Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Ajzea
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 7:36 pm

Ne veličamo ratne zločince, već dizemo parole protiv ratnih zločinaca. Gdje je problem?

chile
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:37 pm

Kako lijepa utakmica ali umalo da je usere onaj majmuncina sa pistaljkom, i ne znam cemu sluze ona dva debila iza gola. Lik se baca jednom ispred nosa i on mrtav hladan sugerise penal.
Tesko da nama moze pomoci i skracenje lige dok je Jakupovica, Prolica i slicnih njima.
Lik nas redovno mezi ali ovo danas je strasno bilo i da nismo toliko dominantnija ekipa bila unistio bi nas.
Navijanje ne bih komentarisao.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

ublehas
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:37 pm

AnelZ je napisao/la:Posljednji dio velike parole je tako suvisan i pogresan da je to nevjerovatno. Mnogima nije bilo drago vidjeti taj dio i definitivno minus za to. Prva dva reda su OK.
Skandiranje Seselju takodjer nepotrebno jer je krajnje nebitan i ovo njemu samo daje dodatnu snagu da provocira i medijsku paznju koju ne treba da dobija.

Ostatak je skoro sve bilo fantasticno. Dobra utakmica, atmosfera i ocekivana pobjeda. 7000-8000 ljudi na stadionu i ja zadovoljan :) jedino je Jakupovic mogao biti malo bolji.
Parola je za 10. Što neko pogrešno tumači posljednji dio parole njegov je problem. Bošnjak može biti i Islamske, i Katoličke i Pravoslavne i ostalih vjeroispovjesti. ;)

Što se tiče penala, nije postojao. Iako na tekmi nisam dobro vidio, na snimku se jasno vidi da se igrač olimpiCa bacio. Osim toga, trebali su dobiti i bar jedan crveni (tačnije Handžić i ona 4 su trebala dobiti drugi).

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 7:38 pm

Ajzea je napisao/la:Ne veličamo ratne zločince, već dizemo parole protiv ratnih zločinaca. Gdje je problem?
Problem je sto je sa prvom parolom sve receno jasno i glasno, a spominjanje psihopate seselja koji se hrani ovakvim skandoranjima na utakmici Zelje je suvisno

Sent from my C5303 using Tapatalk

Hadzijalagic
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:38 pm

Lendric ubica djecijeg lica.. Mozda i najbolji Zeljin napadac iza rata.. Samo neka ovako nastavi..
Blagojevi ponovo pokazao klasu..
I ostali su bili dobri uz nekoliko nesigurnosti..

Atmosfera za pozeljeti osim u par momenata koji se meni nisu svidjeli jer mislim da nekim stvarima nije mjesto na stadionima a posebno na nasoj Grbavici..

Zna li neko koliko ce trajati ovo okupljanje igraca koje je Mesa pozvao?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

DR.HOUSE
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:39 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Lendric ubica djecijeg lica.. Mozda i najbolji Zeljin napadac iza rata.. Samo neka ovako nastavi..
Blagojevi ponovo pokazao klasu..
I ostali su bili dobri uz nekoliko nesigurnosti..

Atmosfera za pozeljeti osim u par momenata koji se meni nisu svidjeli jer mislim da nekim stvarima nije mjesto na stadionima a posebno na nasoj Grbavici..

Zna li neko koliko ce trajati ovo okupljanje igraca koje je Mesa pozvao?
samo taj jedan dan kako rece onaj iz saveza ,,,
IVICA OSIM !!!!!!!!
"JEDNOM ŽELJEZNICAR UVIJEK ŽELJEZNICAR"
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titul 🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂⚽⚽⚽

rios
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:40 pm

Da se vratimo na pricu o utakmici,bar cu ja to uciniti u svom postu.
Utakmica koja je u pocetku,pa skoro 25 minuta ustvari,djelovala da bi mogal biti dosta tvrda,jedna od onih gdje sto cupaju zivce 90 minuta.Na srecu,ne bi tako ipak.
Jedan period je samo bio onako tanak i to onaj nakog naseg 2 gola pa do 3,u tom periodu smo i primili gol.Nekako nas je to presjeko malo pa je nekih 10-15 min ekipa djelovala povucenije.Treci gol je dosao u pravom trenutku da Olimpicu ugasi sve nade za dobrim rezultatom a nama da utakmicu mirno privedemo kraju.I da,najavljivao sam u ranijim postovima to,po meni Olimpic nije bas igrao klasicni bunker,posebno taj uvodni dio je bio otvoreniji,imali su i prvu sansu na utakmici.
Morali smo danas koristiti vise oba krila,tj boka,nekako je nesrazmjerno zaista to islo na Miroslava,mozda je to jedina zamjerka danas.
Igrac utakmice,naravno,Lendric :pljesak: Odlicni jos Sinisa,Miroslav i Blagojevic :pljesak: Ostali ok,Bekric odigrao nesto slabiju utakmicu danas,al dobro..
:zeljeznicar1:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

ceze
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:41 pm

Hadzijalagic je napisao/la: Zna li neko koliko ce trajati ovo okupljanje igraca koje je Mesa pozvao?
Dan.

Špekac1921
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:41 pm

Kakvog mi igrača imamo u liku Blagojevića.. :11:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..

exbabilon
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:42 pm

Špekac1921 je napisao/la:Kakvog mi igrača imamo u liku Blagojevića.. :11:
Najbolji igrac Zelje trenutno. :klanjase2:

Parola sasvim na mjestu. Bravo! :zeljeznicar1:

exbabilon
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:45 pm

exbabilon je napisao/la:
Špekac1921 je napisao/la:Kakvog mi igrača imamo u liku Blagojevića.. :11:
Najbolji igrac Zelje trenutno. :klanjase2:

Parola sasvim na mjestu. Bravo! :zeljeznicar1:
EDIT

Ne vjerujem da je protiv Sirokog bilo duplo vise prodanih karata nego danas, ne djeluje mi moguce nikako.

Hadzijalagic
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:46 pm

@house @ceze hvala..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Hurmasica
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:47 pm

Hadzijalagic je napisao/la:@house @ceze hvala..
slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

DR.HOUSE
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:48 pm

edit:pretekao Hurmasica :palacdole: :palacdole: === :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ;) ;)
Zadnja izmjena: DR.HOUSE, dana/u sub apr 02, 2016 7:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
IVICA OSIM !!!!!!!!
"JEDNOM ŽELJEZNICAR UVIJEK ŽELJEZNICAR"
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titul 🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂⚽⚽⚽

1921
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:48 pm

Parola 5/5, moglo je i bez pojedinog navijanja ali ne vidim ni problem u skadiranju protiv zlocinaca koji su nam palili nastojali unistiti svetinju
https://www.youtube.com/watch?v=OgV9z48a5f0

likusa
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:57 pm

Što meni pametno rekoše..ona desavanja je neko platio ;)
Željeznicar za život cijeli !

ChWilla
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:57 pm

i onomad je tako bilo. slagali se mi lično ili ne, nas će odrapiti, jedva čekaju da nas odrape.
gradi željo boli te *****

indexi
Kontakt:

sub apr 02, 2016 7:58 pm

skandiranje je bilo suvisno parola dobra

storm_raider
Kontakt:

sub apr 02, 2016 8:00 pm

Moj stav je da mi, svaki ponaosob, moramo pamtiti i pominjati. Uciti djecu i opominjati ih, vaspitati i ulagati u njihovo obrazovanje. Samo tako se nece ponoviti 90-te. Shvatam da svako ima svoje misljenje i apsolutno ima pravo na to. Ovo je otvoren forum i jednoumlje ne moze vladati. Ne mozemo napredovati ako postoji jednoumlje. Sve dok se ne vrijedja. Sto se tice parole, takav je ovaj Balkan, kazu mnogi da je rat i poceo sa onom utakmicom Jugoslavije u Zagrebu. Postujte se medjusobno, ali i prihvatite suprotno misljenje.

Neka nama naseg Zelje, to je najbitnije. O politici necemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Model1964

sub apr 02, 2016 8:01 pm

1921 je napisao/la:Parola 5/5, moglo je i bez pojedinog navijanja ali ne vidim ni problem u skadiranju protiv zlocinaca koji su nam palili nastojali unistiti svetinju
Nije se potrebno spuštati na njihov nivo. Parola je ok za neke druge prilike , za tekmu nije! Nije ni za Želju, jer smo mi iznad sviju i svega!
I ovo prizivanje rata? Ja sam učesnik rata i sa punim pravom mogu reči FUJ! Djeco pojma nemate ! Udrite po meni ali ja se rukovodim onom narodnom KO PRIZIVO RAT U KUČI MU BIO.
O tekimi :) polako se slaže sve na svoje mjesto. Ima još puno posla ali se vidi napredak :D .Ovo če biti strašan tim kad se sve složi :ganja: Lijepa atmosfera u Dolini. Koliko je gledalaca bilo... odokativno :) ?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

Prijava  •  Registracija