Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kempes
Postovi: 144
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Lokacija: Zvornik
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 3:54 pm

Izlija je napisao/la:Čuo sam da će doći ekipa Grobara iz Srbije da pomogne u "navijanju", možda je samo prepucavanje preko neta ali postoji realna mogućnost da dođu. Sretno našim u svakom slučaju.

Ne vjeruj fejsbuku. ;)
Recimo meni kao nekome ko živi u ZV je žao što lokalni klub nema organizovanu podršku. Jedno vrijeme je to imao i zaista je bilo lijepo na tribinama kad i domaća ekipa ima podršku. Samoj utakmici da dodatnu čar, a i igračima je značilo. Ipak toga više nema. Razloga je dosta.

Ono što bi moglo utakmicu pokvariti i uticati na posjetu je kiša koja se najavljuje. AKo ne bude jaka, neće uticati na teren.

Kao što rekoh, utakmica dolazi u nezgodnom trenutku i na nezgodan datum, tako da se nadam da će sve proći u najboljem redu. Interesovanje je solidno, a da Drina odavno nije ispala stadion bi bio pun.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 3:58 pm

kempes je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Čuo sam da će doći ekipa Grobara iz Srbije da pomogne u "navijanju", možda je samo prepucavanje preko neta ali postoji realna mogućnost da dođu. Sretno našim u svakom slučaju.

Ne vjeruj fejsbuku. ;)
Recimo meni kao nekome ko živi u ZV je žao što lokalni klub nema organizovanu podršku. Jedno vrijeme je to imao i zaista je bilo lijepo na tribinama kad i domaća ekipa ima podršku. Samoj utakmici da dodatnu čar, a i igračima je značilo. Ipak toga više nema. Razloga je dosta.

Ono što bi moglo utakmicu pokvariti i uticati na posjetu je kiša koja se najavljuje. AKo ne bude jaka, neće uticati na teren.

Kao što rekoh, utakmica dolazi u nezgodnom trenutku i na nezgodan datum, tako da se nadam da će sve proći u najboljem redu. Interesovanje je solidno, a da Drina odavno nije ispala stadion bi bio pun.
Kakav je teren trenutno u Zv ? Samo nek je bolji nego u Lukavici i Mostaru, tamo je bas dno dna.. A to za grobare mi nema smisla, sta oni imaju dolazit u Zv koja je logika.. :?
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 4:00 pm

Neko je spomenuo i Iliju Živkovića sudiju ove utakmice. Ne očekujte ništa dobro, pozitivno, a Bgm niti neutralno. Mislim da će učiniti sve da nas povali. Sa druge strane Drina će biti premirana 100%. Široki, maleni, nas se posebno boje a nije niti Slobodi i Zrinjskom svejedno što pušemo za vrat. Gledajući izvještaj predhodnog kola gdje im je Vitez dao 4 gola i imao još 10 mrtvih zicera, mislim da bi ih u svakom slučaju trebali uzeti. Na snagu, na znanje, na iskustvo, na angažovanje, i na kraju nama treba a njima ne....naš motiv je mnogo veći i ja sam optimista.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 4:04 pm

2:0 pobjediti, odigrati kako treba. Manite se prica o premiranju i sudijama, mi zavisimo od sebe. Zeljo jeste magnet uvijek bio za posjetu, pa se nadam da ce nas docekati kako to spada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
addyno1
Postovi: 196
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 4:05 pm

irfo je napisao/la:Treba li bi ovi nasi zaganjat Redzica iz Borca ako ispadnu
Njemu je vlasnik ovaj covjek sto je glavni u Krupi, a momak nesto bas i ne gotivi Zelju i zato ga ne bi volio kod nas.
Ima Borac Radinovica i Jovica koji vrijede da se dovedu kod nas.
 
Avatar
kempes
Postovi: 144
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Lokacija: Zvornik
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 4:05 pm

@cikazubo

Juče sam bio na terenu - trava još nije pokošena. To bi se trebalo obaviti danas. Istina, najbitnije da je ima. To nije bio slučaj prije 3 mjeseca. Takođe u petercu je nema.

Sve u svemu solidno stanje, kakvo zna biti. Sigurno bolje nego u Mostaru. Sutra će padati kiša, a vrlo vjerovatno i u subotu. Zavisi koliko će je pasti. Recimo dovoljno je da naleti ekstremno jak pljusak 15-ak minuta da se utakmica mora odložiti. (to se desilo prošle sezone sa Radnikom) Ipak šanse za ekstrem pljuskove su 2%.

Što se tiče Grobara, obično fejsbuk prepucavanje klinaca. A vjerovatno se misli na lozničke Grobare. Oni nikada nisu bili na tribini sa Vukovima, tako da ne vidim što bi u subotu došli. (istina je da su po ZV imali par akcija uništavanja ciganskih grafita) Što se tiče domaćih Grobara, ne bi sami organizovali ništa, bez dogovora sa VZ-om. Govorim o navijanju, svaka druga akcijanja ne bih komentarisao.

To je ono što znam. Čisto sumnjam da će se stanje promijeniti sutra, apropo dolaska Grobara...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 4:06 pm

Ne treba njih niko premirati, oni moraju igrati za sebe, jer ce ih 90% htjeti da ide iz Drine na kraju sezone, moraju se pokazati protiv boljih da bi napravili bilo kakav transfer iz Drine..
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 4:44 pm

Ovih dana kao klub i kao navijaci pisemo jednu zaista lijepu pricu na koju moze biti ponosan svako od nas i to s razlogom.
Imamo radove na stadionu nesto sto ja cekam dvadeset godina da se desi.
Igracki smo dobri dovedeni su dobri igraci i tek bi trebali pokazati pravo lice u periodu koji dolazi. Potencinal za iducu sezonu imamo veliki.
Ono sto je bitno i nista od ovoga gore se nebi desilo da konacno nemamo upravu kakvu Zeljo zasluzuje. Zahvaljujuci njima Zeljo ce sigurno uci u sezonu kakvu smo svi prizeljkivali sa obnovljenim stadionom i dobrom ekipom neko je od njih imao i dobru procjenu kada je trener u pitanju pa povjerenje dao Mulalicu koji se oduzio na najbolji nacin i pokazao da je dugorocno rijesenje.
Zaista neko ko.voli Zelju i ko je navijac simpatizer Zelje moze biti zadovoljan svim segmentima kluba jer ovi rade za godinu ono sto je drugima trebalo dvadeset.
Zasto sam ovo napisao sve gore a to je manje vise svima.nama.poznato. Cisto da ljudi koji citaju ovo shvate da kritika koju bi uputio nije zlonamjerna nego kostruktivna.
Mislim da moramo mnogo vise paznje i novca usmjeriti u omladinski pogon.
Moje misljenje je da ce Zeljo biti jak i stabilan koliko bude jak i stabilan omladinaki pogon.
Iskreno se nadam da slijedeca stvar biti omladinski pogon na koju ce uprava obratiti paznju eto bili su salzburgu vidjeli su ..nama treba moderno organizovan oml pogon sa svim parametrima koji idu uz to taman morali mjenjati sve u njemu ali to je osnova.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 5:02 pm

pile87 je napisao/la: Mislim da moramo mnogo vise paznje i novca usmjeriti u omladinski pogon.
Moje misljenje je da ce Zeljo biti jak i stabilan koliko bude jak i stabilan omladinaki pogon.
Iskreno se nadam da slijedeca stvar biti omladinski pogon na koju ce uprava obratiti paznju eto bili su salzburgu vidjeli su ..nama treba moderno organizovan oml pogon sa svim parametrima koji idu uz to taman morali mjenjati sve u njemu ali to je osnova.
uprava mora pocistiti pojedince koji vode neke od mladjih selekcija. za jednog znam sigurno da uzima pare za selekciju djecaka sto se ne bi smjelo desavati zelimo li biti jaki i na tom polju. necu ga imenovati jer ne mogu dokazati ali znam da se desava.

vjerujem da je i upravi poznata situacija i da ce cim prije iznaci nacin kako se izboriti sa tim problemom.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 5:29 pm

Lars hoce biti sutra stream???
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 5:34 pm

Uduljilo se tebi u bolnici, prekosutra je utakmica. Danas četvrtak okano :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
イビチャ・オシム
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 5:45 pm

http://ba.n1info.com/a90001/Kolumne/Emi ... icara.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Tahi
Postovi: 1
Pridružen/a: sri apr 06, 2016 11:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar I

čet apr 07, 2016 5:56 pm

Kad polaze autobusi sa grbavice? Pozdrav
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 5:57 pm

delinjo je napisao/la:Lars hoce biti sutra stream???
Pusti ba stream, nego iskopčaj tu infuziju i pravac Zvornik u subotu ;)
Šalim se malo, brz oporavak :palacgore:

2 žuta
Beganović Dženis, Hasanović Dino, Memija Kerim, Bogdanović Jasmin, Hodžurda Emir, Blagojević Jovan, Bogičević Jadranko, Stevanović Miroslav

Trebali bi bar Memija, Bogičević, Blagojević i Stevanović po mogućnosti dobiti karton, a moramo biti oprezni protiv vezira jer će tu pitarski sudek Bjelica sa ceduljicom u džepu imati uvid kome treba dati karton. Prošle godine nam savez pokupi pred derbi igrače, a između ostalog Beganovića koji je bio u strašnoj formi, zato treba biti oprezan i misliti na sve, ništa ne prepuštati slučaju.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 6:19 pm

Elegant je napisao/la:Larsone da li je oprema spremna za subotu ? :ganja:
delinjo je napisao/la:
Biće aBd

slika
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 6:23 pm

Ne kontam koji je vazan datum u subotu kad je tekma?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 6:45 pm

slika

sa 1921.ba foruma
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 6:49 pm

Spoiler:
slika
Jug ce dobiti na izgledu ovim sjecom, ograda ce biti iza tribine.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 6:51 pm

Zasaditi tropsko voće i palme iznad juga.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 07, 2016 6:53 pm

Bolje da su ostavili veće drveće ove jablanove a izmedu njih sve počistiti pa nekada i travu sijati pa održavati .
Ali ako uprava ima neku drugu zamisao podrzavam to.
Al kako sam se sj.ebo kad sam vidjeo ovu uplatnicu jeza me uhvati kad zaplakao nisam :cry: :cry: ŽIVIŠ

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija