Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:49 am

tm8782 je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Cinjenica je da nemamo neki strucni stab i da Edis nije najbolji trener, al isto tako cinjenica je da smo u prvenstvu upisali odlicne i za mene potpuno neocekivane rezultate, eh sad to sto pacenici nakon drugog poraza odmah zele otkaze i slicno u trenutku kad nam je ostalo jos 5 utakmica..

Ja sam odmah pisao da nam Bekric nece biti pojacanje, pogotovo ne za evropu, kao ni Bogicevic, i da moramo svim silama pokusati zadrzati nase dobre igrace tipa Bogdanovic, jer nema na svakom koraku takvih igraca..
Smatram ni da nam Zahirovic nece biti neko pojacanje, pogotovo ne za evropu ako je izborimo..
Moje je misljenje da Misimovic ne treba voditi sportski dio, kao ni Nikolic, jer zaista se trose tamo gdje ne mogu ponuditi mnogo, a i trebaju sa sebe skinuti pritisak i angazovati ili dodatni strucni stab ili sp. direktora koji ce pratiti igrace i traziti pojacanja..

Memisevic i Besirevic iz Radnika su zlatne koke nase lige i treba im dati 200 milja evri za njih isplatit ce se..
Koliko ti imas od Memisevica i Besirevica majke ti...
Forsiras ih ko Husaric svoje igrace po fb i svim mogucim stranicama...
Evo da ih vise ne spominjes, nasi nece ni jednog igraca iz nase lige, da vise ne forsiras pricu...
A to ko je za koji dio dobar ili ne, ne bih ulazio u to, samo cu reci da bi svaki tim uzeo 80% igraca koje smo mi doveli na proslom prelaznom roku...
Nemoj tako brat je vrhunski menadzer hahahah....sutra ce igrace iz prijedora forsirati zna covjek sta ce... **** zubana sta je on brate moj :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:52 am

delinjo je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Cinjenica je da nemamo neki strucni stab i da Edis nije najbolji trener, al isto tako cinjenica je da smo u prvenstvu upisali odlicne i za mene potpuno neocekivane rezultate, eh sad to sto pacenici nakon drugog poraza odmah zele otkaze i slicno u trenutku kad nam je ostalo jos 5 utakmica..

Ja sam odmah pisao da nam Bekric nece biti pojacanje, pogotovo ne za evropu, kao ni Bogicevic, i da moramo svim silama pokusati zadrzati nase dobre igrace tipa Bogdanovic, jer nema na svakom koraku takvih igraca..
Smatram ni da nam Zahirovic nece biti neko pojacanje, pogotovo ne za evropu ako je izborimo..
Moje je misljenje da Misimovic ne treba voditi sportski dio, kao ni Nikolic, jer zaista se trose tamo gdje ne mogu ponuditi mnogo, a i trebaju sa sebe skinuti pritisak i angazovati ili dodatni strucni stab ili sp. direktora koji ce pratiti igrace i traziti pojacanja..

Memisevic i Besirevic iz Radnika su zlatne koke nase lige i treba im dati 200 milja evri za njih isplatit ce se..
Koliko ti imas od Memisevica i Besirevica majke ti...
Forsiras ih ko Husaric svoje igrace po fb i svim mogucim stranicama...
Evo da ih vise ne spominjes, nasi nece ni jednog igraca iz nase lige, da vise ne forsiras pricu...
A to ko je za koji dio dobar ili ne, ne bih ulazio u to, samo cu reci da bi svaki tim uzeo 80% igraca koje smo mi doveli na proslom prelaznom roku...
Nemoj tako brat je vrhunski menadzer hahahah....sutra ce igrace iz prijedora forsirati zna covjek sta ce... **** zubana sta je on brate moj :D :D
Isto sto je Husara srao za onog Husica napadač top novi Edin Dzeko 1,90 brz okretan slijedeće ljeto milion vrijedi traže ga Zeljo kosooki Zrinja i par hrvatskih i srpskih klubova i frajer na kraju završi na klupi Mladosti DK :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:54 am

Jaozinho22 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
Koliko ti imas od Memisevica i Besirevica majke ti...
Forsiras ih ko Husaric svoje igrace po fb i svim mogucim stranicama...
Evo da ih vise ne spominjes, nasi nece ni jednog igraca iz nase lige, da vise ne forsiras pricu...
A to ko je za koji dio dobar ili ne, ne bih ulazio u to, samo cu reci da bi svaki tim uzeo 80% igraca koje smo mi doveli na proslom prelaznom roku...
Nemoj tako brat je vrhunski menadzer hahahah....sutra ce igrace iz prijedora forsirati zna covjek sta ce... **** zubana sta je on brate moj :D :D
Isto sto je Husara srao za onog Husica napadač top novi Edin Dzeko 1,90 brz okretan slijedeće ljeto milion vrijedi traže ga Zeljo kosooki Zrinja i par hrvatskih i srpskih klubova i frajer na kraju završi na klupi Mladosti DK :ganja:
Hahahhahaha jest majke mi brate.... Oplakah hahha
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:54 am

dell21 je napisao/la:Moralo se i u Tz al ništa nismo vidjeli.
Kako god sebi ruzicastu situaciju napravim u glavi ovo me spusti na zemlju..
Željeznicar za život cijeli !
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:55 am

Cuj Hurtica molim te,kakva ironija!! Da se razumijemo odgovara i nama remi,al da sve poslije toga dobijemo,oni sigurno nece dobiti u Tz,mi imamo bolji omjer !! Njima je potrebnija Evropa i oni to dobro znaju,nego prebacuju pritisak na nas !! Treba dati podrsku Edisu i igracima,a derbi se nikad ne zna,mislim da cemo odigrati dobru tekmu !! :shisha:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:10 pm

diego1921 je napisao/la:Cuj Hurtica molim te,kakva ironija!! Da se razumijemo odgovara i nama remi,al da sve poslije toga dobijemo,oni sigurno nece dobiti u Tz,mi imamo bolji omjer !! Njima je potrebnija Evropa i oni to dobro znaju,nego prebacuju pritisak na nas !! Treba dati podrsku Edisu i igracima,a derbi se nikad ne zna,mislim da cemo odigrati dobru tekmu !! :shisha:
A mi imamo Zrinjski vec iduci vikend na Grbavici, gostovanje Celiku, Slaviji u zadnjem kolu. Ruku na srce osim te utakmice u Tuzli oni nemaju tezak raspored, remi odgovara njima i nadam se da ce i nasi izaci sa zeljom da pobjede, a ne da sacuvaju mrezu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:13 pm

Zaha ce bit nas najbolji igrac na derbiju, sjecite mi glavu ako ne bude tako ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:15 pm

Nedavno sam pisao da do kraja ove sezone ne bi trebali niti hvaliti, niti kuditi Edisa jer čemo izazvati repliku onih drugih koji suprotno misle. Raspravu o Edisu i o tome kakav je trener potreban za Evropskog Želju ostaviti po završetku ovih pet narednih utakmica.
U nedjelju je derbi. Maksimalna koncentrisanost igrača u toku meča, igra sa mnogo trke i kada smo u posjedu lopte, a naročiti kada nismo je naš glavni adut bez obzira ko bio u sastavu.

Da li otići na Koševo? Cijena ulaznice za mene i sina iznosi jednu stolicu na Grbavici te mi ne pada napamet puniti džep Dini, nego aBd naredne sedmice izvršiti još jednu uplatu. Stoga još jednom pozivam na bojkot zapadne tribine. Podrška sa juga je sasvim dovoljna.

Šta poslije derbija? U slučaju ne do Bog lošeg epiloga ne dramiti nego dati punu podršku upravi, a vjerujem da će oni najbolje prepoznati segmente koji nam "škripe" i iznaći najbolje rješenje šta nam je potrebno za narednu izuzetno tešku sezonu. I naravno podrška na Grbavici protiv Zrinjskog.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:16 pm

exbabilon je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:Cuj Hurtica molim te,kakva ironija!! Da se razumijemo odgovara i nama remi,al da sve poslije toga dobijemo,oni sigurno nece dobiti u Tz,mi imamo bolji omjer !! Njima je potrebnija Evropa i oni to dobro znaju,nego prebacuju pritisak na nas !! Treba dati podrsku Edisu i igracima,a derbi se nikad ne zna,mislim da cemo odigrati dobru tekmu !! :shisha:
A mi imamo Zrinjski vec iduci vikend na Grbavici, gostovanje Celiku, Slaviji u zadnjem kolu. Ruku na srce osim te utakmice u Tuzli oni nemaju tezak raspored, remi odgovara njima i nadam se da ce i nasi izaci sa zeljom da pobjede, a ne da sacuvaju mrezu.
Slazem se s tobom,zato sam i naglasio moramo poslije toga sve dobiti !! Treba biti realan i reci da mi ovo znamo od decembra,bili smo u velikom zaostatku,i ja bi volio da napadnemo od prve minute,al ne treba srljati,pametno odigrati a prilika ce biti,raduje me sto Lendricu ne treba puno !! :shisha:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:16 pm

Da si odustao, ne bi ni postao.
Da su vizije Švabe nestale, nikada ne bi igrali evropsko polufinale.
Da si se htio predati, Zuban ga nikad ne bi uspio zabiti.
Da si veliki, Mirza, Đilda, Chata, Paco, Mimi, Selman, Aner životom bi ti mogli to potvrditi.
Da te volimo, vidjet ćeš u nedjelju.
Svi ćemo se okupiti.
Naš si, jedino čime se ponosimo, o čemu maštamo i sanjamo kada mislima pobjegnemo od snova za sebe.
Mi smo Željini, Željo je naš.

Fanzi i ekipa :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :pljesak: :pljesak: :pljesak:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:17 pm

Nek prebacuju do sutra. Treba ih napasti od prve minute, ostro u kost, ne dat' im da potrce prema nasem golu, "samo" lomit po nogama i utrpat sto vise. :mrgreen: Nikakve kurceve improvizacije sa 3 zadnja vezna, sa Bekricem na krilu i slicne gluposti.

.............................................Kjosevski.........................................
Stevanovic.............Kosoric......................Bogicevic............Kramaric
................Zahirovic (samo da udara).......Blagojevic........................
Stevanovic................................Bekric...................................Stanic
.............................................Lendric.............................................

Ako Bekric bude los, ubaciti Zolotica a Blagojevica na njegovo mjesto. Ako Stevanovic bude los ubaciti Memiju, ako Stanic bude los ubaciti Beganovica a Lendrica na krilo, ako Kramaric bude los onda Stanica prebaciti na njegovo mjesto a opet ubaciti Dzenisa.

P.S. I ja sam misljenja da nema potrebe da navijaci idu na zapad, jer i ne navijaju, samo pune kasu pitarima.

:zeljeznicar1: SVI NA JUG :zeljeznicar1:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:19 pm

Derbi ko derbi svaki ishod je moguc bez obzira na formu i stanje na tabeli. Mi smo kao ekipa jos zeleni a potvrda za to je utakmica sa Slobodom. Trenutno od toga je bitnije da ekipa ima perspektivu baram za moje misljenje, jer ova ekipa je cetri mjeseca na okupu a sloboda je slagala ekipu dvije godine i to je ono sto je napravilo bitnu razliku i dalje sam misljenja da imamo jako perspektivnu ekipu i da uz par igraca mozemo mnogo u narednoj sezoni. Uradjeno je ove sezone mnogo na svim poljima i gledajuci iz te perspektive jedan ili dva losa rezultata ne bi trebala baciti mrlju na sve pozitivno uradjeno ove godine. Po meni smo fule napravili u prvom dijelu sezone sada ih samo pokusavamo ispraviti tako da nema mjesta nikakvoj panici za sada nam ide polovicno s obzirom na ispadanje iz kupa. Jedna jedina stvar je koja se moze uraditi zbiti redove dati sve od sebe na tribinama i na terenu pa sta nam Bog da i nema tu mnogo pametovanja.
Sto se ekipe tice nema mjesta u velikim utakmicama za eksperimente tako da na derbi trebamo izaci u sastavu slicnom kao i sa Sirokim. Nikad im niko nece zamjeriti nista ako daju sve od sebe jer nazalost mi smo u jednom procesu koji traje duze nego sto mi imamo strpljenja kao i sve u zivotu ekipa se ne stvara za dva mjeseca nego se slaze godinama i planira, misljenja sam da smo na dobrom putu i da cemo iducu sezonu zablistati punim sjajem. Derbi odigrati muski i jako i sve osim poraza nas ostavlja u igri za Evropu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:21 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Nek prebacuju do sutra. Treba ih napasti od prve minute, ostro u kost, ne dat' im da potrce prema nasem golu, "samo" lomit po nogama i utrpat sto vise. :mrgreen: Nikakve kurceve improvizacije sa 3 zadnja vezna, sa Bekricem na krilu i slicne gluposti.

.............................................Kjosevski.........................................
Stevanovic.............Kosoric......................Bogicevic............Kramaric
................Zahirovic (samo da udara).......Blagojevic........................
Stevanovic................................Bekric...................................Stanic
.............................................Lendric.............................................

Ako Bekric bude los, ubaciti Zolotica a Blagojevica na njegovo mjesto. Ako Stevanovic bude los ubaciti Memiju, ako Stanic bude los ubaciti Beganovica a Lendrica na krilo, ako Kramaric bude los onda Stanica prebaciti na njegovo mjesto a opet ubaciti Dzenisa.

P.S. I ja sam misljenja da nema potrebe da navijaci idu na zapad, jer i ne navijaju, samo pune kasu pitarima.

:zeljeznicar1: SVI NA JUG :zeljeznicar1:
Ma brate u 2 pol.ubaciti Tiaga na Kadusica,razbit ce ga :ganja:
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:22 pm

Dobro si, na njega sam zaboravio, ali opet Stanic ima prednost jer zna igrati odbranu, a Tiaga bih uveo ako bi Kramaric bio los ili Stanic.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:28 pm

Gazi udbašku kurvu. :kafa:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:36 pm

Derbi se igra na dan nesretnog ispadanja od Videotona...
ISPRAVITI HISTORIJU!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:38 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Derbi se igra na dan nesretnog ispadanja od Videotona...
ISPRAVITI HISTORIJU!
Ne treba ispravljat, dobijemo i sad 2-1 i dosta :mrgreen:
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:41 pm

ŠTA URADI EDIS LIGATI HAHAHAAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHHHA :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

opet cirkus na pressu :lol:
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:44 pm

Provociraju Edisa samo tako, nazalost nasjeda na to, vec je izgubio konce ... :r
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:45 pm

Ja se divim optimizmu pojedinaca stvarno...mi ako dobijemo male, zrinjski i čelik VELIKA smo ekipa sa VELIKIM trenerom....mada sam ja malo drugačijeg mišljenja. Da nam je neko zimus rekao da ćemo imati 8 pobjeda za redom svi bi rekli da je i titula naša, a ne Europa, međutim vidite da svi "rade"....dugovi, vraćanje bodova, nova zaduživanja za bodove....ima ovdje punaca ko u priči...sudije, savez.....i šta sve ne.
Po meni i ako dobijemo male, što očekujem, mi nećemo vidjeti Europe. Takođe nisam siguran da će njih Sloboda uzeti gore, svašta je u igri.
Znam da je najbolje fokusirati se na sebe i posvetiti se sebi, ali u zanjiih 5 kola, najmanje će biti lopte, igre i nogometa...kriminalci su to opasni..
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija