Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:34 pm

eto punca stigo na poluvrijeme..fuj
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:35 pm

Katastrofalni rezultati po nas, samo nam pobjeda u derbiju odgovara.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:36 pm

Sad nam je situacija kristalno jasna - ako zelimo u Europu, moramo dobiti sve do kraja. Nista vise, nista manje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:37 pm

Sve je jasno !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:37 pm

pa više i nema :mrgreen:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:38 pm

Kaze onaj iz Viteza maloprije na poluvremenu "..mi cemo cekati i mi cemo i dalje cekati a i oni iz Sarajeva isto cekaju.." i docekase Bgm..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:39 pm

0:2 kup :kafa:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:39 pm

Sloboda će naredno kolo kiksati protiv Olimpica, ali nama igraju samo pobjede.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:41 pm

Sarajevo u gostima,Zrinjski kući,Čelik u gostima,Rudar kući,Slavija u gostima.
Ja iz svih ovih utakmica sam samo siguran u 1 pobjedu,a to je Rudar kući.
Derbi ja sve kontam da će opet X biti. Zrinjski kući, "favoriti" smo ali igramo protiv šampiona. Čelik je u dobroj formi, a nama je vazda u Zenici patnja. Rudar sigurna pobjeda. Slavija ako bude u utrci za opstanak, biće guravo, mada trebali bi pobjediti, slične utakmice kao u Mostaru i Zvorniku.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:42 pm

i onda kaze neko njih neko istrazuje :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ljudi u prenosima utakmica svima na oci namjeste ,ali istrazitelj ne gleda ima covjek posla :cigara: :cigara: :cigara: :cigara: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
swto se tice nas :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: jos jedna pobjeda(Travnik) i to je najvaznije :palacgore: :palacgore: :palacgore:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:43 pm

Plava Porodica je napisao/la:Sarajevo u gostima,Zrinjski kući,Čelik u gostima,Rudar kući,Slavija u gostima.
Ja iz svih ovih utakmica sam samo siguran u 1 pobjedu,a to je Rudar kući.
Derbi ja sve kontam da će opet X biti. Zrinjski kući, "favoriti" smo ali igramo protiv šampiona. Čelik je u dobroj formi, a nama je vazda u Zenici patnja. Rudar sigurna pobjeda. Slavija ako bude u utrci za opstanak, biće guravo, mada trebali bi pobjediti, slične utakmice kao u Mostaru i Zvorniku.
vrijeme da pitari padnu na kosevu, nisu vec 12 godina, zrinjski cemo na silu uzeti, celik ne zna za pobjedu protiv nas od 2009., rudar rutinski, a slavija ce nadam se obezbjediti opstanak pa ce igrati opusteno protiv nas...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:46 pm

PRESTANITE SRATI O IGRI, DAO ALLAH DA POBJEĐUJEMO SVAKU SA 1:0 IZ JEDINOG ŠUTA U OKVIR GOLA..
BOLI ME KU.RAC KAKO ĆEMO DOBITI OD DANAS, DAJ SAMO DA DOBIJAMO !

Slijedeće sezone ćemo ganjati ljepotu u igri!!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:46 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Sarajevo u gostima,Zrinjski kući,Čelik u gostima,Rudar kući,Slavija u gostima.
Ja iz svih ovih utakmica sam samo siguran u 1 pobjedu,a to je Rudar kući.
Derbi ja sve kontam da će opet X biti. Zrinjski kući, "favoriti" smo ali igramo protiv šampiona. Čelik je u dobroj formi, a nama je vazda u Zenici patnja. Rudar sigurna pobjeda. Slavija ako bude u utrci za opstanak, biće guravo, mada trebali bi pobjediti, slične utakmice kao u Mostaru i Zvorniku.
vrijeme da pitari padnu na kosevu, nisu vec 12 godina, zrinjski cemo na silu uzeti, celik ne zna za pobjedu protiv nas od 2009., rudar rutinski, a slavija ce nadam se obezbjediti opstanak pa ce igrati opusteno protiv nas...
Vječni optimista :ganja: :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:46 pm

ima i u srijedu neka utakmica.

moglo bi se vrlo lako desiti da mi slobodu ganjamo u prvenstvu, ako uđemo u zadnje kolo sa -3 oni idu zrinjskom, mi slaviji a imamo bolji duel...sad je -4.
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:48 pm

Ajzea je napisao/la:PRESTANITE SRATI O IGRI, DAO ALLAH DA POBJEĐUJEMO SVAKU SA 1:0 IZ JEDINOG ŠUTA U OKVIR GOLA..
BOLI ME KU.RAC KAKO ĆEMO DOBITI OD DANAS, DAJ SAMO DA DOBIJAMO !

Slijedeće sezone ćemo ganjati ljepotu u igri!!!!!

!!!!
JOŠ ĆU SE HILJADU PUTA CITIRATI !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:49 pm

ChWilla je napisao/la:ima i u srijedu neka utakmica.

moglo bi se vrlo lako desiti da mi slobodu ganjamo u prvenstvu, ako uđemo u zadnje kolo sa -3 oni idu zrinjskom, mi slaviji a imamo bolji duel...sad je -4.
oni bi naredne tri trebali dobiti,ali vrlo lako se može desiti da ih kone mlatnu u Tuzli , i Zrinjski za kraj da ovjeri titulu..
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u ned apr 17, 2016 5:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:49 pm

Necu ni da mislim sta bi se moglo desiti ako ispadnemo iz kupa i izgubimo derbi.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:50 pm

Plava Porodica je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Sarajevo u gostima,Zrinjski kući,Čelik u gostima,Rudar kući,Slavija u gostima.
Ja iz svih ovih utakmica sam samo siguran u 1 pobjedu,a to je Rudar kući.
Derbi ja sve kontam da će opet X biti. Zrinjski kući, "favoriti" smo ali igramo protiv šampiona. Čelik je u dobroj formi, a nama je vazda u Zenici patnja. Rudar sigurna pobjeda. Slavija ako bude u utrci za opstanak, biće guravo, mada trebali bi pobjediti, slične utakmice kao u Mostaru i Zvorniku.
vrijeme da pitari padnu na kosevu, nisu vec 12 godina, zrinjski cemo na silu uzeti, celik ne zna za pobjedu protiv nas od 2009., rudar rutinski, a slavija ce nadam se obezbjediti opstanak pa ce igrati opusteno protiv nas...
Vječni optimista :ganja: :palacgore:
bolje nego pesimista :zeljeznicar1: ali ja zaista mislim da mozemo ovo postici... naravno pristup igri mora biti drugaciji nego protiv slobode u kupu... uostalom, imamo niz od 8 pobjeda u prvenstu, sto da se ne nastavi :ganja:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:51 pm

@jovanmaksimovic
Ti si uvjek optimista al kad se pogledaju ovakve stvari onda nema smisla nista..ova lakrdija u Vitezu nam govori s kim imamo posla...ccc
Mi smo sami sebe zajebali u najvaznijoj utakmici sezone..da smo bogdon 5 poraza nanizali u prvenstvu a njih rasturili na Grbavici a ne ovako..
Široki i Sarajvo najlaksi raspored imaju do kraja...ako Sloboda nastavi lose u prvenstvu i ako se samo baci na kup onda ce 3 ekipe preko tabele u EL(i to nam ne odgovara)..Zrinjski ima odlicnu zalihu bodova i uzimaju titulu sigurno..

Ja bi sad plakao kako smo lose odigrali u kupu

Po meni šanse za EL su nam 40-60..
U prvenstvu sve dobiti moramo (da li cemo uspjeti,tesko ce biti,pretesko..)
Zadnja izmjena: Southboy, dana/u ned apr 17, 2016 5:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 17, 2016 5:52 pm

A ne kontam, kakva lakrdija u Vitezu?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija