Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:03 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:kompletnu ekipu smo od pocetka polusezone stavili pod pritisak nekog moranja izlaska u Evropu i mislim da je to zapravo i nas najveci problem pored ovih ocitih koji se vecinom ogledaju u ozljedama pojedinih igraca, u prvom redu Ace sto je rezutriralo nesto losijim partijama stoperskog dvojca, Tiaga kojem je povreda prekinula kontinuitet dobrih igara cime smo ostali uskraceni za par taktickih mogucnosti. s druge strane tu je i pad forme Bekrica i Memije kojeg smo poceli vozati po terenu tamo-vamo uz pritisak nas navijaca... kada je Edis u pitanju, euforija je splasnula, protivnici su nas procitali i postali smo predvidivi uz izuzetak ove vecerasnje hazarderske postave koja govori o necem drugom....

mislim da svi skupa, od uprave preko strucnog staba do nas navijaca moramo spustiti loptu, smiriti i relaksirati situaciju i osloboditi se tog pritiska "moranja". nista se u zivotu ne mora osim umrijeti.
uz malo rada na taktici, bez pritiska i velikih ocekivanja vjerujem da ce ova ekipa prodisati i "proleprsati".

ponavljam i saljem poruku igracima i Edisu, ne mozete vi biti toliko losi koliko vas ja mogu voljeti!
:zeljeznicar1:
niz pobjeda je napravio to "moranje". nije njega bilo ni blizu ovoliko kad smo zaostajali 7 bodova za radnikom i 8 za širokim. svi su bili prihvatili da je evropa na vrlo dugom štapu, a sad se to promijenilo. ali ako to ne mogu izdržati i prevazići, i nismo za evrope...
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:04 pm

@jovane U prvenstvenoj utakmici u Tuzli nam je Kjosevski direktno donio tri boda skinuvsi nekoliko zicera..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:06 pm

ChWilla je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Za derbi ce sastav biti 90% isti, nadam se da Tiago ima snage za 45. minuta da uđe sa klupe.
nemoj hljeba ti memije opet na beku. neka počne jedini koji jeste lijevi bek po opisu i vokaciji, a to je kramarić, sa njim smo opet bili najmanje loši...a memije neka gore, i ovaj jadni gol je on napravio.
Srecom za derby na raspolaganju je I Stanic mada me ova igra ubila pa pored ovih frljavih kamera I nase igre kunem se da pola utakmice nisam mogao pohvatati ko koju poziciju igra Edis se nazalost skroz pogubio
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:06 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:Jovo, molim te reci mi na osnovu čega ti misliš da Edis obečava puno? Ja nisam ništa vidio od jesenas od taktičkog znanja ili trenerske lukavosti.
Nemere se sve na galamu. Dođe kad tad neki baja i razbije ti nos :)
Svima je jasno da je samo Amar pravo rjesenje.. To znaju i oni sto Amara ne mogu ocima smisliti.. Bez obzira i na to o Edisovoj sudbini odlucivati na kraju sezone na osnovu postignutog rezultata.. Ako izbori evropu, sto je cilj u ovoj sezoni, ja bih ga ostavio na klupi..
Ok Hadžija, isto mislim :)
Samo me zanima šta je to, na osnovu ćega on obečava puno? Šta je to prepoznatljivo u njegovom trenerskom radu? Koji segment igre, nogometno razmišljanje.....?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:06 pm

Plava Porodica je napisao/la:NAS 100 ONLINE I JOŠ 60 GUESTS.
USTA VAS JE.BEM SVI STE TU KAD TREBA PLJUVATI,MI KILOMETRE PRELAZIMO,OD CRKAVICE SKUPLJAMO,BJEŽIMO SA POSLA,FAKSA,ŠKOLE DA BI BODRILI ONO ŠTO NAM JE U SRCU,A VI SA STRANE SVE GLEDATE IPPLJUJETE NAJVIŠE,I NARAVNO VAŠ GLAS JE NAJGLASNIJI! SVI MI VIDIMO DA SU NAS LJUDI UBILI,ZASLUŽENO I IDEMO DALJE,U SUBOTU JE DERBI I DOK SUDIJA NE SVIRA KRAJ NIJE KRAJ BORBE ZA EVROPU.SHVATITE VIŠE JEBEMU NAŠ MENTALITET,A DO PRIJE PAR DANA STE IH VI ISTI DIZALI U ZVJEZDE.
KAD SE HVALI,UMJERENO SE HVALI,KAD SE KUDI UMJERENO SE KUDI.VI TE MJERE NEMATE,I OTJERASTE SVE ŠTO JE SVETO I ŠTO NIJE.
IZVINJAVAM SE NA OVAKVOM POSTU,ALI STE MI VI POJEDINCI SAMO POGORŠALI VEČERAŠNJU IGRU ŽIVACA.

ZAPAMTITE: ŽELJO JE IZNAD SVEGA!
Strucnjak nek si nas sve ovdje ispsovao i izvrijeđao i nek si nam rekao da je Zeljo iznad svega.
I da, strucnjak utakmica nije u subotu nego u nedjelju.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:07 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Za derbi ce sastav biti 90% isti, nadam se da Tiago ima snage za 45. minuta da uđe sa klupe.
nemoj hljeba ti memije opet na beku. neka počne jedini koji jeste lijevi bek po opisu i vokaciji, a to je kramarić, sa njim smo opet bili najmanje loši...a memije neka gore, i ovaj jadni gol je on napravio.
Srecom za derby na raspolaganju je I Stanic mada me ova igra ubila pa pored ovih frljavih kamera I nase igre kunem se da pola utakmice nisam mogao pohvatati ko koju poziciju igra Edis se nazalost skroz pogubio
Šuti bogati, da znas ko je radio prenos dobro je što smo i ovako gledali haha
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:07 pm

Mi moramo pomoci ekipi. Mozemo biti tuzni, ogorceni, razocarani ali moramo stati uz njih, motivisati ih ako zelimo Evropu. Zato, na trening, na utakmice. Zbog Zelje i za Zelju
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:07 pm

Određene pozicije škripe. Vidimo to svi. Jesmo li svi govorili da bi Edis trebao nešto kombinovati -Jesmo. Je li Edis kombinovao? - Jeste. Je li uspjelo? - Nije. Idemo dalje, šta ćemo sad. Zamislite da ste na Edisovom mjestu. Šta biste vi uradili pametno? Kako biste vi iskombinovali sastav da valja? Čestitke Slobodi, više nego zaslužen prolaz :palacgore:
Popravni u nedjelju. U KOST :zeljeznicar1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Aronija
Postovi: 6
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:08 pm

phpBB [video]
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:09 pm

Hadzijalagic je napisao/la:@jovane U prvenstvenoj utakmici u Tuzli nam je Kjosevski direktno donio tri boda skinuvsi nekoliko zicera..
protiv širokog zicer glavom sa 5 metara, u vrapčićima 1-1 situacija, protiv mladosti na grbavici 1-1 situacija, tri zicera u tuzli...bezobrazno je njemu reći išta majke mi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:09 pm

Storme sta ova Aronija radi ovdje, ne znam sta decko pokusava. Nek ide na Sjever i vice "Uprava napolje!"
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:09 pm

Kjosevski je golman koji ima bubica, ali još nismo primili gol njegovom krivicom.

Cech ne bi branio ove golove što je primio Kjosevski, kod 4 gola je kao na treningu igrač ostajao sam i lagano pospremao u mrežu. Kod gola Veselinovića odbijanac i opet nije njegova krivica
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:09 pm

LARSSON je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:
nemoj hljeba ti memije opet na beku. neka počne jedini koji jeste lijevi bek po opisu i vokaciji, a to je kramarić, sa njim smo opet bili najmanje loši...a memije neka gore, i ovaj jadni gol je on napravio.
Srecom za derby na raspolaganju je I Stanic mada me ova igra ubila pa pored ovih frljavih kamera I nase igre kunem se da pola utakmice nisam mogao pohvatati ko koju poziciju igra Edis se nazalost skroz pogubio
Šuti bogati, da znas ko je radio prenos dobro je što smo i ovako gledali haha
Ma brate ovi trebaju na obuku u tv vogosca za pocetak
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:11 pm

Čuj ovog uhljupa pitarskog :lol:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:11 pm

Ko ti drma kavez majmuncicu ?
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:11 pm

Leon_Professional je napisao/la:Storme sta ova Aronija radi ovdje, ne znam sta decko pokusava. Nek ide na Sjever i vice "Uprava napolje!"
Pa da ga prebije neko iz uprave ;)
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:11 pm

phpBB [video]
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:12 pm

ChWilla je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:@jovane U prvenstvenoj utakmici u Tuzli nam je Kjosevski direktno donio tri boda skinuvsi nekoliko zicera..
protiv širokog zicer glavom sa 5 metara, u vrapčićima 1-1 situacija, protiv mladosti na grbavici 1-1 situacija, tri zicera u tuzli...bezobrazno je njemu reći išta majke mi.
Tako pada Jovina teorija o bedemu zvanom Edis :) . Vedran nas vadio pravo, a još djete :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:12 pm

Pele1921 je napisao/la:Ja ću mali osvrt. Neću pljuvati igrače niti Edisa. Nikada mi to nije bila fora sjediti kući i "namišljati" kako željo treba igrati i zašto neko nije dobar a prije dva kola je bio odličan...
Stoji da je 2. poluvrijeme protiv Travnika i ova utakmica nešto najlošije, najbezvoljnije i najnemoćnije što sam gledao ikad. Gledam Želju od '84 i ne mogu da se sjetim da je bilo ovako loše - možda dok je Verlašević bio trener da je bilo malo gore, tu je negdje.
Razlog?
Prvenstveno Husref Musemić. Jest "pitar" ali je jako dobar trener, zna motivisati ekipu i postaviti ko šta igra. Dodatno ga motiviše da nas zajebe. U prilog tome ide i podatak da smo protiv njega dobili dvije tekme, ovu u prvenstvu, koja nam se realno posrećila, i jednu protiv Olimpika 2-0, kad je olimpik bio katastrofa, a igrali smo protiv njega barem 15-tak utakmica.
Sljedeći razlog je da proljetos imamo sasvim drugi tim, nisu vanzemaljci, treba im vremena, na jesen će biti to skroz drukčije ako ostane većina.
Treće. Isti ti igrači kada izgube, gube motivaciju, to je sasvim normalno i ljudski. Sve ovo je neki normalan slijed od 1. utakmice kupa, preko Travnika, do ovog večeras. Stoji da ga treba hitno zaustaviti, jer nam je u nedjelju zadnji voz za Evropu.
I molim vas, nemojte na Edisa.
Edis ima osobinu koju 99% trenera nema a to je žar. I stalo mu je! Sve ostalo može naučiti, pa bi bilo pametno biti strpljiv i ne otjerati ga.

:zeljeznicar1:
Bravo :pljesak: iskreno ja sam nekad i ocekivao da se ovo desi jer Edis je u fazi kada jos stice iskustvo i ovakve stvari su normalne, po meni je greska sto nema uz sebe recimo jednog iskusnog pomocnika ali to je vec druga prica... Svakako je uradio do sada mnogo vise pozitivnih stvari jer mi cijelu polusezonu vadimo kestenje iz vatre tj popravljamo ono sto smo zajebali u prvom dijelu sezone.
Zadnja izmjena: pile87, dana/u sri apr 20, 2016 10:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 10:13 pm

Aronija je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Storme sta ova Aronija radi ovdje, ne znam sta decko pokusava. Nek ide na Sjever i vice "Uprava napolje!"
Bio sam na sjeveru, ovo sam poveo :titula:

phpBB [video]
Tebe samo mogu povesti u obdaniste, nista drugo.
Mi smo Željini, Željo je naš!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija