Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:25 pm

FORZA ŽELJO!

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:26 pm

AsharaK je napisao/la:
staaarinavijac je napisao/la:da li je moguće da su Uprava i stručni štab "ucjenjeni " (kroz ugovore ili usmeno ) od strane menadžera (agencija) da par ovih igrača koji su zvučna imena za našu ligu moraju biti u prvom timu bez obzira na njihovu korist po igru ?! ...
usra ga jarane
Počelo je, počelo ;)
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:26 pm

AsharaK je napisao/la:Auf, koliko sam razočaran ... Spremaju im doček, valja i to slušat ...
I mi smo pa šta :D Osim što su se valjali, zasluženo. Glupo je što se psuje kome stigne sa tribina.
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:27 pm

staaarinavijac je napisao/la:da li je moguće da su Uprava i stručni štab "ucjenjeni " (kroz ugovore ili usmeno ) od strane menadžera (agencija) da par ovih igrača koji su zvučna imena za našu ligu moraju biti u prvom timu bez obzira na njihovu korist po igru ?! ...
:lol: :lol: :rofl1:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:29 pm

Katastrofalna predstava, a kruna loše večeri izmjena Blagojevića. Bojim se da ostajemo bez evrope ove sezone.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:30 pm

ja ne bih puno dramio oko ovog poraza ukoliko ce nam on otvoriti oci i ukazati na neke nase nedostatke koji se mogu ispraviti i popeglati.

danas smo vidjeli da je nas nedostatak to sto za Bekrica nemamo adekvatnu zamjenu jer je cinjenica da on ne moze bas svaku utakmcu odigrati maestralno kao sto zna. danas smo vidjeli da je Edis dobar trener u istoj mjeri u kojoj je Dado dobar igrac i da se ne moze svaka utakmica dobiti na sirovu snagu i kvalitet pojedinaca. takodjer smo vidjeli kroz nesuglasice na relaciji Bekric-Zahirovic da imamo borbu unutar ekipe za poziciju alfa muzjaka.

iz svega ovoga pojedinci trebaju izvuci pouku a na nama je da nastavimo davati podrsku cijelom kolektivu pa i onima koji su danas debelo podbacili.

idemo dalje!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Vaso
Postovi: 6
Pridružen/a: sri apr 13, 2016 8:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:30 pm

Gdje ste strucnjaci sto ne ganjate licence pa onda da sastavljate ekipu, po vasem bi svaku dobilu. Pljujete po igracima a uzivo kad bi vidjeli sve do jednog ulizivali bi im se a vamo drvlje i kamenje na njih. Sramota. Da nas real dobije bilo po vama katastrofa odma bi se strucnjaci upalili koji samo cekaju ovakve stvari kako bi oni se usudili komentarisati. Hajd da ste bili igraci pa da onda razumijete kako im je hajd da ste treneri pa da znate kako je biti trener al vi ste samo obicnu laici koji ste fudbal samo gledali pa vam to dopusta da budete najveci strucnjaci.
 
dino lj
Postovi: 33
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:30 pm

Brkoo je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Karic je sve objasnio. Kod Karica mi se svidja sto je brutalno iskren u svakoj mogucoj situaciji. Ovo je Edisov poraz, sablonska igra vec par utakmica zaredom gdje stoperi kreiraju napade dugim loptama, zaustavis nam desnu stranu i to je to. Izmjene je smijesno i komentarisati, ocekivao sam ulazak i Enisa Sadikovica, Edisovog miljenika..
Naredna tekma je protiv Travnika i tu ne smijemo uci opusteno u utakmicu kao sto je to bio slucaj veceras, pobjeda je pod moranje..
Upravo tako, ovo treba uzeti kao pouku i nastaviti raditi. Ja ne mogu da prezalim jos uvijek sto smo Odu onako pustili lako, zato Edisu puna podrska!! Uci, glavu dolje, marljivo radi kao sto si radio i kao igrac i napreduj Edise! S tobom ce i ekipa rasti, a mi moramo imati strpljenja. Na stranu Bekriceva sebicnost i nespremnost, totalno neshvatljiva izmjena Blagojevic - Sadikovic, istina je da ova ekipa jos nije uigrana. Mnogo je tu igraca, vrijedi ih sacekati definitivno. Zeznuta situacicja za Memiju, ne mozes ga staviti umjesto Stevanovica nijednog, a nije vala ni za zamjene, pa mora na to lijevo krilo. A decko se definitivno vratio.

Porazi ce doci, kao i pobjede - sastavni su dio fudbala, sastavni su dio zivota. Idemo dalje!
Za mene licno Odovic je par nivoa ispod Edisa. Odovic je trener za manje ekipe koje se brane i iz kontre vrebaju sansu, on nije trener za Zelju. Muka mi je kad se samo sjetim koliko je forsirao Kokota i kako je aminovao dovodjenje Livaje i ostalih imbecila. Usrao je na pocetku sezone i sad se tesko vaditi. Nakon pobjeda sve je divno, bajno, sjajno, tek sad ce se vidjeti da li ova ekipa u cjelini sa strucnim stabom ima karakter. Mi se moramo pojacati na ljeto sa minimalno jos 4 odlicna igraca, doveli smo napadaca sad nam trebaju veznjak, citava lijeva strana i stoper i to je i najvecem laiku jasno..
Idemo dalje, animirajte svakog koga znate da dodje na tekmu protiv Travnika, ne budite mazle sto bi brato rekao, ekipa se podrzava i kad izgubi, i porazi su sastavni dijelovi sporta. Ljudi u klubu su postavili temelje za jak klub, budite dio te price.. :zeljeznicar1:
Ama nema razloga da se ne dodje protiv Travnika,poraz nije smak svijeta i bila bi glupost radi njega sve lijepo i uspjesno popljuvati.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:31 pm

Nervirate me više nego ova igra od danas. I Barcelona izgubi pa šta nije smak svijeta
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:31 pm

Lendric je morao zabiti u onoj prilici poslije gola. U ovakvim utakmicama gdje ces imati par sansi onakve ne smijes fulati. Taj gol bi nas vratio na pocetku i mislim da bi tekma drugacije zavrsila.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:32 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
staaarinavijac je napisao/la:da li je moguće da su Uprava i stručni štab "ucjenjeni " (kroz ugovore ili usmeno ) od strane menadžera (agencija) da par ovih igrača koji su zvučna imena za našu ligu moraju biti u prvom timu bez obzira na njihovu korist po igru ?! ...
:lol: :lol: :rofl1:
pa eto, da ti niko ništa ne kaže, i da znaš milion posto da ti niko neće ništa ni reći, ni ako izgubiš - hajd' u ovom rosteru, i još kad je zola rovit ostavi zahirovića na klupi...jašta ćeš.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:32 pm

Vi kad pljujete baš pljujete,a kad dižemo bas dižemo.U neku ruku nam je i dobrodošao ovaj poraz,jer samo pozitvne stvari možemo izvući iz ovoga.Ono što me nnajviše raduje je povratak Tiaga,i konačno da možemo koristiti i lijevu stranu.Pa i budala bi skontala da smo sve utakmice do sad dobili na isti način,preko dva Stevanovića.Sad je borba za Evropu duplo otežana,ali i dalje čvrsta vjera u ove ratnike.Šta bude,bude.Ono što je realnost,to je protiv Travnika plafon 4 milje.Doći će oni koji uvijek dolaze,a oni što su dolazili,realno zaboravite.Tako je kako je.U Tuzli će biti jako teško,naše šanse su sada 5-10 %,poklati se pa šta bude.Ako prođemo,igrač odluke će biti Tiago,to je 1/1.Danas su trodupli blok pravili po stranam Stevanovića,dok će to u slijedeću srijedu biti drugačije.I u tom vidim neku našu prednost.Naše je da otputujemo za Tuzlu,nije preko svijeta,i da opet damo podršku.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:35 pm

Krepo svako ko je opsovao šta Zebi, jadovi jadni. Neće njih biti već protiv Travnika, ali danas su se sjetili je.bati majku čovjeku koji je profesionalac, te koji igra za svoj hljeb. Retardi maloumni..

Sa druge strane, imamo golmana Slobode, za kojeg mi ne bi krivo bilo da ga je neko kamenom pogodio. Bandović me u prethodnoj utakmici protiv Olimpica nije izivcirao kao on danas.

Tačno sam zaboravio kako je tezak ovaj osjećaj nakon izgubljene utakmice, ne znam šta da kazem.
Kasnije ću ostaviti opširniji komentar, sad u intervalima pišem koliko sam nervozan i koliko mi teško pade poraz. Zahirović je nakon prvih nekoliko utakmica, koje je odlično odigrao, počeo padati iz utakmice u utakmicu. Neka se uozbilji, jer bi Dino i Nermin daleko ozbiljnije odigrali danas..
Bekrić, razočarao me.... Halali nam Jovane. :)
 
dino lj
Postovi: 33
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:36 pm

BHDragons je napisao/la:Nervirate me više nego ova igra od danas. I Barcelona izgubi pa šta nije smak svijeta
e svaka cast,ispade da umjesto igraca imamo robote i da nemogu imati los dan
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:36 pm

dino lj je napisao/la:Slobodi cestitke na zasluzenoj pobjedi,a nama samar otreznjenja u pravo vrijeme.Poraz boli ali morao se nekada desiti i treba sada izvuci pouke iz njega.Nema razloga za ocaj i pljuvanje jer licno mislim da imamo ekipu koja moze izboriti prolaz u Tuzli,ovako losu igru tesko mozemo ponoviti.Po meni najvece razocarenje proljetnog dijela je onaj od koga smo svi najvise ocekivali i koji je trebao biti nasa najaca karika,a to je Samir Bekric.
buraz sve se slazem al cuj poraz u pravo vrijeme :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:37 pm

Teška je ovo utakmica bila, cijela sezona je nekako blesava svak svakog pobjeđuje. Dodjele vrijeme i na poraz samo treba ga muški podnijeti i NAUCITI nesto iz istog. Jbg bilo je grešaka kod svih, ali borili su se Lendric i Blagojevic prije ostalih. Ono što meni para oči u našoj igri je to kada napadamo krila samo stoje kod linije i čekaju čekaju čekaju a nikako da uđu prema sredini. Nekako bi mi bilo logičnim da se kreću ka sredini ako ništa mjenjaju mjesta sto su prije i radili al Jbg najlakše je biti general poslije izgubljene bitke...
Uglavnom nema nazad moraju naučiti mnogo iz ovog poraza i nebi smjeli ponavljati ove greške, u subotu pamet u glavu i pod moranje pobjeda...
Država Željo
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:37 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la: takodjer smo vidjeli kroz nesuglasice na relaciji Bekric-Zahirovic da imamo borbu unutar ekipe za poziciju alfa muzjaka.
da izvineš, neka jedu govna obojica. još bih donekle razumio da je situacija kao prije četiri godine u ova doba, gdje bekrić dolazi, a zeba je već tu etablirana desetka godinu i po. ali u situaciji gdje imaju potpuno i apsolutno različite zadatke...znaš gdje će oživjeti reprezentativnu karijeru ako se bude svađao sa nekim ko nikad nije ni bio u kombinacijama za istu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:37 pm

Ma k*rac su oni dobro odigrali, dali golove iz nasih gresaka. Ako smo mi dobili na srecu njih tamo i oni su nas sad. Vala sredina je danas zakazala. Ne mogu nam stoperi ogranizovati napad, pa normalno da duge salju nece krenuti naprijed, pa da izgube luptu. Krila su rasirili igru tj isli su prema aut liniji i tako ostavljali prostor da sredina progira, al su vala malo zakazali. Steta za poraz. Idemo u Tuzlu i potuci se i ubit ih.

Kita su vala. Ovo smo i mi krivi previse smo se opustili. Morali smo i mi izgubiti nekad jest da nas svaki poraz kosta sada. Nastavi niz u ligi!!!!! MULILC EDIS JEDAN JE OD NAS, A I SVI IGRACI. HVALA IM NA SVEMU DO SAD NEK NASTAVE SAMO.
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:38 pm

Iznerviram se citajuci postove, sreća niste uprava, niste treneri...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 9:39 pm

Danas nam nista nije islo na ruku. Golove primamao kao na terminu, glavni igraci neraspolozeni a i izmjene fula. Ona valjanja njihovih igraca je nesta sasvim normalno za njih i jos samo oni to rade u nasoj ligi a mozda i u Evropi. Ne treba sad psovati nikome podbacili su igraci a malo i Edis sa izvodjenjem najboljeg igraca na danasnjoj utakmici. Dobiti sada Travnika i onda u Tuzlu otici i pokusati pa sta bude.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija