Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:18 pm

fedeltafrotta je napisao/la:Neko je pitao za penal na Koševu, ja se sjećam kad je Hare iz penala zavukao pod prečku jednom. :shisha:
:mrgreen:

Nije to bilo iz penala, to je bilo u finalu kupa za izjednačenje 2:2, nakon prekida Hare je zakuco pod prečku. To je bio njegov drugi gol u finalu a kasnije Dželo zabio za pobjedu 3:2 :titula:

To je bila pobjeda za duplu krunu a to finale smo igrali tri dana nakon nezapamćenog slavlja pred vječnom vatrom kad nas je došlo 100+ hiljada! :ganja:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:32 pm

GoodisonPark je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:Neko je pitao za penal na Koševu, ja se sjećam kad je Hare iz penala zavukao pod prečku jednom. :shisha:
:mrgreen:

Nije to bilo iz penala, to je bilo u finalu kupa za izjednačenje 2:2, nakon prekida Hare je zakuco pod prečku. To je bio njegov drugi gol u finalu a kasnije Dželo zabio za pobjedu 3:2 :titula:

To je bila pobjeda za duplu krunu a to finale smo igrali tri dana nakon nezapamćenog slavlja pred vječnom vatrom kad nas je došlo 100+ hiljada! :ganja:
Hare je promašio penal 2000 god u derbiju na Koševu kada smo izgubili 4:1.Oni su dali go u drugoj minuti iz penala.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:41 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:Neko je pitao za penal na Koševu, ja se sjećam kad je Hare iz penala zavukao pod prečku jednom. :shisha:
:mrgreen:

Nije to bilo iz penala, to je bilo u finalu kupa za izjednačenje 2:2, nakon prekida Hare je zakuco pod prečku. To je bio njegov drugi gol u finalu a kasnije Dželo zabio za pobjedu 3:2 :titula:

To je bila pobjeda za duplu krunu a to finale smo igrali tri dana nakon nezapamćenog slavlja pred vječnom vatrom kad nas je došlo 100+ hiljada! :ganja:
Hare je promašio penal 2000 god u derbiju na Koševu kada smo izgubili 4:1.Oni su dali go u drugoj minuti iz penala.
I ti se banuj sam.Hare tad nije ni igrao
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:41 pm

bogami čini mi se da jeste u pravu, a žera pogodio iz igre za nas...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:49 pm

exdomorocki je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la: :mrgreen:

Nije to bilo iz penala, to je bilo u finalu kupa za izjednačenje 2:2, nakon prekida Hare je zakuco pod prečku. To je bio njegov drugi gol u finalu a kasnije Dželo zabio za pobjedu 3:2 :titula:

To je bila pobjeda za duplu krunu a to finale smo igrali tri dana nakon nezapamćenog slavlja pred vječnom vatrom kad nas je došlo 100+ hiljada! :ganja:
Hare je promašio penal 2000 god u derbiju na Koševu kada smo izgubili 4:1.Oni su dali go u drugoj minuti iz penala.
I ti se banuj sam.Hare tad nije ni igrao
ne kontam zasto ljude vriijedjas ovim seljackim banuj se sam i tako to...koji je tvoj problem brate ??? diskutuj normalno sa momcima ...pa i ako nisu upravu ukazi mu na gresku...zasto omalovazavas ?
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:51 pm

hare je igrao tu sezonu 99/00 za nas, da li je sad igrao i derbi na kosevu ne sjecam se... bravo chwila, zera uvali jedini gol, a mi navijamo kao da smo dobili pitare 10-0 a ne da smo prosto razvaljeni :DD:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:59 pm

GoodisonPark je napisao/la:Jednom davno sam pitao ove naše statističare da li nam je od kraja rata na ovamo ikada dosuđen penal na koševu? Koliko se ja mogu sjetiti da nije. Kolika je mogućnost da u 20+ utakmica nije bila bar jedna situacija za penal, a znam da su njima nekoliko puta svirali penale u situaciji kada mi vodimo i na taj način su ih sudije spašavale poraza.

Što se tiče ljepote u igri, to uopšte nije pod moranje, problem je što mi prema naprijed igramo stihijski i bez plana, krila odsječena, bekovi par puta prelazili centar, govorim o dvije utakmice sa Slobodom. Mi smo uzeli u Tuzli iz jedine prilike na utakmici a i to je bio odbijanac od odbrane. Ne treba nikome ljepota, treba mnogo više ideje i kreacije prema naprijed.

S'obzirom na učinkovitost lijeve strane ja bih umjesto lijevog krila u Tuzli stavio još jednog igrača veznjaka koji je sklon da mnogo više ulazi u sredinu i na taj način bi Bekrić bio mnogo rasterećeniji i sačuvao bi svježinu za ključne trenutke kada je blizu gola.

Zola je ljevak šta mislite da on bude na toj poziciji a i defanzivni blok bi tada bio mnogo bolji, mnogo više oduzetih lopti na "nepostavljenu odbranu" + trkački bi dobili dimenziju više? Vidjeli smo protiv Travnika pas za lendrića i stativa prije drugog gola Bekrića su njegov odličan ofanzivni učinak.

To sigurno ni Musemić ne očekuje i to bi bilo iznenađenje koje bi moglo prevagnuti na terenu..
Ja se sjecam dva penala za nas na kosevu i obje su utakmice zavrsile 1:1

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:00 pm

exdomorocki je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la: :mrgreen:

Nije to bilo iz penala, to je bilo u finalu kupa za izjednačenje 2:2, nakon prekida Hare je zakuco pod prečku. To je bio njegov drugi gol u finalu a kasnije Dželo zabio za pobjedu 3:2 :titula:

To je bila pobjeda za duplu krunu a to finale smo igrali tri dana nakon nezapamćenog slavlja pred vječnom vatrom kad nas je došlo 100+ hiljada! :ganja:
Hare je promašio penal 2000 god u derbiju na Koševu kada smo izgubili 4:1.Oni su dali go u drugoj minuti iz penala.
I ti se banuj sam.Hare tad nije ni igrao
Evo ti vidi i banuj se jer pretjeruješ.Napravi sebi forum pa tu izigravaj mungupa a ovdje ne https://m.youtube.com/watch?v=CXebpJ3uJvE" onclick="window.open(this.href);return false;
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:01 pm

Ja bi volio da kad objavljujemo zaradu od karti, da tom prilikom objavimo i koliko je skenirano godisnjih i polugodisnjih, jer bi tako imali priblizniji uvid u broj gledalaca.

Jer s obzirom da znam da se mnogo lakse na kosevo ulazi dzaba nego na grbavicu, kod nas se dosta tesko ulazi dzaba, nekako mi uvijek manjka jedna milja prodatih karti, evo sad je bilo 5 milja gledalaca i tu mi fali nekako jedna hiljada prodatih karti, a znam da je nemoguce da je toliko ljudi uslo dzaba!

Nadam se da cemo ubrzo dobiti pojedinacni mjerac (kako se vec zove) pa da znamo tacan broj posjetilaca, a ne kao protiv olimpika na misamosjedimouredakciji 6 milja u avazu 9 milja.. a taj mjerac je po meni visestruko isplativ, kad oficijelni komentator u 82' min kaze -"Danasnjoj utakmici protiv Celika je prisustvovalo 9 348 gledalaca", to bi jos vise privuklo sponzore, ne bi bilo lupanja cifri, kao ni smanjivanja cifri, a sigurno da se smanji cifra jer kod nas gledaoci stoje na svim mogucim mjestima samo ne gdje trebaju, tj na stolicama.
Npr. Kad bi na jugu svi oni koji stoje na jugozapadu i jugoistoku, te ispod tribine i pored semafora, te na stepenicama,sjeli svi na stolicu, ostalo bi bar 500 ljudi bez stolice, a stolica ima negdje oko 2800, pricam o zadnjoj utakmici.

Tako da ove brojke posjete mogu toliko da variraju, a da ne pricam kad vodja obezbjedjenja za sigurnost ispred MUP-a javlja dezurnom koliko ima gledalaca, cifru koju mnogi mediji uzimaju zdravo za gotovo, pa to su lupanja samo takva, prisustvovao sam takvom cinu na kosevu i grbavici jedno deset puta i on kad kaze cifru na telefon ja se grohotom smijem..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:03 pm

ma vjeruj da se tu više i češće poveća posjeta nego što se smanji. 4.500 - 5.000 je realno za prekjuče, nekidan FKZ1921 napisa da ima između 1.600 i 1.800 godišnjih i polugodišnjih pretplata, dodaš par stotina gratisa i onih koji se provuku i to je to.
gradi željo boli te *****
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:07 pm

salemprolic je napisao/la:Milošević, potpredsjednik Fudbalskog saveza Srbije je tokom dana bio gost Jasmina Bakovića i Denijala Pirića, gdje su načelno dogovorene utakmice mlađih selekcija BiH i Srbije.

- U Savezu, kao da su svi igrali za Sarajevo ili su navijači bordo tima- kazao je (polu) ozbiljno Milošević, koji je bio u pratnji Mitra Mrkele i Refika Šabanadžovića, prijatelja i bivših rivala s nogometnih terena


Covjek za 5 minuta sve shvatio...
Plac, sve frajko skontao odmah, dobri smo fkt s kim i s čime se sve borimo... Ljudi haraju takmičenjem. Nijaz Merdanovic od kad postoji savez je u njemu sve je garniture preživio.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:09 pm

Da li je danas bio trening ? Ima li kakvih novosti sto se tice ekipe, misljenja sam da Edis za kup i derbi nece mjenjati nista posebno, samo neka Lendrica ne stavlja ljevo.

Tezak period ispred nas do kraja se nema prava na kiks a cekamo kiks Sirokog. :cry:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:12 pm

delinjo je napisao/la:
exdomorocki je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la: Hare je promašio penal 2000 god u derbiju na Koševu kada smo izgubili 4:1.Oni su dali go u drugoj minuti iz penala.
I ti se banuj sam.Hare tad nije ni igrao
ne kontam zasto ljude vriijedjas ovim seljackim banuj se sam i tako to...koji je tvoj problem brate ??? diskutuj normalno sa momcima ...pa i ako nisu upravu ukazi mu na gresku...zasto omalovazavas ?
Pojma nema a misli da sve zna a glavna mu fora banuj se.Evo na videu se vidi i Hare i penal koji mu je Tolja odbranio.Nadam se da se sad sam banovo.https://m.youtube.com/watch?v=CXebpJ3uJvE" onclick="window.open(this.href);return false;
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:12 pm

Vala kad smo se dotakli Širokog mene ne bi čudilo da oni negdje izgube bodove jer često im se dešava da upravo na tim "malim" utakmicama kiksaju. U naredna 3 kola imaju Slaviju, Olimpic i Borac, neće to biti nimalo lagane utakmice kako se čine na prvu.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:16 pm

Jeli prenosi iko derbi na TV-u, volio bih da bude na BHT-u a ne Mojoj TV zbog raje u ostatku BIH i sire
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:16 pm

Hurmasica je napisao/la:Vala kad smo se dotakli Širokog mene ne bi čudilo da oni negdje izgube bodove jer često im se dešava da upravo na tim "malim" utakmicama kiksaju. U naredna 3 kola imaju Slaviju, Olimpic i Borac, neće to biti nimalo lagane utakmice kako se čine na prvu.
tesko ce do svih 9 bodova iz te tri utakmice. nase je da pobjedjujemo do kraja, uz eventualno jedan remi i mi idemo u Evropu preko lige.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:17 pm

phpBB [video]
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon apr 18, 2016 6:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:17 pm

Kapiten Plavih o Želji, kapitenskoj traci, Reprezentaciji BiH...

http://1921.ba/1921-tv-upitnik-aleksandar-kosoric-1937" onclick="window.open(this.href);return false;
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:19 pm

Za onaj penal Smajlagića sam se sjetio ali ovaj promašeni Haretov mi ni nije ni na kraj pameti :r a iz te utakmice se dobro sjećam Senadovog gola na samom kraju jer je bio baš majstorski gol iz koljena u suprotni ugao sa mnogo efea (sličan kao Džeksonov protiv francuza u Parizu).

Evo došli smo do dva penala, (Smajlagić i Hare)
MrRiccoli koji je to još penal za nas bio a da je završilo 1:1?

Kako bi valjalo da u srijedu prođemo u finale, samopouzdanje bi otišlo na maksimum. Momci izađite i igrajte za armiju Željovaca, ostavite srce na terenu i obradujte nas po ko zna koji put u ovih par mjeseci.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 6:20 pm

Dobi Dzumhur !! :pljesak: Znaci Tiaga definitivno nema do kraja sezone ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija