Moderator/ica: storm_raider

 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 7:22 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Iskoristite novonastalu situaciju dovedite repku na Grbavicu za vikend :ganja:
Vjeruj nimalo losa ideja s obzirom da bi mogla propasti prijateljska sa Luxemburgom,bio bi to jos jedan praznik fudbala u dolini
To bi bio pun pogodak. Utakmica za evropsku Grbavicu, pa skupilo bi se jos ovoliko para.
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 7:23 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:Ne znam koliko je grupa trwnutno organizovana, došle su mi informacuje da je opet bilo nesuglasica, opet je bilo nekakvih svađa...

Mislim da bi morali mijenjati repertoar pjesama kojim grmimo, efektivnije je kada imaš i dinamiku na tribini. Sad će reći neko, gledaj mene što ja serem i da ako znam bolje, uhvatim šipku i povedem. Barem smo svi doživjeli nemali broj puta da navijaš prvi krug, drugi i treći, pa onda ide četvrti pa peti krug ponavljanja, nakon trećeg već se posustaje sa navijanjem... i nekad forsiranjem nekih standardnih pjevalica, što odvraća ljude od navijanja. Maloprije mi u glavi: "Željezničar ale, tebi dajemo sve, grla i dlanove- ti daj, ti daj, ti pobjedu nam daj! Ova pjesma iz moga je srca, koje vječno za Željezničar kuca, ova pjesma sa Juga nek ori, Željezničar do groba, ale!"

I onda se sjetim bar 5 sjajnih pjesama nismo pjevali unazad par godina.

Moramo poraditi na tome.
Dobro, ima tu malo istine. Nekad se zna 10 min isto pjevati pa se raja zna uspavati. Isto tako kad krene neka puno starija pjesma dosta raje ne zna. Ali, cini mi se da smo znatno napredovali u tom smislu. Bar ona utakmica protiv Borca, na jugu je bilo vrh.

Jedina stvar na kojoj malo treba poraditi je ono kad damo gol. Jug nastavlja svoje pjevati, sjever govori Zeeeeljooo. I isto za igraca koji da gol, treba se dog hocemo li mi, navijaci izgovarati prezime ili ce to samo sjever raditi. Mislim, mozda je tako zamisljeno od strane vodja da jug nastavlja svoje, ne znam. Ali bi mozda bilo efektnije da imamo tu neku praksu kad damo gol, kad je citav stadion na nogama da svi isto radimo.


Ponavljam, necu nikom da pametujem, ali to je eto mozda nesto da stvorimo jos bolji ugodjaj
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 7:29 pm

Kao sto neko reče ako se odgodi tekma protiv luksemburga i onih hajvana, onda nek igra repka protiv zelje, karte simbolicne, dio nek ide za golmana bozovica, a ostalo za europsku grbavicu
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 7:36 pm

Sarajevski pjevač Tarik Stambolić, i vijećnik Općine Stari grad, Vedad Deljković, uplatili su novčana sredstva za 20 stolica.

http://fkzeljeznicar.ba/uputstva-uplaci ... icu/19064/" onclick="window.open(this.href);return false;
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 7:42 pm

Znači Dado se u potpunosti oporavio,dok je na raspolaganju mladoj reprezentaciji?
Fino, fino.
Volio bih ga vidjeti zajedno sa Blagojevićem i Zahirovićem na sredini, da vidimo šta može.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 7:44 pm

:guz:
Špekac1921 je napisao/la:Znači Dado se u potpunosti oporavio,dok je na raspolaganju mladoj reprezentaciji?
Fino, fino.
Volio bih ga vidjeti zajedno sa Blagojevićem i Zahirovićem na sredini, da vidimo šta može.
To pokazuje koliko nam je reprezentacija losa, on poziva Dadu, momak se tek oporavio, utakmice nema, nevjerovatno.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 7:49 pm

cala je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Iskoristite novonastalu situaciju dovedite repku na Grbavicu za vikend :ganja:
Vjeruj nimalo losa ideja s obzirom da bi mogla propasti prijateljska sa Luxemburgom,bio bi to jos jedan praznik fudbala u dolini
To bi bio pun pogodak. Utakmica za evropsku Grbavicu, pa skupilo bi se jos ovoliko para.
Nekom prostom racunicom 10,000x10=100,000 a bilo bi vjerovatno vise od 10,000 navijaca
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 7:52 pm

A možda ga je selektor pozvao da mu digne samopouzdanje poslje povrede i da mu da do znanja da računa na njega ili jednostavno hoće da vidi kako ide oporavak jednog od bitnijih igrača tima. Nemojte na sve gledati prvo iz lošeg ugla, nadam se da će se Dado vratiti opet u onom sjaju kako ga pamtimo i da će sada uz Bekrića još više napredovati.
イビチャ・オシム
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 7:59 pm

http://www.onlinebht24.com/2016/03/zora ... i.html?m=1
Zoran Kokot jedan je od nas

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:01 pm

krajisnik87 je napisao/la:http://www.onlinebht24.com/2016/03/zora ... i.html?m=1
Zoran Kokot jedan je od nas

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk

Govori u svoje ime :D :D
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:06 pm

Aleksandar Kosorić je danas počeo sa treninzima, dok će Tiago odsustvovati još pet dana.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:09 pm

fanaticZeljin je napisao/la::guz:
Špekac1921 je napisao/la:Znači Dado se u potpunosti oporavio,dok je na raspolaganju mladoj reprezentaciji?
Fino, fino.
Volio bih ga vidjeti zajedno sa Blagojevićem i Zahirovićem na sredini, da vidimo šta može.
To pokazuje koliko nam je reprezentacija losa, on poziva Dadu, momak se tek oporavio, utakmice nema, nevjerovatno.
Reprezentacija je veoma solidna, samo na klupi imamo selektora koji je pozvao tri odbrambena igrača i 10 veznih.
Ne poziva nikog novog, nego gura one koji su to od početka bez obzira da li igraju, da li su povrijeđeni i slično.
Istu situaciju je imao i golman Karačić iz Zrinjskog, ali eto.

Dobro je pa će odigrati utakmicu prije ligaških, neka vrati malo osjećaj za igru.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:10 pm

Tiago spreman za Olimpik!

Cekamo sad protivnika u kupu, Olimpik, Drina, kup, Travnik, kup...derbi Sarajevo pa Zrinski.

Zgusnut raspored, umor, kartoni ili nedaj Bože povrede.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:14 pm

Elegant je napisao/la:Tiago spreman za Olimpik!

Cekamo sad protivnika u kupu, Olimpik, Drina, kup, Travnik, kup...derbi Sarajevo pa Zrinski.

Zgusnut raspored, umor, kartoni ili nedaj Bože povrede.
Kartone pokusati rijesiti u naredne dvije utakmice..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5156
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:16 pm

slika

evo da se i ja pofalim ... simbolično (od srca jbg toliko se za sad može)

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:20 pm

salle86 je napisao/la:slika

evo da se i ja pofalim ... simbolično (od srca jbg toliko se za sad može)

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:palacgore: :zeljeznicar1:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:25 pm

salle86 je napisao/la:slika

evo da se i ja pofalim ... simbolično (od srca jbg toliko se za sad može)

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ove pare od 'obične raje', navijača su mi mnogo značajnije od onih 'zvučnijih imena'. Svaka čast paša.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:32 pm

Izlija je napisao/la:Joj ovih minderpuza što mi dižu pritisak, pa gdje ste bili zadnjih 20 godina sa zahtjevima za kojekakva namišljanja, kako vas nije stid. Prvi ću dobiti ban ovdje zbog anonimusa koji nemaju mjere ni obraza.
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:33 pm

Izlija je napisao/la:Ova uprava od dana zaprimanja mandata i zvaničnog preuzimanja svih funkcija upravljanja klubom je prikazala svaki fening, kako zarađeni tako i potrošeni. Namjerno neću da obuhvatim i period od kako su se počeli boriti za naš klub jer to je priča koju jedan post nemože obuhvatiti i osvrćem se na period od kada i zvanično predstavljaju klub. Možda je i do mene jer volim Želju više nego sebe pa mi jako smeta kada neko glumi privremenu amneziju a sve pod maskom navijača Želje. Dovoljno je samo otići na zvaničnu stranicu našeg kluba i pročitati vijesti koje klub objavljuje ( a to bi svaki navijač bilo kojeg kluba trebao prvo da uradi ako ga interesuje nešto vezano za klub ) da bi mogao da stvori sebi sliku stanja i načina upravljanjem klubskim sredstvima. Ako može skontati dijete koje ide u treći razred osnovne može i svako od vas, od sada svi koji ovdje nešto palamude mi idu na foe listu. Nisam ni ja za slijepo vjerovanje nikome ali ako neko pošteno zasluži povjerenje i još "prebacio normu" mene je zadužio da njegov obraz branim pred ljudima koji su izgubili moralni kompas.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 22, 2016 8:34 pm

salle86 je napisao/la:slika

evo da se i ja pofalim ... simbolično (od srca jbg toliko se za sad može)

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija