Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 4:53 pm

Okolele je napisao/la:Ma ovo ce uprava rijsiti polahko,vec su poduzeli prvi korak i javnost obavjestili o doticnom..
Upravo to. Treba se ostaviti palamuđenja po forumu, svako od nas bi mu volio jebati mamicu, ali ne ide to tako. Zna uprava bolje od nas šta treba da se radi.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 4:56 pm

Virtu4L je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Ma ovo ce uprava rijsiti polahko,vec su poduzeli prvi korak i javnost obavjestili o doticnom..
Upravo to. Treba se ostaviti palamuđenja po forumu, svako od nas bi mu volio jebati mamicu, ali ne ide to tako. Zna uprava bolje od nas šta treba da se radi.
Zar ne bi trebao prvi korak biti tuzba protiv majmuna zbog prijetnji mislim nmg da vjerujem da jedan ker kakav je muftic moze poremetiti nesto u radu kluba

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 4:58 pm

MrRiccoli je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Ma ovo ce uprava rijsiti polahko,vec su poduzeli prvi korak i javnost obavjestili o doticnom..
Upravo to. Treba se ostaviti palamuđenja po forumu, svako od nas bi mu volio jebati mamicu, ali ne ide to tako. Zna uprava bolje od nas šta treba da se radi.
Zar ne bi trebao prvi korak biti tuzba protiv majmuna zbog prijetnji mislim nmg da vjerujem da jedan ker kakav je muftic moze poremetiti nesto u radu kluba

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ko kaze da tuzba mozda nije vec podnesena,i vjerovatno i jeste jer ne bi dzabe pisali onu zadnju recenicu u obavjestenju..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 4:58 pm

Ovo je lose ako je istina sto neko gore napisa. Nadam se da je uprava razmisljala o ovome i da ce rijesiti ovaj problem, jer ja ne mogu da vjerujem da ce ovo sve stati?! Ima li neko upuceniji da napise sta se desava, da ne pravimo paniku i kontraefekat?! Mi trebamo da budemo uz Zelju u subotu da guramo dalje, ali nadam se da nas nece neki debil spotaknuti i zaustaviti.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:02 pm

Rilkoni
Posts: 507
Joined: 07/08/2015 23:01
Re: FK Željezničar
Postby Rilkoni » 29/08/2015 00:12

zipoo wrote:
Jebemu i violinu. Svi znaju da je bio smrad i smecar, a niko ne zna sta je radio i kako se zove. :-)


Lik se čitav život predstavlja sa tim nadimkom, inace se zove Ahmed Muftic. Veliki parazit koji se dugo godina motao oko kluba i glumio kabadahiju, napadao predsjednika Žuju i direktora, kasnije mu je isti taj Sabahudin Žujo(bivši predsjednik, parazit kao i violina) dao prostor od kluba na rentanje međutim sav novac je violina uzimao sebi. Kada su Gredić, Šiljak i ostali iz uprave htjeli stati u kraj tome, doticni smrad violina je zvao ljude iz našeg saveza i prijetio da ce ih sve tužiti ako nama daju licencu, a covjek je i tad bio "uposlenik kluba", odmah nakon toga je dobio otkaz ali smo ga morali vratiti jer su mu ljudi iz prethodnih uprava bili dužni neke pare, dobio je svoj novac i nadam se da ce mu biti zabranjen ulaz na stadion. Kako sam i ranije napisao još je 5-6 ljudi pored violine dobilo otkaz i da se administracija čisti od parazita koji blokiraju napredak kluba. Ovo kad se piše i čita izgleda tako lagano ali vjerujte mi da nije ni najmanje lagano očistit klub od dugogodišnjih neradnika koji misle da je Željo neko dobrotvorno društvo od kojeg se mogu grebati. Trenutno se u klubu zna tačno vrijeme rada, od čistačice do predsjednika, pišu se dnevni izvještaji, plate su redovne itd, nešto što je prije bilo nezamislivo, prije dođu ljudi poput violine na posao u 11h malo se provrte i u 12 h odu kući a sad ako hoćeš platu imaš radno vrijeme pa bujrum ako ti se radi, ako ti se ne radi doviđenja ima neko ko ce raditi. Puna podrška za Gredića, Šiljka i kompletnu upravu, najbolju upravu u historiji našeg kluba, koja ima muda da se suprostavi svima koji rade na štetu kluba, a prema nekim informacijama koje imam uskoro bi se trebale desiti neke važne stvari za naš klub,nešto vezano za infrastrukturu i omladinski pogon..
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:03 pm

Sto neko reče gore miš obični, dobio nogu iz kluba
Čak mu je i isplaćeno sto mu se bilo dužno i on ovako, hoće opet neki *****.
Nadam se da su iz kluba podnijeli tužbu protiv papka.
 
indexi
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Lokacija: korak od grbavice
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:07 pm

molim ljude koji znaju vise informacija da ih ne iznose i da ne dijele preko pp da ne sire nervozu medju ostalim ljudima koji veze nemaju i da se ne igraju sa zivcima. smatram da uprava moze bez problema da se pobrine za ovog i ostale smradove koji su ili ce izpuzati iz svojih rupa nebi li napakostili

sa aspekta navijaca smatram da udruzenje treba podnijeti korake pa da se pokaze da sa zeljom i manijacima nema sale
:zeljeznicar1:
 
indexi
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Lokacija: korak od grbavice
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:07 pm

indexi je napisao/la:molim ljude koji znaju vise informacija da ih ne iznose i da ne dijele preko pp da ne sire nervozu medju ostalim ljudima koji veze nemaju i da se ne igraju sa zivcima. smatram da uprava moze bez problema da se pobrine za ovog i ostale smradove koji su ili ce izpuzati iz svojih rupa nebi li napakostili

sa aspekta navijaca smatram da udruzenje treba podnijeti korake pa da se pokaze da sa zeljom i manijacima nema sale
:zeljeznicar1:
edit najbolje je cekat da izadje na oficijelnoj stranici
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:08 pm

Ako je govnetu sve isplaceno i ako je dobio nogu iz kluba kako se uopste moze vise motati oko Zelje

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:09 pm

MrRiccoli je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Ma ovo ce uprava rijsiti polahko,vec su poduzeli prvi korak i javnost obavjestili o doticnom..
Upravo to. Treba se ostaviti palamuđenja po forumu, svako od nas bi mu volio jebati mamicu, ali ne ide to tako. Zna uprava bolje od nas šta treba da se radi.
Zar ne bi trebao prvi korak biti tuzba protiv majmuna zbog prijetnji mislim nmg da vjerujem da jedan ker kakav je muftic moze poremetiti nesto u radu kluba
Opet ponavljam, uprava zna najbolje. Tužba ili nešto drugo, oni znaju šta je najbolje.

Moramo shvatiti da su u upravi kulturni i obrazovani ljudi koji se sad bore protiv jednog razbojnika spremnog na sve, to su dva različita svijeta, to je ono što me najviše brine.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:09 pm

Ma neka su izdali ovo obavještenje, prije svega zbog sponzora a i samih navijača da vide ljudi kakav je to smrad. On sam od sebe ne može ništa, što neko reče pijačar obični, papak + i ne radi u klubu više.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:10 pm

MrRiccoli je napisao/la:Ako je govnetu sve isplaceno i ako je dobio nogu iz kluba kako se uopste moze vise motati oko Zelje

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ma ne mota se on oko Želje, već se nakon što je dobio nogu iz kluba uvalio u sportsko društvo pa serenda..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:11 pm

Ne mogu da se pomire da FK ŽELJEZNIČAR nije i neće biti ničija privatna prčija za rastaljivanje novca ! :zeljeznicar1:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:11 pm

.
Zadnja izmjena: DZM13, dana/u sri mar 30, 2016 5:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:12 pm

slika
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:14 pm

indexi je napisao/la:molim ljude koji znaju vise informacija da ih ne iznose i da ne dijele preko pp da ne sire nervozu medju ostalim ljudima koji veze nemaju i da se ne igraju sa zivcima. smatram da uprava moze bez problema da se pobrine za ovog i ostale smradove koji su ili ce izpuzati iz svojih rupa nebi li napakostili

sa aspekta navijaca smatram da udruzenje treba podnijeti korake pa da se pokaze da sa zeljom i manijacima nema sale
:zeljeznicar1:
Ja sam mislio ovo za prekid radova sto je neko napisao. Ovaj lik ako nije u klubu i ako radi na stetu kluba, onda ga tuziti. Mada mislim da ce se s njim uprava izboriti i da znaju sta rade, mene vise brine ako je tacno to sto SD zeli zaustaviti ovo jer ako imaju te papire da je njihovo to tamo gdje ce se graditi tribina onda je kriticno. Toliko problema sa tim SD smo uvijek imali. Ne znam, ako grijesim nek me neko ispravi.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:15 pm

Uprava je rijesila,mnogo posla otkako su postavljeni,stvari koje su nam obecavane godinama unazad i rijesit ce i ovu stvar..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:15 pm

Kakva tužba ljudi moji pa nismo u Americi.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:16 pm

e cuj tuzba....jeste ovo je bas drzava u kojoj tuzba sve rijesi :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 30, 2016 5:17 pm

Plavi orkestar je napisao/la:Rilkoni
Posts: 507
Joined: 07/08/2015 23:01
Re: FK Željezničar
Postby Rilkoni » 29/08/2015 00:12

zipoo wrote:
Jebemu i violinu. Svi znaju da je bio smrad i smecar, a niko ne zna sta je radio i kako se zove. :-)


Lik se čitav život predstavlja sa tim nadimkom, inace se zove Ahmed Muftic. Veliki parazit koji se dugo godina motao oko kluba i glumio kabadahiju, napadao predsjednika Žuju i direktora, kasnije mu je isti taj Sabahudin Žujo(bivši predsjednik, parazit kao i violina) dao prostor od kluba na rentanje međutim sav novac je violina uzimao sebi. Kada su Gredić, Šiljak i ostali iz uprave htjeli stati u kraj tome, doticni smrad violina je zvao ljude iz našeg saveza i prijetio da ce ih sve tužiti ako nama daju licencu, a covjek je i tad bio "uposlenik kluba", odmah nakon toga je dobio otkaz ali smo ga morali vratiti jer su mu ljudi iz prethodnih uprava bili dužni neke pare, dobio je svoj novac i nadam se da ce mu biti zabranjen ulaz na stadion. Kako sam i ranije napisao još je 5-6 ljudi pored violine dobilo otkaz i da se administracija čisti od parazita koji blokiraju napredak kluba. Ovo kad se piše i čita izgleda tako lagano ali vjerujte mi da nije ni najmanje lagano očistit klub od dugogodišnjih neradnika koji misle da je Željo neko dobrotvorno društvo od kojeg se mogu grebati. Trenutno se u klubu zna tačno vrijeme rada, od čistačice do predsjednika, pišu se dnevni izvještaji, plate su redovne itd, nešto što je prije bilo nezamislivo, prije dođu ljudi poput violine na posao u 11h malo se provrte i u 12 h odu kući a sad ako hoćeš platu imaš radno vrijeme pa bujrum ako ti se radi, ako ti se ne radi doviđenja ima neko ko ce raditi. Puna podrška za Gredića, Šiljka i kompletnu upravu, najbolju upravu u historiji našeg kluba, koja ima muda da se suprostavi svima koji rade na štetu kluba, a prema nekim informacijama koje imam uskoro bi se trebale desiti neke važne stvari za naš klub,nešto vezano za infrastrukturu i omladinski pogon..
Ovaj tekst o Violini i ostalim parazitima sam napisao na klixu u vrijeme kad su Gredic i kompanija pokrenuli borbu protiv parazita koje su otjerali iz kluba..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija