Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:04 pm

storm_raider je napisao/la:Moj stav je da mi, svaki ponaosob, moramo pamtiti i pominjati. Uciti djecu i opominjati ih, vaspitati i ulagati u njihovo obrazovanje. Samo tako se nece ponoviti 90-te. Shvatam da svako ima svoje misljenje i apsolutno ima pravo na to. Ovo je otvoren forum i jednoumlje ne moze vladati. Ne mozemo napredovati ako postoji jednoumlje. Sve dok se ne vrijedja. Sto se tice parole, takav je ovaj Balkan, kazu mnogi da je rat i poceo sa onom utakmicom Jugoslavije u Zagrebu. Postujte se medjusobno, ali i prihvatite suprotno misljenje.

Neka nama naseg Zelje, to je najbitnije. O politici necemo.
:palacgore:
Ovo je ključno. Drugo je sve selo veselo, na žalost.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:05 pm

Ma bezveze cemo sad popusiti hajde radi prve parole koja je bila dobra ali ono poslije jr bilo bas suvisno

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:09 pm

Znamo da če nas oderati za ovakve stvari. Taj koji je smislio parolu i vodio skandiranje če reči da voli Želju. Ako voli nek on plati kaznu!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:13 pm

Ako se već mislila slati poruka onda se trebao napraviti korteo i sa parolom doći pred stadion i sa time završiti. Malo je sve ovo naivno ispalo ali eto. Isto tako mi nije jasno onih nekoliko petardi koje će odjeknuti kao da je bakljada bila. Navijanje se napokon vratilo na Jug sa malim nepotrebnim skandiranjem ali s obzirom kako je bilo jesenas ovo je liga prvaka, lijep dan, nije bilo problema na tribini, porodice sa djecom su se vratile u VELIKOM broju i neka tako i ostane.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:14 pm

Strasno je kakav im je penal dosudio. Prava lakrdija, pa mi smo imali barem dvije situacije koje su bile vise za penal. Sta li je onaj vidio iza gola da mi je znati ? Tacno bih ga volio pitati, eto samo neka kaze zbog cega je ono penal. Svaka cast Lendricu, nevjerovatan je igrac, uvijek je tamo gdje treba biti, ako je ikako moguce zabiti gol, on to i zabije. Jos mi je u glavi ona stativa petom, ne vjerujem da u svijetu postoji mnogo igraca koji bi u onoj situaciji onako reagovali, jednostavno momak se snalazi i ima osjecaj. Evidentno je da smo dosta bolji nego ranije, posebno desna strana, imali smo jos mnogo situacija da zabijemo jos koji gol i samo treba nastaviti ovako.

Sto se tice parole i tih tema, mislim da bi nasa najveca pobjeda bila da totalno ignorisemo idiote poput dosta spominjanog vojvode. On i slicni su prnuli u fenjer kao i njhova filozofija, ostalo im je da se hrane sitnim provokacijama i da ih raja spominje, najveci udarac za njega i slicne je ignorisanje. Sve je manje onih koji puse njegove gluposti.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:16 pm

U dobrom dijelu utakmice najbolja igra ovih igraca koji izgleda sa velikom čašću nose Zeljin dres. Jer onako se bori samo kada ti to nesto toliko znaci. Hvala im. Sto se tice igre po pozicijama evidentno je da nam je desna strana i ofanzivno i defenzivno mnogo jaca. Trebalo bi se dodatno poraditi i sa lijevom stranom kako bi nam igra bila jos raznivrsnija.

Parole i pjesma o Seselju? Nesto slicno kao i za baklje. Ako jedna grupa odluci da nesto uradi to bi valjda trebalo da uradi u ime svih navijaca, a siguran sam da ogroman broj ovo ne podrzava na Zeljinim utakmicama. Napokon se i klub mora oglasiti (a ne pehlivaniti) o ovakvom davanju podrske.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:18 pm

ja bi definitivno probao lijevu stranu sa stanićem na beku i kramarićem na krilu. kramarić je odličan prema naprijed, šut i centaršut sjajni.
gradi željo boli te *****
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:18 pm

Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi, nas samo kao očenutu glavu od stabla slavljanskoga gledaju priatelji i žale nas. Vrime je da se probudimo od dugovične nemarnosti, dajte pehar te cerpite iz studenca pomnje mudrost i nauk, fatajmo za knjige i časopise, vidimo šta su drugi uradili (Srbi i Hrvati), te i mi ista sredstva poprimimo, da naš narod prosti iz tminah neznanstva na svitlost istine izvedemo.
fra Ivan Frano Jukić 1848. g.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:19 pm

Parola za cenera :palacgore:

Jakupovic jado jadni. Yebo mu penal sve sto ima.
Nije samo zbog penala, nego uvijek nas krade yebo sve svoje.

Lendric igracina :ganja:
F.K Željezničar 1921
Hu-so Sa-ki- be say Hu-so Sa-ki-be.
 
Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:21 pm

Odlična parola :palacgore:

Ivan Lendric 8-)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:22 pm

nek' ostane na novčanoj i reći ću i ja da je odlična.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:23 pm

ChWilla je napisao/la:ja bi definitivno probao lijevu stranu sa stanićem na beku i kramarićem na krilu. kramarić je odličan prema naprijed, šut i centaršut sjajni.
Slažem se, ne bi nimalo loše bilo
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:25 pm

Borac uništava FKS, ali ništa. Kao što rekoh ne tako davno, zbog nas bih volio da danas pobjede a svaku narednu izgube i na kraju izgase svijetlo.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:25 pm

Zeljo odlican danas.Lendric cista desetka.Manijaci za deset.Parola nije uvredljiva,patriotiska i odlican odgovor fašistima bivšim i sadašnjim,svaka cast.Skandiranje idiotu nisam cuo.Ako kazne Zelju onda mora ici desetostruko veca kazna onima što velicaju ratni zlocin,ratne zlocince,genocid i fašizam.I ovom parolom kako neko napisa niko ne priziva rat.Ovo je osgovor upravo onima koji prizivaju rat. :zeljeznicar1:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:25 pm

KOLIKO JE GLEDALACA BILO?
Željine tekme moraju biti događaj koji će se čekati a ne obična tekma. Žene, djeca,nane, dede, staro i mlado treba da uživa u Dolini. Manijaci su najbolja reklama. Priča o lijepo provedena dva sata na Grbavici je bolja nego bilo kakva najava na TVu. Igrači osjete tu dobru vibru i opuštenije i bolje igraju. To je kao u svakom poslu kad radiš bez prislile i stresa. Tekma je za druženje, zajebanciju, opuštanje... sve drugo je nepotrebni, opterečavajuči višak. Ta dobra vibra je uvjek bila zaštitni znak Grbavice, zbog nje su mnogi zavoljeli Želju. Prvi ja :) . Ako se budemo furali na ultra tifo scenu nidokle nečemo stiči. Samo blijeda kopija nekih drugih.
KOLIKO JE GLEDALACA BILO? :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:26 pm

blizu su oni gašenja svjetla, vrlo blizu. i nimalo mi nije krivo.
gradi željo boli te *****
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:30 pm

barbaric vjerovatno out na derbiju
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:36 pm

Model1964 je napisao/la: Nije se potrebno spuštati na njihov nivo. Parola je ok za neke druge prilike , za tekmu nije! Nije ni za Želju, jer smo mi iznad sviju i svega!
I ovo prizivanje rata? Ja sam učesnik rata i sa punim pravom mogu reči FUJ! Djeco pojma nemate ! Udrite po meni ali ja se rukovodim onom narodnom KO PRIZIVO RAT U KUČI MU BIO.
:palacgore: :palacgore:
Parola ok, ali spominjanje ratu u bilo kom kontekstu, naročito kad je vezano za tipa kojeg peru infantilni kmpleksi stvarno nema smisla. To je samo hrana njemu i njemu sličnim. Nemojte više o tome, bilo je što je bilo, biće kako bude što se tiče odgovora iz saveza, nije u redu da zbog toga ono najvažnije padne u drugi plan. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:45 pm

Dejane Bandovicu kak su ti kuci? :karanje: :karanje: :karanje:
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:48 pm

Prije svega ove gluposti na tribinama nisu nam potrebne.
Idiotizam.
Oda je na pocetku meca jako dobro takticki zatvorio nasu igru, medjutim kad su igraci odstupili da igraju kao na pocetku meca poceli smo dominirati i praviti sanse.
Svi su bili dobri, ali ja bih izdvojio Sinisu i naravno Ivana Lendric :klanjase2:
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija