Moderator/ica: storm_raider

 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:57 pm

Kao Lester :)

Kjosevski

Memija - Kosorić - Hodžurda - Kramarić

Stevanović - Zolotić - Bekrić - Stanić

Lendrić - Tiago

Ovo je najbolje uigravati pred evropske utakmice, kopirati Ranijerija. Braniš se sa 11 igrača, a napadaš brzo sa njih 4-5 :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:57 pm

cala je napisao/la: Sad na skoro svi pozicijama imamo po 2 kvalitetna igraca. Jedino me malo brine vezni red, idealno je Blagoje, Zola i Bekrija ispred njih i tu malo skripimo za izmjenama. Al eto kazu da prelazni rok jos nije gotov a moze i neko od mladjih uletiti tu.
Koji qrac pratite vise ss, sad nek rade sta hoce.
imaju dado, enis i dino, svi za različite namjene...pa ima i žerić. a možda uspije i uglješa završiti tu arbitražu.
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:58 pm

slika

:zeljeznicar1: :titula:
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:10 pm

phily je napisao/la:slika

:zeljeznicar1: :titula:
Mislim da ce Bogicevic umjesto Hodzurde,bar sudeci po ovim pripremnim,gotovo u svim je odbrana pocinjala u istom sastavu.Ostalo je uglavnom to to,Memija ili Stevanovic,Lendric se cini mi se izdvaja u toj utrci njega i Djermanovica,trio na sredini jedini logican po meni,jedino ne znam ko bi mogao Tiaga ugroziti!? Stanic,Mailson,ne znam..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:12 pm

Pa mislim i da Blagojević nije defanzivni igrač....mi u principu prošu jesen i nismo imali defanzivnog veznog. Koliko se sjećam Oda je forsirao tu igru ¨do noge¨ mada nam je jak defanzivac falio i te kako. Sada imamo Zolu kao klasičnog i provjerenog defanzivca, ali na žalost samo za polusezonu. Treba za ligu 12 tražiti novo rješenje, i ne sumnjam da ćemo ga naći. Kako su nekada ključ ekipe bili igrači koji znaju ofanzivno odigrati, danas su najvrijedniji defanzivci sa odličnom tehnikom, jer faktički imaš i defanzivu, ali i prema naprijed... 2 u 1 :DD:

:zeljeznicar1:
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:14 pm

mozda bi mogao i Dzenis malo u vezni red jer nam sada zaista malo skripi u slucaju kartona ili kakve povrede
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:18 pm

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:22 pm

Jesu li na Grbavici u toku ovi najavljeni radovi ?

Krov na zapadu, rekostrukcija novinarskih mjesta, loza, zamjena stolica, mokri cvorovi i naravno LCD ?

Hoce li stari semafor da sklone ili ce na njegovo mjesto ici novi ?
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:24 pm

A sta je s Ugjesom, kakav je on profil igraca ? Nisam ga nesto upratio do sada, osim onog klipa, mislim da je neko postavio. Ipak, ti klipovi ne govore mnogo o igracu.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:27 pm

sergejevic je napisao/la:A sta je s Ugjesom, kakav je on profil igraca ? Nisam ga nesto upratio do sada, osim onog klipa, mislim da je neko postavio. Ipak, ti klipovi ne govore mnogo o igracu.
defanzivni zadnji vezni
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:32 pm

hardwell je napisao/la:Kao Lester :)

Kjosevski

Memija - Kosorić - Hodžurda - Kramarić

Stevanović - Zolotić - Bekrić - Stanić

Lendrić - Tiago

Ovo je najbolje uigravati pred evropske utakmice, kopirati Ranijerija. Braniš se sa 11 igrača, a napadaš brzo sa njih 4-5 :D
Kako ovo strasno izgleda :klanjase2:

Samo umjesto Bekrica, Blagojevic. Prespor je Tuce za ove formacije.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:33 pm

nemojte dzenisa na veznog, gusimo ga... on je napadac i po meni on i mujaga u buducnosti ce da resetaju ovu kukuruz ligu
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:35 pm

fedeltafrotta je napisao/la:nemojte dzenisa na veznog, gusimo ga... on je napadac i po meni on i mujaga u buducnosti ce da resetaju ovu kukuruz ligu
Kako ces ga koristiti u napadu, imas 3 koji su ispred njega u rotaciji, a u vezi ti fali desetka koja ce rasteritit Tuceta, po meni i jest vise za te pozicije iza napadaca, kao Bajic sto sad u Konyi sto igra..
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:38 pm

sergejevic je napisao/la:A sta je s Ugjesom, kakav je on profil igraca ? Nisam ga nesto upratio do sada, osim onog klipa, mislim da je neko postavio. Ipak, ti klipovi ne govore mnogo o igracu.
Mislim da si ga morao zapaziti onda kada smo igrali s njima na Grbavici (predzadnje kolo jesenas). Bio je odlican u toj utakmici, njihov najbolji igrac uz onog stopera Sanicanina.
Ima plavu krijestu :mrgreen:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:39 pm

dženis ne zna gurnuti zadnji pas i spor je. ali se puno vraća, jak je u duelu i puno pomaže odbrani, zato ga edis gotivi. ne mislim da će startati, ali ne mislim ni da će ispasti iz rotacije.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:39 pm

cikazubo je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:nemojte dzenisa na veznog, gusimo ga... on je napadac i po meni on i mujaga u buducnosti ce da resetaju ovu kukuruz ligu
Kako ces ga koristiti u napadu, imas 3 koji su ispred njega u rotaciji, a u vezi ti fali desetka koja ce rasteritit Tuceta, po meni i jest vise za te pozicije iza napadaca, kao Bajic sto sad u Konyi sto igra..
pa sad bi ga koristio kao jokera zajedno sa djermom i mujagom... mislim da na prednjem veznom samo truhne
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:40 pm

Al Sablji face u teretani, mrak mu na oci pao :lol:
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:42 pm

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:47 pm

Spoiler:
Prvi put u historiji vječitih derbija na obje strane će biti po dva Brazilca. Vas dvojica u Željezničaru, a Emerson i Cesar u Sarajevu. Da li ste u kontaktu s njima?

Tiago: Da, da, čuli smo se i razgovarali putem Whatsappa i Vibera. Mogu samo reći da su došli u pogrešnu ekipu.

Mailson: Nemam šta dodati, slažem se s Tiagom.
:klanjase2:
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:59 pm

Kapiten je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:A sta je s Ugjesom, kakav je on profil igraca ? Nisam ga nesto upratio do sada, osim onog klipa, mislim da je neko postavio. Ipak, ti klipovi ne govore mnogo o igracu.
Mislim da si ga morao zapaziti onda kada smo igrali s njima na Grbavici (predzadnje kolo jesenas). Bio je odlican u toj utakmici, njihov najbolji igrac uz onog stopera Sanicanina.
Ima plavu krijestu :mrgreen:
Bio je bas los teren na toj utakmici, nisu se bas ni jedni pokazali na pravi nacin. Barem sam firuzuru zapamtio. :DD:
Bas se sad sjetih Perice Stanceskog, kakvu je samo utakmicu odigrao na Grbavici u dresu Borca, a onda kod nas nije mogao do klupe dogurati. Ocekivao sam tada od njega bas mnogo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija