Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 11:52 pm

Ma daleko sam ja od mora, 800 metara, možda 850, naći ću ja vama nešto na plaži :ganja:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 11:57 pm

psihopata je napisao/la:raščiću admire,pusti folove,upregni volove,davaj golove.
Edit: :mrgreen:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:12 am

Sretan rođendan Dženise !
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:21 am

rodrigo87 je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Ako ovaj mali kadet Mehuljić potpiše ugovor s konama hoce li nam morat plaćat naknadu za treniranje ili neće jer nije imao ugovora s nama ?
Koji ce qurac kod njih, to mora da su roditelji nagovorili djete idi ti sine u Sarajevo tamo ima para.
Ma prenapuhano dijete, nije uopste tolika igracina kao sto se pise.. Necu reci da je los, sta vise, dobar je igrac, jak, ali da je najveci dragulj nase lige nije. Previse igra za sebe, a gore je otisao zato sto ga stari gura gdje moze i ne moze.. Ali ne zamarajmo se nebitnim stvarima, imamo mi dovoljno nasih dragulja :zeljeznicar1:
Brate nije nebitno to je keš a u ovom trenutku keš je bitan :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:28 am

Ajzea je napisao/la:Svi kod Virtuala, guzovače. Pare ćemo trošiti na ostale potrepštine.
Znamo da ćeš ti potrošiti na starlete, a i da ćeš nešto "uložiti" u Slobodanku, ali otom potom...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:31 am

ali kako se Aco smrad ulizuje pitarima....drug mi rece sad da udjem da viidm hahahha ...pa koji smrad koje govno od covjeka :klanjase2:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:40 am

delinjo je napisao/la:ali kako se Aco smrad ulizuje pitarima....drug mi rece sad da udjem da viidm hahahha ...pa koji smrad koje govno od covjeka :klanjase2:
Ma nije moguce

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
H-beg
Postovi: 26
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:42 am

rodrigo87 je napisao/la:Sretan rođendan Dženise !
i Adnane :)
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga, u mom' srcu jedna ljubav i ne postoji druga, volim te Željo, tvoj Manijak s' Juga !!!
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:49 am

MrRiccoli je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ali kako se Aco smrad ulizuje pitarima....drug mi rece sad da udjem da viidm hahahha ...pa koji smrad koje govno od covjeka :klanjase2:
Ma nije moguce

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ovaj pozar neugasi ni 10 Aca I I 100 banova
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:52 am

Samo punac moze ugasiti haha.. :rofl:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:53 am

zao mi je sto sam im nabijao klikove ali morao sam to vidjeti :D :D .....da hoce propasti :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:57 am

Okolele je napisao/la:Samo punac moze ugasiti haha.. :rofl:
Ako je pola onog sto se prica istina,bogami su donji al bas,zao mi je samo ono malo prave raje koji kidaju zivce al da netrolamo ovdje bice izgleda veselija zavrsnica prvenstva nego sto se moglo zamisliti :rofl1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 12:58 am

Ivicahuljev je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Samo punac moze ugasiti haha.. :rofl:
Ako je pola onog sto se prica istina,bogami su donji al bas,zao mi je samo ono malo prave raje koji kidaju zivce al da netrolamo ovdje bice izgleda veselija zavrsnica prvenstva nego sto se moglo zamisliti :rofl1:
ma nema razloga da nama bude nesto zao to su govna i tako ih tretirati...ima tu i normalne raje ali vise je ovih prvih tako da ....sto se mene tice i ugasiti se mogu :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 1:03 am

delinjo je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Samo punac moze ugasiti haha.. :rofl:
Ako je pola onog sto se prica istina,bogami su donji al bas,zao mi je samo ono malo prave raje koji kidaju zivce al da netrolamo ovdje bice izgleda veselija zavrsnica prvenstva nego sto se moglo zamisliti :rofl1:
ma nema razloga da nama bude nesto zao to su govna i tako ih tretirati...ima tu i normalne raje ali vise je ovih prvih tako da ....sto se mene tice i ugasiti se mogu :D
Istog sam misljenja drug,malo je prave raje pa mi je njih I zao kao ljudi,a kao klub da bi se na miru ugasili moraju prvo vratit nama 9 igraca,grb Udarniku,legendi Jozicu kupit stan... :rofl1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 1:06 am

Ivicahuljev je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la: Ako je pola onog sto se prica istina,bogami su donji al bas,zao mi je samo ono malo prave raje koji kidaju zivce al da netrolamo ovdje bice izgleda veselija zavrsnica prvenstva nego sto se moglo zamisliti :rofl1:
ma nema razloga da nama bude nesto zao to su govna i tako ih tretirati...ima tu i normalne raje ali vise je ovih prvih tako da ....sto se mene tice i ugasiti se mogu :D
Istog sam misljenja drug,malo je prave raje pa mi je njih I zao kao ljudi,a kao klub da bi se na miru ugasili moraju prvo vratit nama 9 igraca,grb Udarniku,legendi Jozicu kupit stan... :rofl1:

hahahhahha objasnio....prvo vrati pareeee....i punac naravno da vrati 20 milja D: :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 1:08 am

delinjo je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
ma nema razloga da nama bude nesto zao to su govna i tako ih tretirati...ima tu i normalne raje ali vise je ovih prvih tako da ....sto se mene tice i ugasiti se mogu :D
Istog sam misljenja drug,malo je prave raje pa mi je njih I zao kao ljudi,a kao klub da bi se na miru ugasili moraju prvo vratit nama 9 igraca,grb Udarniku,legendi Jozicu kupit stan... :rofl1:

hahahhahha objasnio....prvo vrati pareeee....i punac naravno da vrati 20 milja D: :D
Ima tu I Bubamara Paji...otelo se mnogo toga za 70 godina :rofl1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 1:10 am

Ivicahuljev je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la: Istog sam misljenja drug,malo je prave raje pa mi je njih I zao kao ljudi,a kao klub da bi se na miru ugasili moraju prvo vratit nama 9 igraca,grb Udarniku,legendi Jozicu kupit stan... :rofl1:

hahahhahha objasnio....prvo vrati pareeee....i punac naravno da vrati 20 milja D: :D
Ima tu I Bubamara Paji...otelo se mnogo toga za 70 godina :rofl1:
hhahha dok oni sve to rastale vrate....treba 5 godina :D :rofl1: :rofl1: :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 1:24 am

Ko im je.be mater, neka svoju muku muce, mi imamo svoj klub i moramo uzivati u situaciji koja je trenutno.
Ne treba se nasladjivati tudjoj muci, uvijek se vrati... Zeljo i samo Zeljo treba da nam bude prioritet.
Krivina Jug
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 1:28 am

Senad1921 je napisao/la:Ko im je.be mater, neka svoju muku muce, mi imamo svoj klub i moramo uzivati u situaciji koja je trenutno.
Ne treba se nasladjivati tudjoj muci, uvijek se vrati... Zeljo i samo Zeljo treba da nam bude prioritet.
Bravo, upravo im se vraca
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 23, 2016 1:34 am

LARSSON je napisao/la:
Senad1921 je napisao/la:Ko im je.be mater, neka svoju muku muce, mi imamo svoj klub i moramo uzivati u situaciji koja je trenutno.
Ne treba se nasladjivati tudjoj muci, uvijek se vrati... Zeljo i samo Zeljo treba da nam bude prioritet.
Bravo, upravo im se vraca
Vratilo se njima kad ih je utrpani kupio.Ja sam im tada rekao da im je to pocetak kraja.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija