Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:41 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: Zastava se Plava opet digla, :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: Subota je danas ŽELJO igra, :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: Zapjevajmo jako nek se ori, :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: Grbavica slavi,sve će da izgori! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:51 am

Plava Porodica je napisao/la:Imal ko da oće pravo iz kafane u kafanu? kontam pravo u Tuborg,ali valja predeverat sutrašnji Plavi dan.
Idi lezi jarane prespavat ćeš i Zvornik :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 2:04 am

Jaozinho22 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Imal ko da oće pravo iz kafane u kafanu? kontam pravo u Tuborg,ali valja predeverat sutrašnji Plavi dan.
Idi lezi jarane prespavat ćeš i Zvornik :ganja:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: ŽELJINA SE PJESMA ČUJE :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: U KAFANI ODJEKUJE......... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 2:38 am

kontranogama je napisao/la:Al vam svima zavidim sto sve ovo mozete gledati svojim ocima. Neka, eto mene do kraja sezone pa da malo i ja ponovo osjetim ovu svu ljepotu i srecu. Ovakvu ljubav nema niko na cijelom dunjaluku. Sve bi da pitam da i meni posaljete pp al netreba eto larsson napravio stream pa cu i ja valjda da saznam kad i vi svi. Uzivajmo u ovom slavlju valjda smo zasluzili za sve ove godine. Mogla bi ova uprava malo da ohane, poso mi stoji, visim na intrenetu ne smijes napraviti pauzu odmah ti nesto promakne. VTZ
iako vi neki pravi zeljovci niste tu sa nama ...vase prisustvo je primjetno uvijek..na Grbavici u vazduhu...mi smo ta porodica neki su fizicki prisutni neki nisu...ali psihicki su svi tu...dosta vas momaka poznajem koji niste u Sarajevu a zivite za zelju...i ti i Virtu...imam takve raje i u Americi..i to nas sve nekako cini posebnim...bice utakmica i za tebe uzivo i za sve...cak mislim da i mrtvi zive za zelju...(nasa stara dobra)... a dat ce Bog da se jednom skupimo svi na jednom mjestu ...zivio mi brate
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 3:46 am

Moj Oda da znas sta te ceka sutra na Grbavici ne bi ni ustajao ujutro :ganja: :ganja:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 4:22 am

Svani više. :zeljeznicar1:

Eh evo jedna iz davnina
slika
イビチャ・オシム
 
Avatar
dejavu
Postovi: 19
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:17 am
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 5:05 am

Izlija je napisao/la:Svani više. :zeljeznicar1:

Eh evo jedna iz davnina
slika

aaaaa kakva ljepota :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Manijaci, Željo, Bog I Čaršija, neka živi Bosna, naša država!
 
Institucija10
Postovi: 6
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 7:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 7:28 am

Danas aBd najbitnijeje da pobjedimo i nastavimo niz.
Sto se tice ovog iznenadjenja realno je za ocekivati nesto vece :) ako je vec ostavljeno za tekme. Nadam se generalnom sponzoru koji ce za 2 godine napraviti zapad sa svim pratecim neophodnim objektima, da malo budemo skromni :)
 
Avatar
blueman-TM87
Postovi: 62
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 7:45 am

Generalni sponzor: Navijači Željezničara :zeljeznicar1:

Dobro jutro plava nacijo :titula:
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 7:50 am

Zeeeljooooo samooo Zeeeljooooo! Odo sad na stadion. @salemprolic jesil ustao ponesi nam janjetine
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:30 am

E sad jedna za buđenje komšiluka
phpBB [video]
イビチャ・オシム
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:31 am

Jel svanulo :ganja:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:36 am

Sretno braco
Željezničar ante portas !
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:39 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Željeznicar za život cijeli !
 
Avatar
tu i tamo
Postovi: 79
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:54 am

Izlija je napisao/la:Prošao je 1 April i red je da se malo uozbiljimo. Ova raja koja dolazi sutra iz drugih kantona je u velikom trošku pa je red da budemo dobri domaćini, a i zbog gostovanja u Tuzli im dođemo, ko koga zna nek pogura, slobodno nek se meni jave petorica u pp da se sutra nađemo i da im dam karte za jug.
I ja sam razmisljao o ovome,
Najpostenije bi bilo da momci ( i djevojke) koji imaju clansku, a nisu iz sarajevskog kantona, da dobiju gratis kartu prije tekme od kluba...

Jbg nije jednostavno nit finansijski ni vremenski doci na tekmu iz Konjica,
a kamoli Maglaja, Doboja, Olova, Gracanice, Gorazda, Lukavca... Da ne spominjem jos vece entuzijaste iz Krajine i Posavine. Respekt svima.
Oni moraju halaliti citav dan za tekmu, i cak i da se skupe vise njih, treba nekih od 30 - 60KM po osobi( gorivo, hrana, pice, ulaznica).
Evo ovaj mjesec imamo 4 utakmice na Grbavici, to niko ne moze podnijeti finansijski, a ko moze, vjerovatno nema vremena.

Bilo bi lijepo kada bi bar tu ulaznicu dobili kao mali znak zahvalnosti za ljubav koju pokazuju.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 8:55 am

Sretno danas PLAVI, volim te sampione moj! :zeljeznicar1:
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
tu i tamo
Postovi: 79
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 9:02 am

A ja se probudio u 7h, ko zombi i kontam o tekmi, kontam i to,da li da idem standarno il da povedem dvoje dijece iz ulice, vole Zelju a niko nece da ih vodi na utakmice. Pa ih ja jednom ili dvaput godisnje povedem, ali mi poremete moj ritual, pive sve to. Mislim sve se isplati kad vidim njihovo odusevljenje, i ko da sebe gledam na jugo-istoku od prije skoro 20god.
Gledaju prema terenu, pa gledaju prema Manijacima, sklanjaju sa sebe jakne i sve sto nije plavo ili bijelo, uce pijesme i ritam, u njima se radja osjecaj pripadnosti grupi i Zelji, i vjecna ljubav.
Naravno sve to je lijepo.., ali brate dobra je i hladna piva prije tekme i zagrijavanje. Pa da se i meni oci cakle.
:DD:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 9:06 am

tu i tamo je napisao/la:A ja se probudio u 7h, ko zombi i kontam o tekmi, kontam i to,da li da idem standarno il da povedem dvoje dijece iz ulice, vole Zelju a niko nece da ih vodi na utakmice. Pa ih ja jednom ili dvaput godisnje povedem, ali mi poremete moj ritual, pive sve to. Mislim sve se isplati kad vidim njihovo odusevljenje, i ko da sebe gledam na jugo-istoku od prije skoro 20god.
Gledaju prema terenu, pa gledaju prema Manijacima, sklanjaju sa sebe jakne i sve sto nije plavo ili bijelo, uce pijesme i ritam, u njima se radja osjecaj pripadnosti grupi i Zelji, i vjecna ljubav.
Naravno sve to je lijepo.., ali brate dobra je i hladna piva prije tekme i zagrijavanje. Pa da se i meni oci cakle.
:DD:
Druze najbolje je da povedes djecu sa sobom prije, nek piju sokic a ti pij pivcugu. Nek se uce :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 9:08 am

Nesmije nam klub sve raditi, mora biti prostora gdje ćemo mi navijači jedni drugima pomagati i biti porodica a mi to jesmo. Svako u raji ima još 4 jarana koji bi mogli izdvojiti još po marku, platiti kartu nekome ne što neko nema već što se ti osjećaš obaveznim da ugostiš brata sa tribine koji je prevalio veliki put kako bi došao na stadion i iz srca srca svog pomogao Želji da pobjedi je Željo. Od sitnice krenu krupne stvari, ako nam srca kucaju na tribini u istom ritmu šta nas sprječava da nam bude tako i van stadiona.
Zadnja izmjena: Izlija, dana/u sub apr 02, 2016 9:09 am, ukupno mijenjano 1 put.
イビチャ・オシム
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 9:09 am

AsharaK je napisao/la:
tu i tamo je napisao/la:A ja se probudio u 7h, ko zombi i kontam o tekmi, kontam i to,da li da idem standarno il da povedem dvoje dijece iz ulice, vole Zelju a niko nece da ih vodi na utakmice. Pa ih ja jednom ili dvaput godisnje povedem, ali mi poremete moj ritual, pive sve to. Mislim sve se isplati kad vidim njihovo odusevljenje, i ko da sebe gledam na jugo-istoku od prije skoro 20god.
Gledaju prema terenu, pa gledaju prema Manijacima, sklanjaju sa sebe jakne i sve sto nije plavo ili bijelo, uce pijesme i ritam, u njima se radja osjecaj pripadnosti grupi i Zelji, i vjecna ljubav.
Naravno sve to je lijepo.., ali brate dobra je i hladna piva prije tekme i zagrijavanje. Pa da se i meni oci cakle.
:DD:
Druze najbolje je da povedes djecu sa sobom prije, nek piju sokic a ti pij pivcugu. Nek se uce :D
:palacgore: ja sam brata nosio na ledjima kad je imao 4 god,desavalo mi se da gaci izgubim u guzvama ali danas ja nemogu biti na tekmi al on ce zauzeti svoje mjesto I to je ono sto se nemoze platiti

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija