Moderator/ica: storm_raider

 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:23 pm

Stručnjak ne vidiš da nisu krivi igrači, logično da će loše odigrati kada je postavka 0, ne mogu pola preči. Od one ublehe ne mogu ništa ni naučiti sem nabijanja i udaranja
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:23 pm

ž'21 je napisao/la:Ovaj post se nece vjerovatno vidjeti ali ne kontam koji vam je ***** svima? Ko nas je vodio protiv Sarajeva, Zrinjskog, Slobode, Sirokog i jos nekih jacih ekipa? Edis Mulalic koji u 20 utakmica ima 17 pobjeda. Druga stvar. Vasa prevelika ocekivanja su dovela do ovoga. Nadali ste se svi da cemo ih ubiti 0 2 i kada je rezultat suprotan jebete majku svima živima. Sramite se i stidite.

svaka mu cast , ali ove 2 tekme protiv Slobode je nadmudren od strane Musemica koji je najveca snaga ove Slobode. Igracki smo jaki ali Edis je izgubio tekme protiv Slobode.
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:23 pm

Prvo sto me nervira rezija utakmice i ugao kamere, drugo sto me nervira to sto se lose krecu bez lopte, trece sto me nervira je to sto nam stoperi organizuju napade, cetvrto sto me nervira je sto nemamo lijevo krilo. Sloboda stvarno igra, nema sta, ali Memija dragi ne smije te onako covjek vozati..

Ali, vjerujem u 3:0 u 2. poluvremenu za nas. Ubacuj Tiaga.

Nemoj slucajno da vidim ovdje psovanje nekome, bilo igracima, bilo Mulalicu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:23 pm

Ne znam šta glumite vi koji branite Edisa, jel se to ne smije napisati da je ovo Edisov poraz
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:24 pm

nije sramota ni ispasti, ni izgubiti, ali ovo vidjeno u ova dva meca je ravno nuli, ovo prvo poluvrijeme je citanje fudbalske lekcije, da li je ta sloboda toliko bolja igracki od nas? da li smo mi toliko poletjeli pa se nadali da mozemo parirati Slobodi? bar se ocekivala neka neizvjesnost a ne da nas ljudi ubiju u pojam, a igracki po imenima ne bih rekao da je tolika razlika, pa onda u cemu je problem, problem su navijaci koji su mislili da smo bara-bara sa Slobodm? e ovo nije ni blizu bara-bara, ovo je kao da Sloboda igra kuci protiv Veleza, koji je vec davno ispao, takav je bio odnos na terenu i omjer snaga, a za to navijaci nisu krivi...
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:24 pm

Ne treba sad Edisa napadati. Ostvario je 7 pobjeda u ligi zaredom, 2 u kupu i sad ova 2 poraza od Slobode a sve to sa NOVOM ekipom. Polahko majku mu...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:24 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Ovaj post se nece vjerovatno vidjeti ali ne kontam koji vam je ***** svima? Ko nas je vodio protiv Sarajeva, Zrinjskog, Slobode, Sirokog i jos nekih jacih ekipa? Edis Mulalic koji u 20 utakmica ima 17 pobjeda. Druga stvar. Vasa prevelika ocekivanja su dovela do ovoga. Nadali ste se svi da cemo ih ubiti 0 2 i kada je rezultat suprotan jebete majku svima živima. Sramite se i stidite.

svaka mu cast , ali ove 2 tekme protiv Slobode je nadmudren od strane Musemica koji je najveca snaga ove Slobode. Igracki smo jaki ali Edis je izgubio tekme protiv Slobode.
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Pa nadmudren je i Musa Slaven i Vinko Marinovic i Miodrag Jesic i mnogi drugi stručnjaci. Nije nadmudren od mene pa da mu odmah svi jebete od do. Sta vam je ljudi. Smirite se. Okrenite se nedjelji.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:24 pm

Bgm je situacija bila puno gora poslije Travnika prosle polusezone :) If you know, what I mean :shisha:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:24 pm

blueheart je napisao/la:Meni jefakat zao Memije jer je zavaljen na lijevoj strani... Bilo kako bilo situacija je teška po pitanju Europe
Nista on nije zavaljen otrese ga lik kao sto bi i na desnoj strani. Igra sramota nabijamo loptu pocinjemo sa jednim napadacem a trebaju nam dva gola

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:25 pm

Šta god da smo planirali, to jednostavno nije prošlo.
FK Željezničar 1921
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:25 pm

Neandertalac je napisao/la:I samo da kazem, janje u najavi do pocetka priprema. Nasim brigama je dosao kraj!!!
Smaras, o igri necu nista. :cry:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:25 pm

Sablja je najveci krivac za ispadanje iz kupa..
Katastrofa i postavka i sve ostalo, pa nismo osutali prema golu :( Bez srcanosti, borbenosti, mozga i muda odigrano.
Sloboda je odigrala onako kako smo mi trebali. Ako ne dobijemo u derbiju cao evropa.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:25 pm

Edis je priredio iznenadjenje ali negativno za navijace Zelje.. Svaka njemu cast sto voli klub i sto je Zeljin vojnik ali Zelju treba predvoditi neko ko ima znanje a Edis ga ocigledno nema.. Nevjerovatno je da ovako lose, bezidejno i nemocno izgledamo na terenu.. Zeba i Ordagic izgledaju kao igraci liga petice pored nasih.. Ja sam prezalio kup posle prosle tekme al ovo je teski ocaj i tesko da bi odigrali gore i da smo drugi tim izveli veceras i odmorili glavne igrace pred derbi..

Mi derbi moramo pobijediti ili se mozemo halaliti sa evropom.. Treba izvaditi Bekrica i Lendrica i probati ih odmoriti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:26 pm

ChWilla je napisao/la:oda je slobodan :ganja: :rofl:
sjeti se one slike kada kroz kapiju napusta Grbavicu.... :kafa:

nama treba lisac na klupi a ne srce na terenu!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:26 pm

Čolo Simeone sa Elvisom Karićem kao jedinim pomočnikom. Obojica imaju isto fudbalsko znanje. Ovaj drugi bio golman.

:guz: :karanje:
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:26 pm

Znao sam na kakve komentare cu naici sad, gonite se svi bezobraznici, odma salve pljuvanja na pojedince, odma Edis karina od trenera, covjek je pokusao promijeniti, odma izmjenu napravio bacio sve karte u napad, imali smo prevelik zaostatak, kup smo izgubili vec na Grbavici, danas cemo jos jedan primit a mozda i jedan zabit, tako je kad navalis i liverpool je mogao 4-5 primit al imali srece pa ih dortmund nije kaznjavao.. Manite se samo struke i glumljenja selektora svega vam kad vas 90% veze o fudbalu nema.
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:26 pm

delinjo je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
delinjo je napisao/la:Treba Memiju istrpiti:)
Da mlad je samo nek uci
Brata gdje god stavis najgori igrac... Ali trrba ga istrpiti.... Tako kazu... Koja ubleha je taj malac majko draga.... Jbg sablja ograjisao....
Ma meni je nekako najjaci na klupi al necu puno da pisem napasce me ipak je on zeljino djete
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:26 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Edis je priredio iznenadjenje ali negativno za navijace Zelje.. Svaka njemu cast sto voli klub i sto je Zeljin vojnik ali Zelju treba predvoditi neko ko ima znanje a Edis ga ocigledno nema.. Nevjerovatno je da ovako lose, bezidejno i nemocno izgledamo na terenu.. Zeba i Ordagic izgledaju kao igraci liga petice pored nasih.. Ja sam prezalio kup posle prosle tekme al ovo je teski ocaj i tesko da bi odigrali gore i da smo drugi tim izveli veceras i odmorili glavne igrace pred derbi..

Mi derbi moramo pobijediti ili se mozemo halaliti sa evropom.. Treba izvaditi Bekrica i Lendrica i probati ih odmoriti..
a zaista nema razloga da tako bude. neka kaže ko šta hoće.
gradi željo boli te *****
 
hados
Postovi: 9
Pridružen/a: sri apr 20, 2016 10:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:27 pm

Iskreno ni u jednoj utakmici od proljeca nije bilo neke igre, sve nesto tjesno kilavo...tako ni ova utakmica..,sve malo jace ekipe sa kojim smo igrali su nas nadigrale,,ali smo imali sreće... toj sreći nekad mora doci kraj.... bez obzira na ovaj rezultat dosta pozitivnih stvari se desava na Grbavici..Nijedna uprava prije nije ovoliko pozitivnih stvari donjela kao ova. Sablji puna podrška od mene od početka do kraja i volio bih da sto duze ostane na klupi Zelje, naravno da se stvari poslože da se uigramo...jer mi smo ekipa u ligi koja je najmanje zajedno....Samo moram Bekrića izdvojiti, bas mi u zadnje vrijeme ide na zivac sporost i meljanje i ono njegovo građenje mi je zanimljivo ko reklame u po tekme....
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 20, 2016 8:27 pm

Roberto Baggio je napisao/la:Šta god da smo planirali, to jednostavno nije prošlo.
Napisao sam 5 verzija posta i svih 5 izbirsao.Vratim se na temu i procitam ovaj tvoj.I skontam da je to to.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija