Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 2:36 am

CARSONIO je napisao/la:Misevi sta ste zaspali. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: sve satro nema spavanja :rofl1: :rofl1:
ma budni smo haha
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 2:40 am

eno divovi nam se sprdaju na racun Zerica :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:05 am

GoodisonPark je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:Znate li šta je najbolje u cijeloj ovoj priči. Ovo naše fanatično jedinstvo. Imam osjećaj da svi dišemo istim plućima, uprava, igrači I mi navijači. To je nevjerovatna snaga. Moć tog našeg jedinstva pokazali smo prethodnih mjeseci. Sam prelazak na ovaj forum svih nas napravio je pometnju. Pokazali smo da se ne može niko sa nama igrati. Naša se riječ čuje I puno znači. Animirali smo ljude da dolaze na utakmice, pomogli smo akcije našeg kluba I dali im support da iza njih stoji jedna ujedinjena sila. Cijeli grad priča o nama I o tom našem jedinstvu, ali I poštenim namjerama. Pokazali smo da mnogo malih ljudi ujedinjenih, predvođenih poštenim ljudima koji imaju viziju mogu učiniti mnogo toga. To smo mi oduvijek I bili, armija malih normalnih ljudi zaljubljenih u plavu boju.
:palacgore:

U najtežim ratnim trenucima smo vjerovali da ćemo doći do našeg Hrama fudbala, isto tako i svih ovih godina nikad nismo klonuli duhom i u nama je uvijek tinjala nada da ćemo jednog dana krenuti sa gradnjom naše nove Grbavice. Čitam ove vaše postove od večeras i pronalazim se u silnim emocijama koje izviru iz svake napisane riječi, šta reći osim da sam jako ponosan što sam dio ove naše plave priče!

Sad napuniti stadion u subotu, ali da bude dubke pun i do vrha napuniti kasu, a našim momcima pjesmom i podrškom svih 90 minuta olakšati put do nove pobjede :zeljeznicar1:
I da do vrha napunimo Olimpić :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:14 am

Hajde spavajte živi bili. Nemoj da opet kažem bum :D. Ima li gdje kakvih insajdera a?

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 3:32 am

tm8782 je napisao/la:Hajde spavajte živi bili. Nemoj da opet kažem bum :D. Ima li gdje kakvih insajdera a?

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Pitari svakako ne spavaju ovih dana pa napiso ti bum ili ne.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 6:52 am

Sinoc sanjam Lendrica kako zabija Gentu u 90oj u playoffu EL. Stadion pun, krcat. Jug nikad jaci, bolji, sa sumom jos uvijek iza sebe. Auh osjecaja, ruzno je bilo probuditi se.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 7:08 am

Evo najiskrenije,vjerujte da oka nisam sklopio.Ali ni minute.Kako izgurati današnji dan.Sinoć sav ushićen,sve mi se vrte priče o Želji,o Dolini kije mi je stari pričo..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 7:34 am

Ovo sto se desava samo ce jos vise pogurati pomoc u izgradnji Grbavice od navijaca. Trebali bi do Olimpica lagano prebaciti 100k. Ostaje nam da vidimo. :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:30 am

tu i tamo je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:samo da aldin ne dodje ovde i prosipa svoje gluposti... :palacgore: neka se tamo lize sa acom i prica sa svojim klonovima :shisha:
Bojim se da su "aldini" neizbjezni kako forum postane masovan, jedina borba protiv takvih je ignore, jer sam kvalitet foruma dovodi do masovnosti.
Mada ovdje vrijede neka druga pravila, zdravija je atmosfera.
Vjerujem da i ovaj forum ide ka tome da bude brojan i citan kao sto je onaj bio, to je u jednu ruku dobro jer uticemo na opce misljenje na nacin koji je zdrav i koji prezentuju prije svega dokazani i provjereni forumasi, da ne ulazim dalje...
A sa druge strane prevelika brojnost donosi "aldine".
Ja sam za to da opce misljenje koje na Stadionima i na ulici itekako dolazi od foruma(necu onaj vise ni uzimati u obzir), bolje da to opce misljenje kroje ovi momci ovdje pa bar se borili sa aldinima, nego da ovo ostane forum za odabranu raju a da 90% ljudi cita drugi forum i ima pogresnu pericepciju stvari, netacne info.
Ne znam, novi sam ovdje ali se osjecam kao da vas sve znam pa sam uzeo za pravo da se izjasnim.
Meni je drago da sam tu , i krivo sto dosad nisam bio pa se vjerovatno zato pitam sta je ispravno.
Jer ne zelim da mi debili kroje opce misljenje o Zelji, ali i o ostalim ekipama i situacijama.

Uglavnom dvije lijepe stvari veceras,
Prvo ona vijest za Grbavicu,
Pa onda nadjoh "staru ekipu"
Odoh spavati ako budem mogao.
Veoma se lako rijesiti takvih.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:32 am

nego tamo nisu htjeli. čak štaviše.
gradi željo boli te *****
 
addyno1
Postovi: 196
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 8:44 am

moze li me ko dodati na onaj forum? a ko sam mozete provjeriti na TM orgu, nick ADDY
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 9:25 am

Prvo što sam uradio kada sam ustao otišao na glavnu i pročitao još jednom u vezi istočne i južne tribine.
Kako divan osjećaj.
 
Josip Bukal
Postovi: 30
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 9:30 am

Nisam mogao ništa pisati do sada, od šoka koji sam doživio u vezi istoka. Ovo je početak ispunjenja sna kojeg sanjamo mi stariji navijači decenijama, pa sve do danas. Kažu, snovi se nikad ne ostvaruju u javi. Međutim, naša velika Uprava (namjerno pišem velikim slovom) se potrudila da nam san postane java. Veliko im HVALA na tome. Akcija prikupljanja novca za izgradnju će tek sada doživjeti ekspanziju jer se sada, konkretno, vidi šta će se graditi i koliko treba sredstava. Nakon zvanične objave kluba oko izgradnje, očekujem još veći entuzijazam i doprinos kod svih nas, odnosno ne samo nas, već i kod svih drugih građana, posebno građana grada Sarajeva kojima je Grbavica u srcu.
Mislim da bi bilo vrlo mudro odmah se obratiti UEFI sa našom pričom (uz video prezentovanje stadiona u plamenu, njegovog ranijeg osposobljavanja i konačno, današnjeg projekta i plana izgradnje vlastitim sredstvima. Ubijeđen sam da bi se UEFA uključila u ovu lijepu priču i da bi nam pomogli u ovom istorijskom poduhvatu. Sljedeći zadatak svih nas je: Puna Grbavica protiv Olčimpika.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 9:33 am

addyno1 je napisao/la:moze li me ko dodati na onaj forum? a ko sam mozete provjeriti na TM orgu, nick ADDY
Imaš PP. Drago mi te je vidjeti ponovo. Čovjek si koji je inspirisao mnoge navijače, uključujući i mene za mnoge dobre stvari.

Želim svima puno sreće u daljnjem pisanju.

Ne javi se AnelZ.
Jedva čekam da se vidimo na sjeveru...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 9:51 am

Pocelo je pocelo.. :zeljeznicar1:

slika

slika

slika

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 9:53 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 10:09 am

Ma joj sta im radimo..

http://fkzeljeznicar.ba/zeljini-ciciban ... -30/19228/" onclick="window.open(this.href);return false;
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 10:15 am

Ima li i jedna kategorija gdje nismo oderali manji sarajevski klub od malonogometnih turnira pa do seniora ? :ganja: :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 10:32 am

Neki dan pioniri, evo sada i cicibani, akademci razmontirani :titula: :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 28, 2016 10:48 am

cicibani i graditelj bob :ganja:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija