Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:28 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sz21 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Sinisa samo u Argeliniju, rano je poceo, jos i Lendru vodi sa sobom :psujem:
koji arglenini malta ili kovacici ? haha
Kovacici :ganja:

da im se pridruuzim hahah :shisha:
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:28 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sz21 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Sinisa samo u Argeliniju, rano je poceo, jos i Lendru vodi sa sobom :psujem:
koji arglenini malta ili kovacici ? haha
Kovacici :ganja:
Bekrić je tu inventar :shisha:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:28 pm

cikazubo je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:Spominjao je neko gore KK Spars i Željezničar, evo ja ću vam reći provjerena informacija 100%, spojiće se dva kluba i to jako brzo, i zvat će se KK Željezničar, na tome se radi već neko vrijeme a novootvorena dvorana je dodatni vjetar u leđa. NApišite što su mutni kao Dunav...
Kao prvo mutno je sportsko drustvo zbog mnogih stvari, pa skoro se nasi javno ogradise od njihovog covjeka, ovdje se blatio psovao itd. Kao drugo OKKS je nastao na unistavanju kosarkaskog diva koji ima tradiciju i mocnu historiju ( slicno pitarskoj politici ), znaci sd proda ime, ovi dobiju navijace, to je neka formula, a ovo ce usppjet jedino ako mi budemo tolike ovce da smo zeljni samo furke tj dvoranskog navijanja..
Eh sad spominju se Siljak i Vukotic da su prisustvovali jednoj utakmici, to bi vec bila neka druga prica..
Sparsi su nastali iz nesposobnosti celnih ljudi Bosne, a pricati da je nastao na unistavanju iste je suludo, ljudi kad su krenuli od pocetka znali su da zele ulagati u mlade i da ce im se to isplatit, a tadasnja bosna nije forsirala omladinu nego dovodila skupe istrosene igrace za koje nije bilo para, da su radili kao sparsi , bosna bi danas igrala euroligu, sjecam se da se govorilo prije deset godina da bosna ima najveci budzet u nlb ligi a nisu mogli nikad vise o 7-8 mjesta
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:28 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sz21 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Sinisa samo u Argeliniju, rano je poceo, jos i Lendru vodi sa sobom :psujem:
koji arglenini malta ili kovacici ? haha
Kovacici :ganja:
Imal Bekrica on je redovan u kovacicima, al samo sok pijucka nista :shisha: ..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:30 pm

Samir ih namamio u leglo respiratornih oboljenja.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:30 pm

irfo je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:Spominjao je neko gore KK Spars i Željezničar, evo ja ću vam reći provjerena informacija 100%, spojiće se dva kluba i to jako brzo, i zvat će se KK Željezničar, na tome se radi već neko vrijeme a novootvorena dvorana je dodatni vjetar u leđa. NApišite što su mutni kao Dunav...
Kao prvo mutno je sportsko drustvo zbog mnogih stvari, pa skoro se nasi javno ogradise od njihovog covjeka, ovdje se blatio psovao itd. Kao drugo OKKS je nastao na unistavanju kosarkaskog diva koji ima tradiciju i mocnu historiju ( slicno pitarskoj politici ), znaci sd proda ime, ovi dobiju navijace, to je neka formula, a ovo ce usppjet jedino ako mi budemo tolike ovce da smo zeljni samo furke tj dvoranskog navijanja..
Eh sad spominju se Siljak i Vukotic da su prisustvovali jednoj utakmici, to bi vec bila neka druga prica..
Sparsi su nastali iz nesposobnosti celnih ljudi Bosne, a pricati da je nastao na unistavanju iste je suludo, ljudi kad su krenuli od pocetka znali su da zele ulagati u mlade i da ce im se to isplatit, a tadasnja bosna nije forsirala omladinu nego dovodila skupe istrosene igrace za koje nije bilo para, da su radili kao sparsi , bosna bi danas igrala euroligu, sjecam se da se govorilo prije deset godina da bosna ima najveci budzet u nlb ligi a nisu mogli nikad vise o 7-8 mjesta
Apsolutno točno...
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:30 pm

Izlija je napisao/la:
11plavih'92 je napisao/la: A u vezi nasih donacija za evropsku Grbavicu, ako neko uplati 30,88 KM koliko kosta stolica sa PDV-om i ako prvo drzava na tu donaciju uzme PDV, ispada da plaćamo porez na porez. Ima li kakav forumski porezni savjetnik da nas prosvijetli oko ovoga
To 30,88 je cijena ugrađene stolice sa PDV-om, inače zakonom o porezu na dobit propisano je da plaćanju poreza na dobit ne podliježu sportski klubovi po osnovu: prihoda iz budžeta ili javnih fondova, sponzorstva ili donacije u novcu ili naturi, kamata, dividendi, članarina, prihoda od prodaje ili prijenosa dobara osim dobara koja se koriste ili su se koristila za obavljanje djelatnosti.
Da li to znaci da se na nase donacije (i clanarine) kao takve ne placaju nikakvi porezi, ni PDV niti na dobit
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:31 pm

Leon_Professional je napisao/la:Sinisa samo u Argeliniju, rano je poceo, jos i Lendru vodi sa sobom :psujem:
sjecam se kad jednom stanica il jamaka otjerase kuci iz kafane, tako treba i ove
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:34 pm

fk1921 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Sinisa samo u Argeliniju, rano je poceo, jos i Lendru vodi sa sobom :psujem:
Jel shishu koriste? :shisha:
slika

Ma vidim po ovim statusima na fejsu i oznakama, nisam ja u Argeliniju :rofl1: Ali garant ne pijucka svaku noc sokić :shisha:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:35 pm

Da su u kafanu, pa da im čovjek i oprosti...
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:36 pm

Neku noc je u Baccusu opasno bilo, po tri cure oko svakog. Doduse, nisu masine. Moraju se i oni opustit malo. :)
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:36 pm

Te nargile su najvece sranje ikad izmisljeno, carsijom svaki lokal pun omladine kako cuclaju crijeva.

Ako igraci to puse fakat nisu normalni, treba sutra da trci da se bori za svaku lopu, ne daj mu Boze da se zagrcne ugusit ce se na terenu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
HanibalTM
Postovi: 70
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 10:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:37 pm

Ajzea je napisao/la:Samir ih namamio u leglo respiratornih oboljenja.
bolje da su na :ganja: ,ko sav normalan svijet!? ...ili ipak ne? :rofl1:
Željezničar über alles! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:38 pm

irfo je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:Spominjao je neko gore KK Spars i Željezničar, evo ja ću vam reći provjerena informacija 100%, spojiće se dva kluba i to jako brzo, i zvat će se KK Željezničar, na tome se radi već neko vrijeme a novootvorena dvorana je dodatni vjetar u leđa. NApišite što su mutni kao Dunav...
Kao prvo mutno je sportsko drustvo zbog mnogih stvari, pa skoro se nasi javno ogradise od njihovog covjeka, ovdje se blatio psovao itd. Kao drugo OKKS je nastao na unistavanju kosarkaskog diva koji ima tradiciju i mocnu historiju ( slicno pitarskoj politici ), znaci sd proda ime, ovi dobiju navijace, to je neka formula, a ovo ce usppjet jedino ako mi budemo tolike ovce da smo zeljni samo furke tj dvoranskog navijanja..
Eh sad spominju se Siljak i Vukotic da su prisustvovali jednoj utakmici, to bi vec bila neka druga prica..
Sparsi su nastali iz nesposobnosti celnih ljudi Bosne, a pricati da je nastao na unistavanju iste je suludo, ljudi kad su krenuli od pocetka znali su da zele ulagati u mlade i da ce im se to isplatit, a tadasnja bosna nije forsirala omladinu nego dovodila skupe istrosene igrace za koje nije bilo para, da su radili kao sparsi , bosna bi danas igrala euroligu, sjecam se da se govorilo prije deset godina da bosna ima najveci budzet u nlb ligi a nisu mogli nikad vise o 7-8 mjesta
Nije tema, ali sta mislis gdje su Selimovici bili prije nego su osnovali Sparse ? Nije OKK nastao direktno na padu Bosne, ali su iskoristili taj krah, i dobro nastetili ionako raspadnutoj Bosni na mnoge nacine. Niko ne spori da je pad Bosne plod lose politike koja je trajala preko deset godina, planski se zataskavalo i krilo od javnosti, nabili 12mil duga ybt, ali Nihad je bio licno jedan od onih koji su ucestvovali u svemu uz Dinu, Bukvu i sl. Takvi ljudi plus SD hoce publiku na novo ime, e vala prvi cu navijati protiv tog "želje" koliko god suludo samom meni zvucalo.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:38 pm

Ovo sa ligom za opstanak i prvaka je odlično ispalo. Da ne bi RS-a ovi naši levati ni to ne bi znali skontati. Još samo da levatima neko kaže da uvedu play out sa drugoplasiranim iz drugih liga i ovo sve bi bilo beton.
To polovljenje bodova nemojte spominjati ni u šali. To je nešto najgluplje što sam vidio u fudbalu - u rangu je zlatnog gola kojeg srećom ukinuše. Ovi što kažu da bi bilo interesantnije što će nekom prepoloviti prednost koju je mukotrpno stekao onda jbga nek se na kraju sezone pucaju penali za prvaka. Jeb.o osvojene bodove penali bi baš bili napeti, do zadnje serije ne bi se znao prvak.
Uglavnom kakve konje imamo u Savezu ovaj novi sistem je svemirski brod.
 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:38 pm

i baja je pusio pa jel mu sta nije nista, eno najbolji strijelac konyespor-a sa 7 golova :D
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:40 pm

sz21 je napisao/la:i baja je pusio pa jel mu sta nije nista, eno najbolji strijelac konyespor-a sa 7 golova :D
Da nije pusio sad bi imao 30 godina i 40 nastupa u repki :ganja: :rofl:
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:42 pm

cikazubo je napisao/la:
irfo je napisao/la:
cikazubo je napisao/la: Kao prvo mutno je sportsko drustvo zbog mnogih stvari, pa skoro se nasi javno ogradise od njihovog covjeka, ovdje se blatio psovao itd. Kao drugo OKKS je nastao na unistavanju kosarkaskog diva koji ima tradiciju i mocnu historiju ( slicno pitarskoj politici ), znaci sd proda ime, ovi dobiju navijace, to je neka formula, a ovo ce usppjet jedino ako mi budemo tolike ovce da smo zeljni samo furke tj dvoranskog navijanja..
Eh sad spominju se Siljak i Vukotic da su prisustvovali jednoj utakmici, to bi vec bila neka druga prica..
Sparsi su nastali iz nesposobnosti celnih ljudi Bosne, a pricati da je nastao na unistavanju iste je suludo, ljudi kad su krenuli od pocetka znali su da zele ulagati u mlade i da ce im se to isplatit, a tadasnja bosna nije forsirala omladinu nego dovodila skupe istrosene igrace za koje nije bilo para, da su radili kao sparsi , bosna bi danas igrala euroligu, sjecam se da se govorilo prije deset godina da bosna ima najveci budzet u nlb ligi a nisu mogli nikad vise o 7-8 mjesta
Nije tema, ali sta mislis gdje su Selimovici bili prije nego su osnovali Sparse ? Nije OKK nastao direktno na padu Bosne, ali su iskoristili taj krah, i dobro nastetili ionako raspadnutoj Bosni na mnoge nacine. Niko ne spori da je pad Bosne plod lose politike koja je trajala preko deset godina, planski se zataskavalo i krilo od javnosti, nabili 12mil duga ybt, ali Nihad je bio licno jedan od onih koji su ucestvovali u svemu uz Dinu, Bukvu i sl. Takvi ljudi plus SD hoce publiku na novo ime, e vala prvi cu navijati protiv tog "želje" koliko god suludo samom meni zvucalo.
Priznajem da ne znam kakav je imao udio u raspadu bosne, ali kazem svidja mi se ono sto radi sa sparsima, mislim sto se bosne znam puno ljudi koji su imali sigurno vecu ulogu od njega u raspadu ali eto odosmo u offtopic :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:45 pm

Leon_Professional je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Sinisa samo u Argeliniju, rano je poceo, jos i Lendru vodi sa sobom :psujem:
Jel shishu koriste? :shisha:
slika

Ma vidim po ovim statusima na fejsu i oznakama, nisam ja u Argeliniju :rofl1: Ali garant ne pijucka svaku noc sokić :shisha:
slika To koriste :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 11:47 pm

što se mene tiče, neka svaki dan idu u argelini, samo da mi pobjeđujemo

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija