Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:03 pm

sofronije je napisao/la:Svaka cast sto ce ispisati imena ali vecini to ne znaci nista da se ponosi sa imenom koje je napisano. Mnogo nas je uplatilo preko firme ili preko nekog udruzenja itd. UPRAVA postavlja stadarde odavno i samo neka nastave :zeljeznicar1:
Vidi, meni znači :) . Ako nedaj bože unuci skrenu sa pravog puta ta cigla sa mojim imenom će ih opomenuti :), kao što je mene opomenuo 1970 godime šamar kada me je rođak nagovorio da navijam za Zvezdu.
Šalu na stranu, sa pojedinačnog vidika ta imena puno znače jer je teško protiv tradicije, grupne ili individualne. Ka vidim slike starog sa akcije u Dolini puno mi srce.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:05 pm

imaju oni sada velik pritisak, iako uoči sezone nisu imali nikakav. i neće biti zadovoljni ako ne uzmu nijedan trofej...a ja tipujem da neće.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:05 pm

1:0 ovdje, 0:0 tamo, amin.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:06 pm

Je l istina ovo da dobijamo košarkaški tim? :shisha:
1987
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:07 pm

ChWilla je napisao/la:imaju oni sada velik pritisak, iako uoči sezone nisu imali nikakav. i neće biti zadovoljni ako ne uzmu nijedan trofej...a ja tipujem da neće.
U svakom slučaju imaju utješnu nagradu, koja je naša? Tjeraš me da budem ozbiljan Čvila, šta će ti to u zivotu? :rofl:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:08 pm

shzna je napisao/la:Je l istina ovo da dobijamo košarkaški tim? :shisha:
To bi bilo baš vrh :ganja:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:08 pm

svaku vrstu pritiska će lakše podnijeti onaj ko je već tu bio.

i onaj ko ima više dobrih igrača, a i to smo ipak mi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:09 pm

storm_raider je napisao/la:Nece se nista poloviti. Ova liga ce biti veliki napredak, bice zestoko!
Baš tako, najbolje rješenje u ovom trenutku :palacgore:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:11 pm

Imamo mi ljudi igrače koji se itekako znaju dobro nositi sa pritiskom, M. Stevanović, Zaha, pa onda Tuce koji je prošao sve sa Željom i itekako zna kakva nas utakmica čeka baš kao i Bogi, Lendra i Siniša su nastupali za mnogo luđe klubove od našeg tako da tu nema priče znaju li se nositi sa pritiskom :mrgreen: . Što se toga tiče, pristupa igrača samoj utakmici u to ne sumnjam ni sekunde. Mi na tribinama moramo igrače nositi do pozitivnog rezultata i dati im taj dodatni vjetar u leđa ;)

slika
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u pon apr 11, 2016 10:15 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:12 pm

BHDragons je napisao/la:
shzna je napisao/la:Je l istina ovo da dobijamo košarkaški tim? :shisha:
To bi bilo baš vrh :ganja:
To je ugovor sa SDom, Kk spars-zeljeznicar mi je fuj i bice mi jako zao ako se ispostavi tacnim. Zna se ko je u tom klubu, zna se sta su radili al et ako cemo mi radi furke za njih navijat nemam rijeci..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:15 pm

ChWilla je napisao/la:svaku vrstu pritiska će lakše podnijeti onaj ko je već tu bio.

i onaj ko ima više dobrih igrača, a i to smo ipak mi.
Ovo definitivno stoji, ali ne zalijećimo se, kazem. Vidim, mnogi su u glavi već uspješno apsolvirali derbi a pred nama utakmica koja nam je, ruku na srce, od enormne vaznosti. Nakon nje slijedi utakmica, gdje ne bi ni pobjeda na derbiju imala veliki uticaju, ukoliko dođe do eventualnog kiksa (pu pu pu).
Bez respekta, ali ipak na zemlju jer ćemo samo takvim odnosom uspjeti u namjeri da se domognemo europskih utakmica. Eto, sam Lendrić reče da im je dodatno zakomplikovalo situaciju to što se u kontinuitetu više zborilo o utakmici sa Slobodom, nego o utakmici sa Drinom.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:15 pm

A nekako je sve i počelo sa onim simboličnim ciglama... Opet jako dobar marketinški potez i poziv za uplatu jer bas ce biti "Cool" naći ono svoju ciglu. Očekujem sada i jos ovih uplata jer ljudi vole biti vidjeti na tim posebnim mjestima...
A sto se tice slobode ja mislim da je na njima puno veći pritisak, jer smo ih dobili u tz, naravno uz dozu sreće ali isto tako i jako mudro. Vidjeli su da iz naizgled bezazlene naše igre ostadose bez bodova...
Država Željo
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:16 pm

na zemlji smo.
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:19 pm

@blueheart
Mene je i dan-danas sramota one akcije sa ciglama, zivota mi. :lol:
Mozda i nije toliko u tom trenutku, koliko jeste kada su se slegli utisci.
@Čvila
Normalno, kad te ja čupam inače bi se ti davno vinuo u zrak. :kafa: :mrgreen:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:24 pm

Ajzea je napisao/la:@blueheart
Mene je i dan-danas sramota one akcije sa ciglama, zivota mi. :lol:
Mozda i nije toliko u tom trenutku, koliko jeste kada su se slegli utisci.
@Čvila
Normalno, kad te ja čupam inače bi se ti davno vinuo u zrak. :kafa: :mrgreen:
Meni nije jasno kako nisi onaj trans SLOBODA NAVIJAČIMA prepravio u SLOBODA SLOBODANKI
Svaku tekmi čekam da ga :) ugledam
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:28 pm

Nece nimalo lagano biti u srijedu, samo pametno i strpljivo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:30 pm

@Ajzea
Jeste ono bio cirkus pokušaj, ali je taklo u žicu dosta ljudi. Sigurno je taj osjećaj dosta doprinijeo ovim uplatama... Dopizdilo ljudima slušati ne možemo sami, nema para, a ustvari je jednostavno treba se potruditi raditi i pokušati... I rezultat je tu a ostale ko hebe B-)
Država Željo
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:31 pm

Moja prognoza za srijedu je identicna kao rezultat utakmice sa Sirokim. Isti rezultat, isti strijelci :shisha: :kafa:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:35 pm

cikazubo je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:
shzna je napisao/la:Je l istina ovo da dobijamo košarkaški tim? :shisha:
To bi bilo baš vrh :ganja:
To je ugovor sa SDom, Kk spars-zeljeznicar mi je fuj i bice mi jako zao ako se ispostavi tacnim. Zna se ko je u tom klubu, zna se sta su radili al et ako cemo mi radi furke za njih navijat nemam rijeci..
Sorry na upadu. :mrgreen:

Na tekmi Spars - Mladost sam vidio Šiljka i Vukotića, tako da možda nije sve direktno sa SD-om.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 10:36 pm

addyno1 je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Ti porezi na doprinose su kod nas u BiH jedni od najvećih u svijetu, neto oko 70% , bruto doprinosi u Njemačkoj, Francuskoj, Turskoj su 34 %, u Britaniji 32 %, Brazilu 29 %, Meksiku 27 %, Japanu 25 %, Kini 24 %, SAD-u 24 %, Pakistanu 19 %, Švajcarskoj 16 %. Šta da ti kažem više osim da se divim svakom privatniku koji uspjeva sve ovo namiriti uredno.
racunate li koliko je ljudi zaposleno u Zelji, mimo fudbalera? Koliko ima radnika na odrzavanju terena, administracije, trenera, omladinski pogon?
Fulili smo se drug, ja sam samo iznjeo podatak kako plaćamo skoro najviše za doprinose na svijetu ( ne samo Željo već i sva privredna društva u BiH ) i da bi samo na razlici tih doprinosa klub sada mogao da plaća daleko bolje fudbalere. Ako smo za 4 mjeseca morali platiti pola miliona za godinu dana to otprilike izađe 1,5 M a možda ćemo na kraju godine imati ukupno 6-7 M poslovanja, to su ogromni novci koji odlaze u državni aparat nepovratno i svi FK i ostala sportska društva koja svoje poslovanje vode unutar granica zakona su debelo oštećeni. Nažalost nemamo napredan državni aparat koji bi omogućio razvoj sporta i ostalih društvenih organizacija ( kao ni većinu ostalih društvenih sfera ali tema je Željo pa da ne granam ) i klubovi su prisiljeni da 1/5 do 1/4 svog budžeta izdvajaju za namete koje ih guše i sprečavaju ih da pokušaju napredovati. Do 1/10 maksimalno od ukupnog poslovanja je izdrživo a sve preko guši, dokaz ti je stanje u državi.
イビチャ・オシム

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija