Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:24 pm

Leon_Professional je napisao/la:slika
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Avanes
Postovi: 64
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 7:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:31 pm

Nisam napisao pomoć, jer to u ovom trenutku svakako vrijeđa, nego prilog. Da i mi zajedno sa klubom učestvujemo u ovoj ideji i da pokažemo njegovoj majci i sestri da smo tu i da nisu i da nikad neće biti same.

U svakom slučaju se izvinjavam ako sam uvrijedio tebe ili bilo koga drugog.
Mirsad Siljak: "Te osobe koje su preko dvadeset, da su i preko cetrdeset godina u ovome klubu, njih nije lijepo vidjeti a ne komunicirati sa njima."
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:38 pm

E yebiga i mi previše očekujemo. U ovoj kukuruz ligi je izgleda najbitniji instant rezultat pa nije bitno kako ga postigneš.
Od 13 dovedenih igrača ne mogu svi biti TOP POJAČANJA ala Lendrić mora bit i fula.Mirza kao da prima 50.000 mjesečno i MORA da igra,momak je mlad došao je u novu nepoznatu sredinu kao i Mailson,treba im vremena dok su ostali većinom igrali na Balkanu počevši od Lendre pa do obojice Stevanovića,Zahirovića itd...
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:40 pm

Edise zivis Željezničar!
1921-1987-2007
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:41 pm

Jao ali kad vidim ove pijacarske dresove na ovoj djecurliji tacno mi ne bude dobro :psujem:
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u pet apr 15, 2016 9:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:43 pm

Edis živi Grbavicu, Mirzu, Želju!

Potpišite doživotno sa njim odma
Željezničar ante portas !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:56 pm

koliko god sablja jos bio neiskusan u nekim trenerskim stvarima i jos uci ...ja volim jednostavno tog covjeka jer znam da sve iskreno radi za klub i ne mozes na njega biti ljut ali nikako ...ja bi njega smjenio samo kad bi se Amar Osim zelio vrtiti a u svakom drugom slucaju bi dao covjeku dozivotni mandat....sto napisase gore zivi ZELJEZNICAR !!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:00 pm

AsharaK je napisao/la:Edis živi Grbavicu, Mirzu, Želju!

Potpišite doživotno sa njim odma
To je to, o tome sam i pisao nekad. Pozeljno bi bilo da trener bude neko ko je igrao u Zelji ili je necim vezan za Zelju, tj. da zna sta je Zeljo. Tako i Barca radi, i rezultati su vidjivi. Neki "tamo" trener dodje i radi posao, bez emocija kao sto to Edis radi. Uvijek cu biti za to da neko kao Edis bude trener jer to je ljubav.

Brzo dodje ova subota, idemo odraditi sutra maksimalno dobro i na kraju ovog kola biti na 3. mjestu :ganja:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:02 pm

starigrad je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:E yebiga i mi previše očekujemo. U ovoj kukuruz ligi je izgleda najbitniji instant rezultat pa nije bitno kako ga postigneš.
Od 13 dovedenih igrača ne mogu svi biti TOP POJAČANJA ala Lendrić mora bit i fula.Mirza kao da prima 50.000 mjesečno i MORA da igra,momak je mlad došao je u novu nepoznatu sredinu kao i Mailson,treba im vremena dok su ostali većinom igrali na Balkanu počevši od Lendre pa do obojice Stevanovića,Zahirovića itd...
ako se ovaj tvoj upis moze gledati kao odgovor na moj sa postavljenim pitanjima (meni se cini da je tako, jer se tekstovi u postovima nadovezuju), ne vidim razloga za ovakvu reakciju. niti sam napisao da mirzu vidim kao pojacanje, niti da MORA igrati, niti da ima 50.000 platu. interesuje me kakvi su planovi sa njim i mailsonom u buducnosti i ne vidim nista ruzno u tom pitanju.

valjda su dovoljno dugo na oku struke i do sada se moglo procjeniti imaju dovoljno kvaliteta za ono cemu tezimo.

ovdje je najbolje nista ne pisati, nego samo citati, jer se uvijek nadje neko da te poklopi, pa sta god bilo u pitanju.
Ne odnosi se jarane ni na tebe ni na bilo kog drugog. Samo sam iznio svoje mišljenje u vezi i Mirze i Mailsona al evo ako si se već prepoznao nek se ovaj dio za tebe odnosi :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
hrasno
Postovi: 41
Pridružen/a: čet mar 17, 2016 2:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:04 pm

slika
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:09 pm

Hrasno1921' je napisao/la:Dobivamo novi tunel i komplet nove klupe - sjedista za rezervne igrace, nesto slicno pouput onih sa Bilinog, uglavnom nece biti Recaro ne nadajte se :karanje:
Odlične vijesti.
hrasno je napisao/la:slika
Eduard Osim? Otac od našeg Ivice Osima?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:12 pm

Kakva slika :klanjase2: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:27 pm

Grbavica je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:Dobivamo novi tunel i komplet nove klupe - sjedista za rezervne igrace, nesto slicno pouput onih sa Bilinog, uglavnom nece biti Recaro ne nadajte se :karanje:
Odlične vijesti.
hrasno je napisao/la:slika
Eduard Osim? Otac od našeg Ivice Osima?
Ne. otac mu se zvao Mihail Osim zvani Puba, radio je kao bravar na Zeljeznickoj stanici, imao je nesrecu da mu je kompozicija voza uhvatila noge, te ostao bez jedne noge i tako invalid, kasnije se propio i postao alkoholicar, poslije toga svirao je i zabavljao goste u kafani Internacional koja se nalazila kod danasnjeg Union komerca.

Milovan Adamovic na slici je djed Vlade Adamovica, danasnjeg advokata i bivseg sudije suda BIH, a sa unukom Ivana Kranjca sam odrastao, samo sto su kroz godine promijenili prezime i danas se prezivaju Kranj, covjek nekada komentarise na klupskoj fb. stranici i daje podrsku.
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:28 pm

Mislim da je Eduard Osim stric našeg Ivice, barem sam tako negdje pročitao :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:30 pm

[quote="starigrad"][/quote]
Vidi drug nešto, da bi fudbalski tim uopšte mogao da trenira potrebno je 24 do 28 igrača. Na nekim igračima gradiš igru, neki su ti glavni motor tima, oko nekih igrača formiraš cijelu taktiku, neki su tu da svojim atributima održe fleksibilnost tima, u timu moraš imati mladih igrača iz svoje bašče koje si "uzgoijo" ali moraš da ih sačekaš da sazriju, imaš i igrača koji su negdje pokazali neki kvalitet ali se još nisu "privikli" na klub ( pogotovo ako je klub ovako golem ) jer su mislili da se negdje može pomalo guzovače i na kraju imaš igrače koji su tu da na treningu imaš protiv koga vježbati. Ovi zadnji su možda i ključni za napredak i harmonizaciju tima jer moraju biti dovoljno kvalitetni da tim može napredovati ali ni preskupi da "moraju" igrati. Čim nisu ni preskupi znači da nisu dovoljno kvalitetni da ulaze protiv najjačih ekipa iz prvenstva ali ti možda pomognu da odmoriš neke igrače u "slabijim" utakmicama, neke od njih možda i napraviš igračima ali za to trebaju godine rada.
Zadnja izmjena: Izlija, dana/u pet apr 15, 2016 11:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:31 pm

Hurmasica je napisao/la:Mislim da je Eduard Osim stric našeg Ivice, barem sam tako negdje pročitao :)
Eh to, to. Pobrkao sam ja.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:32 pm

Hurmasica je napisao/la:Mislim da je Eduard Osim stric našeg Ivice, barem sam tako negdje pročitao :)
Tako je, Amar je treca generacija porodice Osim u FK Zeljeznicar, Eduard Osim je za Zelju nastupao od 1922. do 1929., a umro je u svega 42.g
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:34 pm

starigrad je napisao/la:
Vidi drug nešto, da bi fudbalski tim uopšte mogao da trenira potrebno je 24 do 28 igrača. Na nekim igračima gradiš igru, neki su ti glavni motor tima, oko nekih igrača formiraš cijelu taktiku, neki su tu da svojim atributima održe fleksibilnost tima, u timu moraš imati mladih igrača iz svoje bašče koje si "uzgoijo" ali moraš da ih sačekaš da sazriju, imaš i igrača koji su negdje pokazali neki kvalitet ali se još nisu "privikli" na klub ( pogotovo ako je klub ovako golem ) jer su mislili da se negdje može pomalo guzovače i na kraju imaš igrače koji su tu da na treningu imaš protiv koga vježbati. Ovi zadnji su možda i ključni za napredak i harmonizaciju tima jer moraju biti dovoljno kvalitetni da tim može napredovati ali ni preskupi da "moraju" igrati. Čim nisu ni preskupi znači da nisu dovoljno kvalitetni da ulaze protiv najjačih ekipa iz prvenstva ali ti možda pomognu da odmoriš neke igrače u "slabijim" utakmicama, neke od njih možda i napraviš igračima ali za to trebaju godine rada.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:38 pm

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:46 pm

VIDEO NAJAVA: Željezničar domaćin Travniku

http://1921.ba/video-najava-zeljeznicar ... iku-2-1885" onclick="window.open(this.href);return false;
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija