Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:10 am

Ajzea je napisao/la:Niko riječi protiv uprave ne reče od sinoć, to su pojedinci umislili.. Manite se insinuacija.
Ne mislimo svi isto, niti se trebaju napadati oni koji misle drugačije od većine. Neki su, vjerovatno vodeći se mišljenjem da ne uprskamo sve, izjavili te stoje iza konstatacije da Edis treba ići. Ja se ne slazem sa njima, ali ih ne namjeravam napadati dok god tako misle. Utakmice su pred nama, konsolidujmo redove i pruzimo igračima podršku sada, kada im je najpotrebnija. Evo, ne moraju čekati dugo na odgovor, već u predstojećoj utakmici će nam se biti rečeno koliko ko moze, te kakve su Edisove mogućnosti..
Mozda sam u pravu, a mozda i nisam... Sve će mi ubrzo biti rečeno. :)

Što se Zahirovića tiče, mislio sam da će biti pun pogodak nakon samog početka i akrobacija na terenu koje zaista nismo imali priliku vidjeti. Protiv Širokog je oduzeo jednu loptu bez prekršaja na takav način da sam pomislio da će nam biti najvazniji igrač.. Sada, mogu samo reći da mu je bolje da što prije počne dokazivati da nije prevara.
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:11 am

sergejevic je napisao/la:
hados je napisao/la:Ma drug Kramarić je beton, samo ukazujem kako se stvari mogu gledati iz milion perspektiva... e sad je do nas hocemo li gledati sa usr*** ili sa normalne..... napisi ti sta hoces moglo je vako i nako, al nemoj pisat treba otkaz,, treba ga otjerat,, treba mjenjat upravu,, Amare vrati se,,, Zahirović je prevara od igrača,, Zolotic je krampa itd...Jedino ko bi volio da se vrati jeste Ješić na koševo da vodi sarajevo ovu tekmu u nedjelju...
Bas tako, s milion perspektiva, ali ipak je moja najbolja. Svi mislite i pisite slobodno, ali isto ono sto ja pisem. Tako si postavio stvari, postoji tvoja normalna perspektiva, i usrana ona koja nije tvoja. Presli smo davno preko tih tema, okrenuli se narednoj utakmici, nema potrebe da se vracamo sada na ono sto je iza nas. Ako neko odigra lose treba ga kritikovati, ako neko odigra dobro treba pohvaliti, tako i s trenerom, i svim ostalim. To raja ovdje i radi, niko nikoga nije vrijedjao, osim par pojedinaca, ali zbog takvih su boccaccio i storm ovdje. Nije nase da odredjujemo sta se smije, a sta ne smije pisati. Svi maju pravo da iznesu svoje misljenje, a malo je bezveze prozivati ljude zbog toga i vrijedjati ih.
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:18 am

Nezz ko ce se sloziti, a ko nece ali ja mislim da smo se zahebali sto nismo produzili sa Djelmicem i dali mu sto je trazio ili se nekako dogovorili jer on zna igrati i na lijevom krilo jako jako dobro i bili bi odma jaci.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:18 am

exbabilon je napisao/la:Pobjeda u derbiju je tek pocetak borbe za Evropu, a poraz je kraj. Nismo uopce u zavidnoj situaciji, pogotovo poslije ovih losih partija u Kupu koje su jasno pokazale limitiranost ove ekipe.
Ne bih se slozio u vezi ovo ekipa limitirana, ova ekipa nije ni blizu svog limita pa individualno kad gledas smo rijetko imali bolju ekipu, sad zbog cega smo zastali i u krizi je druga prica, stoji da su se momci tek okupili prije par mjeseci, da je tu pritisak, gust raspored utakmica itd ali ovakve utakmice se vise ne smiju ponoviti, nije problem izgubit vec nacin na koji izgubimo..
A sto se tice narednih utakmica tu se slazem, svaka je finale.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:28 am

MrRiccoli je napisao/la:Nezz ko ce se sloziti, a ko nece ali ja mislim da smo se zahebali sto nismo produzili sa Djelmicem i dali mu sto je trazio ili se nekako dogovorili jer on zna igrati i na lijevom krilo jako jako dobro i bili bi odma jaci.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ma doveli smo 13 igraca i da dovedeš i Djelmica i još 13 ništa necemo biti jaci.Mora to neko znati pripremiti,ukomponovati,uigrati,nabiti snagom,"drzati ih na lancu",svojim znanjem i radom postati autoritet "zvjezdicama"koji rano polete i misle da su ne zamjenjivi...Kompleksan poso'..
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:29 am

Plavi orkestar je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Nezz ko ce se sloziti, a ko nece ali ja mislim da smo se zahebali sto nismo produzili sa Djelmicem i dali mu sto je trazio ili se nekako dogovorili jer on zna igrati i na lijevom krilo jako jako dobro i bili bi odma jaci.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ma doveli smo 13 igraca i da dovedeš i Djelmica i još 13 ništa necemo biti jaci.Mora to neko znati pripremiti,ukomponovati,uigrati,nabiti snagom,"drzati ih na lancu",svojim znanjem i radom postati autoritet "zvjezdicama"koji rano polete i misle da su ne zamjenjivi...Kompleksan poso'..
Ne brate ja ipak mislim da bi bili jaci sa Djelmicem na lijevom krilu nego sa Memijom. Mulalic je jos nezreo ali opet nije sala ni naredati 8 pobjeda, ali greske ko sinoc ne smije ponavljati.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:33 am

Forumska priča je na momente kao i u zadimljenoj kafančugi, svi pričaju svoje viđenje istog događaja u isto vrijeme pa se izgubi poenta priče i postane samo bitno kako biti u pravu, nema veze ima li to ikakve veze sa onim o čemu se priča.
Iz prethodnih sezona svi imamo nešto naučiti i unaprijediti ali bi se svi morali složiti da u trenutcima kada započinjemo nova poglavlja vječite knjige o Želji nesmijemo ostaviti prostora za loše fusnote. Svaka najbolja generacija Želje je imala nekih svojih problema i nema je da nije prošla sito i rešeto balkanskih livada, to se sada dešava i ovoj trenutnoj koja je tu od drugog poluvremena i stigao ih je umor zbog velikog zaostatka. Samo jedan igrač iz ove ekipe da je nastupao u Želji od početka sezone Željo bi bio prvi i sve dok smo u bilo kakvoj šansi za izlazak u evropu ove sezone ja ću da budem najveći optimista. Prošli mi dalje u evropu ili ne ja ću da bodrim klub i uvjek ću stajati prvi na tribinama dočekujući igrače i SŠ radostan i aplaudirajući ih ispratiti sa tribina, otplakat ću ja evropu tiho, da me neko ne vidi i pojest pola živaca zbog toga ali neću dozvoliti da se moja tuga izrazi kroz mržnju.
Vidi i Edis da mu fali lijeva strana, da Memija nemože ondje gdje igra, da Zoli malo fali, da neki nisu dorasli, da svašta nešto ali ja koliko vidim i čujem radi se i na tome, ganjaju se igrači koji će ispraviti ove nedostatke u ekipi i možda još nečim unaprijediti igru. Edis je aktivan u eukaciji i širi svoje znanje, u zadnjih pola godine je odrađivao staž vani i položio licencu tako da se mnogi varaju kada misle da on nije dobar izbor za trenera Želje jer je "frišak", ja u tome vidim i njegovu prednost nad trenerima koji vode timove po BiH ali opet to je moje mišljenje pa nije puno ni mjerodavno jer moja ljubav prema klubu nadilazi individualce u klubu. Moje mišljenje je da mu treba produžiti ugovor na još jednu sezonu i pomoći mu da se dovedu igrači njegovog tipa i karaktera kako bi mogli validno ocijeniti njegov rad i učinak ako bude potrebe za tim.
Bliži se kraj i onako skraćene sezone koja je proletjela kroz raznorazne visove za nas i nebi valjalo da nakon svega se opečemo o sunce i strmoglavimo se nazad u močvaru. Molim vas da se pokušate odreći komentarisanja greškica, dajte da komentarišemo dobre stvari i da njih ističemo. Ima Željo još čime da vas obraduje, nemojte prelako dozvoljavati da vas nešto malo lošeg od nečeg golemo lijepog tek tako odvoji. I ove vaše diskusije dokazuju da smo svi plava porodica jer pokazuju koliko nas boli loša utakmica. Hajmo ljudi podržati Klub do kraja sezone zajedno svi, jug i sjever zajedno pa šta bog da.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:35 am

MrRiccoli je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Nezz ko ce se sloziti, a ko nece ali ja mislim da smo se zahebali sto nismo produzili sa Djelmicem i dali mu sto je trazio ili se nekako dogovorili jer on zna igrati i na lijevom krilo jako jako dobro i bili bi odma jaci.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ma doveli smo 13 igraca i da dovedeš i Djelmica i još 13 ništa necemo biti jaci.Mora to neko znati pripremiti,ukomponovati,uigrati,nabiti snagom,"drzati ih na lancu",svojim znanjem i radom postati autoritet "zvjezdicama"koji rano polete i misle da su ne zamjenjivi...Kompleksan poso'..
Ne brate ja ipak mislim da bi bili jaci sa Djelmicem na lijevom krilu nego sa Memijom. Mulalic je jos nezreo ali opet nije sala ni naredati 8 pobjeda, ali greske ko sinoc ne smije ponavljati.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Nije samo do Mulalica.Svaki klub ima strucni štab i šefa strucnog štaba.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
hados
Postovi: 9
Pridružen/a: sri apr 20, 2016 10:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:36 am

:palacgore:
Izlija je napisao/la:Forumska priča je na momente kao i u zadimljenoj kafančugi, svi pričaju svoje viđenje istog događaja u isto vrijeme pa se izgubi poenta priče i postane samo bitno kako biti u pravu, nema veze ima li to ikakve veze sa onim o čemu se priča.
Iz prethodnih sezona svi imamo nešto naučiti i unaprijediti ali bi se svi morali složiti da u trenutcima kada započinjemo nova poglavlja vječite knjige o Želji nesmijemo ostaviti prostora za loše fusnote. Svaka najbolja generacija Želje je imala nekih svojih problema i nema je da nije prošla sito i rešeto balkanskih livada, to se sada dešava i ovoj trenutnoj koja je tu od drugog poluvremena i stigao ih je umor zbog velikog zaostatka. Samo jedan igrač iz ove ekipe da je nastupao u Želji od početka sezone Željo bi bio prvi i sve dok smo u bilo kakvoj šansi za izlazak u evropu ove sezone ja ću da budem najveći optimista. Prošli mi dalje u evropu ili ne ja ću da bodrim klub i uvjek ću stajati prvi na tribinama dočekujući igrače i SŠ radostan i aplaudirajući ih ispratiti sa tribina, otplakat ću ja evropu tiho, da me neko ne vidi i pojest pola živaca zbog toga ali neću dozvoliti da se moja tuga izrazi kroz mržnju.
Vidi i Edis da mu fali lijeva strana, da Memija nemože ondje gdje igra, da Zoli malo fali, da neki nisu dorasli, da svašta nešto ali ja koliko vidim i čujem radi se i na tome, ganjaju se igrači koji će ispraviti ove nedostatke u ekipi i možda još nečim unaprijediti igru. Edis je aktivan u eukaciji i širi svoje znanje, u zadnjih pola godine je odrađivao staž vani i položio licencu tako da se mnogi varaju kada misle da on nije dobar izbor za trenera Želje jer je "frišak", ja u tome vidim i njegovu prednost nad trenerima koji vode timove po BiH ali opet to je moje mišljenje pa nije puno ni mjerodavno jer moja ljubav prema klubu nadilazi individualce u klubu. Moje mišljenje je da mu treba produžiti ugovor na još jednu sezonu i pomoći mu da se dovedu igrači njegovog tipa i karaktera kako bi mogli validno ocijeniti njegov rad i učinak ako bude potrebe za tim.
Bliži se kraj i onako skraćene sezone koja je proletjela kroz raznorazne visove za nas i nebi valjalo da nakon svega se opečemo o sunce i strmoglavimo se nazad u močvaru. Molim vas da se pokušate odreći komentarisanja greškica, dajte da komentarišemo dobre stvari i da njih ističemo. Ima Željo još čime da vas obraduje, nemojte prelako dozvoljavati da vas nešto malo lošeg od nečeg golemo lijepog tek tako odvoji. I ove vaše diskusije dokazuju da smo svi plava porodica jer pokazuju koliko nas boli loša utakmica. Hajmo ljudi podržati Klub do kraja sezone zajedno svi, jug i sjever zajedno pa šta bog da.
:palacgore: Znači bravo!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:36 am

Izlija je napisao/la:Forumska priča je na momente kao i u zadimljenoj kafančugi, svi pričaju svoje viđenje istog događaja u isto vrijeme pa se izgubi poenta priče i postane samo bitno kako biti u pravu, nema veze ima li to ikakve veze sa onim o čemu se priča.
Iz prethodnih sezona svi imamo nešto naučiti i unaprijediti ali bi se svi morali složiti da u trenutcima kada započinjemo nova poglavlja vječite knjige o Želji nesmijemo ostaviti prostora za loše fusnote. Svaka najbolja generacija Želje je imala nekih svojih problema i nema je da nije prošla sito i rešeto balkanskih livada, to se sada dešava i ovoj trenutnoj koja je tu od drugog poluvremena i stigao ih je umor zbog velikog zaostatka. Samo jedan igrač iz ove ekipe da je nastupao u Želji od početka sezone Željo bi bio prvi i sve dok smo u bilo kakvoj šansi za izlazak u evropu ove sezone ja ću da budem najveći optimista. Prošli mi dalje u evropu ili ne ja ću da bodrim klub i uvjek ću stajati prvi na tribinama dočekujući igrače i SŠ radostan i aplaudirajući ih ispratiti sa tribina, otplakat ću ja evropu tiho, da me neko ne vidi i pojest pola živaca zbog toga ali neću dozvoliti da se moja tuga izrazi kroz mržnju.
Vidi i Edis da mu fali lijeva strana, da Memija nemože ondje gdje igra, da Zoli malo fali, da neki nisu dorasli, da svašta nešto ali ja koliko vidim i čujem radi se i na tome, ganjaju se igrači koji će ispraviti ove nedostatke u ekipi i možda još nečim unaprijediti igru. Edis je aktivan u eukaciji i širi svoje znanje, u zadnjih pola godine je odrađivao staž vani i položio licencu tako da se mnogi varaju kada misle da on nije dobar izbor za trenera Želje jer je "frišak", ja u tome vidim i njegovu prednost nad trenerima koji vode timove po BiH ali opet to je moje mišljenje pa nije puno ni mjerodavno jer moja ljubav prema klubu nadilazi individualce u klubu. Moje mišljenje je da mu treba produžiti ugovor na još jednu sezonu i pomoći mu da se dovedu igrači njegovog tipa i karaktera kako bi mogli validno ocijeniti njegov rad i učinak ako bude potrebe za tim.
Bliži se kraj i onako skraćene sezone koja je proletjela kroz raznorazne visove za nas i nebi valjalo da nakon svega se opečemo o sunce i strmoglavimo se nazad u močvaru. Molim vas da se pokušate odreći komentarisanja greškica, dajte da komentarišemo dobre stvari i da njih ističemo. Ima Željo još čime da vas obraduje, nemojte prelako dozvoljavati da vas nešto malo lošeg od nečeg golemo lijepog tek tako odvoji. I ove vaše diskusije dokazuju da smo svi plava porodica jer pokazuju koliko nas boli loša utakmica. Hajmo ljudi podržati Klub do kraja sezone zajedno svi, jug i sjever zajedno pa šta bog da.
Bravo Izlija :)
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:37 am

Plavi orkestar je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la: Ma doveli smo 13 igraca i da dovedeš i Djelmica i još 13 ništa necemo biti jaci.Mora to neko znati pripremiti,ukomponovati,uigrati,nabiti snagom,"drzati ih na lancu",svojim znanjem i radom postati autoritet "zvjezdicama"koji rano polete i misle da su ne zamjenjivi...Kompleksan poso'..
Ne brate ja ipak mislim da bi bili jaci sa Djelmicem na lijevom krilu nego sa Memijom. Mulalic je jos nezreo ali opet nije sala ni naredati 8 pobjeda, ali greske ko sinoc ne smije ponavljati.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Nije samo do Mulalica.Svaki klub ima strucni štab i šefa strucnog štaba.
Slazem se ali Karic nije sigurno odlucio da pocne uzakmicu (na kojoj moramo zabiti dva gola) sa dva defanzivna vezna, Bekricem na lijevom krilu i jednim napadacem.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:45 am

Trening u 11 ujutro :palacgore:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 12:58 am

MrRiccoli je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la: Ne brate ja ipak mislim da bi bili jaci sa Djelmicem na lijevom krilu nego sa Memijom. Mulalic je jos nezreo ali opet nije sala ni naredati 8 pobjeda, ali greske ko sinoc ne smije ponavljati.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Nije samo do Mulalica.Svaki klub ima strucni štab i šefa strucnog štaba.
Slazem se ali Karic nije sigurno odlucio da pocne uzakmicu (na kojoj moramo zabiti dva gola) sa dva defanzivna vezna, Bekricem na lijevom krilu i jednim napadacem.

Sent from my C5303 using Tapatalk
STRUCNI štab se dogovara i odlucuje.Koliko je naš strucni štab strucan vidjet cemo u naredne tri utakmice.Sef strucnog štaba bira svoje saradnike tj.clanove strucnog štaba koji su odgovorni za one segmente na kojima rade.U vecini ekipa na zapadu jedan clan strucnog štaba je odgovoran za napad, drugi za odbranu,treci za golmane,cetvrti za kondiciju,peti za statistiku svoje ekipe i protivnickih ekipa...Kod nas je jucer najviše zakazao kondicioni clan strucnog štaba pa onda onaj što je zaduzen za odbranu,pa onaj što je za golmane zaduzen i onaj za ofanzivne zadatke je jucer zakazao,za sastav i taktiku je u vecini slucajeva zaduzen šef strucnog štaba i on je zakazao.Mozemo pretpostaviti da su igraci odigrali koliko mogu a onaj ko ih je doveo i ko ih placa valjda zna koliko mogu i da li ispunjavaju normu za koju su placeni.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 1:09 am

Plavi orkestar je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la: Nije samo do Mulalica.Svaki klub ima strucni štab i šefa strucnog štaba.
Slazem se ali Karic nije sigurno odlucio da pocne uzakmicu (na kojoj moramo zabiti dva gola) sa dva defanzivna vezna, Bekricem na lijevom krilu i jednim napadacem.

Sent from my C5303 using Tapatalk
STRUCNI štab se dogovara i odlucuje.Koliko je naš strucni štab strucan vidjet cemo u naredne tri utakmice.Sef strucnog štaba bira svoje saradnike tj.clanove strucnog štaba koji su odgovorni za one segmente na kojima rade.U vecini ekipa na zapadu jedan clan strucnog štaba je odgovoran za napad, drugi za odbranu,treci za golmane,cetvrti za kondiciju,peti za statistiku svoje ekipe i protivnickih ekipa...Kod nas je jucer najviše zakazao kondicioni clan strucnog štaba pa onda onaj što je zaduzen za odbranu,pa onaj što je za golmane zaduzen i onaj za ofanzivne zadatke je jucer zakazao,za sastav i taktiku je u vecini slucajeva zaduzen šef strucnog štaba i on je zakazao.Mozemo pretpostaviti da su igraci odigrali koliko mogu a onaj ko ih je doveo i ko ih placa valjda zna koliko mogu i da li ispunjavaju normu za koju su placeni.
Rijesili smo se Jelaskovica koji se brine o kondiciji Zrinjskog, a dok se brinuo o nasoj bili smo sto se toga tice jaki

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 2:02 am

Svaku noć zatvaram temu,pa evo i večeras..Mlatnut ćemo pitare u lavoru,vakat je!
OOOOO YEBEM TE SARAJVOOOOOOOOOOOO
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 2:37 am

ž'21 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
hados je napisao/la:Ma drug Kramarić je beton, samo ukazujem kako se stvari mogu gledati iz milion perspektiva... e sad je do nas hocemo li gledati sa usr*** ili sa normalne..... napisi ti sta hoces moglo je vako i nako, al nemoj pisat treba otkaz,, treba ga otjerat,, treba mjenjat upravu,, Amare vrati se,,, Zahirović je prevara od igrača,, Zolotic je krampa itd...Jedino ko bi volio da se vrati jeste Ješić na koševo da vodi sarajevo ovu tekmu u nedjelju...
Brate dosadan si pravooo jebote udjem na forum samo ti laprdas nista se ne moze od tebe procitati...
http://postimg.org/image/lrvn5xvlj/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.org/image/9tbp92ybb/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nadam se da se zajebavaš :D
Jao jao jao jao 560 postova Boga ti poljubim koji je ovo pacenik..
Aldin milion posto i on je ovako svako malo komentarisao, cim nesto protiv sarajeva se napise on reaguje gdje se oda i po hiljadu puta govori svoje misljenje, da dobro utvrdimo njegovo misljenje.. i kad se sjetim na ss.ba forumu uvijek se podrzavo sa ribarom i ja sad moram po deset njegovih postova na jednoj stranici citati..

Pozdrav za normalnu raju, ja sam u velikoj dilemi da li nastaviti pisati ovdje, ionako sam nakon jedno godinu dana prvi put poceo preskakati stranice, gdje sam primjetio da se u zadnje vrijeme previse gluposti pise i da nemam ni vremena ni zivaca za citati, a kamo li pisati..
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 8:07 am

Igrajte na pobjedu :zeljeznicar1:
1921-1987-2007
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 8:08 am

Ja sam se evo prestao sekirati i znam da cu biti miran sve do nedelje popodne. Derbi ce nam sve reci, ako ne bude kakvog poboljsanja u igri onda je ova sezona zavrsena, a ako se dignemo protiv pitara onda ce i zrinjski morati da zapne i sve snage da uzme bod. Hocu da vjerujem da ce i Edis i igraci da se trznu. Ne ocekujem ja sad da to bude razvaljivanje, nego smisljeno i borbeno kao sa sirokim. To je dovoljno. A mislim da imamo materijala da tako odigramo, samo malo poslagati kockice na terenu i u glavama. I slazem se sa ovima koji misle da bi Dzenis trebao dobiti sansu na derbiju.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 8:22 am

materijal je vjerovatno najbolji u ligi. nego protiv slobode nismo iskoristili ni 30% istog. šta se može do nedjelje promijeniti da taj procenat dignemo bar na jedno 60%...ne znam.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 8:36 am

Kad se samo sjetim kako je Hadžiahmetović odigrao zadnji derbi na lavoru, i ozbiljno mislim da mu sadašnji Bekrić nije ni do koljena i da ne može ponoviti sličnu partiju...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija