Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 5:25 pm

psihopata je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Jaran maloprije izvadio curi clansku, broj 3869 :palacgore:
Ja sam sebi i malom izvadio davno prije ovog zadnjeg vala i bili smo preko 3 milje,a kad se pojavio ovaj brojač puno poslije toga,na njemu još nije bilo došlo do 3 milje,pa sad ne znam da li oni računaju i poklonjene i nas obične ili samo nas.
Bila je neka greska i nisu tacni ti brojevi

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 5:49 pm

psihopata je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Jaran maloprije izvadio curi clansku, broj 3869 :palacgore:
Ja sam sebi i malom izvadio davno prije ovog zadnjeg vala i bili smo preko 3 milje,a kad se pojavio ovaj brojač puno poslije toga,na njemu još nije bilo došlo do 3 milje,pa sad ne znam da li oni računaju i poklonjene i nas obične ili samo nas.
na mojoj clanskoj nema nikakav broj, samo ime i prezime :ganja:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 5:51 pm

phily je napisao/la:
psihopata je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Jaran maloprije izvadio curi clansku, broj 3869 :palacgore:
Ja sam sebi i malom izvadio davno prije ovog zadnjeg vala i bili smo preko 3 milje,a kad se pojavio ovaj brojač puno poslije toga,na njemu još nije bilo došlo do 3 milje,pa sad ne znam da li oni računaju i poklonjene i nas obične ili samo nas.
na mojoj clanskoj nema nikakav broj, samo ime i prezime :ganja:
nazad... kao onaj bar kod, zadnja 4 broja. Ali eto nista ne znace izgleda :mrgreen:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 5:56 pm

Kapiten je napisao/la:
phily je napisao/la:
psihopata je napisao/la: Ja sam sebi i malom izvadio davno prije ovog zadnjeg vala i bili smo preko 3 milje,a kad se pojavio ovaj brojač puno poslije toga,na njemu još nije bilo došlo do 3 milje,pa sad ne znam da li oni računaju i poklonjene i nas obične ili samo nas.
na mojoj clanskoj nema nikakav broj, samo ime i prezime :ganja:
nazad... kao onaj bar kod, zadnja 4 broja. Ali eto nista ne znace izgleda :mrgreen:

3371
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
H-beg
Postovi: 26
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:06 pm

phpBB [video]
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga, u mom' srcu jedna ljubav i ne postoji druga, volim te Željo, tvoj Manijak s' Juga !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:06 pm

phpBB [video]


:zeljeznicar1: :klanjase2:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:06 pm

:pljesak: :pljesak: :zeljeznicar1:

Eto onih snimaka dronom :lol: sve do sad u fioci bili :ganja:

edit : sto zaredasmo :rofl1:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
H-beg
Postovi: 26
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:10 pm

hahaha :rofl: :zeljeznicar1:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga, u mom' srcu jedna ljubav i ne postoji druga, volim te Željo, tvoj Manijak s' Juga !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:19 pm

bum
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:29 pm

Nije bila nikakva greška, toliko je članskih izdano, a brojčanik na stranici je brojčanik kupljenih članskih. Poklonjene članske i članske koje su izdavane na imena podgrupa, grupa se ne broje.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
blueman-TM87
Postovi: 62
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:32 pm

LARSSON je napisao/la:
psihopata je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Jaran maloprije izvadio curi clansku, broj 3869 :palacgore:
Ja sam sebi i malom izvadio davno prije ovog zadnjeg vala i bili smo preko 3 milje,a kad se pojavio ovaj brojač puno poslije toga,na njemu još nije bilo došlo do 3 milje,pa sad ne znam da li oni računaju i poklonjene i nas obične ili samo nas.
Bila je neka greska i nisu tacni ti brojevi

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Oko 50 kom skart. Tako meni rece Mak 8-)
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:37 pm

http://www.nycfc.com/playerofthemonth-march" onclick="window.open(this.href);return false;

Podrzite naseg brata, da mu uzvratimo koliko toliko :DD:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:41 pm

Hurmasica je napisao/la:
phpBB [video]


:zeljeznicar1: :klanjase2:
jeza...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:06 pm
Lokacija: South / Far far away from north
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 6:57 pm

H-beg je napisao/la:
phpBB [video]
Ovo nam je trebalo, extra uradjeno, :klanjase2: :zeljeznicar1:
https://www.youtube.com/watch?v=OgV9z48a5f0
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 7:01 pm

U slucaju da se desi razmjena igraca, Dzeko ode negdje dobijamo li mi kakvih para il to samo vazi ako ga neko kupi novcima? :D
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 7:03 pm

Eto para od Dzeke. :klanjase2:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 7:06 pm

Elegant je napisao/la:Eto para od Dzeke. :klanjase2:
Jest, prvi april transfer rok
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 7:16 pm

Hurmasica je napisao/la:
phpBB [video]


:zeljeznicar1: :klanjase2:
Predobro. :zeljeznicar1:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 7:21 pm

phily je napisao/la:
psihopata je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Jaran maloprije izvadio curi clansku, broj 3869 :palacgore:
Ja sam sebi i malom izvadio davno prije ovog zadnjeg vala i bili smo preko 3 milje,a kad se pojavio ovaj brojač puno poslije toga,na njemu još nije bilo došlo do 3 milje,pa sad ne znam da li oni računaju i poklonjene i nas obične ili samo nas.
na mojoj clanskoj nema nikakav broj, samo ime i prezime :ganja:
a imas li godine? :DD:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 7:24 pm

Minjore je napisao/la:U srijedu krenem na trening. I onako bacim par slika na forum i krenem do ulaza na Jug da vidim kako to sve izgleda iznad stadiona kad se pogleda. Ispred dvorane staje crni bmw, holandske table. Iz njega izlazi ogroman covjek, vec po faci vidis da je mrtvi kezualac i da pripada sigurno nekoj dobro organiziranoj skupini navijaca. Prilazi mi i pita me gdje Fan shop Želje. Ja naravno, kao pravi domacin ponudim se da mu pokazem i da ga odvedem u obilazak stadiona. Odmah mi se zahvalio i krenusmo u pricu, ko kad se sretnu dva stara dobra druga koja se nisu vidjela dugo vremena. On govori da je tu na odmoru sa zenom koja je porijeklom iz Doboja, a zive sad u Roterdamu. Odmah mi rece da je veliki navijac Fejnorda i skide duksericu da pokaze sve tetovaze. Grb Fejnorda, stadion istetoviran, naziv njihove navijacke skupine i ispod Hooligans. Kaze da je natjerao suprugu da dodju iz Zenice u Sarajevo samo da obidje stadion i kupi ponesto. Pitam ga a zasto bas Zeljo, odakle zna za nas Klub i sve to. Rece mi da kao svaki pravi obozavatelj fudbala prati svjetski fudbal, tako naravno i u drzavi odakle mu je supruga. Nastavlja on pricu, dodavajuci to da Želju odavno prati, jer kao sto on kaze, Klub je od raje, radnicki Klub, bas kao i njegov Fejnord. Dodaje i to, da ne voli Sarajevo i Ajax jer su politcki klubovi. Izmamio mi je osmijeh s tom recenicom jer nisam znao da je toliko upucen. Naravno u fan shopu je nakupovao svega i krenuli smo da udjemo da slika stadion i da mu pokazem i objasnim stvari vezane za Grbavicu. Zastitar nam nije dozvolio ulazak, međutim Haris Alihodžić je rekao da udjemo kada sam mu objasnio o cemu je rijec. Kada smo usli na Jug ostao je bez teksta i prvo sto je uspio izgovoriti je bilo "train" :lol: Objasnio sam mu sve vezano za Zeljeznicar, Grbavicu i Manijake. Nevjerovatno je koliko malo treba da bi ljudi shvatili da je tvoj Klub onaj pravi, da ima historiju i trofeje. Naravno, slikao je sve redom. Pitao me kada je sljedeca utakmica i kad je saznao da je u subotu bas se razocarao jer je danas otisao nazad za Roterdam. Pohvalio je i Bosanke , sa ovom sada ima troje djece i kaze "Mašala" :rofl: Onako u prici sam se bas udubio i ne shvateci da je proslo sat vremena tako brzo. Rekao je da pozdravim sve Manijake od raje iz Roterdama uz obecanje da kada dodje 15.8. da ce ostati makar jednu utakmicu, iako bi volio i gostovanje s nama odraditi. Hvala Gerard
Spoiler:
slika
Au buraz jeb.eno,baš jeb.eno naježio sam se :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija