Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:48 pm

Izlija je napisao/la:Radim treću i svakako neću spavati ali me jaza obuzela što je neko drugi naletio na prvoaprilsku. Bilo šta da mi neko pošalje u pp nebih smjeo ni otvoriti da pročitam. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
i ti kolega u trecoj? :D
ma bjezi tamo ko zombi cu sutra na tekmu necu spavat do tekme, necu ni cuti sta budu pricali i to iznenadjenje :rofl: :rofl:
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:49 pm

hardwell je napisao/la:slika slika

slika slika
ou djeteta mi..
pa malo ovo ono.. kakva bi furka bilo...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:06 pm
Lokacija: South / Far far away from north
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:49 pm

LARSSON je napisao/la:
Format je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
Prenosi arena
A jbg nemam arene
http://larsson1921.ga/" onclick="window.open(this.href);return false;
Bjazi ba sta mi ovo ne dozvoljavas adblocker, prodo si se za larssone :rofl: :rofl: :rofl:
https://www.youtube.com/watch?v=OgV9z48a5f0
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:50 pm

JoseMourinho je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Radim treću i svakako neću spavati ali me jaza obuzela što je neko drugi naletio na prvoaprilsku. Bilo šta da mi neko pošalje u pp nebih smjeo ni otvoriti da pročitam. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
i ti kolega u trecoj? :D
ma bjezi tamo ko zombi cu sutra na tekmu necu spavat do tekme, necu ni cuti sta budu pricali i to iznenadjenje :rofl: :rofl:
jel i to neka kafana da naletim, evo ovu zatvaraju sad :ganja:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:52 pm

Ajzea ima informaciju, obratite mu se na PP.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:52 pm

hardwell je napisao/la:slika slika

slika slika
jaooo perverzije :klanjase2:

pa karali bi sve po 4-5:0 sa Nedom u spicu, Livajom na beku i Enisom na golu samo zbog dresova
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:53 pm

1921 je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
Format je napisao/la: A jbg nemam arene
http://larsson1921.ga/" onclick="window.open(this.href);return false;
Bjazi ba sta mi ovo ne dozvoljavas adblocker, prodo si se za larssone :rofl: :rofl: :rofl:

Proslu tekmu zaradio za Spanije, sad idemo za Kanarska ostrva :zeljeznicar1:
 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:53 pm

Minjore je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Radim treću i svakako neću spavati ali me jaza obuzela što je neko drugi naletio na prvoaprilsku. Bilo šta da mi neko pošalje u pp nebih smjeo ni otvoriti da pročitam. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
i ti kolega u trecoj? :D
ma bjezi tamo ko zombi cu sutra na tekmu necu spavat do tekme, necu ni cuti sta budu pricali i to iznenadjenje :rofl: :rofl:
jel i to neka kafana da naletim, evo ovu zatvaraju sad :ganja:
nije kod mene mozes prespavat samo :rofl: :rofl:

bjezi kakve su to kod tebe kafane u 12 fajront :palacdole:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:54 pm

Elegant je napisao/la:Steta sto sutra nije prvi april da svi skandiramo "Upava napolje" i uz to neki transaprent "Misimovicu vrati pare navijacima". :rofl:
Nemoj se sa tim ni šaliti. Nisam imao priliku upoznati gospodina Misimovića ali svojim djelima polahko u mom srcu se penje do dijela gdje čuvam Željine legende. Nije samo zbog stadiona i napretka koji je donjeo u klub već zbog načina kako to radi. Vrijeme će pokazati ali će možda neki novi naraštaji tražiti da se zapadna tribina nazove po njemu .
JoseMourinho je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Radim treću i svakako neću spavati ali me jaza obuzela što je neko drugi naletio na prvoaprilsku. Bilo šta da mi neko pošalje u pp nebih smjeo ni otvoriti da pročitam. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
i ti kolega u trecoj? :D
ma bjezi tamo ko zombi cu sutra na tekmu necu spavat do tekme, necu ni cuti sta budu pricali i to iznenadjenje :rofl: :rofl:
Meni se organizam navikao pa mi je ujutro dovoljno sat da dremnem, metak, tuš i litar kafe, ko nov budem do 10.
イビチャ・オシム
 
Avatar
tu i tamo
Postovi: 79
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:55 pm

godrina je napisao/la:
tu i tamo je napisao/la:
Dolina je napisao/la:
Nemojte, znam i ja :-), izletiće vijest na nekom portalu i propade sve. Ovaj forum se prati više nego presice nekih klubova. Samo polako :)
:palacgore:
Neka sto manje ljudi sazna do sutra, to ce biti bolje...
Ne znam ni ja, i draze mi je da saznam prije nego se zapjeva " Grbavica",
pa da po ko zna koji put do sad, izgubim glas u sred pjesme i krene suza od ponosa i srece.
ja sam haman zaplakao protiv sirokog kad smo zagrmili.. jbt pjeva grbavica svi sutimo i onda odjednom 120% od sebe
Ma nisam nesto emotivan nit razdrazljiv, od djetinjstva nisam zaplakao niti suzu pustio, a ko i svima, svakakva sranja su mi se izdesavala i losa i dobra, vise puta... Preko svega predjem bez prevelikih izljeva emocija...
Ali ipak eto, nesto mi bude kad dignem onaj stari Zeljin sal iznad glave, a Zelji ide dobro,
Vise puta do sad mi se desilo da mi samo suza krene puna ponosa i srece, a glas samo pukne ko u jecaj...
Onda zasutim...,samo stiscem vilicu, duboko disem i drzim sal, a u meni vulkani rade.
(Moram kriti to od ljudi oko mene na tribini jer ko me zna, zna da sam flegma i u smrtnim slucajevima i u najveselijim trenucima, pa im nikad ne bih mogao objasniti sta se desava kad mi suze idu, vec ja napravim korak naprijed, ostavim njih iza sebe)
P.S. ne drogiram se majke mi.
:psujem: :oops1:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:56 pm

Ja predosjecam da je ovo obavještenje vezano za izgradnju stadiona i da ce nas sve pravo obradovati.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:57 pm

JoseMourinho je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la: i ti kolega u trecoj? :D
ma bjezi tamo ko zombi cu sutra na tekmu necu spavat do tekme, necu ni cuti sta budu pricali i to iznenadjenje :rofl: :rofl:
jel i to neka kafana da naletim, evo ovu zatvaraju sad :ganja:
nije kod mene mozes prespavat samo :rofl: :rofl:

bjezi kakve su to kod tebe kafane u 12 fajront :palacdole:
Lokalne :rofl: :rofl1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:57 pm

Minjore je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Radim treću i svakako neću spavati ali me jaza obuzela što je neko drugi naletio na prvoaprilsku. Bilo šta da mi neko pošalje u pp nebih smjeo ni otvoriti da pročitam. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
i ti kolega u trecoj? :D
ma bjezi tamo ko zombi cu sutra na tekmu necu spavat do tekme, necu ni cuti sta budu pricali i to iznenadjenje :rofl: :rofl:
jel i to neka kafana da naletim, evo ovu zatvaraju sad :ganja:
Bujrum u rupu,pa cemo dalje,ne sikiraj se,imam ja kafana;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:00 am

tu i tamo je napisao/la:Ma nisam nesto emotivan nit razdrazljiv, od djetinjstva nisam zaplakao niti suzu pustio, a ko i svima, svakakva sranja su mi se izdesavala i losa i dobra, vise puta... Preko svega predjem bez prevelikih izljeva emocija...
Ali ipak eto, nesto mi bude kad dignem onaj stari Zeljin sal iznad glave, a Zelji ide dobro,
Vise puta do sad mi se desilo da mi samo suza krene puna ponosa i srece, a glas samo pukne ko u jecaj...
Onda zasutim...,samo stiscem vilicu, duboko disem i drzim sal, a u meni vulkani rade.
(Moram kriti to od ljudi oko mene na tribini jer ko me zna, zna da sam flegma i u smrtnim slucajevima i u najveselijim trenucima, pa im nikad ne bih mogao objasniti sta se desava kad mi suze idu, vec ja napravim korak naprijed, ostavim njih iza sebe)
P.S. ne drogiram se majke mi.
:psujem: :oops1:
Ne može se to opisati druže. To jednostavno osjećaš...
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:01 am

Samo opusteno sutra cemo dozivit novu satisfakciju, strpljen spasen.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:05 am

Blago se vama sto cete biti sutra na utakmici, ja nazalost nisam u Sarajevu i pojeo bih se sada od muke, ne znam kako cu izdrzati sutrasnji dan, jos ovo iznenadjenje :cry:

@Virtual baci sutra koji stream u pp ako ovaj Larsonov ne izdrzi, znam da si ti dobar sa tim :zeljeznicar1:

Sretno sutra svima koji budete na utakmici i sretno nasem Zelji :pljesak:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:05 am

tu i tamo je napisao/la:
godrina je napisao/la:
tu i tamo je napisao/la:
:palacgore:
Neka sto manje ljudi sazna do sutra, to ce biti bolje...
Ne znam ni ja, i draze mi je da saznam prije nego se zapjeva " Grbavica",
pa da po ko zna koji put do sad, izgubim glas u sred pjesme i krene suza od ponosa i srece.
ja sam haman zaplakao protiv sirokog kad smo zagrmili.. jbt pjeva grbavica svi sutimo i onda odjednom 120% od sebe
Ma nisam nesto emotivan nit razdrazljiv, od djetinjstva nisam zaplakao niti suzu pustio, a ko i svima, svakakva sranja su mi se izdesavala i losa i dobra, vise puta... Preko svega predjem bez prevelikih izljeva emocija...
Ali ipak eto, nesto mi bude kad dignem onaj stari Zeljin sal iznad glave, a Zelji ide dobro,
Vise puta do sad mi se desilo da mi samo suza krene puna ponosa i srece, a glas samo pukne ko u jecaj...
Onda zasutim...,samo stiscem vilicu, duboko disem i drzim sal, a u meni vulkani rade.
(Moram kriti to od ljudi oko mene na tribini jer ko me zna, zna da sam flegma i u smrtnim slucajevima i u najveselijim trenucima, pa im nikad ne bih mogao objasniti sta se desava kad mi suze idu, vec ja napravim korak naprijed, ostavim njih iza sebe)
P.S. ne drogiram se majke mi.
:psujem: :oops1:

koji vam je danas svima...svaki post bolji od boljeg...ponosan sam sto sam dio ove ekipe ... :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:07 am

brile je napisao/la:@Virtual baci sutra koji stream u pp ako ovaj Larsonov ne izdrzi, znam da si ti dobar sa tim :zeljeznicar1:
Vjerujem da će opet biti na http://www.sports-x.net" onclick="window.open(this.href);return false; ;)
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:08 am

Sta je ba ovo svi piju imal ko da klanja noćni namaz? :ganja: :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:18 am

Evo @Ajzeja masnim rukama dira konobaricu, gazda ga je dva puta vec upozoravao ali ovaj konta da je jos 1. April..

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija