Moderator/ica: storm_raider

 
addyno1
Postovi: 196
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 7:52 pm

DZM13, ti ocito puno citas i fantaziras. Da bi mi mogli kao klub odbijati dobre ponude (a ove ponude za nase igrace su dobre obzirom na rejting lige, kluba itd) trebamo prvo imati infrastrukturu ( moderan stadion, akademiju) ne rizikujuci da ne izlazimo u evropu svake godine. Kad to budemo imali onda mozemo poceti stvarati tim da napadnemo makar ligu evrope i udjemo u vece pare.
Trebao bi da znas da roditelji i menadzeri nase djece uvijek ugrade otkupnu klauzulu za svoje dijete i klub tu ne moze nista. Ako ne pristanes desi ti se Gojak.
Sve ovo do sada sto se radi je extra, stadion se podize na veci nivo bez icijeg vlasnickog ucesca. Vrijedjati Zubana da radi na stetu kluba moze samo neko ko ne zna Zubana. Nije mu trebala klauzula od 20% ali je ipak ugradio da bi Zeljo u buducnosti ako Amir uspije imao koristi.
A ne zaboravi da se moze desiti i drugacija stvar, sjeti se Zole i Kvese. Trebali su i njih dva biti dragulji od milion eura i na kraju nisu radi teskih povreda.

Uzivaj u sadasnjosti a buduce stvari prepusti onima kojima kojima je to posao. A stvari po Zelju se nikad nisu bolje razvijale.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 7:53 pm

Navodno Tiago nece biti spreman za Olimpic,zna li neko nesto vise o tome ?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 7:54 pm

Ajzea je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Gledaj Ajzee sto brani lika. Kad dopustamo ovakvim likovima da vrijedjaju nase igrace, seru po klubu, isto kao da je ovaj neki serif a ne covjek koji je tu da radi u interesu kluba. Ovakvim smradovima, koji dodju i odmah vrijedjaju, bi vise odgovarali slucajevi Gojaka, Behrama ili Hajradinovica. Postedite nas svojih papanskih izdrkavanja po forumu, ako imate nesto za reci onda koristiti snagu argumentacije i umjerenog normalnog razgovora i nece niko "a" reci. ;)

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
Na ovom forumu branim samo sebe i svoje stavove, argumentima i konstruktivnom raspravom pokušavam dokazati ono što mislim da je ispravno. Ako neko pobije moje argumente i fakte, shvatit ću sam da nisam u pravu. Ne treba mi niko za to. Mišljenje kreiram sam sebi, nije mi ga niko obavezan nametati niti se treba truditi. Jasno i čvrsto stojim iza onoga što sam rekao, svakom se treba dopustiti da kaze što misli dok god to moze potkrijepiti činjenicama. Ne vidim svrhu foruma u drugom slučaju, niti shvatam čemu postojanje takvog ukoliko isti nije kreiran prevashodno iz razloga da bi se razmjenjivala mišljenja i zastupali raznorazni stavovi. Ako se neko protivi mišljenju većine, ne mora značiti da nije u pravu.. Ne vjerujem da me tjerate da ovo pišem..
Dok god neko bude ulazio u rasprave konstruktivno, argumentovano, potkrijepljujući stavove činjenicama a ne predikcijama, meni ne smeta i rado ću sa takvima ulaziti u rasprave. Ako se pak, njegovo obitavanje na forumu odnosi na unošenje nemira, sluzenje neistinom, zastupanje nečega u šta ni on sam ne vjeruje i omalovazavanje sve i jednog poteza uprave (ukratko Aldin), onda ću vrlo vjerovatno biti jedan od najglasnijih u namjeri da se odstrani forumaški kancer.
Bravo Tošiću :)
Ovo bi trebala biti vodilja u raspravama na ovom forumu. Nek svako napiše svoje mišljenje na kulturan način pa da rspravljamo do zore :)
To se zove kultura dijaloga. NIsam bio ni za to da se Amaru nije smjelo ništa prigovoriti, niti sam za to da se odmah neko ušutkuje. Iako moram priznati ovaj novi dobro lupa i izvrće stvari. Neka ga :) . Ja sam skonto da njegove postove lagano preskočim jer...
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 7:56 pm

naravno dijalog ,ali kada nekom deset puta objasnis da trenutno ogromne odstete su bajka u ovoj ligi ,a on i dalje isto kakav je to dijalog?
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 7:58 pm

Doktore
Preskoči ga, lagano :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 7:59 pm

Model1964 je napisao/la:Doktore
Preskoči ga, lagano :)
ja i preskocim ,ali vidis evo jos uvijek prica o tome umjesto o Želji pa da skrenem temu na to:nadam se da cemo se zahvaliti ovim ljudima punom Grbavicom protiv Olimpic(k)a :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 7:59 pm

Elegant je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:izgradnjom istoka niposto dati cijeli sjevernu tribinu komsijama u derbiju, mozda pola, kao poslije rata u par navrata, ali cijelu ne... pritisak koji sjeverna tribina moze napraviti na gostucujeg golmana, je strasan, i druga stvar sto nismo duzni da damo cijelu tribinu gostima...
Dat im zdenku sa druge strane i jos malo do slova Ž !

A zdenka gdje su do sada bili da pune nasi navijaci, a kad uz to bude pun istok i jug sa nasim ima da grmi sve !
Ma nikako ne treba dati istok, mozda sjever ili dio sjevera. Hocu kad se bude snimalo da sa derbija ide slika da je istok pun i obojen u plavo. Jos ta tribina ce biti ljepsa za gledati ovoj raji i moci ce se veci pritisak stvoriti. Mada to sad i nije toliko bitno, hajmo mi izgraditi to pa cemo vidjet sta ce i kako ce biti.

Amir jest bio potencijal i jest dragulj nas, ali nije imao nista sto ce ga prodati za vise para. Pod tim mislim, nije imao mnogo utakmica u Evropi, nije imao rezultate sa reprezentacijom mladom i najbitnije po meni, nije iz jake lige. On je jos decko od 18 godina bio kad se prodao, nije to jos formiran do kraja igrac. Medjutim, da je ostao kod nas i da je sad mozda u ovim prijateljskim dobio poziv u repku onda bi mu cijena skocila i jos ako bi izasli u Evropu i to da je odigrao vjerujem da bi mu cijena bila veca. Ali postavlja se u tim situacijama pitanje motiva igraca. Kako god, mogao je izgurati jos ovu polusezonu, ali Zuban je u ovom trenutku izvukao maksimum.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:03 pm

Ja nastavljam sa akcijom :)
Đe su ovi iz uprave, čitajuli šta sa ovog foruma :)

EVO GLASNO I JASNO
KOLIKO SUTRA DA SE STADION SLUŽBENO NAZOVE STADION IVICA OSIM-ŠVABO
NEMA NIKAKVIH PRVNO FORMALIN PREPREKA ZA TO. UPRAVA JE NA POTEZU. NAŠE JE 1/1 I MOŽEMO GA IMENOVATI KAKO NAM JE VEVO GLASNO I JASNO

KOLIKO SUTRA DA SE STADION SLUŽBENO NAZOVE STADION IVICA OSIM-ŠVABO
NEMA NIKAKVIH PRVNO FORMALIN PREPREKA ZA TO. UPRAVA JE NA POTEZU. NAŠE JE 1/1 I MOŽEMO GA IMENOVATI KAKO NAM JE VOLJA!OLJA!
:zeljeznicar1:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:04 pm

Nakon današnjeg dana FK Željezničar broji 3353 člana. Možemo li ispuniti izazov i doći do broja 4000 do subote i utakmice sa Olimpicom? :zeljeznicar1:

+102 člana od juce..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:05 pm

Olimpić ispratiti sa 2:0 i napuniti Grbavicu u subotu na 24 stepena.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:05 pm

Zasto bi covjek bio aldin ako ima lose misljenje o Zubanu, ni ja ga nesto ne cinenim ni kao igraca ni kao menadzera..
Ono je postigao jedan od najznacajnijih golova u historiji kluba ali realno ispodprosjecan igrac te generacije.
Covjek voli klub ocito i boli ga sto nasi talenti idu za sicu a da nisu kako treba ni osutali loptu na Grbavici.
Sad sto on ocekuje vise od realnog a mi opet ocito dajemo igrace ispod cijene nadam se da ce ova uprava i ekipa to promjeniti nekim izletom u grupe.
Koliko je to realno predstoji nam da vidimo.
I opet da ponovim neko ko ima drugacije misljenje od drugih nije po dafultu aldinn.

Sent from my Plavo Sokocalo
Zadnja izmjena: chile, dana/u pon mar 28, 2016 8:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:05 pm

Po meni je bolje da ostane samo grbavica ili da se doda još neki naziv npr. sponzorsko neko ime koje će donijeti lijepu lovu na određeni broj godina kao što je slučaj u 90 % novoizgrađenih stadiona.
Zadnja izmjena: dell21, dana/u pon mar 28, 2016 8:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:06 pm

Okolele je napisao/la:Nakon današnjeg dana FK Željezničar broji 3353 člana. Možemo li ispuniti izazov i doći do broja 4000 do subote i utakmice sa Olimpicom? :zeljeznicar1:

+102 člana od juce..
Treba nam svaki dan BUM i doci cemo do 8000 clanova :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:06 pm

Evo imamo skoro 666 stranica na forumu možemo 4000 članova bar...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:10 pm

Ne znam da li neko iz uprave cita forum, ali imam prijedlog u vezi igranja evrope na Grbavici.
Ako se sve odradi do pocetka evrope i istu budemo mogli igrati na Grbavici, kapacitet stadiona nece biti veliki.
Iz tog razloga uprava ce morati rezervisati karte za clanove kluba, da mi koji imamo clansku ne bi ostali bez karte.
Morat ce se to na vrijeme vidjeti kako i sta. Jer znamo da na evropske utakmice, cesto dolaze ljudi koji ne prate nesto posebno Zelju.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:10 pm

dell21 je napisao/la:Po meni je bolje da ostane samo grbavica ili da se doda još neki naziv npr. sponzorsko neko ime koje će donijeti lijepu lovu na određeni broj godina kao što je slučaj u 90 % novoizgrađenih stadiona.
Stadion Grbavica - Ivica Osim, po meni najbolje zvuci.
100/94/37/34 - i to je to!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:12 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
dell21 je napisao/la:Po meni je bolje da ostane samo grbavica ili da se doda još neki naziv npr. sponzorsko neko ime koje će donijeti lijepu lovu na određeni broj godina kao što je slučaj u 90 % novoizgrađenih stadiona.
Stadion Grbavica - Ivica Osim, po meni najbolje zvuci.
A sta ako neko ponudi odredene pare da stadion nosi njegovo ime neka firma korporacija kao sto je slucaj svugdje u svijetu.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5127
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:13 pm

Ja se izvinjavam gospodinu kojeg nazvasmo Aldin. Dobih info da grijesimo, da je doticni rega lik.
Ipak, to mu ne daje pravo da pljuje nase bivse i provjerene igrace, bez obzira to sto se cini da oni malo doprinose.
Jedno su zelje, drugo pozdravi. Svi bi mi zeljeli da nam igraci idu za milionske iznose, ali u ovakvoj trenutnoj situaciji ovo je neki nas vrh, realnost...no ne znaci da se to nece popraviti u buducnosti.
Dinamo je Dinamo, ima rejting koji je debelo ispred nas...pa kod njih ima bar jos 4 tima koji bolje stoje u europi nego mi.
Da bi mogao ocekivati neke vece iznose, mora se poklopiti mnogo toga, vec prezvakano...
Kako god, dobrodosao "lice" na forum...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:14 pm

Koliko god Ivica nas zaduzio ja nisam za to da se mijenja naziv stadiona..Grbavica je bila oduvijek i tako treba i da ostane..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:15 pm

Okolele je napisao/la:Koliko god Ivica nas zaduzio ja nisam za to da se mijenja naziv stadiona..Grbavica je bila oduvijek i tako treba i da ostane..
:palacgore:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija