbala, ne bude mi dobro.
od mene im nema marke nikad. :zeljeznicar1:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:58 pm

Zadnja tri nismo marke dali :ne: Momak odjelo i amblem securitasa ,uđemo pa se presvlaci :rofl: kad iza onih stepenica gledam jos tri lika se tako presvlace :pljesak: :djavo:
Željeznicar za život cijeli !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:00 pm

Zato platim kartu i slomim tri stolice..
Inace, meni je derby poceo, na kafanski nacin :shisha:
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u pet apr 22, 2016 11:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:00 pm

Vala meni je ovo kosevo najgora utakmica u sezoni,najmrzi i najruzniji stadion al kako ne otici gore ako ih dobijemo to sebi nikad u zivotu ne bi oprostio
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:02 pm

Daj ba, pa nas petnaest ulazilo na jednu kartu...
Eh, to što je nas petnaest ulazilo na MOJU kartu, koju sam kupio za razliku od ovih četrnaest, to je drugi par patika.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:07 pm

Ako Bog da sad pobjeda za nastavak puta za europu, a njima da dolijemo benzina na vatru u klubu i upravi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:09 pm

Kod nas se u kuci nedjeljom uvijek pita pravila i to od domace jufke. Obicaj je da se zaliva jogurtom mada ja vise volim pivom. Poslije rucka svi lijepo podrignemo da sve to svarimo. Tako ce biti i ove nedjelje.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:10 pm

ja od srijede ne spavam
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:12 pm

Ni ja ne idem gore a bio sam recimo među rijetkim sretnicima na Jugu kad ga je Kajtaz zavalio jer sam smatrao da ne mogu ekipu ostaviti na cjedilu i ako ja zvanično bojkot bio na snazi. (Tad sam još jednu čarapu navukao naizvrat, radi uroka jbg) :mrgreen:

Sada sam suprotnog mišljenja, samo neka neka Edis (ne izmišlja pozicije igračima) nego neka izvede istu postavu kao protiv Širokog, ali da koncentracija i motivacija budu na istom nivou i mi ćemo njih demolirati (loši su drama). Ako "mora" Memija igrati daj mu onda zadnjih 25 minuta na njegovoj prirodnijoj poziciji umjesto Miroslava kojem onda treba reći da preore teren 65 minuta. Tako imaš top nivo svih 90 minuta a ne recimo oslabiti lijevu stranu i zavaljivati momka ni krivog ni dužnog na poziciji koju u životu nije igrao. Hodža mora igrati u kontinuitetu, (najmanje njegovih grešaka smo vidjeli tokom sezone) a Bogi neka se sprema za penziju i onako u evropi takav tip štopera ne prolazi ni sa dopingom.

Ako bude ovako moje mišljenje je da i bez navijača mi gore hladno uzimamo pite, zajedno sa jakupovićem i bjelicom još njihA dvojicu nabiti nogom u pakaš za sva vremena. :zeljeznicar1:

Edit: Da se zna da su bile bordo čarape :ganja:
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u pet apr 22, 2016 11:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:13 pm

A vi svi dobro znajte, da mi uz ovaj klub ostajemo sta god da se desi u nedjelju. I u iduci petak. I do kraja sezone. I uvijek. Mi od njega nemamo nista a za njega dajemo sve. Jer bilo koji da je na tabeli on je uvijek moj Zeljeznicar. 95 godina je opstao, prkosio svim sistemima i uvijek ce prkositi. Mi smo Zeljini, Zeljo je nas.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:15 pm

Grbavica je napisao/la:ja od srijede ne spavam
Raskarataj još po jednu. :kafa:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija