Moderator/ica: storm_raider

 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 2:37 pm

Samo da pozdravim najbolje navijace na svijetu. :)


MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 2:43 pm

4 domaće prvenstvene kad bi po utakmici zaradili 50 000 km za ulaznice to je 200 000, + ove dosadašnje uplate i naredne uplate + kad bi došli do cifre 5 milja članski + sredstva iz bužeta kluba koja su pripremljena za radovemogli bi pokriti finansiranje istoka i tako je to planirano. Još u kupu bi mogli imati 2 utakmice finale i polufinale i to bi dodatno mogli 100 000 km imati na ulaznicama.
Ako želimo cijeli istok u što kraćem periodu na nama je da napunimo grbavicu u ovom periodu do kraja prvenstva.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 2:47 pm

zna li neko dokle je Tiago sa oporavkom ??
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 2:54 pm

Moze li se utakmica ikako pomjeriti do 5 ima nas koji radimo i subotom. :zeljeznicar1:
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:02 pm

Ajzea je napisao/la:Javio se @AnelZ Fanziju, nije ni vidio poruke. Ja idola, mogao je bez posla ostati jer nije redovan na forumu. :ganja:
Poenta: Ne silazite se foruma, taman Israfil u nur puhnuo.
Allah'selamet odkud ti israfiil naumpade :rofl1:
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:06 pm

struja je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Javio se @AnelZ Fanziju, nije ni vidio poruke. Ja idola, mogao je bez posla ostati jer nije redovan na forumu. :ganja:
Poenta: Ne silazite se foruma, taman Israfil u nur puhnuo.
Allah'selamet odkud ti israfiil naumpade :rofl1:
Velahalve :rofl:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:08 pm

Meni je muka od ovih komentara na fb od strane navijača manjeg sarajevskog kluba ili šljama iz Zenice. Pa ko je njima dao fb :psujem:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:08 pm

Ma Ajzea i njegova slobodanka. Popila čovjeku pamet, ne zna sta piše. Evo sad meni poslao kaže ide još jedan već BUM. Neće da kaže sta...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:09 pm

Evo jedna ideja.Da se krajem maja odigra revijalna utakmica povodom skupljanja novca za novu Grbavicu.Da to bude jasno naglašeno.A utakmica da se igra između prvog tima i veterana Želje.Npr za veterane da igraju Bešlija,Gušo,Sablja,Biščević,Zuban..a da početni udarac izvede Ivica Osim.Plus da taj evebt poprate razna iznenađenja za navijače...tipa djeca da igraju na male golove između 1. I 2. Poluvremena,dijeljenje nekih poklona za desetak članova,ali pod uslovom da moraju biti na stadionu.Mislim da bi nešto ovako pod nekim sloganom i dobrim marketingom "dođite na utakmicu,sagradite Grbavicu'',privuklo masu raje.Treba što više ovakvih druženja,što zbog dobrobiti klubu,što zbog druženja navijača.Ko je za neka potvrdi,ko nije neka preskoči :)

Edit:Ovo bi se još moglo iskoristiti u svrhu davanja novca,kao što je ova akcija u toku.Po 2 mjesta na svakoj tribini sa kutijama,i svako bi ubacio onoliko koliko ima.Neko manje,neko više,a skupilo bi se jako jako puno.Plus karte.Takođe poostaviti na Jugu,na platou ispred sjevera i na platou iza zapadne tribine postaviti kutke sa jednom lijepom djelatnicom za učlanjenje.Bilo bi taj dan sigurno 300-400 novih članova.Vjerovatno bi i event bio medijski popraćen,možda prijenosom na hayatu ili facetv,pa se i tu koja marka može ubrati.Taj dan se sigurno oko 80000+KM može namaći.
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u pon mar 28, 2016 3:19 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:09 pm

BHDragons je napisao/la:Meni je muka od ovih komentara na fb od strane navijača manjeg sarajevskog kluba ili šljama iz Zenice. Pa ko je njima dao fb :psujem:
Prijatelju ja imam jednostavan lijek. Ne čitam ih nikako.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:10 pm

tm8782 je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:Meni je muka od ovih komentara na fb od strane navijača manjeg sarajevskog kluba ili šljama iz Zenice. Pa ko je njima dao fb :psujem:
Prijatelju ja imam jednostavan lijek. Ne čitam ih nikako.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Morat ću se ugledati na tebe
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:13 pm

Ajzea reci nam o cemu se radi :shisha:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:13 pm

Tesko ima pada treba ih razumjeri, za par godina kad UEFA postrozi uslove Grbavica ce biti jedini uslovan stadion pa kad nam svi klubovi budu placali da igraju europu na njemu bice im gorak ukus, a da ne pricam sto cemo reprezentaciju konacno dovesti u glavni grad daleko od smoga i onog teferica u Zenici.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:14 pm

Žrijeb 31. marta
Zadnja izmjena: BHDragons, dana/u pon mar 28, 2016 3:14 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:15 pm

Nemojte ponovo o bumu , juče je ono bilo previše čekanja cijeli dan do objave na zvaničnoj oko 21:15.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:16 pm

Plava Porodica je napisao/la:Evo jedna ideja.Da se krajem maja odigra revijalna utakmica povodom skupljanja novca za novu Grbavicu.Da to bude jasno naglašeno.A utakmica da se igra između prvog tima i veterana Želje.Npr za veterane da igraju Bešlija,Gušo,Sablja,Biščević,Zuban..a da početni udarac izvede Ivica Osim.Plus da taj evebt poprate razna iznenađenja za navijače...tipa djeca da igraju na male golove između 1. I 2. Poluvremena,dijeljenje nekih poklona za desetak članova,ali pod uslovom da moraju biti na stadionu.Mislim da bi nešto ovako pod nekim sloganom i dobrim marketingom "dođite na utakmicu,sagradite Grbavicu'',privuklo masu raje.Treba što više ovakvih druženja,što zbog dobrobiti klubu,što zbog druženja navijača.Ko je za neka potvrdi,ko nije neka preskoči :)
dobra ideja, garantujem da bi doslo preko 15.000 gledalaca da to pogleda, jos pogotovo ako uzmemo trofej ili kupa ili prvenstva... svakako nemamo puno utakmica ovog proljeca vise na grbavici, maksimalno 6 jos...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:25 pm

jovanmaksimovic je napisao/la: svakako nemamo puno utakmica ovog proljeca vise na grbavici, maksimalno 6 jos...
Ne bi valjalo da ih bude 5.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:25 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Evo jedna ideja.Da se krajem maja odigra revijalna utakmica povodom skupljanja novca za novu Grbavicu.Da to bude jasno naglašeno.A utakmica da se igra između prvog tima i veterana Želje.Npr za veterane da igraju Bešlija,Gušo,Sablja,Biščević,Zuban..a da početni udarac izvede Ivica Osim.Plus da taj evebt poprate razna iznenađenja za navijače...tipa djeca da igraju na male golove između 1. I 2. Poluvremena,dijeljenje nekih poklona za desetak članova,ali pod uslovom da moraju biti na stadionu.Mislim da bi nešto ovako pod nekim sloganom i dobrim marketingom "dođite na utakmicu,sagradite Grbavicu'',privuklo masu raje.Treba što više ovakvih druženja,što zbog dobrobiti klubu,što zbog druženja navijača.Ko je za neka potvrdi,ko nije neka preskoči :)
dobra ideja, garantujem da bi doslo preko 15.000 gledalaca da to pogleda, jos pogotovo ako uzmemo trofej ili kupa ili prvenstva... svakako nemamo puno utakmica ovog proljeca vise na grbavici, maksimalno 6 jos...
Jako dobra ideja :zeljeznicar1:
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:26 pm

nadam se da ce sad simpatizeri prepoznati sve napore uprave i ispostovati to dolaskom na svaku domacu utakmicu do kraja sezone , punim tribinama na svakoj domacoj utakmici do novih bodova i nove grbavice... nema vise izgovora
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:26 pm

terabajt je napisao/la:Nemojte ponovo o bumu , juče je ono bilo previše čekanja cijeli dan do objave na zvaničnoj oko 21:15.
E sad realno pitanje. Da li bi bilo fer da smo rekli odmah? Vjeruj mi da ja nekad cekam mjesecima na nešto, cjede me ali kad docekam niko od mene sretniji. Mislim da je bilo super čekaš cijeli dan i taman kad misliš da nema ništa onda bum :) i da ne možeš spavati onda cijelu noć :)

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija