YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

nookey
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 10:53 am

Izlija je napisao/la:Nagradno pitanje za ovu omladinu :kafa: koliko je bila karta za Zubandan derbi.
Neces vjerovati ali ja sam dzabe usao tad sam mogao jbg :)
A za Grbavicu imao godisnju za jug koja je bila 1 KM :) plus marka na ulazu
Bila su to vremena...

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:04 am

IvanOsim je napisao/la:Pitanje za upucenije, koliko imamo prodatih sezonskih i polusezonskih karata??
Mislim da je nedavno neko napisao oko 1500, nisam 100% siguran.

amerosm
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:16 am

Plava Porodica je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:
Okolele je napisao/la::zeljeznicar1:

phpBB [video]
za mene najjace navijanje na derbiju u ovoj tekmi..koja je to spica bila..mislim da je ulaz bio 20
Definitivno, najbolje.navijanje,a i derbi bio pravi 4 gola pala, mislim da je cvaja karta bila.
Kako smo mi navijaci tada ispali GLUPI...

Cijele te sezone smo morali slusati njihove price o tome da smo namjesitili sve utakmice i zbog toga uzeli titulu i onda nakon njihovog vodstva od dva gola, mi pokazemo kvalitet i dodjemo u kratkom vremenu do izjednacenja.

Medjutim onda kada smo ih trebali dotuci i kada je momentum bio na nasoj strani mi palimo baklje, iako se sjecam da su igraci molili da se to ne radi. Siguran sam da tada nismo zapalili baklje da bi im jos tri gola uvalili...

irfo

pon apr 18, 2016 11:18 am

KrajPrice je napisao/la:Uprava radi na dovodjenju 3 igraca, lijevo krilo, lijevi bek, stoper.

Vjerovatno krilo potpisuje uskoro.

Ljudi su odmah reagovali kada su vidjeli da lijeva strana skripi.

:zeljeznicar1:
odlicno :palacgore: , doduse mislim da nam fali i u veznom jedan igrac kreativac

Charlie Sheen
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:18 am

Samo zamisljam kad bi prosli slobodu kakva bi havarija na kosevu bila :r

damirfile
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:19 am

Charlie Sheen je napisao/la:Samo zamisljam kad bi prosli slobodu kakva bi havarija na kosevu bila :r
Prolazimo slobodu :kafa: :kafa: , oni su na koljenima nakon ovoga protiv sirokog. Gube dah za vodecim pod pritiskom su strasnim jer bi mogli izgubiti sve a imali su do skora sve u rukama i ligu i kup.

cikazubo
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:21 am

Charlie Sheen je napisao/la:Samo zamisljam kad bi prosli slobodu kakva bi havarija na kosevu bila :r
Kad bi prosli u kupu prvo sto bi igraci opet dobili krila, drugo sto bi nas bilo 20-30% vise na Kosevu, to bi bio bas vjetar u ledja pred derbi..

Hrasno1921'

pon apr 18, 2016 11:21 am

Tryg je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la: Sta bi se moglo desiti? Rat,smak svijeta,...?
Pa nekome kome je plava boja u krvi, nekome ko 24h zivi za klub, nekome ko jedva ceka svaku narednu tekmu, nekome ko ide i na treninge, kupuje karte i pored polugodisnje nebi li malo pomogao klubu, neko ko ludi za klubom, nekome ko zna i zaplakati zbog poraza pred masom ljudi (derbi 2006. Matko u 84.min za 0:1) i sl.. sve to je u rangu i rata i smaka svijeta, i smrti najmilijeg i sl. evo dabogda ja srcani dobio u 38.g samo da Evropu izborimo ove godine !!!!!!!!
Al kad sam ovaj post napisao, eto majke mi sam samo cekao da me on citira, jer sam znao da ce bas ON mene citirat, a svi znamo i zasto.

Ne moras druze vazda spustati loptu, a i nemoj da ti ja objasnjavam a i sam si svjestan sa ta 2 poraza da nam je evropa daleko, ali opet ces ti doci i napisati nam, pa sta nije smak svijeta i da ne izborimo evropu, cilj uprave je ekipa za ligu 12, i tako dalje. Nemoj molim te, postujem te ocigledno si dobar forumas i imas znanje, ali brate istini u oci pogledaj i zamisli samo sta ce se desiti ako evropu ne izborimo.

Toliko o tome od mene, nemoj da zamaramo temu, cekat cemo 7 dana pa cemo vidjeti na cemu smo.
:lol:

Znao? :mrgreen:

Kada si me tako javno skoro pa sluzbeno i predstavnicki pohvalio, mogao si uzeti malo vremena da pokusas skontati sta sam htio reci, svakom pravom navijacu - fanatiku a vjerujem da nas je ovdje na forumu 80% takvih, ne izlazak u Evropu bi bio u rangu "smaka svijeta" sa druge strane mnogo pomaka je uradjeno da klub normalno funkcionise na duze staze, a tu je i prica oko stadiona, a da ne spominjem ogromni finansijski gubitak od cca. milion i vise maraka koji bi imali ne igranjem te iste Evrope.
Sve kada se sabere i oduzme meni licno svi ti pomaci ne mogu "pokriti" eventualno ne igranje u Evropi ove godine, i naravno cak da se to i desi doci cu i reci, jbg sta da se radi, idemo dalje, tu je liga 12., napokon imamo kako treba uredjen stadion i sl.

Sve u svemu do kraja pet kola, utakmica u TZ. ima jos nade ...
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!

ChWilla
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:22 am

još da je mislio na tebe super bi bilo :mrgreen:
gradi željo boli te *****

Hrasno1921'

pon apr 18, 2016 11:36 am

ChWilla je napisao/la:još da je mislio na tebe super bi bilo :mrgreen:

Nema veze, neka se pravda sada da nije mislio na mene :mrgreen:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!

ublehas
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:37 am

Tryg je napisao/la:
Pa nekome kome je plava boja u krvi, nekome ko 24h zivi za klub, nekome ko jedva ceka svaku narednu tekmu, nekome ko ide i na treninge, kupuje karte i pored polugodisnje nebi li malo pomogao klubu, neko ko ludi za klubom, nekome ko zna i zaplakati zbog poraza pred masom ljudi (derbi 2006. Matko u 84.min za 0:1) i sl.. sve to je u rangu i rata i smaka svijeta, i smrti najmilijeg i sl. evo dabogda ja srcani dobio u 38.g samo da Evropu izborimo ove godine !!!!!!!!
Al kad sam ovaj post napisao, eto majke mi sam samo cekao da me on citira, jer sam znao da ce bas ON mene citirat, a svi znamo i zasto.

Ne moras druze vazda spustati loptu, a i nemoj da ti ja objasnjavam a i sam si svjestan sa ta 2 poraza da nam je evropa daleko, ali opet ces ti doci i napisati nam, pa sta nije smak svijeta i da ne izborimo evropu, cilj uprave je ekipa za ligu 12, i tako dalje. Nemoj molim te, postujem te ocigledno si dobar forumas i imas znanje, ali brate istini u oci pogledaj i zamisli samo sta ce se desiti ako evropu ne izborimo.

Toliko o tome od mene, nemoj da zamaramo temu, cekat cemo 7 dana pa cemo vidjeti na cemu smo.

Znao? :mrgreen:

Kada si me tako javno skoro pa sluzbeno i predstavnicki pohvalio, mogao si uzeti malo vremena da pokusas skontati sta sam htio reci, svakom pravom navijacu - fanatiku a vjerujem da nas je ovdje na forumu 80% takvih, ne izlazak u Evropu bi bio u rangu "smaka svijeta" sa druge strane mnogo pomaka je uradjeno da klub normalno funkcionise na duze staze, a tu je i prica oko stadiona, a da ne spominjem ogromni finansijski gubitak od cca. milion i vise maraka koji bi imali ne igranjem te iste Evrope.
Sve kada se sabere i oduzme meni licno svi ti pomaci ne mogu "pokriti" eventualno ne igranje u Evropi ove godine, i naravno cak da se to i desi doci cu i reci, jbg sta da se radi, idemo dalje, tu je liga 12., napokon imamo kako treba uredjen stadion i sl.

Sve u svemu do kraja pet kola, utakmica u TZ. ima jos nade ...
Uopšte nije smak svijeta ako ne odemo u Evropu. To da je evropa važnija o svih pomaka koji su napravljeni je razmišljanje na nivou nekog osnovca, ili u najbolju ruku srednjoškolca. Puno je bitnije sada stabilizovati situaciju u klubu, što se uveliko radi. Naravno biće i meni žao ako en odemo u Evropu, ali ni prvi ni zadnji put. Puno je bitnije napokon postaviti čvrste temelje. Onda Evropa dolazi puno lakše ;).

MrRiccoli
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:38 am

Ma sve je do nas ako i ne prodjemo u kupu onda pobijediti na derbiju nekako imam osjecaj da je doslo vrijeme da ih dobijemo na kosevu. Ono sto me brine jeste umor i da cemo na derbiju biti umorni jedina je sreca sto je u nedjelju utakmica. Mozda nam Edis pripremi kakvo iznenadjenje.

Sent from my C5303 using Tapatalk

pintol_TM87
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:38 am

E.Z. xd

ChWilla
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:41 am

ma meni je, bar taj dan, smak svijeta svaka tekma koju željo ne dobije. ali dugoročno nije tako, i naprosto nije realno. a padanje u očaj naprosto smanjuje šanse da se stvari poprave, realno ih smanjuje.

neće nikome biti drago ako ne izborimo evropu, naravno da neće. ali možda i prvi put nakon rata u ovakvoj situaciji - to nije presudno egzistencijalno pitanje, za opstanak kluba. po prvi put, ima budžet i plan A i B. samo vam to treba biti jasno, ne traži niko da se ne sekirate ako se ne izbori, jasno je da ćemo se svi sekirati.
gradi željo boli te *****

nikson
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:47 am

Lokomotiva je postizala radnu temperaturu, ove sedmice krece sa 100%. Hajde Zeljoooooooooo!

Sve do kraja nema predaje! :titula: :zeljeznicar1:
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Ajzea
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:48 am

Ubijeđen sam u prolaz, ne shvatam šta se dešava niti se baš mogu sjetiti kada sam osjećaj, sličan ovome, imao unazad nekoliko godina.

Charlie Sheen
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:49 am

Neka daju sto posto sebe u preostalim utakmicama pa kako bog da,prodace se Dzekson i nadoknaditi finansijski evropu ako je ne izborimo :DD:

nikson
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:50 am

@Ajzea

I ja isto, imam osjecaj da cemk ih ubit ko Celik u Zenici u finalu a onda malene pregazit ko plitak potok
Zadnja izmjena: nikson, dana/u pon apr 18, 2016 11:51 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Jaozinho22

pon apr 18, 2016 11:51 am

Ma i da se udje u tu Evropu niko ne garantuje da ćemo zaradit novca kao prošle godine...Do kraja trebamo podržat momke i nosit ih do pobjede na lavoru :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

dell21
Kontakt:

pon apr 18, 2016 11:51 am

U tuzli će biti jako teško ali možda bi mogli iskoristiti ovo njihovo posrtanje protiv širokog. Definitivno imneće biti lahko zbog toga i mora imati uticaja na moral i na umor. Imali su sve ali sad bi mogli izgubiti sve it o je veliki pritisak.
Ako rano dmao gol mogli bi proci kao siroki. Meni je nekako ova utakmica bitnija sa rezultatskog značaja i evrope nego derbi.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

Prijava  •  Registracija