Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:02 pm

Grbavica je napisao/la:št ne počinje larsone?
Dok počne tekma
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:03 pm

Od mene mjesecno imaju 5 stolica, dok bude trajala akcija do tad cu izdvajati ratu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:03 pm

Imaš na opcijama na tapatalku to vezano za email.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:03 pm

storm_raider je napisao/la:Od mene mjesecno imaju 5 stolica, dok bude trajala akcija do tad cu izdvajati ratu.
Svaka čast storme kapa do poda.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:06 pm

tm8782 je napisao/la:Imaš na opcijama na tapatalku to vezano za email.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Hvala
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:06 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
Valter je napisao/la:Uplata donacije reprezentativca SAD, Mixa Diskeruda i uplata simbolicne donacije Murata Šarana, fudbalera koji je najveci dio svoje karijere proveo u FK Sarajevo, udarac je na savjest svih onih navijaca Zelje i simpatizera Zelje koji su finansijski u mogucnosti a ne namjeravaju prepoznati ovaj trenutak i ucestvovati u izgradnji NASE zajednicke kuce. Njima dvojici (naravno i ostalima) zelim svako dobro i samo su pokazali kakve su velicine jer nicim izazvani postali su dio ove price. Svaka donacija, bez obzira na iznos zasluzuje duzno postovanje prema donatoru i velika je sramota nekoga prozivati za visinu uplate.
:palacgore:
Ja sam licno zahvalan svakom onom ko je i marku uplatio.To su ljudi koji zele pomoci Zelji i zbog toga su vrijedni paznje.Zamolio bih sve da uopšte ne komentarišu koliko je ko uplatio,pogotovo u negativnom kontekstu.Jako je nekulturno pa cak i bezobrazno nekome spocitati da je to malo ili reci mogao si više jer to moze samo izazvati kontraefekat u ovom svemu a sve mi ovo sad izgleda kao bajka.Mnogi zaboravljaju da su do jucer u Zelji i oko Zelje bili samo oni koji su gledali da od Zelje uzmu a danas su u Zelji i oko Zelje oni koji daju i pomazu.Ponosan sam prvo na sve naše navijace širom svjeta pa onda na ljude u Zelji.Valter nisam znao za Murata,nisam se cuo sa njim 3-4 dana.On i sad kod starih pitara ima veliko poštovanje.Murat je moj prijatelj koji je sa mnom poslije rata dugo godina išao na mnoga gostovanja Zelje.Puno je dogodovština sa tih gostovanja sa njim pa mozda nekad i napišem neke od tih smješnih scena.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:06 pm

terabajt je napisao/la:Jel naš "vrli" načelnik koju stolicu uplatio ? :ganja:
Prije cemo mi njemu vikendicu uplatit nego on nama stolicu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:10 pm

miretm je napisao/la:Mozda je jos rano al mislim da bi nasi trebali dogovorit sa ostalim ekipama koje su ostale u kupu da nam se obezbijedi dovoljan broj ulaznica 500+ i da se pokusa dogovorit bar sto se finala tice da se to odgleda normalno do kraja ......

u ponedjeljak ide i nasa uplata za evropsku Grbavicu :)
Upravo tako..ja mislim da je to posao Dine Pekića,nisam siguran,ali nek se izbori bilo da je Tuzla,listica ili Bijeljina da mogu u polufinalu primiti bar 500+navijaca,a za eventualno finale i do 1000.Kad mozemo mi,mogu i drugi nama udovoljiti.Nadam se tom potezu,sjetite se samo finala u Zenici.Nešto slično,mozda i bolje nas ocekuje ove godine sto se tice gostovanja.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:13 pm

Može li se petaka uplatiti za stolice, toliko imam xD
Zadnja izmjena: The Desert Fox, dana/u pet mar 25, 2016 8:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:13 pm

The Desert Fox je napisao/la:Može li se petaka uplatiti, toliko imam xD
Može i 1KM.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:14 pm

storm_raider je napisao/la:Od mene mjesecno imaju 5 stolica, dok bude trajala akcija do tad cu izdvajati ratu.

aferim brate...
Tako se razmislja
i ja cu gledati da te slijedim, doduse sa manjim uplatama...

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:34 pm

FKZ1921 je napisao/la:
ceze je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Sa ove grafike je sve jasno,samo citajte i pratite legendu(neko napisa mijenja se krov na zapadu prama sjeveru...e jebiga,jedino se taj krov ne mjenja od svega na zapadu,dje bas njega nadje). Kako je prikazano tako ce biti.
Ja mislim da sam jedini to pomenuo, može biti da griješim, ali sam napisao krov zapada prema jugu, to mi je novo.
Jeste, sve je jasno, ali i sve poznato samo sada grafički prikazano. Mislio sam da će biti više objašnjeno šta se tačno misli sa istokom, montažna ili ne, kapacitet i tome slično.
Ja,dobro si napisao. Istok...Znaci ide se na opciju da to sto se sad uradi ne mora da se rusi kad se bude gradila cjelovita tribina,vec da se na to sto ce se sad uraditi moze dalje nastavigi graditi. Krece iz temalja,veze se za sjever i radi se prema gore i prema jugu onoliko koliko bude para. Plan je i da se zbog kapaciteta, doda i nesto celicne konstrukcije na koju bi isle stolice.
Ukupno ce na stadionu biti 12000 stolica.
Hvala brate na odgovoru.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 8:53 pm

Prijedlog za Manijake koji imaju facebook da pronađu tog momka iz New Yorka koji igra u Red Bullu i koji je uplatio, i da mu se zahvale...možda bi lik bio sjeb da mu 50 ljudi čestita i zahvali se....a ne bi bilo loše niti da mu već sad ispred kluba zahvalimo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 9:02 pm

Veteran je napisao/la:Prijedlog za Manijake koji imaju facebook da pronađu tog momka iz New Yorka koji igra u Red Bullu i koji je uplatio, i da mu se zahvale...možda bi lik bio sjeb da mu 50 ljudi čestita i zahvali se....a ne bi bilo loše niti da mu već sad ispred kluba zahvalimo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
I poslati mu clansku obavezno
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 9:12 pm

slika
Nađoh u arhivi, pa da se podsjetimo...
Zadnja izmjena: BHDragons, dana/u pet mar 25, 2016 9:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 9:16 pm

Molim administraciju da trajno odstrane sa foruma idiote koji očigledno ne pripadaju plavoj porodici.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 9:28 pm

exbabilon je napisao/la:Shvatite me kako hocete, al pisam ja njegovih 5 stolica.
Ma nemogu da vjerujem :palacdole:
Ovo je simbolika, ljubav od srca, lijepa gesta.... nije harač
Odgoj, lijepo ponašanje, na koncu i vjera osuđuju bahatost. Bilo bi papanski da je uplatio 3 milje ili Edin 30 milja i pljus u novine. Svi su oni navijači, simpatizeri ...i ovim ciframa pokazuju da se ne izdižu nad ostalim navijačima.
A tebi na obraz ova izjava jer njom daješ materijal šupcima koji pišu da Željo prosi.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 9:31 pm

FKZ1921 je napisao/la: Nemamo za sad nikakvih argumenata da kažemo da je ovo najjača ekipa Želje od 2000.g
A posebno nemamo argumenata da kažemo da ova ekipa može napraviti bilo kakav iskorak,a kamo li veliki iskorak u Evropi.
Dakle,za sad,nikakvih argumenata nemamo i ne vidim razloga da to na taj način gledamo.
Od ove ekipe nismo vidjeli puno. Ok,dobili smo svih 6 utakmica,to je super...Ali realno,u svih 6 utakmica imali smo ukupno možda 90 min dobre igre(znači da smo samo15% vremena provedenom na terenu igrali sobro).To nije dovoljno ni za šta od ovog o čemu se piše.
Eh sad...Ima za sve objasnjenje:nova ekipa,veliki zaostatak koji ti stalno visi nad glavom i govori da nesta moraš,loši tereni koji ne odgovaraju ekipama koje igraju....I sve to stoji.Ali u konačnici imaš prilično skromnu igru.
S druge strane,realno je očekivati da se i igra popravlja.Ali to je nešto što tek treba da se desi. Da li će, vidjećemo.
Šta je poenta? Loptu na zemlju.
Vidi,neko govori o iskoraku u Evropi... o kakvom iskoraku pričamo a ne znamo da li će ova ekipa uopće imati priliku igrati evropu. Zbog toga nije ispravno na taj način ni razmišljati ni pisati. To naprosto nije prirodni slijed stvari.
Prirodni slijed je da sad pricamo o tome može li ova ekipa izboriti evropu. A u tom kontekstu gledaš uvijek prvu prepreku koja ti je na putu.
Moje misljenje da imamo najbolju ekipu, naravno igracki, od 2000 god.
Naravno da nismo pokazali nesto previse a to je logicno jer je ekipa nova.
Svakako sest pobjeda nije mala stvar, protiv koga god da smo igrali i to je vise od onoga sto sam ja ocekivao iskreno.
Zasto mislim da mozemo napraviti iskorak?
Iz razloga sto imamo dosta vremena da se uigramo i da to izgleda puno bolje od ovoga sada. Naravno prvo moramo izboriti evropu.
Ja vjerujem da ce strucni stab spustiti loptu, gdje ce ici utakmicu po utakmicu.
Ali ja kao navijac nekako puno ocekujem od ove ekipe. Ali isto tako, ako se to ne desi, sigurno necu biti razocaran.
Imamo velikog potencijala, kojeg dugo vremena nismo imali.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 9:52 pm

Model1964 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Shvatite me kako hocete, al pisam ja njegovih 5 stolica.
Ma nemogu da vjerujem :palacdole:
Ovo je simbolika, ljubav od srca, lijepa gesta.... nije harač
Odgoj, lijepo ponašanje, na koncu i vjera osuđuju bahatost. Bilo bi papanski da je uplatio 3 milje ili Edin 30 milja i pljus u novine. Svi su oni navijači, simpatizeri ...i ovim ciframa pokazuju da se ne izdižu nad ostalim navijačima.
A tebi na obraz ova izjava jer njom daješ materijal šupcima koji pišu da Željo prosi.
Ne ocekujte da brisem ove postove kao exbabilon-ov. Takva razmisljanja se mogu cuti i sa Sjevera. Kada pocnemo reagovati na tribinama, onda cemo i ovdje. Ne bi bilo realno da cenzurisem to, dok god na tribinama ne pocnemo reagovati. Svi kolektivno bas kao i ovdje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 25, 2016 9:59 pm

Dobro, sad kad ste svi na racun moje izjave dokazali da ste moralni, posteni i odgojeni, mozemo nastaviti dalje. Svi navijaci daju koliko mogu, koliko osjecaju da trebaju ucestvovati, koliko su vezani i slicno. Od onih koji imaju vise se logicno i ocekuje vise, naravno u slucaju da su zaljubljenici Zelje, ako je reda radi, onda je i Danisova jedna stolica velika stvar. Onaj mali sto je donirao 10 stolica, njegova jedna je zlatna, Djelmiceva jedna takodjer znaci jako puno iz nekih drugih razloga. Damir hvala Bogu ima mogucnosti za lagodan zivot, i hvala Bogu veliki je navijac Zelje, jos uvijek stojim da je trebao i morao osjetiti potrebu da u ovom svemu ucestvuje vise osim simbolicno, jer mu klub znaci puno vise nego nekim ljudima koji su dali svoj doprinos (Amerikanac koji nas na karti ne zna naci 10 puta vise). Da su svi davali simbolicno ova cifra akcija ne bi bila ovako uspjesna, i to imajte na umu. I garantujem da vas je dosta ocekivalo veci doprinos NASEG Damira, ali vise iz fola govorite "Hvala Dzumi".

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija