Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:05 pm

Prvo nije imao muda da izvede Zahirovica pa glumi autoritet nad Blagojevicem nasem najboljem igracu u tom trenutku. Ili smo mi svi slijepi pa je on bio los. Drugo, provaljeni smo, a to je zatvorili su nam desnu stranu i bili smo mrtvi, Boske se trosio nazad toliko da naprijed nije mogao nista, plus neshvatljivi pasovi Sinise oko 6-7 puta igrac mu pored on il ga napuca il u aut posalje.

Pisat cu jos kasnije ali ovaj poraz je ekstra dosao da nam se malo otvore oci, a to je daleko je ovo od idealnog cak i prosjecnog.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:06 pm

Memija je ratnik!
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:06 pm

Tryg je napisao/la:Prvo nije imao muda da izvede Zahirovica pa glumi autoritet nad Blagojevicem nasem najboljem igracu u tom trenutku. Ili smo mi svi slijepi pa je on bio los. Drugo, provaljeni smo, a to je zatvorili su nam desnu stranu i bili smo mrtvi, Boske se trosio nazad toliko da naprijed nije mogao nista, plus neshvatljivi pasovi Sinise oko 6-7 puta igrac mu pored on il ga napuca il u aut posalje.

Pisat cu jos kasnije ali ovaj poraz je ekstra dosao da nam se malo otvore oci, a to je daleko je ovo od idealnog cak i prosjecnog.
Bekric zijanio lopti nema broja...
Željeznicar za život cijeli !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:07 pm

Malo su nas razmazile pobjede ovog proljeća, zaboravili jesen i utakmice slične ovoj....pljuvači odmah krenuli....
Sloboda zasluženo pobjedila, Husref taktički nadigrao Edisa, utakmica pokazala da su trenutno zrelija ekipa od nas. Naravno revaš je za sedam dana, lopta je okrugla i nikada se ne zna, ali koliko sam danas bio optimističan toliko sam pesimističan za revanš. Definitivno danas nije bio naš dan, kako na terenu, tako i na klupi. U subotu je Travnik, i nema nam druge mi se do kraja moramo "potuči" na svakoj utakmici, i pobjediti sve ako hoćemo u Europu. Bgm opasno sami sebi zakuhasmo, ali i to je lopta. Trebamo biti spremni za sve opcije....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:09 pm

likusa je napisao/la:
Tryg je napisao/la:Prvo nije imao muda da izvede Zahirovica pa glumi autoritet nad Blagojevicem nasem najboljem igracu u tom trenutku. Ili smo mi svi slijepi pa je on bio los. Drugo, provaljeni smo, a to je zatvorili su nam desnu stranu i bili smo mrtvi, Boske se trosio nazad toliko da naprijed nije mogao nista, plus neshvatljivi pasovi Sinise oko 6-7 puta igrac mu pored on il ga napuca il u aut posalje.

Pisat cu jos kasnije ali ovaj poraz je ekstra dosao da nam se malo otvore oci, a to je daleko je ovo od idealnog cak i prosjecnog.
Bekric zijanio lopti nema broja...
Jest al i onakav nam je bio potreban za igru prema naprijed, ne kazem da je Zaha bio toliko los, ali prema naprijed u tom trenutku nam je bio beskoristan, da ne govorim kako je Sadikovic nakon ulaska prodao 7 lopti koje sam ja brojao, i ja mislim da je njemu pobjegao igrac kod drugog gola, i tako dalje i tako dalje.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:10 pm

eh ovako moj osvrt nakon sto sam pregledao tekmu...a bolje da nisam iovako kuburim sa zdravljem i ovo dodatni sok za organizam samo...neki momci su nakon pobjeda ovdje kritikovali prozvani su pljuvacima a ljudi su samo vidjeli ove stvari i kad smo pobjedjivali ali eto forum ko forum...najveci krivac za poraz je Edis...nazalost opet sablonska igra kao i svaku tekmu sada nije prosla,imam osjecaj nikakva priprema za utakmicu nije postojala...sto neko napisa ko da smo barsa pa ocekujemo da se ljudi prilagodjavaju nama uvijek..izmjena Blagojevic Dado je nesto najgore u fudbalu sto sam vidio do sada...Domenecu ne bi palo na pamet da napravi takvu izmjenu...aMemija mi je drag momak ali on fudbaler nikad nece postati i to je svima jasno mozemo se mi lagati zavaravati neke milione tamovamo ali mislim ako postoji bilo kakva pondua treba ici on nema sta ovdje traziti bar po meni ...za ozbiljan fudbal nije to to ...Bekric danas najgori igrac Zelje bez konkurencije...katastora jedini opis njegove igre...imamo najsporiji stoperski par na dunjaluku ...obojica su inteligentna ali prespora realno...mora se tu upariti brzi stoper...Kramaaric sa jacim protivnicima izgleda kao Mladenovic...dok sa slabijim protivnicima igra sasvim ok...realno ovu utakmicu su svi podbacili od Edisa koji je najveci krivac pa ostali...ne treba ocajavati porazi se desavaju treba izvuci pouke ...ali ako cemo gomilati igrace a ne koristiti ih onda idemo u smjeru pitara a to mi se ne svidja ...bice ovo dobro nista jos nije izgubljeno mozemo i mi gore zabiti 2 gola ali moramo mijenjati pristup ...i opet kad pobjedimo ne trebamo glavu u pijesak zabiti...pobjediti sarajevo i oprosteno vam je sve.... :D :D VOLIM TE ZELJO :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:10 pm

hardwell je napisao/la:Memija je ratnik!
Al bez mozga :rofl:
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:11 pm

Bekricu bi neko trebao reci da klub ne igra za njega vec on za klub. Ako mu onaj pola Murinjo pola Ciceron to ne zna pojasniti u par recenica, mozda bi mogao neko iz uprave.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:12 pm

Zasto mislite da necemo proci ? Vecina igraca je odigralo losu utakmicu i sumnjam da ce ponovo biti ovako losi. Protiv travnika mozda koga odmorit i onda zabit gol u prvom poluvremenu u tuzli.
Ja vjerujem da mozemo proci.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:14 pm

damirfile je napisao/la:
hardwell je napisao/la:Memija je ratnik!
Al bez mozga :rofl:
Za naprijed, ali njegova standardna pozicija je desni bek. Može on protiv loših ekipa odraditi posao maestralno (Gurnuti loptu pored igrača i protrčati ga, ali on je bek. Ja bih ga čak i na štoperu pokušao :) Kriv je onaj ko ga stavlja na lijevo krilo ;) A ja mu ne mogu prigovoriti jer vidim koliko se bori :)
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:16 pm

Limitiranost ove ekipe je dosla do izrazaja u najgorem mogucem trenutku. Poslije ovoga veceras vise ne vjerujem ni da cemo u derbiju pobijediti ni da cemo Zrinjski uzeti ovdje, drugim rijecima ne vjerujem da mozemo doci do Evrope.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:17 pm

Oce li nam vratiti klupe haha
Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:18 pm

hardwell je napisao/la:
damirfile je napisao/la:
hardwell je napisao/la:Memija je ratnik!
Al bez mozga :rofl:
Za naprijed, ali njegova standardna pozicija je desni bek. Može on protiv loših ekipa odraditi posao maestralno (Gurnuti loptu pored igrača i protrčati ga, ali on je bek. Ja bih ga čak i na štoperu pokušao :) Kriv je onaj ko ga stavlja na lijevo krilo ;) A ja mu ne mogu prigovoriti jer vidim koliko se bori :)
nikad on nece postati igrac brate...samo se bori ali ima ufc pa nek se bori ...u fudbalu trreba nesto i znati jebi ga...ma i na beku par utakmica dobro odigrao i nista izgubio se to je to ...necemo mu izmisljati pozicije nije Marcelo...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:18 pm

Svaki poraz je korak prema naprijed prema novoj pobjedi, ja se bgm ne sekiram , poraz je sastavni dio igre :kafa:
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:18 pm

Trebamo se prestati zanositi da mozemo nesto u revansu. Nedavno smo u prvenstvu protiv njih isto ovako odigrali, samo sto su oni tad bili skroz desetkovani, i opet nam je trebalo strasno puno srece da ih pobijedimo 1:0.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:20 pm

tm8782 je napisao/la:Ovaj gore moj post nije pljuvanje nego realan ostvrt na situaciju na terenu.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ne trebas se druze pravdati nikome...

Mnogi ne znaju razliku izmedju pljuvanja i kritikovanja. Ja nisam vidio da nijedan na forumu poceo yebavati od do nekom igracu non stop (a bili su zreli za to neki od igraca), ali ocigledno da se treba kritikovati neko za losu partiju. Yebote poraz. Pa desava se, izgubis pa pobjedis. Ali da sad ne smijes pisnut neku kritiku jer bi se to kao moglo gledati kao pljuvanje. Ne. Kritika je uvijek dobro dosla na bazi argumenata.

Idemo dalje. Ovo je bila katastrofa ziva i kao sto su neki rekli, izmjena Jovana je nas dokrajcila veceras. Bekric, Zahirovic, Stevanovic, Memija etc. nisu igraci tipa Neymara, Ronalda, Messija da ih ne smijes izbaciti u slucaju lose igre. Kukavica izmjena Edisa nema sta. Ali okej... Svako radi greske.

Protiv Travnika akoBogda vratiti se na pobjednicku stazu a u Tuzli uhh sta bude, bude..

P.S. TIAGO brateee. Ne dostajes haha. Mailson i Halvadzic (kao i Djerma) bi trebali dobijati vise prilike.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:21 pm

Kup cao
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:22 pm

Kad moze pomocni trener imenom i prezimenom prozvat igraca koji je zakazao mozemo i mi na forumu srat koliko hocemo kad smo iskreni.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Vaso
Postovi: 6
Pridružen/a: sri apr 13, 2016 8:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:22 pm

damirfile je napisao/la:
hardwell je napisao/la:Memija je ratnik!
Al bez mozga :rofl:
Nekih ljudi koji navijaju za ZELJU jednostavno me stid
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 8:23 pm

Nadam se da ce nas ovaj poraz prizemljiti kako nas tako i igrace,imam utisak da su olako usli u ovu utakmicu i podcjenili protivnika,BEKRICUUUUUU NISI RODIO TU LOPTU...nek se slegne

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija