Moderator/ica: storm_raider

 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:52 am

exbabilon je napisao/la:A ja ne vidim potrebu da neko nekom drugom objasnjava o cemu treba pisati na forumu. Pisale su se desetine stranica o janjetu, naglabalo danima sta moze biti, sta ce biti, i sta bi na kraju.. sta fali da u danima izmedju utakmica ljudi komentarisu proslu, sta je bilo dobro, sta nije, navijanje, posjetu. Kad je duza pauza "dovode se" igraci, supljira kako bi nam koji dobro dosao i slicno, pa sta? Ne znam o cemu treba da pisemo da bi dezurni kontroleri rekli eh to je dobra tema, nego se na svaku temu nadje razlog. Kad pises kojih 11 bi izveo na teren kazu ti ima Edis, zna bolje od tebe. Kad kazes za pjesme i baklje na tribini, imaju momci, grupa, znaju bolje od tebe. Kazes nesto treba oko stadiona, imamo ljude u upravi koji znaju bolje. Marketnig takodjer, stolice isto, pojacanja ista prica... pa dokle. Ili nek pojedini prestanu citat ili nek prestanu drugima odredjivat o cemu ce pisat. Ako ce postovi na forumu poljuljati samopouzdanje i pobjednicki mentalitet igracima i struncom stabu nek se komotno prestanu baviti fudbalom, bar ovim javnim. Imaju termini, zatvori se lave u balon i igraj, nit te ko gleda nit te ko komentarise. Ima i Olimpic doduse..
E preslikao si mi razmisljanje.. Svaka cast..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:56 am

exbabilon je napisao/la:A ja ne vidim potrebu da neko nekom drugom objasnjava o cemu treba pisati na forumu. Pisale su se desetine stranica o janjetu, naglabalo danima sta moze biti, sta ce biti, i sta bi na kraju.. sta fali da u danima izmedju utakmica ljudi komentarisu proslu, sta je bilo dobro, sta nije, navijanje, posjetu. Kad je duza pauza "dovode se" igraci, supljira kako bi nam koji dobro dosao i slicno, pa sta? Ne znam o cemu treba da pisemo da bi dezurni kontroleri rekli eh to je dobra tema, nego se na svaku temu nadje razlog. Kad pises kojih 11 bi izveo na teren kazu ti ima Edis, zna bolje od tebe. Kad kazes za pjesme i baklje na tribini, imaju momci, grupa, znaju bolje od tebe. Kazes nesto treba oko stadiona, imamo ljude u upravi koji znaju bolje. Marketnig takodjer, stolice isto, pojacanja ista prica... pa dokle. Ili nek pojedini prestanu citat ili nek prestanu drugima odredjivat o cemu ce pisat. Ako ce postovi na forumu poljuljati samopouzdanje i pobjednicki mentalitet igracima i struncom stabu nek se komotno prestanu baviti fudbalom, bar ovim javnim. Imaju termini, zatvori se lave u balon i igraj, nit te ko gleda nit te ko komentarise. Ima i Olimpic doduse..
od do.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 9:58 am

Treba i neke igrače sačuvati od kartona...Ja bih ovako: Kjosevski - S.Stevanović, Kosorić, Hodžurda, Stanić - Zolotić, Blagojević, Memija, Tiago, Bekrić - Mujagić... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: Lendrića bih odmorio, Stevanovića i Bogičevića sačuvao od kartona...Kako god 3 boda i idemo dalje...Cilj nam ostaje isti, Evropa kroz kup ili prvenstvo...Ništa nije izgubljeno ni u kupu, ako budemo na nivou možemo dobiti u Tuzli...VOLIM TE ŽELJO!!!
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:00 am

teteac8684 je napisao/la:Treba i neke igrače sačuvati od kartona...Ja bih ovako: Kjosevski - S.Stevanović, Kosorić, Hodžurda, Stanić - Zolotić, Blagojević, Memija, Tiago, Bekrić - Mujagić... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: Lendrića bih odmorio, Stevanovića i Bogičevića sačuvao od kartona...Kako god 3 boda i idemo dalje...Cilj nam ostaje isti, Evropa kroz kup ili prvenstvo...Ništa nije izgubljeno ni u kupu, ako budemo na nivou možemo dobiti u Tuzli...VOLIM TE ŽELJO!!!
Blagojević i Memija imaju kartone.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:01 am

teteac8684 je napisao/la:Treba i neke igrače sačuvati od kartona...Ja bih ovako: Kjosevski - S.Stevanović, Kosorić, Hodžurda, Stanić - Zolotić, Blagojević, Memija, Tiago, Bekrić - Mujagić... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: Lendrića bih odmorio, Stevanovića i Bogičevića sačuvao od kartona...Kako god 3 boda i idemo dalje...Cilj nam ostaje isti, Evropa kroz kup ili prvenstvo...Ništa nije izgubljeno ni u kupu, ako budemo na nivou možemo dobiti u Tuzli...VOLIM TE ŽELJO!!!
Ko god bude igrao 3 boda su neophodna :zeljeznicar1:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:08 am

ublehas je napisao/la:
teteac8684 je napisao/la:Treba i neke igrače sačuvati od kartona...Ja bih ovako: Kjosevski - S.Stevanović, Kosorić, Hodžurda, Stanić - Zolotić, Blagojević, Memija, Tiago, Bekrić - Mujagić... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: Lendrića bih odmorio, Stevanovića i Bogičevića sačuvao od kartona...Kako god 3 boda i idemo dalje...Cilj nam ostaje isti, Evropa kroz kup ili prvenstvo...Ništa nije izgubljeno ni u kupu, ako budemo na nivou možemo dobiti u Tuzli...VOLIM TE ŽELJO!!!
Blagojević i Memija imaju kartone.
Moja greška, jbg smetnuo s uma skroz...Onda Kramarić (Stanić na krilo) i Zahirović ili Sadiković (Dado, Enis) na mjesto Blagojevića... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:13 am

Je li gotov parking, kad ce se na Zapadu poceti mijenjati drvo metalnom konstrukcijom?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:18 am

exbabilon je napisao/la:A ja ne vidim potrebu da neko nekom drugom objasnjava o cemu treba pisati na forumu. Pisale su se desetine stranica o janjetu, naglabalo danima sta moze biti, sta ce biti, i sta bi na kraju.. sta fali da u danima izmedju utakmica ljudi komentarisu proslu, sta je bilo dobro, sta nije, navijanje, posjetu. Kad je duza pauza "dovode se" igraci, supljira kako bi nam koji dobro dosao i slicno, pa sta? Ne znam o cemu treba da pisemo da bi dezurni kontroleri rekli eh to je dobra tema, nego se na svaku temu nadje razlog. Kad pises kojih 11 bi izveo na teren kazu ti ima Edis, zna bolje od tebe. Kad kazes za pjesme i baklje na tribini, imaju momci, grupa, znaju bolje od tebe. Kazes nesto treba oko stadiona, imamo ljude u upravi koji znaju bolje. Marketnig takodjer, stolice isto, pojacanja ista prica... pa dokle. Ili nek pojedini prestanu citat ili nek prestanu drugima odredjivat o cemu ce pisat. Ako ce postovi na forumu poljuljati samopouzdanje i pobjednicki mentalitet igracima i struncom stabu nek se komotno prestanu baviti fudbalom, bar ovim javnim. Imaju termini, zatvori se lave u balon i igraj, nit te ko gleda nit te ko komentarise. Ima i Olimpic doduse..
Svaka cast.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 10:23 am

1. Prijatelji Kluba iz Sidneja Bigg Edy uplatili za Evropsku Grbavicu 521,41 KM
2. Edin Bahtić Fićo, legendarno krilo sa Grbavice, uplatio za 10 stolica 310,00KM.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:01 am

U koliko sati je danasnji press ? Moglo bi biti interesantno ako se bdu Edisu i Tucetu postavljala pitanja vezano za Slobod, vjerujem da bi ih Edis u jednoj recenici isprsko i prizemljio..
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:05 am

Dominic je napisao/la:Je li gotov parking, kad ce se na Zapadu poceti mijenjati drvo metalnom konstrukcijom?
Asfaltiran jucer, ostalo jos da ga urede i nacrtaju linije, a tribinu ce raditi Krivaja Metal u skorije vrijeme
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:07 am

cikazubo je napisao/la:U koliko sati je danasnji press ? Moglo bi biti interesantno ako se bdu Edisu i Tucetu postavljala pitanja vezano za Slobod, vjerujem da bi ih Edis u jednoj recenici isprsko i prizemljio..
neka i neugodnih, ali razumnih pitanja. samo što mi nemamo novinara kadrih da postave takva...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:08 am

ChWilla je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:U koliko sati je danasnji press ? Moglo bi biti interesantno ako se bdu Edisu i Tucetu postavljala pitanja vezano za Slobod, vjerujem da bi ih Edis u jednoj recenici isprsko i prizemljio..
neka i neugodnih, ali razumnih pitanja. samo što mi nemamo novinara kadrih da postave takva...
Ma neka pitanja svakako, al znas i sam kakva su ta pitanja kad na scenu stupe pojedini kvazi novanari..
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:09 am

Sto se tice naredne tekme treba nam jedan rani go, opet u prvih 20tak min da bi poremetili njihovu igru i napravili makar dva razlike da rutinski zavrsimo utakmicu i ne umaramo se previse.A u kupu moramo odigrati bas po njemackom mentalitetu, u kost svih 90 minuta.Nece bit ni sekunde lagano ali to nam je jedina nada.
MIRZA RASCIC
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:09 am

No braco, ko nam sudi sutra :DD:
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:13 am

Iz utakmice Liverpul-B.Dortmund igrači i mi navijači možemo izvući svako za sebe veliki nauk.

Prvi za igrače - kada imaš znanja, kada imaš muda, kada imaš srca, vjere i želje nema te situacije koja se ne može preokrenuti u tvoju korist. Ovo nek im bude nauk za Tušanj.

Drugi nauk za nas Željovce – šta mislite jesu li navijači Borusije razočarani, jesu li ljuti na pojedine svoje igrače, naročito iz odbrane, jesu li možda ljuti na svog trenera zbog izmjena ... i znate šta će se desiti kao epilog te ljutnje ...znate li koliko će navijača u nedjelju biti protiv HSV na Signal Iduna Park stadionu – biće ispinjen do posljednjeg mjesta bez trunke ljutnje na ono što se desilo u četvrtak.

Zato u subotu nas mora biti još više nego protiv Slobode, u inat svm dušmanima Želje.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:14 am

cikazubo je napisao/la:U koliko sati je danasnji press ? Moglo bi biti interesantno ako se bdu Edisu i Tucetu postavljala pitanja vezano za Slobod, vjerujem da bi ih Edis u jednoj recenici isprsko i prizemljio..
A kad ljigo pocne sa svojim pitanjima, ima da ga edis spusti ko i uvijek :kafa:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:19 am

Valter je napisao/la:Iz utakmice Liverpul-B.Dortmund igrači i mi navijači možemo izvući svako za sebe veliki nauk.

Prvi za igrače - kada imaš znanja, kada imaš muda, kada imaš srca, vjere i želje nema te situacije koja se ne može preokrenuti u tvoju korist. Ovo nek im bude nauk za Tušanj.

Drugi nauk za nas Željovce – šta mislite jesu li navijači Borusije razočarani, jesu li ljuti na pojedine svoje igrače, naročito iz odbrane, jesu li možda ljuti na svog trenera zbog izmjena ... i znate šta će se desiti kao epilog te ljutnje ...znate li koliko će navijača u nedjelju biti protiv HSV na Signal Iduna Park stadionu – biće ispinjen do posljednjeg mjesta bez trunke ljutnje na ono što se desilo u četvrtak.

Zato u subotu nas mora biti još više nego protiv Slobode, u inat svm dušmanima Želje.
Upravo to mi nemamo, sinoc bas tu tekmu gledam i ono sudijska nadoknada ispadaju 3-3 rezultat grmi anfield cijeli youll never walk alone, i onda ga zabiju posle za prolaz, a nakon takvog samara navijaca borussije ce u nedjelju biti 70.000 protiv hsv-a, nikakvu ulogu rezultat nema u smislu posjete, al mi nemamo niti cemo ikad imati takvog mentaliteta, jer smo takvi naopaki svi na ovom balkanu..
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:22 am

Hrasno1921' je napisao/la:
Dominic je napisao/la:Je li gotov parking, kad ce se na Zapadu poceti mijenjati drvo metalnom konstrukcijom?
Asfaltiran jucer, ostalo jos da ga urede i nacrtaju linije, a tribinu ce raditi Krivaja Metal u skorije vrijeme
Odlicno! :palacgore:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 15, 2016 11:29 am

cikazubo je napisao/la:
Valter je napisao/la:Iz utakmice Liverpul-B.Dortmund igrači i mi navijači možemo izvući svako za sebe veliki nauk.

Prvi za igrače - kada imaš znanja, kada imaš muda, kada imaš srca, vjere i želje nema te situacije koja se ne može preokrenuti u tvoju korist. Ovo nek im bude nauk za Tušanj.

Drugi nauk za nas Željovce – šta mislite jesu li navijači Borusije razočarani, jesu li ljuti na pojedine svoje igrače, naročito iz odbrane, jesu li možda ljuti na svog trenera zbog izmjena ... i znate šta će se desiti kao epilog te ljutnje ...znate li koliko će navijača u nedjelju biti protiv HSV na Signal Iduna Park stadionu – biće ispinjen do posljednjeg mjesta bez trunke ljutnje na ono što se desilo u četvrtak.

Zato u subotu nas mora biti još više nego protiv Slobode, u inat svm dušmanima Želje.
Upravo to mi nemamo, sinoc bas tu tekmu gledam i ono sudijska nadoknada ispadaju 3-3 rezultat grmi anfield cijeli youll never walk alone, i onda ga zabiju posle za prolaz, a nakon takvog samara navijaca borussije ce u nedjelju biti 70.000 protiv hsv-a, nikakvu ulogu rezultat nema u smislu posjete, al mi nemamo niti cemo ikad imati takvog mentaliteta, jer smo takvi naopaki svi na ovom balkanu..
Ah to je ona naša standardna, derbi navijači dođu i kad ne ide počne priča, ja više nikad neću doći itd.
Nema veze imamo mi standardni, a ko još dođe mimo nas bujrum...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija