Moderator/ica: storm_raider

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:14 pm

Samo vi provocirajte. :kafa:
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:18 pm

Eh, gdje su mi oni sto me napadase, kada sam govorio da su ona nazovi pojacanja tarabe koji bi trebali platiti da im u cv_u stoji kako su u Zelji igrali. Livaja, Diata, Mladenovic...
Nismo od tada pricali :-)
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:20 pm

Neandertalac je napisao/la:Eh, gdje su mi oni sto me napadase, kada sam govorio da su ona nazovi pojacanja tarabe koji bi trebali platiti da im u cv_u stoji kako su u Zelji igrali. Livaja, Diata, Mladenovic...
Nismo od tada pricali :-)
Pusti to sta cemo sa janjadima.. :DD:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:21 pm

Pjeni li Aco pjeni, uh sta mu radim na njihovom terenu samo cekam kada ce opet puci ko kokica
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:22 pm

Dobri igraci posebno Livaja, kad je Livo spokopa lopta sama ide. Diatti I Mladenovicu nema se sta reci. Izgubili smo milion u njima :(
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:23 pm

cipiripi je napisao/la:Pjeni li Aco pjeni, uh sta mu radim na njihovom terenu samo cekam kada ce opet puci ko kokica
Gledam brate volio bi mu saruti sta ali jok, samo nastavi :pljesak:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:25 pm

Majke mi nisam balavac imam 32 godine ali da me neko ubdjeđuje da je mlijeko crno e pa to ne mogu dozvoliti da si mi iz oka ispao.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:26 pm

Ne znam kako vam se dalje uopšte da pratiti, a ne raspravljati. Trebali bi stati sa bilo kakvim raspravama na onom forumu, te sve što nam je na umu iznositi ovdje, gdje nam je bar za sada, omogućena normalna rasprava. Zašto to kvariti? Sve je to lijepo, divno, krasno ali sad smo ovdje i ne treba bilo šta sa onog foruma, prenositi ovdje.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:31 pm

Ajzea je napisao/la:Ne znam kako vam se dalje uopšte da pratiti, a ne raspravljati. Trebali bi stati sa bilo kakvim raspravama na onom forumu, te sve što nam je na umu iznositi ovdje, gdje nam je bar za sada, omogućena normalna rasprava. Zašto to kvariti? Sve je to lijepo, divno, krasno ali sad smo ovdje i ne treba bilo šta sa onog foruma, prenositi ovdje.
:palacgore: :palacgore: ja se tamo ne vracam nikad nije mi jasno sta se imate s njim ubjedivati samo mu ego napuhujete da misli d aje neko,ali eto samo nastavite :shisha: :shisha:
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:32 pm

ChWilla je napisao/la:
cala je napisao/la: Sad na skoro svi pozicijama imamo po 2 kvalitetna igraca. Jedino me malo brine vezni red, idealno je Blagoje, Zola i Bekrija ispred njih i tu malo skripimo za izmjenama. Al eto kazu da prelazni rok jos nije gotov a moze i neko od mladjih uletiti tu.
Koji qrac pratite vise ss, sad nek rade sta hoce.
imaju dado, enis i dino, svi za različite namjene...pa ima i žerić. a možda uspije i uglješa završiti tu arbitražu.
I ja sam kont'o o tome. U odnosu na ostalo, sredina terena djeluje potencijalno problematična. Dado je nažalost propustio pripreme, Dino realno tek počinje, Enis... Valjalo bi da dođe i taj famozni Uglješa. :lol: Ali igrat ćemo vjerovatno i 442 s vremena na vrijeme.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:35 pm

Ne znam kako vam se da čitati onog kretena od novinara. Pustite ga traži publiku. Nažalost nema puno publike. Pokušava 'navući' da ga neko dodje komentarisati. Klikovi trebaju ali ih nema baš kako su navikli. Vjerujte mi da sam od 2009. svaki dan minimalno znao ući na tu stranicu i forum 30 puta ako ne i više. Evo dva dana nisam ušao ni jednom a neću više nikad. Stavimo tacku na njih. Pogan.

Poslano sa mog GT-S7562 koristeći Tapatalk
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:46 pm

Ono što mi se sviđa je ako budemo ganjali rezultat imamo strašne igrače koji mogu ući sa klupe i promjeniti rezulltat. Ako npr krene samo sa Lendrićem u špicu,kasnije može ubaciti Đermanovića koji ima solidnu visinu tako da može na osnovu centaršuteva bekova i krila da matira protivničkog golmana ili da spušta lopte za Lendrića i krila koja se ubacuju iz drugog plana. Ili u zadnjih pola sata može da osvježi krilne pozicije gdje bi svježi Mailson, Halvadžić ili Stanić (zavisi ko bude u prvoj postavi) sa klupe, bili ogromna opasnost za već izmorene protivničke bekove. A i Dado uvijek može presuditi nekom šutinom sa veće distance. Ja mislim da ćemo upravo u posljednjih pola sata igre najviše golova davati zbog te širine sa klupe.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:53 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Zivnuce u ponedjeljak kad bude tekma..

Inace ima tamo raje kojoj je blokiran pp pa i ne znaju za ovaj forum.. Kad im javno napises da imaju pp poruka bude obrisana u roku pet sekundi :lol:
Nisam znao da neko osim supera odaje tajne kluba kako onaj papkar izvali neki dan
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:54 pm

Ajde da se vise manimo i bege i ostale pogani

Nadam se da ce se sve poslozit kako treba.Ako utakmica sa sirokim prodje dobro (3:0 brat bratu) vjerovatno ce to ostaviti dobar utisak na raju i doci ce ponovo na narednu utakmicu u Dolini.Veca macka nek odbrani par zicera zbog samopouzdanja, nas na tribini loma da muci tahikardija :djavo:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 4:56 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Zivnuce u ponedjeljak kad bude tekma..

Inace ima tamo raje kojoj je blokiran pp pa i ne znaju za ovaj forum.. Kad im javno napises da imaju pp poruka bude obrisana u roku pet sekundi :lol:
Nisam znao da neko osim supera odaje tajne kluba kako onaj papkar izvali neki dan
pa napiše se tu i tamo ponešto što možda i ne bi trebalo. ali uglavnom u svrhu demontiranja predrasuda i laži :ganja:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 5:01 pm

Ma mora igrat Hodžurda ispred Bogija :!: Momak je igrao u najtezim utakmicama,pod najvecim pritiskom,kada su ga svi osudjivali i davali mu kritike iako nije ni debitovao,a svaku utakmicu sa Acom u odbrani fenomenalno odradio.
Ako Bogi bude ispred njega,to ce biti moja velika zamjerka Sablji..a do sad ih nemam ;)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 5:03 pm

bila bi to u najmanju ruku čudna odluka obzirom na dosad viđeno. ali opet on odgovara poslom i platom, a mi ne...
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 5:03 pm

braco je napisao/la:Ono što mi se sviđa je ako budemo ganjali rezultat imamo strašne igrače koji mogu ući sa klupe i promjeniti rezulltat. Ako npr krene samo sa Lendrićem u špicu,kasnije može ubaciti Đermanovića koji ima solidnu visinu tako da može na osnovu centaršuteva bekova i krila da matira protivničkog golmana ili da spušta lopte za Lendrića i krila koja se ubacuju iz drugog plana. Ili u zadnjih pola sata može da osvježi krilne pozicije gdje bi svježi Mailson, Halvadžić ili Stanić (zavisi ko bude u prvoj postavi) sa klupe, bili ogromna opasnost za već izmorene protivničke bekove. A i Dado uvijek može presuditi nekom šutinom sa veće distance. Ja mislim da ćemo upravo u posljednjih pola sata igre najviše golova davati zbog te širine sa klupe.
Ma druže ja bi nekako više volio da mi do tada riješimo tekmu sa par golova u mreži protivnika. Ne znam ja sam optimist i mislim da ćemo sve razbiti trkom i presingom. Edis je i kao igrač uvijek bio prespreman, i siguran sam da će to prenijeti i na ekipu. Još ako i mi budemo tu kao 12-i igrač svašta je moguće ovog proljeća
:zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 5:04 pm

lijep pozdrav za sve Zeljovce, nadam se da cemo se i ovdje fino druziti i slaviti pobjede. Zivi bili.
:zeljeznicar1:

Kjosevski - Memija, Hodzurda, Kosoric, Kramaric - Zolotic, Blagojevic, Bekric - Tiago, Stevanovic, Lendric

To je moje trenutno vidjenje nasih najboljih 11, a nek Edis poslozi to kako treba.
Blizu su jos Stevanovic, Mailson, Stanic, Bogicevic, Djermanovic...

Ima li sta od Ugljese i Burekovica? :DD:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 5:06 pm

Mailson: Razumijem veličinu vječitog derbija. Igrao sam na malonogometnom turniru protiv Sarajeva i osjetio sam atmosferu. Moram reći da imam veliki motiv da rasturimo Sarajevo. Dat ću sve od sebe jer su me navijači Sarajeva pljuvali i govorili mi da sam majmun. Očekivao sam od njih i da mi počnu bacati banane na teren i to sam, iskreno, jedva čekao jer bih uradio isto što i Dani Alves - pojeo bih je. Što me više protivnički navijači provociraju, to me više motivišu da igram što bolje. Uostalom, dao sam im tri gola.
:rofl:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija