Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 1:24 am

cala je napisao/la:Svake godine se zbog cijena premisljam bi li isao ili ne. Punimo dzep feningasu i co. a na nasim tekmama sramotna posjeta. ***** ti derbi navijace.
Ova ti je dobra sto jest jest iako se ja ne premisljam al nije mi svejedno kad znam da njima punimo dzepove, a imamo more prituzbi kad treba doci na grbavicu te ovo te ono

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 1:31 am

MrRiccoli je napisao/la:
cala je napisao/la:Svake godine se zbog cijena premisljam bi li isao ili ne. Punimo dzep feningasu i co. a na nasim tekmama sramotna posjeta. ***** ti derbi navijace.
Ova ti je dobra sto jest jest iako se ja ne premisljam al nije mi svejedno kad znam da njima punimo dzepove, a imamo more prituzbi kad treba doci na grbavicu te ovo te ono

Sent from my C5303 using Tapatalk
A gdje ce ko s Bobom,kaze : U cijenu je uracunato da nosiš stolicu na grbavicu .. :rofl: :rofl:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 1:33 am

Pa odlična ideja, ponijeti stolica koliko nam nedostaje..
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 1:43 am

Jedino ako cemo one ispod loze uzeti,nove su :shisha:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 1:49 am

MrRiccoli je napisao/la:
cala je napisao/la:Svake godine se zbog cijena premisljam bi li isao ili ne. Punimo dzep feningasu i co. a na nasim tekmama sramotna posjeta. ***** ti derbi navijace.
Ova ti je dobra sto jest jest iako se ja ne premisljam al nije mi svejedno kad znam da njima punimo dzepove, a imamo more prituzbi kad treba doci na grbavicu te ovo te ono

Sent from my C5303 using Tapatalk
Derbi je najveca utakmica u drzavi i zbog toga dodju na tekmu i oni koji redovno ne posjecuju druge utakmice,dosta raje dodje i iz drugih gradova i to je normalno.Posjete su nekada bile i puno vece.Cjenu karata treba pokušato dogovoriti uprave klubova a sobzirom da svi znamo o kakvim se govnima gore radi teško da išta dogovore.Predlazem, vjerovatno ce neko procitati ko ima dodira sa našom upravom,da se potrazi pomoc od saveza u rješavanju ovog problema jer ovo je specificna utakmica u kojoj navijaci igraju vaznu ulogu i ako neko svojim postupcima pokušava da odstrani navijace sa utakmice treba biti sankcionisan.Mi smo jedne godine bojkotovali Derbi baš zbog cjene karti,igrali smo bez podrške i pobjedili iz inata a Derbi nije licio ni na šta.Viršlica moze reci cjenu karte za Jug 50 km a nemaš odgovor na to sem bojkota a bojkotom ceš,sem što neceš udbašima dati pare,naštetiti svom klubu jer ti klub osta bez podrške.Mora se u buducnosti iznaci neko rješenje i sprijeciti,zaustaviti dugogodišnja pljacka torpedera.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 1:51 am

Minjore je napisao/la:Pusis ga dino, gadan si ko gnoj, imacu ja cvaju, Zeljo sampiooon
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 1:51 am

Derbi kada je moon face Vernes Selimovic zabio 2 gola..Kakav je to ludnica na tribini bila.. :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 1:51 am

Plavi orkestar je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
cala je napisao/la:Svake godine se zbog cijena premisljam bi li isao ili ne. Punimo dzep feningasu i co. a na nasim tekmama sramotna posjeta. ***** ti derbi navijace.
Ova ti je dobra sto jest jest iako se ja ne premisljam al nije mi svejedno kad znam da njima punimo dzepove, a imamo more prituzbi kad treba doci na grbavicu te ovo te ono

Sent from my C5303 using Tapatalk
Derbi je najveca utakmica u drzavi i zbog toga dodju na tekmu i oni koji redovno ne posjecuju druge utakmice,dosta raje dodje i iz drugih gradova i to je normalno.Posjete su nekada bile i puno vece.Cjenu karata treba pokušato dogovoriti uprave klubova a sobzirom da svi znamo o kakvim se govnima gore radi teško da išta dogovore.Predlazem, vjerovatno ce neko procitati ko ima dodira sa našom upravom,da se potrazi pomoc od saveza u rješavanju ovog problema jer ovo je specificna utakmica u kojoj navijaci igraju vaznu ulogu i ako neko svojim postupcima pokušava da odstrani navijace sa utakmice treba biti sankcionisan.Mi smo jedne godine bojkotovali Derbi baš zbog cjene karti,igrali smo bez podrške i pobjedili iz inata a Derbi nije licio ni na šta.Viršlica moze reci cjenu karte za Jug 50 km a nemaš odgovor na to sem bojkota a bojkotom ceš,sem što neceš udbašima dati pare,naštetiti svom klubu jer ti klub osta bez podrške.Mora se u buducnosti iznaci neko rješenje i sprijeciti,zaustaviti dugogodišnja pljacka torpedera.
Nek nas bude 10 milja gore sjebat ce se i nasi igraci jos ako ih dobijemo pa njima i evropa bude upitna to ce vrijediti svake marke

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 1:58 am

MrRiccoli je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la: Ova ti je dobra sto jest jest iako se ja ne premisljam al nije mi svejedno kad znam da njima punimo dzepove, a imamo more prituzbi kad treba doci na grbavicu te ovo te ono

Sent from my C5303 using Tapatalk
Derbi je najveca utakmica u drzavi i zbog toga dodju na tekmu i oni koji redovno ne posjecuju druge utakmice,dosta raje dodje i iz drugih gradova i to je normalno.Posjete su nekada bile i puno vece.Cjenu karata treba pokušato dogovoriti uprave klubova a sobzirom da svi znamo o kakvim se govnima gore radi teško da išta dogovore.Predlazem, vjerovatno ce neko procitati ko ima dodira sa našom upravom,da se potrazi pomoc od saveza u rješavanju ovog problema jer ovo je specificna utakmica u kojoj navijaci igraju vaznu ulogu i ako neko svojim postupcima pokušava da odstrani navijace sa utakmice treba biti sankcionisan.Mi smo jedne godine bojkotovali Derbi baš zbog cjene karti,igrali smo bez podrške i pobjedili iz inata a Derbi nije licio ni na šta.Viršlica moze reci cjenu karte za Jug 50 km a nemaš odgovor na to sem bojkota a bojkotom ceš,sem što neceš udbašima dati pare,naštetiti svom klubu jer ti klub osta bez podrške.Mora se u buducnosti iznaci neko rješenje i sprijeciti,zaustaviti dugogodišnja pljacka torpedera.
Nek nas bude 10 milja gore sjebat ce se i nasi igraci jos ako ih dobijemo pa njima i evropa bude upitna to ce vrijediti svake marke

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ako njih dobijemo 90% smo za Evropu posla uradili.Bolja smo ekipa za klasu od njih i imam samo malo rezerve zato što je Derbi inace BiH bio 100% siguran u pobjedu.Oni što ne kupe ne mogu dobiti.Gledo sam ih protiv Radnika i danas i oni su ona prava seoska ekipa.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 2:01 am

Plavi orkestar je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la: Derbi je najveca utakmica u drzavi i zbog toga dodju na tekmu i oni koji redovno ne posjecuju druge utakmice,dosta raje dodje i iz drugih gradova i to je normalno.Posjete su nekada bile i puno vece.Cjenu karata treba pokušato dogovoriti uprave klubova a sobzirom da svi znamo o kakvim se govnima gore radi teško da išta dogovore.Predlazem, vjerovatno ce neko procitati ko ima dodira sa našom upravom,da se potrazi pomoc od saveza u rješavanju ovog problema jer ovo je specificna utakmica u kojoj navijaci igraju vaznu ulogu i ako neko svojim postupcima pokušava da odstrani navijace sa utakmice treba biti sankcionisan.Mi smo jedne godine bojkotovali Derbi baš zbog cjene karti,igrali smo bez podrške i pobjedili iz inata a Derbi nije licio ni na šta.Viršlica moze reci cjenu karte za Jug 50 km a nemaš odgovor na to sem bojkota a bojkotom ceš,sem što neceš udbašima dati pare,naštetiti svom klubu jer ti klub osta bez podrške.Mora se u buducnosti iznaci neko rješenje i sprijeciti,zaustaviti dugogodišnja pljacka torpedera.
Nek nas bude 10 milja gore sjebat ce se i nasi igraci jos ako ih dobijemo pa njima i evropa bude upitna to ce vrijediti svake marke

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ako njih dobijemo 90% smo za Evropu posla uradili.Bolja smo ekipa za klasu od njih i imam samo malo rezerve zato što je Derbi inace BiH bio 100% siguran u pobjedu.Oni što ne kupe ne mogu dobiti.Gledo sam ih protiv Radnika i danas i oni su ona prava seoska ekipa.
tvoji postovi me uvijek nekako dignu kad padnem i postanem pesimista ...svaka ti cast samo nastavi furati taj optimizam...nadam se da ces se pogoditi i biti upravu...nikoe sretniji od mene :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 2:07 am

Ma mora biti neki način da se smanji cijena karte za derbi ali nemamo kad da mislimo o njemu a i za ovaj je sve već gotovo. Srijeda sve bliže i neznam kako ću je preživjeti ispred tv-a, šta preživjeti neznam kako je dočekati a da ostanem pri pameti. Niti igram niti šta odlučujem a srce mi preskače ne zbog bitnosti utakmice već što bih volio da se klub namiri sa trofejom jer je zaslužio. Klub su i uprava i igrači i navijači i svi smo učinili velike stvari u kratkom periodu tako da taj trofej nije bitan samo zbog izlaska u EL već što bi nas nagradio za sva odricanja u ime Želje. Opet to sve nije bitno, ni kup ni trofej a ni EL ako se ne nastavimo popravljati i napredovati.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 2:18 am

Ma nemate šta biti ispred TV-a.Buseva će biti dovoljno da svi stanemo :)
Sutra i prekosutra su uplate, 19 keka , ništa strašno.. PO PROLAZ U TUZLU!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 2:21 am

slika

Sta ti je yebena ironija.. pobjedis 8 utakmica za redom i samo jednu poziciju napredujes... :roll: :roll:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 2:50 am

Joooj stranica mashala :ganja:

Travnik nam ne leži nikako već godinama i ako kojim slučajem ispadne Olimpic ti bodovi će nam se kompenzirati sa ispadanjem Travnika :mrgreen:

Sutra ću napraviti neku širu analizu za Tuzlu ali ključ će biti sredina terena, znači MORAJU i krila non- stop igrati aktivno u sredini, tj kao krilni napadači. Na taj način odvlačiš beka od aut linije i naš bek onda ima mnogo veći prostor da prođe 1-1 ili da mu se uputi lopta za centaršut ako već nemaš boljih rješenja kroz sredinu + što tada u šesnaestercu nije sam Lendrić već 5-6 igrača u i oko 16. Sve vrhunske evropske ekipe igraju na taj način, zašto mi izmišljamo nešto, pa u većini ekipa u evropi ne možeš za sat vremena ni skontati ko igra po krilima.

Znam da sam možda već i dosadan sa ovim ali ovo je KLJUČ mnogo bolje igre prema naprijed a samim tim bi nam i odbrana imala manje problema jer ne bi gubili mnogo lopti na sredini u situaciji kada je protivnik postavljen u formaciju i spreman na brzu tranziciju.

Svi u Tuzlu!!!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
dejavu
Postovi: 19
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:17 am
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:32 am

Plava Porodica je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:
Okolele je napisao/la::zeljeznicar1:

phpBB [video]
za mene najjace navijanje na derbiju u ovoj tekmi..koja je to spica bila..mislim da je ulaz bio 20
Definitivno, najbolje.navijanje,a i derbi bio pravi 4 gola pala, mislim da je cvaja karta bila.
15 kermi, sjecam se kao da je jucer bilo. Pješke od onog velikog ex merkatora, prugama, kosevskim/ciglane i tribina.
Kakva je ovo ludnica bila :ganja:
Manijaci, Željo, Bog I Čaršija, neka živi Bosna, naša država!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 7:41 am

Jel ogranicen broj ljudi za tuzlu ?
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 8:21 am

Ebi ga, volio bi Izlija da ide ali mora neko i da radi.
イビチャ・オシム
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 8:37 am

Ogranicen je broj za tuzlu PONOVO samo ce kartu dobiti ko uplati u sa, za kolegu iznad koji je pitao. Nezz sta da kazem za vas koji niste iz sa, najbolje idite sa domacim , sjedite u miru pogledajte utakmicu da ne bi ostali ispred kao prosli put.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 8:53 am

Ja bih ovako počeo u Tuzli, a možda i na Koševu:

---------------------Kjosevski--------------------

Siniša-------Aco------------Bogi--------Zaha

----------Jovan-------------------Zola-----------

Miroslav-------------Tuce---------------Memija

----------------------Lendrić-----------------------

Na utakmici u Tuzli smo vidjeli da nam preko lijeve strane prave probleme. Stana nema pravo nastupa u Kupu, a Kramarić mi je isuviše spor. Zaha je pokazao u repki da može igrati beka, kada je čuvao C. Ronalda i isti se nije naigrao. U fazi odbrane se zna postaviti i jak je na skoku, naročito nakon prekida, a i sredina bi nam bila jača, jer je Zola kreativniji od Zahe. Sloboda neće navaljivati sigurno, jer će čuvati rezultat iz prve tekme.

Sa Zahom na beku (ako dobro odigra) bi imali igrača koji bi trebao uštopati i Duljevića na Koševu. Mislim da je ovo dobitna kombinacija i nadam se da će Mulalić razmisliti i o ovoj varijanti znajući da Zrinjski i Čelik imaju jaku lijevu stranu i sredinu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 8:54 am

i ubaci ga safet u slovačkoj na beka (doduše desnog) i mi prođemo.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija