Moderator/ica: storm_raider

 
USCFLOW
Postovi: 69
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 10:23 am

Kapiten je napisao/la:Nije lose ovo kad je ranije utakmica, evo usto, a vec za 4 h tekma 8-)
Tek ustao? Mozes ti, zamisli kako je nama od pola 7 bilo ocekivati. :psujem:

Hvala prijatelju. :palacgore:

Edit: Samo mi nemoj onu "Sto nisi skolu ucio?" :D Jos ucim...
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 10:38 am

Dobar tekst o nasoj legendi i potvrda da smo uvijek imali najbolje igrace u drzavi :)
http://www.radiosarajevo.ba/mobile/novost/222092" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 10:40 am

Ovo kolo kiksaju i Sloboda i Zrinja. Citirajte me poslije.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 10:41 am

Ivicahuljev je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Evo i ja vidjeh. Ssd piše da je u pola 5...Usput sretno Plavoj Porodici i ostaloj braći koja idu :ganja:
Sloboda je u 16:30 na mojoj tv,mi smo 14:30,I nema Dinokia I borbe protiv korupcije u avazu,mozda je bio u nezvanicnoj posjeti da nebi kakvi naslovi izlazili :ganja:
Mozda je za Sport davao izjavu, ce da vidimo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 10:43 am

[quote="kempes"]@cikazubo

Juče sam bio na terenu - trava još nije pokošena. To bi se trebalo obaviti danas. Istina, najbitnije da je ima. To nije bio slučaj prije 3 mjeseca. Takođe u petercu je nema.

Sve u svemu solidno stanje, kakvo zna biti. Sigurno bolje nego u Mostaru. Sutra će padati kiša, a vrlo vjerovatno i u subotu. Zavisi koliko će je pasti. Recimo dovoljno je da naleti ekstremno jak pljusak 15-ak minuta da se utakmica mora odložiti. (to se desilo prošle sezone sa Radnikom) Ipak šanse za ekstrem pljuskove su 2%.
Kakvo je stanje u Zvorniku iz prve ruke?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 10:44 am

USCFLOW je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:Nije lose ovo kad je ranije utakmica, evo usto, a vec za 4 h tekma 8-)
Tek ustao? Mozes ti, zamisli kako je nama od pola 7 bilo ocekivati. :psujem:

Hvala prijatelju. :palacgore:

Edit: Samo mi nemoj onu "Sto nisi skolu ucio?" :D Jos ucim...
mora se odmorit jbg
:lol: samo obrazovanje...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 10:51 am

Zasto je došlo do promjene termina a na svim kladionicama i dalje pise pola 5 .
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 10:54 am

ja sad pođoh napisati da je na svim kladionicama pola 5...
gradi željo boli te *****
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:03 am

Mirek11 je napisao/la:Dobar tekst o nasoj legendi i potvrda da smo uvijek imali najbolje igrace u drzavi :)
http://www.radiosarajevo.ba/mobile/novost/222092" onclick="window.open(this.href);return false;
Cuvena navala
Jelusic Jankovic,Bukal Spreco i Derakovic
a u odbrani Cobo Koja Spahija,Uho Skija i Hadzija :klanjase2:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:05 am

AsharaK je napisao/la:Ovo kolo kiksaju i Sloboda i Zrinja. Citirajte me poslije.
Ja cu jos dodati kone, moraju kiksati do derbija jednom pa da se otvore na derbiju :ganja: :ganja:
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:05 am

Ja se prijavih jucer na jedan nekada veoma popularan forum, i odmah za par minuta me preusmjerise ovdje :DD:
Taj forum sam pratio dugo godina i ako se nikada nisam registrovao, jucer odlucih jer su bukvalno divlji otjerali pitome i razjebali komplet Zeljinu temu, ali nema vajde "anamo" izgleda.
Kad ja ovdje, a ono svi forumasi od 2011. na broju :klanjase2: :pljesak:
Pa eto za pocetak da vas sve pozdravim!
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:08 am

Dobro došao u plavu porodicu. :ganja:
 
Avatar
kempes
Postovi: 144
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Lokacija: Zvornik
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:15 am

Eisenbahner1921 je napisao/la: Kakvo je stanje u Zvorniku iz prve ruke?
Sinoć je oko 20h počeo strašan pljusak tako da se nisam ni usudio otići do stadiona, jutros prošao solidno stanje, dakle ako ne bude u toku dana pljuska može se igrati bez problema, jasno kad je naš stadion u pitanju. (to ne znači ideala uslove) Trenutno kiša ne pada, istina oblačno je i pohladno u odnosu na jučerašnji i dane prije jučerašnjeg.
Što se atmosfere tiče termin je očajan, jer dosta ljudi radi koji bi došli gledati. Ipak mislim da će biti oko hiljadu ljudi na stadionu, ako ne bude nekog velikog pljuska.

Što se utakmice tiče vi ste favoriti, s druge strane za Drinu će 98% igrati 5-orica standardnih koja su propustila Vitez. Generalno najveći problem Drine u ovom momentu je što nema "klasičnog napadača". Istina je i da će nama više odgovarati uslovi terena, ali odgovorno tvrdim igrao je Željezničar i na gorim.

Da neko ne shvati pogrešno, ali vi koji planirate doći ili ste već došli, ok razumijem ja navijačke potrebe, popiće se koja, ali nadam se da će biti sportski. Ne bih da zvučim paničarski ili negativno, danas će i za najmanju stvar reagovati policija, a nema potrebe da iko posjetu Zvorniku pamti po lošem. Specifičan je datum.

Što se tiče ostalog, kao što rekoh favoriti ste, nadam se da utakmica nije dogovorena, Drina će igrati bez pritiska, a pokazala je ovog proljeća da može u takvoj igri parirati svima, kada je kompletna. I na Drininom forumu provejava neki umjereni optimizam, vidjećemo koliko i realan.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:15 am

Hrasno1921' je napisao/la:Ja se prijavih jucer na jedan nekada veoma popularan forum, i odmah za par minuta me preusmjerise ovdje :DD:
Taj forum sam pratio dugo godina i ako se nikada nisam registrovao, jucer odlucih jer su bukvalno divlji otjerali pitome i razjebali komplet Zeljinu temu, ali nema vajde "anamo" izgleda.
Kad ja ovdje, a ono svi forumasi od 2011. na broju :klanjase2: :pljesak:
Pa eto za pocetak da vas sve pozdravim!
Zivio nam legendoo dugo i bujrum..

Danas pobjeda pa makar i 0:1 da dusmani pricaju da jedva dobijamo raspalu Drinu slika

Samo bez povreda a i kartone pametno raspodjeliti..

0:1 Bekric(penal)
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:16 am

:zeljeznicar1: Abd danas hladno dva razlike :zeljeznicar1:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:18 am

0-1 i tamam nek se ne umore previse nek bar 2 ociste kartone i to je to.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:27 am

kempes je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la: Kakvo je stanje u Zvorniku iz prve ruke?
Sinoć je oko 20h počeo strašan pljusak tako da se nisam ni usudio otići do stadiona, jutros prošao solidno stanje, dakle ako ne bude u toku dana pljuska može se igrati bez problema, jasno kad je naš stadion u pitanju. (to ne znači ideala uslove) Trenutno kiša ne pada, istina oblačno je i pohladno u odnosu na jučerašnji i dane prije jučerašnjeg.
Što se atmosfere tiče termin je očajan, jer dosta ljudi radi koji bi došli gledati. Ipak mislim da će biti oko hiljadu ljudi na stadionu, ako ne bude nekog velikog pljuska.

Što se utakmice tiče vi ste favoriti, s druge strane za Drinu će 98% igrati 5-orica standardnih koja su propustila Vitez. Generalno najveći problem Drine u ovom momentu je što nema "klasičnog napadača". Istina je i da će nama više odgovarati uslovi terena, ali odgovorno tvrdim igrao je Željezničar i na gorim.

Da neko ne shvati pogrešno, ali vi koji planirate doći ili ste već došli, ok razumijem ja navijačke potrebe, popiće se koja, ali nadam se da će biti sportski. Ne bih da zvučim paničarski ili negativno, danas će i za najmanju stvar reagovati policija, a nema potrebe da iko posjetu Zvorniku pamti po lošem. Specifičan je datum.

Što se tiče ostalog, kao što rekoh favoriti ste, nadam se da utakmica nije dogovorena, Drina će igrati bez pritiska, a pokazala je ovog proljeća da može u takvoj igri parirati svima, kada je kompletna. I na Drininom forumu provejava neki umjereni optimizam, vidjećemo koliko i realan.
Hvala na iscrpnim i lijepo sročenim informacijama.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:42 am

kempes je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la: Kakvo je stanje u Zvorniku iz prve ruke?
Sinoć je oko 20h počeo strašan pljusak tako da se nisam ni usudio otići do stadiona, jutros prošao solidno stanje, dakle ako ne bude u toku dana pljuska može se igrati bez problema, jasno kad je naš stadion u pitanju. (to ne znači ideala uslove) Trenutno kiša ne pada, istina oblačno je i pohladno u odnosu na jučerašnji i dane prije jučerašnjeg.
Što se atmosfere tiče termin je očajan, jer dosta ljudi radi koji bi došli gledati. Ipak mislim da će biti oko hiljadu ljudi na stadionu, ako ne bude nekog velikog pljuska.

Što se utakmice tiče vi ste favoriti, s druge strane za Drinu će 98% igrati 5-orica standardnih koja su propustila Vitez. Generalno najveći problem Drine u ovom momentu je što nema "klasičnog napadača". Istina je i da će nama više odgovarati uslovi terena, ali odgovorno tvrdim igrao je Željezničar i na gorim.

Da neko ne shvati pogrešno, ali vi koji planirate doći ili ste već došli, ok razumijem ja navijačke potrebe, popiće se koja, ali nadam se da će biti sportski. Ne bih da zvučim paničarski ili negativno, danas će i za najmanju stvar reagovati policija, a nema potrebe da iko posjetu Zvorniku pamti po lošem. Specifičan je datum.

Što se tiče ostalog, kao što rekoh favoriti ste, nadam se da utakmica nije dogovorena, Drina će igrati bez pritiska, a pokazala je ovog proljeća da može u takvoj igri parirati svima, kada je kompletna. I na Drininom forumu provejava neki umjereni optimizam, vidjećemo koliko i realan.
Kakav "specifični" datum je u pitanju?
Manijaci neće piti alkohol.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
kempes
Postovi: 144
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Lokacija: Zvornik
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:44 am

9. april Srbi proslavljaju kao Dan oslobodjenja grada. Juče je bila manifestacija. S druge strane Bošnjaci kao dan otpora. Osjećanja su danas ipak kod obje strane na maksimumu, zato rekoh da to nije običan dan. Samo nemoj da krenemo odmah u politiku. ;) Odgovorio sam čisto da neko ne bi pomislio kako će neko nekoga dočekati sa kamenicama i sličnim glupostima. ;)
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:44 am

Manijaci ce prvo u Potocare, tako da nema sanse da ce bilo ko konzumirati alkohol.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija