Moderator/ica: storm_raider

 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 3:37 pm

Tryg je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:
Tryg je napisao/la:Mejtas pritisni ovdje kad udjes na zenin fb.

https://www.facebook.com/fkzeljeznicar/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja i šta onda?
Pa zar nisi htio da gledas sta objavljuje klub preko fb?
Nisam druže već to radim nego me zanima kad je naša fb počela sa radom. Radio sam neko upoređivanje odakle naš raja najviše klika i tako to, ali me zanima kad smo počeli. Čini mi se da su pitari počeli najmanje godinu i po prije, a da je naša stara stranica imala nekih problema sa vlasništvom i da nam je propalo 25 milja like-ova i krenulo se ponovo. Uglavnom trenutno mi imamo nekih par stoja više, ali ono što me je iznenadilo da je od toga nešto preko 60% iz BiH (oko 107 hiljada), a kod njih samo 55% (oko 98.000). Sve bi ovo još bolje bilo da ne kasnimo u osnivanju stranice. Ove se stvari mogu marketinški iskoristiti.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 3:37 pm

Molim raju iz Vogošće da se organizuje te noć provede pjevajući pred hotelom Sunce. Ako im se kojim slučajem ne pjeva, neka dođu sa vuvuzuelama koje su mozda i učinkovitije. :kafa:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 3:40 pm

pinki je napisao/la:
Timscho je napisao/la:kad je trening?

unaprijed hvala!
i mene zanima
bio ja mislim
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 3:42 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
Tryg je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:
Ja i šta onda?
Pa zar nisi htio da gledas sta objavljuje klub preko fb?
Nisam druže već to radim nego me zanima kad je naša fb počela sa radom. Radio sam neko upoređivanje odakle naš raja najviše klika i tako to, ali me zanima kad smo počeli. Čini mi se da su pitari počeli najmanje godinu i po prije, a da je naša stara stranica imala nekih problema sa vlasništvom i da nam je propalo 25 milja like-ova i krenulo se ponovo. Uglavnom trenutno mi imamo nekih par stoja više, ali ono što me je iznenadilo da je od toga nešto preko 60% iz BiH (oko 107 hiljada), a kod njih samo 55% (oko 98.000). Sve bi ovo još bolje bilo da ne kasnimo u osnivanju stranice. Ove se stvari mogu marketinški iskoristiti.

Pocela je sa radom 2012 godine. Inace imas sa desne strane kad otvoris nasu fb stranicu godine. Ove zadnje tri su nesto oni dodali, a od 2012 pocinje sa radom.

http://fkzeljeznicar.ba/plavi-virus-zahvatio-facebook/" onclick="window.open(this.href);return false;

Eto i tacan datum. 05.09.2012
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 3:45 pm

E hvala drug. Nisam te godine ni vidio, meni je sav ovaj fb konfuzan, ne znam gdje prije da pogledam. Zato volim forume, sve jasno i očigledno.
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 3:50 pm

Ma nista, a inace samo nesto mijenjaju ovaj facebook, taman se naviknes na jedno.
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 3:52 pm

Sto neko napisa onamo da ce iz ove afere Punac, Azmir da izvuce deblji kraj, pa kad pogledas i jeste tako iz razloga sto ce se savez prati da je sve regularno a ovga ce kazniti za lazne optuzbe. A opet svi znamo ko delegira, određuje i salje sudije po zadatku, ne radi to ona teta na šaleteru.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 3:52 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:@Grbavica
Dvojica najboljih napadača - Henty u Lokomotiv za 5 mil €, a Šporar u Basel za 3 mil €. Još treba naglasiti da su prvog kupili iz Milana za 150.000 €, što za balkanske uvjete nisu ni male pare.
Već par godina aktivno pratim slovenski nogomet. Kvalitetom smo tu negdje. Mislim da bi svaki naš predstavnik u Europi izbacio bilo kog njihovog, osim naravno Maribora koji je druga priča (i Olimpije ove godine, ali o tome ne želim prije nego što ih ne vidim na djelu). U Sloveniji se igra četverokružno, 10 klubova. Nikad nema puno klubova koji su baš loši, nekad 1-2, ali da im se dese slučajevi kao kod nas ove godine Velež rijetko kad. Posjećenost im je bila prije kao na jednoj običnoj utakmici Želje, oko 2000-3000 na 5 stadiona (Maribor je izvlačio prosjek),a sad puno veća. Stadioni su im klasa za naše, počev od terena. Tu se ogleda najveća njihova prednost. Pa jebote svi su im travnjaci milina za oči. Ako padne kiša, favoriti se ne pitaju hoće li moći igrati lopte. Daleko od toga da su engleske kvalitete, ali za Balkan su savršeni. Infrastruktura je dostojna klubova, uvjete na stadionima u Ljubljani, Mariboru, Celju, Kopru, Lendavi, itd. bi poželjela većina klubova u PLBiH. Ove godine im je liga puno zanimljiva, na početku su bila 4 kluba u vrhu, a sada se to svelo na borbu vječitih rivala iz Ljubljane i Maribora. Sve u svemu, za zemlju u kojoj nogomet nije toliko popularan kao kod nas, liga je perfektna. Dodajmo tome Maribor koji je bacio jako svjetlo na Sloveniju dobrim nastupima u EL i LP, nešto o čemu naši klubovi ni sanjati ne mogu.
Zašto ovo sve navodim? Zato što je tamo neka Olimpija za koju raja zna zbog susreta sa ŠB u Europi(izuzev starije raje koja je žarila i palila po ex-yu stadionima) prodala dva svoja najbolja igrača 8 mil €, a mi jednog najvećih dragulja ove lige prodamo za pola milijuna. Dodajmo da Olimpija ima bogatog vlasnika i stabilnost, te da njihova liga nema afera Punac, preskok i sl. sasvim je jasno zašto kupci prije gledaju u Sloveniju i neku tamo Olimpiju, Koper, Domžale i ostale klubove nego nas. Uzmimo u obzir da im reprezentacije loše stoje od naših, mislim da je ovo dobar odgovor onima koji se žale zašto prodajemo igrače za male pare.
ALI AKO OVAKO NASTAVIMO, NA DOBROM SMO PUTU DA POSTANEMO BH MARIBOR (kojeg ne volim, ali dobar su primjer :mrgreen: ) I DA KONAČNO I MI UZIMAMO MILIJUNE NA NAŠE DRAGULJE, SAMO STRPLJENJA I POVJERENJA!
VTŽ!
Ma znam sve, to je bilo samo poređenje gdje smo mi, a gdje oni. Jer mi imamo običaj često da se dižemo u nebesa, najjači, najbolji, najkvalitetniji, a onda rezultati drugačije pokažu. Ali čini mi se da smo i mi krenuli nabolje, kako Željo, tako i kompletna liga.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 3:55 pm

Elegant je napisao/la:Sto neko napisa onamo da ce iz ove afere Punac, Azmir da izvuce deblji kraj, pa kad pogledas i jeste tako iz razloga sto ce se savez prati da je sve regularno a ovga ce kazniti za lazne optuzbe. A opet svi znamo ko delegira, određuje i salje sudije po zadatku, ne radi to ona teta na šaleteru.
Ma oni su to vec rijesili tri su zabili na kosevu i to je to
Nego stipu njih sutra pivka ljoze pozitiva
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:10 pm

Ovaj sudija Zoran Grbic? sta je ko je kakav je?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:13 pm

pinki je napisao/la:
Timscho je napisao/la:kad je trening?

unaprijed hvala!
i mene zanima
bio u 13 h
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:17 pm

pintol_TM87 je napisao/la:
pinki je napisao/la:
Timscho je napisao/la:kad je trening?

unaprijed hvala!
i mene zanima
bio u 13 h
jbg ja kontao biće u terminu utakmice :|
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:17 pm

Ev i kazne zbog politicke poruke navijaca 1000 KM....zalosno i Borcu ista.
:zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:22 pm

Ja sam ocekivao kaznu za transparente, ... P.S. Barbaric kod kona propusta derbi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:25 pm

Elegant je napisao/la:Ja sam ocekivao kaznu za transparente, ... P.S. Barbaric kod kona propusta derbi.
Ali ne moze biti ista kao njima al et, odradio je Barbaric jednu suspenzije...u Vitezu ce drugu.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:25 pm

@model Ibraimi bi nam legao kao budali šamar. Kakvo bi to pojačanje bilo.
Znaš li kolika su bila njegova primanja u MB, bismo li mogli to financijski podnijeti?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:38 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:@model Ibraimi bi nam legao kao budali šamar. Kakvo bi to pojačanje bilo.
Znaš li kolika su bila njegova primanja u MB, bismo li mogli to financijski podnijeti?
mi cemo svakako otpustiti par igraca na kraju i malo osloboditi "budjet" i ako postoji bilo kakva sansa za Ibraimija treba to sve preusmjeriti na njega...doduse mozemo mastati samo ali realno kakav je to igrac ...uhh :D :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:38 pm

slika


Haj Boga vam ako ko ima dodira neka javi ovima da se piše Šampion, a ne šampijon, da se radi o muškoj a ne ženskoj košarci i da ne daju saopštenja na osnovu nekakvih vizija iz kafana sa kockastim stolnjacima

Btw. priča je istinita, a oni neka nastave i dalje da demantuju
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:40 pm

Joj im demanta tugo moja :lol: :lol: ovo je violina sastavljao sigurno :rofl1:. Nakon ovog demanta ugasile su se 3 škole u državi.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 12, 2016 4:46 pm

Kakva nepismenost :psujem: Samo se pitam da li uopće ima završenu osnovnu školu ovaj koji je ovo pisao.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija