Moderator/ica: storm_raider

 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 11:36 pm

Sutra je veoma vazno kakva ce odbrana biti. Ne smijemo dozvoliti da primimo gol. Volio bih vidjeti nesto kao prvu Edisovu protiv kitara. Odbrana od njihovih sesnaest. Tu mi je Tuce malo tanak al eto ostali bi trebali. Takodje bih volio, ne samo sutra, igru na jedan-dva dodira bez nakog peljanja kad god takav napad odigramo mi stvorimo dobru priliku. Kad vec igramo na dobrom travnjaku.
2:0 je rezultat koji ja prizeljkujem a mislim da imamo kvalitet da ga napravimo.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 11:40 pm

pile87 je napisao/la:Ja sam nesto ubjedjen ustvari imam osjecaj da cemo ih rijesiti lakse nego sto mislimo... ne znam zasto
Zato sto ove igre do sad su na nekih 70% stvarnih mogucnosti, neka se jedna utakmica poklopi kako treba i mi odigramo na 90% i zabicemo svakome u ovoj ligi 3 gola za 15 minuta. Sa ovakvim pristupom na treningu uspjeh ne moze izostati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 11:41 pm

Ne bih se slozio za Mirzu pintole, iako ne pratim treninge. Malo je tekmi da bi pokazao sta zna, a svaka tekma je vazna, a fudbal u skandinaviji kao i tereni su nebo i zemlja za nase prilike, i treba malo vremena za prilagodbu. U ostalom jel ga ko u pratio sta radi u slobodno vrijeme? Gdje izlazi skim se druzi? I to je bitan faktor za fudbalera, vidim svi su nekako raja dobra, al njega ne vidjam sa njima po kafanama i tako to. Nadam se da ce se uklopiti i da necemo dobiti novog Nuspahica i ostale promasene krilne igrace koji su se motali zadnjih godina.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 11:42 pm

cala je napisao/la:Gdje se u klubu vrse uplate za stolice? Hocu sutra prije tekme ako bude moguce.
Uz one stepenice i zadnja vrata pise ti vidjet ces sve

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 11:43 pm

cala je napisao/la:Gdje se u klubu vrse uplate za stolice? Hocu sutra prije tekme ako bude moguce.
Ne znam je li ti iko odgovorio. Prodjes do zapadne tribine, pa ides stepenicama, udjes gore u prostorije kluba, pa niz hodnik do zadnjih vrata lijevo. Mislim da na vratima i pise uplata za stolice ili uplata za evropsku Grbavicu. Malo glupo objasnjeno, al moze pomoci, nadam se :DD:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 11:45 pm

storm_raider je napisao/la:
pile87 je napisao/la:Ja sam nesto ubjedjen ustvari imam osjecaj da cemo ih rijesiti lakse nego sto mislimo... ne znam zasto
Zato sto ove igre do sad su na nekih 70% stvarnih mogucnosti, neka se jedna utakmica poklopi kako treba i mi odigramo na 90% i zabicemo svakome u ovoj ligi 3 gola za 15 minuta. Sa ovakvim pristupom na treningu uspjeh ne moze izostati.
Ma slobodino najjace oruzje je u Husrefu Musemicu sto se tice ekipe ima tu logicno i dobrih igraca ali mislim da smo i mi defanzivno jaki tako da nemamo cega da se plasimo samo je vazno da mi budemo na nivou. Ja zadovoljan i sa 1:0.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 11:45 pm

pile87 je napisao/la:Ja sam nesto ubjedjen ustvari imam osjecaj da cemo ih rijesiti lakse nego sto mislimo... ne znam zasto
I ja isto. A rijetko kad sam imam takav osjećaj, pogotovo kad su ovako teške utakmice u pitanju.
Mislim da je zato što sam ih malo gledao protiv Mladosti, pa onaj pregled sa Veležom i izgledaju mi da im je forma u silaznoj putanji, ako ne to, onda sigurno da ne izgledaju onako dobro kao prošle polusezone i na početku ove. Dva važna igrača su im u lošijoj formi nego prije, Ahmetović i Veselinović, odbrana im se previše mijenja, ne znam ni sam, ali nisu mi uvjerljivi kao prije. Isto vrijedi i za Radnik, da napravim neku paralelu i izgleda da obje ekipe ispaštaju zbog nedovoljno široke klupe.
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 11:48 pm

Tryg je napisao/la:Ne bih se slozio za Mirzu pintole, iako ne pratim treninge. Malo je tekmi da bi pokazao sta zna, a svaka tekma je vazna, a fudbal u skandinaviji kao i tereni su nebo i zemlja za nase prilike, i treba malo vremena za prilagodbu. U ostalom jel ga ko u pratio sta radi u slobodno vrijeme? Gdje izlazi skim se druzi? I to je bitan faktor za fudbalera, vidim svi su nekako raja dobra, al njega ne vidjam sa njima po kafanama i tako to. Nadam se da ce se uklopiti i da necemo dobiti novog Nuspahica i ostale promasene krilne igrace koji su se motali zadnjih godina.
i ja ovo sve govorim na osnovu treninga koje sam gledao a bilo ih je dosta..i od igraca nekih sam dobio misljenje da nije to to, opet kazem volio bih ds grijesim i da bude novi beslija ali ...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 11:48 pm

smurf_ je napisao/la:
cala je napisao/la:Gdje se u klubu vrse uplate za stolice? Hocu sutra prije tekme ako bude moguce.
Ne znam je li ti iko odgovorio. Prodjes do zapadne tribine, pa ides stepenicama, udjes gore u prostorije kluba, pa niz hodnik do zadnjih vrata lijevo. Mislim da na vratima i pise uplata za stolice ili uplata za evropsku Grbavicu. Malo glupo objasnjeno, al moze pomoci, nadam se :DD:
Pitaj bilo koga kada udjes kroz kapiju, nosat ce te do vrata. Samo ne daji nikome prije kapije ziv bio. :mrgreen:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:03 am

storm_raider je napisao/la:
smurf_ je napisao/la:
cala je napisao/la:Gdje se u klubu vrse uplate za stolice? Hocu sutra prije tekme ako bude moguce.
Ne znam je li ti iko odgovorio. Prodjes do zapadne tribine, pa ides stepenicama, udjes gore u prostorije kluba, pa niz hodnik do zadnjih vrata lijevo. Mislim da na vratima i pise uplata za stolice ili uplata za evropsku Grbavicu. Malo glupo objasnjeno, al moze pomoci, nadam se :DD:
Pitaj bilo koga kada udjes kroz kapiju, nosat ce te do vrata. Samo ne daji nikome prije kapije ziv bio. :mrgreen:
I ako misli trolom/tramvajem bez karte nek pazi na revu, to je odmah stolica manje 8-)
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:03 am

Gdje se clanske izdaju. Na spratu plavog salona
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:13 am

pintol_TM87 je napisao/la:
Tryg je napisao/la:Ne bih se slozio za Mirzu pintole, iako ne pratim treninge. Malo je tekmi da bi pokazao sta zna, a svaka tekma je vazna, a fudbal u skandinaviji kao i tereni su nebo i zemlja za nase prilike, i treba malo vremena za prilagodbu. U ostalom jel ga ko u pratio sta radi u slobodno vrijeme? Gdje izlazi skim se druzi? I to je bitan faktor za fudbalera, vidim svi su nekako raja dobra, al njega ne vidjam sa njima po kafanama i tako to. Nadam se da ce se uklopiti i da necemo dobiti novog Nuspahica i ostale promasene krilne igrace koji su se motali zadnjih godina.
i ja ovo sve govorim na osnovu treninga koje sam gledao a bilo ih je dosta..i od igraca nekih sam dobio misljenje da nije to to, opet kazem volio bih ds grijesim i da bude novi beslija ali ...
Valjda se utakmice gledaju...

LARSSON je napisao/la:NEUGODNO ISKUSTVO ZA HAYAT TV NA GRBAVICI

Sutra se igraju prve utakmice polufinala kupa BiH, a u centru pažnje je susret na Grbavici gdje se sastaju Željezničar koji je u odličnoj formi i tuzlanska Sloboda koja igra jednu od najboljih sezona u historiji kluba.

Zbog toga veći dio sportskog bloka željeli smo posvetiti ovom susretu te uzeti izjave iz plavog tabora, ali nažalost na Grbavici smo doživjeli veoma neugodno iskustvo te ostali bez izjava, za šta je krivac trener FK Željezničar Edis Mulalić.

http://www.hayat.ba/vijest.php?id=27729" onclick="window.open(this.href);return false;
Joj naslova, kontam sad Sablja iznabado onog kloca sa hajata što konta da je ofsajd ako golman odbrani penal i igrač koji je šutirao zabije gol nakon odbijene lopte :rofl1:
Spoiler:
phpBB [video]
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:15 am

APSULUTNI OPSAJD!

Hahahahahahahahahahahahahahahha

Probudi zenu sine sto ovo postavi, udavit ce me sada, a rani ujutro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:17 am

@Grbavica
da bi zaigrao na utakmici moras se pokazati na treningu, i ono minuta sto je dobio na tekmi bolje da se hiros ostavio i ubacivao al eto ne mogu sva pojacanja biti pojacanja, mora biti i promasaja.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:19 am

Tryg je napisao/la:Ne bih se slozio za Mirzu pintole, iako ne pratim treninge. Malo je tekmi da bi pokazao sta zna, a svaka tekma je vazna, a fudbal u skandinaviji kao i tereni su nebo i zemlja za nase prilike, i treba malo vremena za prilagodbu. U ostalom jel ga ko u pratio sta radi u slobodno vrijeme? Gdje izlazi skim se druzi? I to je bitan faktor za fudbalera, vidim svi su nekako raja dobra, al njega ne vidjam sa njima po kafanama i tako to. Nadam se da ce se uklopiti i da necemo dobiti novog Nuspahica i ostale promasene krilne igrace koji su se motali zadnjih godina.
Što se tiče kafana @PlavaPorodica i @Minjore su zaduženi za to :ganja:
Mali je okomit prema golu ne kažem da će biti Željin Robben kao Edi Baša al trebalo bi biti od njega nešto :ganja:
TOONE TUZLAAA TONEE :sloboda: :karanje: :karanje:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:20 am

pintol_TM87 je napisao/la:@Grbavica
da bi zaigrao na utakmici moras se pokazati na treningu, i ono minuta sto je dobio na tekmi bolje da se hiros ostavio i ubacivao al eto ne mogu sva pojacanja biti pojacanja, mora biti i promasaja.
haj ti nama reci gdje igraš tenisa i koliko je para termin ? :D
 
Avatar
HanibalTM
Postovi: 70
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 10:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:39 am

Može li Lendić ,od naredne sezone ,nositi devetku? Ili ce to biti ovaj novi Pozder? :klanjase2:
Željezničar über alles! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:52 am

U naredne 4 tekme idu tri pobjede,jedna neriješena u Tuzli i završismo 85% posla u borbi za Evropu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:57 am

nikson je napisao/la:Sudeci po ovome dosad igraci ne bi trebali razocarati sutra, a misljenja sam da bi mi nekako i mogli :(
Vise se raja furala za utakmicu protiv Olimpica, pricalo se, pozivalo se, a sad mi se cini da je nekako splasnula atmosfera :S
Nadam se da grijesim i da ce nas biti 8+ sutra...Sve ispod ovi igraci i ova uprava nisu zasluzili!
Evo ja ovo vec dva dana govorim nekako se slabo prica za ovu tekmu bojim se da sutra nece biti raje trebalo je ovo malo marketinski bolje odraditi ali eto mi bolesnici cemo sutra uzivati pa kako god
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 13, 2016 12:59 am

Prelomne utakmice nam dolaze od sutra i jako je bitno da to odradimo sto bolje jer tu se prelama sezona hocemo li igrati evropu ili ne. Manijaci budimo uz Zelju kao nikada prije, ispisimo lijepu pricu i ako Bog da evropsku na svojoj Grbavici.

Sent from my C5303 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija