Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

krajisnik87
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 9:24 pm

Zar mislite da je rjesenje ostavka Mulalica poslije dva poraza u kupu ?
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Djulaga_
Kontakt:

sri apr 20, 2016 9:25 pm

Kosoric i Bogicevic jedna velika nula. Stavit Hodzurdu nek igra, nema smisla za ovu dvojicu. uzas
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

cikazubo
Kontakt:

jovanmaksimovic je napisao/la:zamolio bi pojedince da se ne pocnu sad sr.ati kako smo lose odigrali... i kako je edis kriv za sve ili neko treci... sloboda je imala ne samo srece nego i znanja da nas pobjedi, i cestitke njima na tome... mi moramo sad izvuci pouku iz ove blamaze i napraviti najbolje :zeljeznicar1:

zato nema smisla sad nesto kritikovati igrace...
Ne mozes ti konjima objasnjavat, lake je pljuvat sve od do, jer su to konji jednostavno.

baxuz87
Kontakt:

Hocemo na docek? :)
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV

dino lj
Kontakt:

likusa je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Jedino pozitivno iz ovog meca je sto se igraci nisu umorili pa ce za derbi biti spremni i nadam se da mogu bod izvuci.
slabo nam bod sta znaci :?
u pravu si likusa,eventualni remi na derbiju najmanje nama odgovara a najvise Sirokom

dejavu
Kontakt:

sri apr 20, 2016 9:26 pm

BOGICEVICU MAJSTOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!
Manijaci, Željo, Bog I Čaršija, neka živi Bosna, naša država!

Charlie Sheen
Kontakt:

sri apr 20, 2016 9:27 pm

cikazubo je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:zamolio bi pojedince da se ne pocnu sad sr.ati kako smo lose odigrali... i kako je edis kriv za sve ili neko treci... sloboda je imala ne samo srece nego i znanja da nas pobjedi, i cestitke njima na tome... mi moramo sad izvuci pouku iz ove blamaze i napraviti najbolje :zeljeznicar1:

Ne mozes ti konjima objasnjavat, lake je pljuvat sve od do, jer su to konji jednostavno.
ne kontam jel trebamo govoriti kako su dobro odigrali ? vidjeli smo kako se izvukla pouka iz prosle utakmice od grozne igre na Grbavici do jos gore na Tusnju al ok hajmo biti optimisti

krajisnik87
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

dino lj je napisao/la:
likusa je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Jedino pozitivno iz ovog meca je sto se igraci nisu umorili pa ce za derbi biti spremni i nadam se da mogu bod izvuci.
slabo nam bod sta znaci :?
u pravu si likusa,eventualni remi na derbiju najmanje nama odgovara a najvise Sirokom
Moze i remi al da nam se poklope kiksovi pijedinih ekipa uz to da mi sve pobjedimo do kraja
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

rios
Kontakt:

Djulaga_ je napisao/la:Kosoric i Bogicevic jedna velika nula. Stavit Hodzurdu nek igra, nema smisla za ovu dvojicu. uzas
Vrlo klimav stoperski tandem.

Nemam snage pisati neki duzi komentar,mozda kasnije..Ili sutra..Tuzan sam,frustriran,,Ne zbog poraza,ne zbog ispadanja iz kupa nego zbog nase nemoci veceras..Pregazeni smo u ovom dvomecu 5-2 :cry: :cry:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

ChWilla
Kontakt:

sri apr 20, 2016 9:28 pm

krajisnik87 je napisao/la:Zar mislite da je rjesenje ostavka Mulalica poslije dva poraza u kupu ?
ma mislili, ne mislili u ovom trenutku nema govora o tome.

ja kao neko ko je fudbal igrao samo na terminima i u parkovima - promijenio bi ga ako se ne izbori evropa a ne bi ako se izbori. ali ne pita me se, ne znam, komentarišem 100% kao navijač i nemam ni želju da me se ikad pita. ne mogu se samo tako zaboraviti i neke dobre stvari.
gradi željo boli te *****

FKZ1921
Kontakt:

sri apr 20, 2016 9:29 pm

Lopta je to...
Pobjedis,izgubiš...Ideš dalje.
Treba se okretati sljedećoj utakmici. Dobar primjer je upravo Sloboda. Prije par dana kući zijane 3:0 ...Ne prave dramu,idu dalje i evo ih već večeras na pravom kolosijeku.

Leon_Professional
Kontakt:

sri apr 20, 2016 9:29 pm

Naravno da nema smisla kritikovati igrace, ali neko je kriv za ovo, tj. Edis je potucen od strane Musemica i to je to.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

exdomorocki
Kontakt:

sri apr 20, 2016 9:30 pm

Ovo je za batina. ;)
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

Zeljo1921
Kontakt:

Da napišem svoje viđenje dok sam još ljut.
Prvo od pet golova koje smo primili u dvije utakmice protiv Slobode četiri su iz prekida.
Od ta četiri gola tri nam je dao Kostić i svaki put je ostajao sam. To je zabrinjavajuća čonjenica posebno pred derbi jer u zadnjih par utakmica pitari samo daju golove iz prekida, a vidimo kakvi smo iz prekida i kako pokrivamo njihove igrače. Po Edisu neću pljuvati, sačekat ćemo kraj sezone ali se vidjelo koliko je Sloboda taktički bolje odigrala. Poslije ligaške utakmice ljudi su nas pročitali i ne bi ih dobili da igramo još pet utakmica. Jedino nas pobjeda u derbiju sad vraća.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

svaki trener kod nas ima crne mrlje, tako i edis sada... ali ukoliko je naucio nesto iz ovoga, ovaj poraz ce doci kao pobjeda za njegovu karijeru a tako i za nas klub, jer ja njega vidim duzi niz godina na trenerskoj klupi nasoj... :palacgore:
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

rodrigo87
Kontakt:

sri apr 20, 2016 9:31 pm

FKZ1921 je napisao/la:Lopta je to...
Pobjedis,izgubiš...Ideš dalje.
Treba se okretati sljedećoj utakmici. Dobar primjer je upravo Sloboda. Prije par dana kući zijane 3:0 ...Ne prave dramu,idu dalje i evo ih već večeras na pravom kolosijeku.
APSOLUTNO !!! Odjavljujem se sa foruma do petka. valjda se popravi atmosfera... MULALIC EDIS !
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Djulaga_
Kontakt:

rios je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Kosoric i Bogicevic jedna velika nula. Stavit Hodzurdu nek igra, nema smisla za ovu dvojicu. uzas
Vrlo klimav stoperski tandem.

Nemam snage pisati neki duzi komentar,mozda kasnije..Ili sutra..Tuzan sam,frustriran,,Ne zbog poraza,ne zbog ispadanja iz kupa nego zbog nase nemoci veceras..Pregazeni smo u ovom dvomecu 5-2 :cry: :cry:
Ovo ispadanje je ispadanje zbog stopera.
Ne mogu kriviti jednog, obojica su uzasni.
Obrukali smo se.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

ellaxaz
Kontakt:

Zasluzeno ispadanje.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

neda_TM87
Kontakt:

ali tako je do kod nas, ljudi se tek "upale" kad se ovako nesto desi, dok je bilo pobjeda "na guzove" vadili smo se na rutinsku igru, igramo koliko je dovoljno i sl. a zapravo je to i tad bio nas maximum, srecu smo imali nakon proslog gostovanaj u Tuzli imali smo 2 suta prema golu Bekricev u prvom i gol Lendrica, ali tada su svi bili sretni iako ni tad Sloboda nije realno zasluzila da izgubi, ali eto mozda bolje i ovo, mozda nam je i trebala ova blamaza, mozda se konacno sta promjeni u nasoj igri, jer da je bilo 0:0 ili neki slican rezultat, siguran sam da ne bi, niti bi bilo ovakve price, nit ista, svi bi rekli jbga imali ljudi srece radi golova na Grbavici i radi toga nas prosli, bar smo ovako istini pogledali u oci, surov nacin, al jbga bolje i to nego zivjeti u oblacima..

Jaozinho22

MULALIC EDIIIS pozz braco iz Tuzle
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Prijava  •  Registracija