Moderator/ica: storm_raider

 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 10:57 pm

Tryg je napisao/la:Samo nemoj ko da dodje i napise, nije neka velika steta ako i ne izborimo europu, pravimo ekipu za sljedecu sezonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A šta ako ne izborimo evropu? Hoćemo li se kolektivno roknuti i razyebati sve što se uradilo?

Naravno da bi bio ogroman neuspjeh i bruka ne izboriti evropu ali po prvi put nam egzistencija ne ovisi o evropi i to je ono što nam daje pravo da čak i u takvoj situaciji ostanemo pozitivni..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 10:58 pm

LARSSON je napisao/la:
baxuz87 je napisao/la:
Kapiten je napisao/la: Ko to ??

Siniša i Lendrić
To sada? moze li screenshot?

Što reče jedan dođite kod mene na kožnu :D :ganja:
Nije sad nego proteklih par dana po 5 tagova dnevno.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 10:58 pm

Katastrofa od utakmice na obje strane, pravi antifudbal. Nisam nešto pretjerano razočaran jer nismo ni zaslužili da imamo bolji rezultat pred revanš, al' sam definitivno zabrinut zbog lošeg dana ne jednog nego skoro svih igrača na terenu.

Po meni jedini je Kosorić odigrao dobru utakmicu, Memija, Blagojević, Lendrić i Veca su bili solidni i to prva trojica čisto zato jer se vidjela neka želja i borba a Veca eto nije imao ni nekog posla. Svi ostali loši do katastrofalni, kad kažem katastrofalni prvenstveno mislim na Zahirovića.

Bez želje volje, sredina totalno nepokretna, bekovi svakih 25 minuta pređu na protivničku polovinu. U takvoj situaciji ne možeš ništa bolje ni očekivati od onoga što se desilo večeras.

Bekrić rijetko dobije loptu a i kad je dobije carini je do Bajrama, podsjetio me na Nasrija kad je uzme peljati. Stevanovići totalno zatvoreni, Kramarić nazad ok (jer nije ni imao nekog posla) a naprijed mislim da nije prešao centar dva puta na utakmici. I eto još Bogičević koji je imao solidnu utakmicu al' je katastrofalno reagovao kod prvog gola tj. nije ni reagovao.

Neke stvari koje sam primjetio a imam potrebu da ih navedem, kao prvo i osnovno od Memije na lijevom krilu nema ništa! Trudi se on sve ok al' mu ne leži ona strana i meni je stvarno patnja gledati ga na lijevom krilu a pogotovo mogu zamisliti kako se on osjeća. To sam rekao još na početku proljetnog dijela (kada je prvi put zaigrao tu, u Mostaru mislim) a to mislim i danas. Daj Bože da se Tiago oporavi za naredne utakmice.

Također, Zahirović igrač manje na terenu i ne mogu da vjerujem da Sablja nije njega izveo umjesto Blagojevića koji jedini konstantan od svih naših veznjaka. Ni želje ni volje ama baš ništa, mislim da bi bolje odigrao Enis Sadiković. Treba se Adnan malo spustiti na zemlju i fokusirati se na teren ukoliko ne želi da kroz koju sezonu završi u Čeliku, Mladosti i tako tim osrednjim timovima naše lige. On me nekako najviše razočarao danas, on pa Bekrić.

Što se tiče revanša ako prvi zabijemo gol biće svašta. Naravno, sa ovakvom igrom bolje je da ne idemo u Tuzlu a Bgm ni na Koševo niti sa Zrinjom u Dolini, ove ostale ćemo već nekako na mišiće dobiti.

Neću plaho pljuvati niti imam namjeru, uglavnom dosta mi je zabrinjavajuće da ovako podbaci čitav tim, ovo se ne smije dešavati pogotovo u ovakvim bitnim tekmama.

Edit: Da se razumijemo, ni u jednom segmentu (osim rezultatskog) nismo nadigrani od Slobode koja je bila dosta loša u rangu Travnika, Slavije etc kad dođu na Grbavicu al' eto to dovoljno govori kakvi smo onda bili mi kad su nas dobili 2-1.
Zadnja izmjena: FaraonTM, dana/u sri apr 13, 2016 11:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:00 pm

Ljudi ja ne bi rekao da smo mi lose odigrali. Stvorili smo sansi isto, mozda i vise nego protiv Sirokog. Zakazala je odbrana, ili ne znam kako bi to nazvao, jer 2 gola koja smo mi primili, msm da igramo jos 20 tekmi, ovako ne bi primili gol. Jednostavno, pad koncentracije, sreca...
Jedino sto bi mogao reci da je lose, a to je aktiviranje i angazman na odbijene ili nicije lopte. Takvih situacije je bilo dosta, i vecinu su uzeli igraci Slobode.

Pojacat se vezni red treba na ljeto, i to treba biti primarno. Idemo dalje, to je fudbal, Barca je prije 2 sedmice igrala najbolje na svijetu i bila favorit za sve, sad su drasticno pali. Ne treba dizati frku veliku, i dolaziti u situaciju da se nekom psuje, da nekog pljujes jer ovi momci to nisu zasluzili. Odigrali su do sad dobro, svaki od vas na pocetku da mu je ponudjeno da pobijedimo sve u ligi i da prodjemo Borac u kupu, odmah bi potpisao. Svakako da sam za ukazivanje gresaka i kad pobijedimo, ali ne treba da to predje u pljuvanje.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:01 pm

Musemić je taktički nadmudrio Mulalića. Isto kao što je Mulalić njega u Tuzli
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:01 pm

Mora se poraditi malo na disciplini. Ne mozes gdje hoces kad hoces i da konzumiras sta hoces.

Lose smo odigrali, ma katastrofalno. Srljali, bez ideje samo je bitno bilo zabiti gol. I malo je falilo, samo da je Bekric opali. Jos imamo sanse 2:0 nije ne moguce. Samo je bitno da psihicki ne padnu kao sto su pali poslije gola.
Meni i dalje nije jasno zasto je Edis izbacio Blagojevica. I nije mi jasno zasto je ubacio Sadikovica pored Beganovica.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:03 pm

bianco blu je napisao/la:Musemić je taktički nadmudrio Mulalića. Isto kao što je Mulalić njega u Tuzli
Kakva ba taktika.. Zabijes gol u prvoj minuti i ostatak tekme igras bunker..


Mene interesu je jeli bio ono faul kod prvog gola?
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sri apr 13, 2016 11:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:03 pm

zubanovic89 je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:
zubanovic89 je napisao/la:Eno Barcelona gubi de sad malo u TV se derite Mesiju kako veze nema i da je Enrique sablonski trener uvijek ista formacija se fura procitana igra.
Sta bi trebala biti poenta tu ?
Da svi pisemo kako je bilo odicno i bez greske ?
Nije bilo odlicno, bilo je ocajno, najgora utakmica u zadnjih pola godine, nista nam nije islo i svaka dobronamjerna i konstruktivna kritika je dobrodosla. Medjutim ljigavci od ljudi koji mijenaju svoje misljenje kako vjetar puse pa im je juce Edis novi Murinjo a danas limitiran trener koji veze nema, mi idu na neku stvar i pun mi je vise k tog seljackog mentaliteta i razmisljanja krezavih debila koji kuci ne guze pa dodju na forum da prosipaju pamet i sire negativnu energiju.
E TO JE TO, TO JE TO... NISMO MI PITARI PA DA PISAMO UZ VJETAR.. TAKO JE KAKO JE, BITI CE BOLJE POTREFIO SE DAN I TO JE TO...
EVO I BARCA IZGUBI PA..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:04 pm

Tryg je napisao/la:Samo nemoj ko da dodje i napise, nije neka velika steta ako i ne izborimo europu, pravimo ekipu za sljedecu sezonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

heheh ma bice i takvih mi moramo u evropu ili kup ili liga.
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:04 pm

Leon_Professional je napisao/la:Ljudi ja ne bi rekao da smo mi lose odigrali. Stvorili smo sansi isto, mozda i vise nego protiv Sirokog. Zakazala je odbrana, ili ne znam kako bi to nazvao, jer 2 gola koja smo mi primili, msm da igramo jos 20 tekmi, ovako ne bi primili gol. Jednostavno, pad koncentracije, sreca...
Jedino sto bi mogao reci da je lose, a to je aktiviranje i angazman na odbijene ili nicije lopte. Takvih situacije je bilo dosta, i vecinu su uzeli igraci Slobode.

Pojacat se vezni red treba na ljeto, i to treba biti primarno. Idemo dalje, to je fudbal, Barca je prije 2 sedmice igrala najbolje na svijetu i bila favorit za sve, sad su drasticno pali. Ne treba dizati frku veliku, i dolaziti u situaciju da se nekom psuje, da nekog pljujes jer ovi momci to nisu zasluzili. Odigrali su do sad dobro, svaki od vas na pocetku da mu je ponudjeno da pobijedimo sve u ligi i da prodjemo Borac u kupu, odmah bi potpisao. Svakako da sam za ukazivanje gresaka i kad pobijedimo, ali ne treba da to predje u pljuvanje.
Ma nismo klinac loše odigrali, ovo je danas bilo dno dna. Razumijem da se može desiti jedna ovakva utakmica i to ne sporim niti nešto puno zamjeram igračima i stručnom štabu al' ne treba zatvarati oči na ovakve stvari nego treba reagovati ekspresno i efikasno.

Mi izuzev gola i one Lendrićeve šanse odmah poslije prvog gola Sobode nismo imali niti jednu jedinu šansu, imao Bekrić onu šansu iz okreta u kaznenom kad je otišla preko gola i eto onaj njegov šut koji je odbranio njihov golman al' daleko je to od prave šanse.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:04 pm

LARSSON je napisao/la:
baxuz87 je napisao/la:
Kapiten je napisao/la: Ko to ??

Siniša i Lendrić
To sada? moze li screenshot?

Što reče jedan dođite kod mene na kožnu :D :ganja:
Nije sad brate, sad je Sinisa objavio : sisam se na celavo od muke...
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:06 pm

Naivan poraz, taktički su nas dotukli, to me iritira. Igračima ništa ne zamjeram. Pričajte šta hoćete ali izmjena je bila rezonska jer Edis nije imao damu da zamijeni Bekrića. Svjesno je izmjenu napravio. :roll: Tek smo tada pali, bilo je evidentno. Onog što je ušao nemem snage ni da ga komentarišem. Imao sam razumijevanja za njega dosta vremena ali onako odigrati 20 minuta mene bi bilo stid.
Drago mi je da su navijači zapljeskali na kraju, ipak smo negdje morali naletiti, mada ni ovdje nije gotovo. Neka se ponovi rezultat iz Tuzle.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
baxuz87 je napisao/la:

Siniša i Lendrić
To sada? moze li screenshot?

Što reče jedan dođite kod mene na kožnu :D :ganja:
Nije sad brate, sad je Sinisa objavio : sisam se na celavo od muke...
A bolje mu i leži kec nego ono
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:07 pm

svi koji su danas došli na utakmicu, a ne dođu u subotu, što se mene tiče, nikad više ne moraju doći na tekmu
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:09 pm

Mozda sam lud ali je mozda bolje sto se ovako izdesavalo(moralo je negdje stati), jedino mozda da smo x izvukli na kraju, jer ovo je kup igraju se dvije tekme i imas priliku za popravni. Tesko jeste ali kako su oni nama zabili dva mozemo i mi njima. Treba pokazati da smo Zeljo, kako mi na tribinama tako Bgm i oni na terenu i struka pored terena. Moramo biti pravi prije svega sada za vikend jer tu nema prilike za popravni, i svaki kiks na udaljava od Evorpe kroz prvenstvo. Bekrija me najvise iznervirao, nije ispratio igraca kod drugog gola, neki su ginuli da bi stigli rezultat on hladno ceska jaja dok mu igrac sam stoji na 16, i nek mu se Bogi izderao u facu zasluzio je i mnogo gore, jer onaj gol bi nas mogao nedaj Boze kostati mnogo truda, napora i nadanja. Ali vjerujem da mozemo se izdici sve do jednog, koncentrisati i zbiti redove kao jedan i prolaz u finale nece biti tako daleko. Edise ako treba i samaraj ih na treningu samo im pokazi od kolike je vaznoti da daju 1000% od sebe i da pokusaju popraviti ovo od veceras, ali prvo kreni od sebe! :zeljeznicar1:
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:11 pm

Poraz nikad nije dobro dosao,ali nekad mora doci. Zadnji put smo izgubili 01.11.2015.g,haman pet ipo mjeseci. Odvikne se covjek i u toliko je teze. Onima koji ne racunaju s porazom i misle kako smo mocni ili kako volimo reci u zadnje vrijeme,kako smo prekucali nekoga ili nesta,poraz pada jos teze. A realno je bilo ocekivati tesku utakmicu. Igrali smo sa ekipom koja je u ovoj sezoni pokazala vise od nas. I veceras su pokazali vise i zasluzeno pobjedili.
Ono sto nikako ne bi trebali sad raditi jeste preispitivanje svega i svakoga. Nakon prvog poraza. Trebamo biti ozbiljni i odgovorni.
Strucni stab mora izvrsiti analizu,mora izvuci pouke,mora poduzeti mjere da se iste greske ne ponavljaju. Igraci se moraju suociti sa greskama koje su radili i tu ne bi smjelo biti oportunizma,linije manjeg otpora,nedodirljivih.
Mi se trebamo ponasati isto kao sto smo se ponasali svo ovo vrijeme od pocetka proljetnog dijela sezone.
Bude li sve ovako,brzo cu zaboraviti ovaj poraz.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:13 pm

FaraonTM je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Ljudi ja ne bi rekao da smo mi lose odigrali. Stvorili smo sansi isto, mozda i vise nego protiv Sirokog. Zakazala je odbrana, ili ne znam kako bi to nazvao, jer 2 gola koja smo mi primili, msm da igramo jos 20 tekmi, ovako ne bi primili gol. Jednostavno, pad koncentracije, sreca...
Jedino sto bi mogao reci da je lose, a to je aktiviranje i angazman na odbijene ili nicije lopte. Takvih situacije je bilo dosta, i vecinu su uzeli igraci Slobode.

Pojacat se vezni red treba na ljeto, i to treba biti primarno. Idemo dalje, to je fudbal, Barca je prije 2 sedmice igrala najbolje na svijetu i bila favorit za sve, sad su drasticno pali. Ne treba dizati frku veliku, i dolaziti u situaciju da se nekom psuje, da nekog pljujes jer ovi momci to nisu zasluzili. Odigrali su do sad dobro, svaki od vas na pocetku da mu je ponudjeno da pobijedimo sve u ligi i da prodjemo Borac u kupu, odmah bi potpisao. Svakako da sam za ukazivanje gresaka i kad pobijedimo, ali ne treba da to predje u pljuvanje.
Ma nismo klinac loše odigrali, ovo je danas bilo dno dna. Razumijem da se može desiti jedna ovakva utakmica i to ne sporim niti nešto puno zamjeram igračima i stručnom štabu al' ne treba zatvarati oči na ovakve stvari nego treba reagovati ekspresno i efikasno.

Mi izuzev gola i one Lendrićeve šanse odmah poslije prvog gola Sobode nismo imali niti jednu jedinu šansu, imao Bekrić onu šansu iz okreta u kaznenom kad je otišla preko gola i eto onaj njegov šut koji je odbranio njihov golman al' daleko je to od prave šanse.
Ma gledano u odnosu na Slobodinu igru, jer ni oni nisu nista uradili vise od nas. Mada moram pohvaliti onog Veselinovica, prebrz i predobar igrac. Ako smo vec trebali da primimo gol, onda je trebao onaj njegov sut da udje.

Vidimo se u subotu, iz ovog izvuci pouku, ne padati u ocaj, jer nema potrebe za tim. Jos uvijek smo u igri, jos jace zapeti :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:14 pm

Sad cemo da vidimo od cega je ova ekipa. Nekako su sve utakmice igrali bez nekog prevelikog zara, povedu, pa lagano privode kraju. Nije bilo mnogo trosenja, a sada jednostavno moraju odigrati najbolje sto znaju i ostaviti sve na terenu. Mozda je i dobar ovaj poraz jer smo djelovali nekako uspavano i rezervisano. Treba napasti silovito od pocetka u Tuzli bez nekog mudrovanja i taktiziranja. Mislim da bi to moglo biti dobro. Ovi igraci imaju kvalitet, a ovo im je prilika da se trgnu i prodju dalje.

Nadam se da barem igraci misle na Travnik kad mi vec ne mozemo. Zapravo ja ne mogu ni pomisliti na tu utakmicu i jedva cekam revans.
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:15 pm

bianco blu je napisao/la:svi koji su danas došli na utakmicu, a ne dođu u subotu, što se mene tiče, nikad više ne moraju doći na tekmu
Nemoj tako brate, idem kuci nakon par mjeseci, i nazalost neka se utakmica morala zrtvovati. Tako da ima nas i opravdanih. A naravno da nisu neke okolnosti koje jesu, odlazak na Grbavicu ne bbi bio upitan.

Al stvarno svi koji su tu. Podrska ne smije izostati.

Poraz danas, pa sta. Idemo dalje, svi zajedno, srcem i ciljce biti ispunjen. :zeljeznicar1:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 11:17 pm

mirsad94 je napisao/la:....Bekrija me najvise iznervirao, nije ispratio igraca kod drugog gola, neki su ginuli da bi stigli rezultat on hladno ceska jaja dok mu igrac sam stoji na 16, i nek mu se Bogi izderao u facu zasluzio je i mnogo gore....
jesi li siguran da je Bogi, ja mislim da je Zaha!?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija